Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 16:09   #2911
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Janeczko pytałaś na którą do pracy-na 8 lub na 14.Ja też sobie narazie nie wyobrazam ale będe musiała sobie wyobrazić za 2 tyg
Nie było mnie od czerwca także szmat czasu.Nawet dzisiaj byłam na chwilę i niby fajnie ale będe strasnie tęsknic...

Nettka ale ładna jesteś!fryzurka super!

Olka ja też się przebieram w "domowe" ciuchy.Nie umiem chodzić np w jeansach cały dzień i tak jak np teraz z Małym "walać" sie po podłodze.Jemu też zakłądam wygodniejsze spodenki w domu.W sumie to raczej tylko spodenki mu zmieniam.
__________________
28.11.2011
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:17   #2912
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Olka też mamy domowe i wyjściowe Może nie koniecznie to ze wzgl na wygodę, ale też na ubrudzenia, które częściej w domu się zdarzają. A wiadomo, nie wszystkie plamki mogą zejść.

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-09-17 o 16:19
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:19   #2913
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Netka super fryzurka! i rzęski
Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Kurka wodna panują u nas duchy, wsiąkło znowu smoczek, ja nie wiem rano był w łóżeczku a teraz go znowu nie ma :/ no nic chyba zaczniemy całkowite go oduczanie od tego smoka. Już mnie to dobija jak się gdzieś zapodzieje a on potem tak krzyczy, wczoraj ładnie zasnął bez, żałuję że rano mu dałam :/
u mni eteż takas czarna dziura panuje też juz 2 smoczki sie zgubiły nie wiem jakim cudem...

mały maruda jest popołudniu, zaraz tz przyjedzie z teściem i jedziemy na działce siano pozgarniac;/ i troch eporzadky zrobic, wieczorem bede chyba farbował hery bo ju zwstyd... tymczasem!

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

my tez mamy ciuchy domowe i wyjściowe
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:22   #2914
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Ide myć gary
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:33   #2915
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie ubrań, już myślałam że to ja jestem jakaś dziwna
ja tak jak saraa nie wyobrażam sobie np. cały dzien w jeansach walać się po podłodze z małą a później w tych samych spodniach wyjść między ludzi.

Ja się żegnam na dziś bo mój tż już rano mi rozkazał żebym na wieczór nie planowała żadnego prasowania/sprzątania/wizazu bo mamy razem spędzić miło wieczór i uwaga.... oglądać m jak miłość
fascynująca wizja wieczoru
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:45   #2916
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

olka

hahahahaha
fajny wieczór was czeka ja bym nie pogardziła
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:52   #2917
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Olka my też mamy ubrania "domowe" i "wyjściowe" przebieram siebie i małego też:-D
Na mnie koleżanka dziwnie patrzyła jak po spacerze myłam koła wózka...ale ja zawsze tak robię bo wózkiem wjeżdżam do pokoju i nie wyobrażam sobie że ten piach i syf z dworu został na dzywanie i podłodze gdzie bawi się młody
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 17:58   #2918
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

ja koła też myję

w biedrze bedzie promo po 24wrzesnia na kapcioszki z podeszwa skorzana- chyba idealne na zime/jesien po domu za 12zl
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:23   #2919
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
.

a miałam już Was kiedyś pytac, macie taki podział ciuszków dla maluchów na "domowe" i "wyjściowe"?
tak, niunia, ja i tż
jak/czym myjecie koła?

nikka muszę mieć te z hello kity z tej serii miałam z kubusiem puchatkiem, jakściowo bardzo fajne, teraz niunia też ma coś w tym stylu, db się 'nosza'
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:55   #2920
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

jestem jeszcze jednak na chwilę

nikka dzięki za info o kapcioszkach, wczoraj w h&m chciałam małej takie kupić ale nie było rozmiaru

ja tez myłam koła a jakiś czas temu ciotka mi dała takie pokrowce które sama uszyła jak mała wnuki małe więc zakładam i spokój

pokszyfko ja myłam tak że zdejmowałam i myłam pod kranem w wannie więc później też wanna do mycia ewentualnie w misce. Wkurzało mnie to mycie strasznie ale zawsze sobie myslałam że ktoś np. napluje na chodnik, ja wjadę kołami, a później mała np. polize to koło
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-09-17 o 19:04
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 19:28   #2921
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

No ja też myślę o tym syfie na chodnikach,ślina,siki psa a ostatnio coraz więcej gówna psiego na chodnikach...ja nigdy nie pozwoliłam na to żeby mi pies na chodnik narobił...
A koła najpierw obmiatam z piachu,później mokrą ścierką i do sucha...wkurza mnie to ...a czasem kilka razy dziennie myje

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2012-09-17 o 19:29
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 19:40   #2922
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

olka my tez mamy podzial ciuchow tez kiedys mi sie to wydawalo dziwne,ale teraz w sumie w domu malej wygodniej lazic w jakims dresiku,a tez raczej spodnie jej zmieniam tylko,chyba ze ma jakas lepsza bluzke i mi jej szkoda,to zmieniam,to jak ktoras zauwazyla,niektore plamy ciezko doprac

a kola myje dokladnie tak jak owieczka,najpierw z piachu omiatam,pozniej szmatka na morko-woda z plynem czasem sama woda jak mi sie nie chce no i do sucha,jak jest brzydka pogoda i to ida pod kran,sciagam,jakbym miala gdzie trzymac wozek(typu garaz,albo gdzies pod jakims dachem to bym sie nawet z zadne mycie nie bawila)
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:01   #2923
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
ja koła też myję

w biedrze bedzie promo po 24wrzesnia na kapcioszki z podeszwa skorzana- chyba idealne na zime/jesien po domu za 12zl
Oooo właśnie o takich dzisiaj myślałam.Tylko ja mam sklerozę i pewnie zapomnę.

Olka pewnie Ciebie tutaj teraz nie ma m jak miłość widzę leci ale mam pytanie o wóek.Ty masz x-landera-jeździcie z "wkładką"?nie wiem czy wiesz o co mi chodzinie wiem jak to nazwać bo u nas jakos lata wkurza mnie to i nie wiem czy jej nie wyjac...

Jak wprowadzałam gondolkę do domu to tez obowiązkowo myłam kółka mimo,ze mały na dywanie jeszcze nie brykał ale kurcze jak mozna nie umyć???Tak jakby mieć potem "ulice pod nogami" w domu.Teraz mamy luz bo wózek na tarasie zostawiamy.
Olka widzę,że ciocia pomysłowa!Ja juz jak miała dość to chciałam kupić zapasowy komplet kół,zeby mieć na dwór i do domu

ja jutro na badania okresowe się wybieram takze jak za starych dobrych ciążowych czasów musze pamiętać o -za przeproszeniem-porannym moczu
__________________
28.11.2011

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-09-17 o 20:05
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:20   #2924
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Ja mam gdzie zostawiać wózek ale młody w dzień w nim śpi... niestety
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:33   #2925
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

saaraa m jak miłość się właśnie skończyło więc jestem /
Tak my jeździmy z wkładką, ona ma na górze takie rzepy do przypięcia od spodu i nam nie lata. A bez tej wkładki to chyba niezbyt wygodnie

To teraz ja Ciebie zapytam
czy Twój dzieć też się tak buntuje w wózku? Myślałam że to kwestia tego że x-lander nie ma opcji podniesienia oparcia całkowicie pionowo ale przerobiłam trochę po swojemu i ma już wyżej to oparcie i dalej po kilkunastu minutach w wózku awantura

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Ja mam gdzie zostawiać wózek ale młody w dzień w nim śpi... niestety
ja też mam gdzie zostawić ale też w dzień zasypia w wozku, muszę się za to wziąć w końcu...
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-09-17 o 20:35
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:37   #2926
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

O widzisz ja żadnego rzepu/rzepa nie widziałam, jutro się rozejrzę

Moje dziecie jest anty wózkowe od urodzenia.Jego gondolka juz w doopke parzyła więc moja odpwiedź nie jest miarodajna.Mój teraz w wózku wstaje cały czas, czasem na drzemke (trzeba wyczuć moment jak jest zmeczony ale nie przemęczony) da sie włożyć i pojedzie chwile i uśnie a tak jeźdżenie dla rozrywki, rozglądanie sie jest beee.No, czasami jeszcze jak biorę psy na spacer (blisko mamy łąki, rzekę, malutki las) i one biegną przed wózkiem to jeszcze się na 10 min zainteresuje -psy za szybko biegają

ja widziałam dziecko 2,5 letnie jeżdżące bez tej wkłądki i wózek taki jakiś obszerny mi się wydał

Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką i jej pierwsze dziecko też było od urodzenia anty wózkowe, w ogóle im się wózek nigdy dla niej nie przydał.Myślałam,że tylko ja trafiłam taki "egzemplarz"
__________________
28.11.2011

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-09-17 o 20:41
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:40   #2927
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
saaraa m jak miłość się właśnie skończyło więc jestem /
Tak my jeździmy z wkładką, ona ma na górze takie rzepy do przypięcia od spodu i nam nie lata. A bez tej wkładki to chyba niezbyt wygodnie

To teraz ja Ciebie zapytam
czy Twój dzieć też się tak buntuje w wózku? Myślałam że to kwestia tego że x-lander nie ma opcji podniesienia oparcia całkowicie pionowo ale przerobiłam trochę po swojemu i ma już wyżej to oparcie i dalej po kilkunastu minutach w wózku awantura


ja też mam gdzie zostawić ale też w dzień zasypia w wozku, muszę się za to wziąć w końcu...
Ja też się muszę wziąć za to spanie w wózku ale nie bardzo wiem jak...
U nas Filip czasem też się w wózku buntuje,nie wiem czemu.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:49   #2928
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Netko, super fryz i rzęski


Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

a jaki? ja miała amarantowego gozdzika bo wiazanke z orchideami białymi i własnie gozdzikami
JA też miałam bukiet z białych orchidei

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

łoo matko, jaki boski

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
baha zaproszenia ladne
ale ja osobiscie raczej nie bede dawala,bo nasz "roczek" to tylko rodzina i chrzestni zapewne,jakos nie jestem zwolenniczka wielkiej impry z okazji roczku

U Nas też tak będzie. Rodzice chrzestni, dziadkowie, prababcia i 3 ciocie z rodziny tż są najstarszymi w rodzinie, jesteśmy blisko i dlatego głupio by było ich nie zaprosić. To tyle gości

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
ale zazdroszczę...uwielbiam Primarki... wczoraj byliśmy w lesie na 'grzybach'. Oczywiście nic nie znaleźliśmy, bo to był raczej taki spacer... w parku dotleniałam się dzisiaj

moja też tak reaguje

a nie masz gdzieś blisko jakiejś drukarni żeby ci zrobili zaproszenie...własne zdjęcie Michasia, w środku co tam sobie chcesz...? a jakieś 'kokardki' to jużsobie sama byś ponaklejała jak szukałam ślubnych zaproszeń, to w jednej drukarni za 3 zł robili zapr wg własnego pomysłu. Dodatkowy koszt wychodził za naklejanie dupereli, typu obrączki, kwiatuszki, gołąbki...
No właśnie nic takiego tutaj nie ma, do Wrocka za daleko po takie pierdułki


Mój był dzisiaj pod Poznaniem po auto, i wstąpił do lasu na grzyby, przytargał tego dwie reklamówki teraz siedzi, obiera i suszy
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:50   #2929
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

saaraa to mnie pocieszyłaś że nie tylko moja jest taka antywózkowa chociaz ona tak do 5 miesiąca to chętnie jeździła i przeważnie spała, teraz jedyna opcja żeby pójść na spacer to zaraz po drzemce jak jest wyspana i zadowolona
a z tą wkładką to możliwe że u Was nie ma bo ja mam chyba starszą wersję, u mnie przy tej wkładce na górze są dwa paski rzepów i wkłada się je na górze oparcia przez takie otwory, a od spodniej strony oparcia też są rzepy i tam się je przypina. Ale patrzyłam własnie na stronie i wygląda na to że te nowe modele tych rzepów nie mają.
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 20:54   #2930
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
a miałam już Was kiedyś pytac, macie taki podział ciuszków dla maluchów na "domowe" i "wyjściowe"?
Bo ja mam, sama zresztą też po przyjsciu do domu przebieram się w coś "domowego" i wydawało mi się to normalne, a dzisiaj na spacerze spotkałam znajomą i przyszła do nas na kawkę i była zdziwiona że przebieram małą.Poczułam się jak jakiś dziwak

Robię dokładnie tak jak Ty

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
ja się rpzymeirzam też do zapro ale na chrzciny bo ma być 40-50 osób ... i takie jakieś tańsze np
http://allegro.pl/crystal-zaproszeni...573310295.html

.

B. ładne i dość tanie, a przy takim zamówieniu to ważne przynajmniej było by dla mnie ...
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:03   #2931
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Olka jutro obczaje tą wkładkę ale chyba niemozliwe,zebym wczesniej przeoczyła ale ktow wie

Dziewczyny możecie cos polecić do prania dywanu?Te vanishe to są takie,ze mozna dywan leżący na panelach wyprać czy rozwieszać gdzieś póżniej trzeba?
__________________
28.11.2011
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:05   #2932
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Dzięki za miłe komentarze


olka ja też mam ciuchy domowe i wyjściowe i nie widzę w tym nic dziwnego
Koła w wózku też myłam jak mała spała w gondoli a teraz wózek stoi w garażu i tylko czyszczę wózek jak idziemy na spacer


Paulinka chyba ma zapalenie oskrzeli:m ur: strasznie kaszle i charczy a mnie już gardło boli
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:06   #2933
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Nettka no weźźźź przed weselem?Kurujcie się i zdrowiejcie!!!!!
__________________
28.11.2011
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:18   #2934
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Olka jutro obczaje tą wkładkę ale chyba niemozliwe,zebym wczesniej przeoczyła ale ktow wie

Dziewczyny możecie cos polecić do prania dywanu?Te vanishe to są takie,ze mozna dywan leżący na panelach wyprać czy rozwieszać gdzieś póżniej trzeba?

Możesz prać na panelach. Robisz tzw aktywną pianę i nią pierzesz dywany.

Uciekam spać.

Buźka

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe komentarze


olka ja też mam ciuchy domowe i wyjściowe i nie widzę w tym nic dziwnego
Koła w wózku też myłam jak mała spała w gondoli a teraz wózek stoi w garażu i tylko czyszczę wózek jak idziemy na spacer


Paulinka chyba ma zapalenie oskrzeli:m ur: strasznie kaszle i charczy a mnie już gardło boli
weź nie strasz, oby było wszystko ok
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:22   #2935
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

saaraa też mi się wydaje że to niemożliwe żebyś tych rzepów nie zauważyła, one są widoczne.

owieczko u nas już jest jeden mały sukces bo malutka już z miesiąc na noc zasypia bez wózka ( za to w naszym łóżku). Ale w dzień nie da rady, jak jest śpiąca to chodzi po łózku, ucieka mi i marudzi. Jutro spróbuję ją przetrzymać bo kiedyś przecież musi się nauczyć spać bez wózka

uciekam spać, dobranoc mamusie
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:29   #2936
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Olka u nas też funkcjonuje system ubran wyjsciowych i domowych, z reszta ja juz od x lat też tak robię, ze przebieram się, czy to po szkole, po pracy jakos taki nawyk mam i nie widze w tym nic dziwnego)

Baha mój też zapaleniec grzybowy zadeklarował dziś, że jutro wybiera się do lasu na łowy

Co do mycia kółek wózka to jak byliśmy w PL to musiałam niestety też je myć, tak samo najpierw zmieść z nich piasek a potem pucowanie. Tylko, że przy tym miałam i kuchnię brudną, przedpokój i zaraz musiałam wycierać podłogi wrr strasznie to było uciążliwe. Tutaj wózek stoi na dole na klatce i wyjscie na spacer to tylko przyjemność od czasu do czasu TZ pościaga kółka i je umyje Akurat dziś to zrobił hehe

Nettka to kurujcie się za wczasu!!!! kto to widział Pannę Młodą chorą
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 06:02   #2937
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

ja koła ściągam i do kabiny prysznicowej daje ostry strumień gorącej wody

postaram się przypomniec o tej promo )) czyli w poniedziałek ruszamy na łowy do biedry ja chce ze smerfami

powiedzcie mi czy dajecie twarozek w postaci Danonków czy Bakusia- czy kupujecie taki na wagę? bo ja wczoraj dałam mu danonka bo nie miałam nioc innego w lodówce i zjadł ze smakiem i narazi enic mu nie jest

mój jest na kp ale... rano zawsze jak mu daje kubek z wodą to wypija dość łądnie i teraz nie wiem czy:
- chce mu się po prostu pić
czy
- powinnam dać mu mm

co radzicie?

i jak wyglada wasz schemat jedzenia? bo nie wiem czy miesko, jajecznice itp to na sniadanie czy na kolacje albo kaszke kiedy? jako sie zagubiłam

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-09-18 o 06:06
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 07:52   #2938
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Baha mój też zapaleniec grzybowy zadeklarował dziś, że jutro wybiera się do lasu na łowy

Mój może nie zapaleniec zbierania, ale na pewno pożeracz uszek na wigilii. Wie, że same się nie zbiorą, więc wykorzystał moment i poszedł na łowy

Dziś teściówka pojechała jestem sama inic nie gotuję, a co dzień wolnego i mi się należy

W nocy u Nas było tak zimno w mieszkaniu, że Michałek ma katar

DOBRY

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
i jak wyglada wasz schemat jedzenia? bo nie wiem czy miesko, jajecznice itp to na sniadanie czy na kolacje albo kaszke kiedy? jako sie zagubiłam

na podwieczorek nigdy nie daje mleka/kaszek, raczej jest to jakiś owoc z jogurtem. Na drugie śniadanie to daje wszystko to co wymieniłaś
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 07:55   #2939
smerfik0
Raczkowanie
 
Avatar smerfik0
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie :)
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

przyznaję się bez bicia, nie wiem o czym piszecie od kilku stron i pewnie nie nadrobię ale postaram się być na bieżąco

MAMY chorowitków- normalnie spacerujecie i kąpiecie?

Właśnie siedzę na allegro i dumam co tu małemu kupić na jesień i zimę : kurtkę, kombinezon? Co kupujecie? Nakładacie już kawalerom rajtki pod gacie?
__________________
Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość.
smerfik0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 08:15   #2940
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

hej Mamcie

Przyszła ta butelka TT wczoraj i dziś rano dałam Michałkowi wode i kurde słabo mu to leci próbował pić, aż w końcu na gryzieniu się skończyło :/ może to dziurę wiekszą zrobie? nie mam takiego doświadczenia z butelkami..a chciałam dzis kupic pierwsze mm

Nika u nas jest tak:
rano po 6 wstaje po cycu zazwycza, więc z 1-2h tak buszuje. Potem chce chwile cyca to mu daje (czasem wiecej niz raz ale na chwile daje- chyba pic chce :/- dlatego teraz wode bede mu dawala czesciej). Ok. 10 dostaje kaszke, zje pare lyzek. Czasem idzie spac. Ok. 12-13 obiadek (wiecej niz mały słoiczek, ale jeszcze całego duzego nie zje). Potem troszke wody lub cyca. Popoludniu daje mu do raczki bananka bo tylk to toleruje. Jak mu nasypie chrupki kukurydziane to zjada dobre 10 sztuk. Wieczrem troche kasze i po kąpieli cyc aż zasnie na nim. Czyli wszytsko co najgorsze u nas- zasypia przy cycu, spi ze mna i jeszcze je w nocy cyca :P
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.