❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-18, 10:09   #1861
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nimfa daj sobie czas na przeżycie straty. Wszystkie emocje, które do Ciebie przychodzą są teraz normalne, choć nie wszystkie będą przyjemne. Ale wszystkie są nam do czegoś w życiu potrzebne. Miał z Tobą cudowne życie. Część jego jest już na zawsze z Tobą


Snow podziwiam, jestem nogą z języków.

Miroku co sobie kupiłaś?

U mnie święto lasu i wolny weekend. Pomyliłam tygodnie i nastawiłam się na 3 dni zajęć

Obiecany dzieć w sweterku i nowe iglaki. Chodzą za mną jeszcze na konsolę z Jyska i jedna girlanda z LED, ale mają je tylko stacjonarnie. A tak już w sumie większość mieszkania udekorowana.

Zakładam fanklub pieseła Cudowny jest <3


Ja sobie zamówiłam seteczkę zapachu Lalique Amethyst. Dwa lata się przy nim kręciłam(tam gdzie owoce leśne w perfumach tam też ja, dużo o nich czytałam i jestem pewna, że muszę je wypróbować) i w te święta będą moje. Nie mam jakiś specjalnych potrzeb czy pragnień(poza zdrowiem i spokojem na świecie), więc uznałam, że się rozpieszczę :3

Siostra chce mi kupić paletkę cieni z wyższej półki, zaś TŻta poprosiłam by mnie zaskoczył Ja lubię niespodzianki


U mnie pięknie sypie grubym śniegiem, jest biało
Po chorobowym idę na zakupy zimowe
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 12:12   #1862
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Trzymaj się Kochana

Bylam wczoraj popatrzeć jakie są ozdoby w sklepach... mam odczucie, że wybor jest dośc biedny, niby dużo ale jednak slaby wybór

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


Też szukam wianka na drzwi ale jeszcze nie widzialam nic co by mi wpadło w oko
Dziękuję. Jakoś dam radę

Może za dużo wszystkiego posiadasz i takie masz odczucie, że nie ma co wybrać Ja doszłam do takiego wniosku

Ostatnio kupowałam pojedyncze bombki w Action, Auchan, Dino. I całkiem fajnie się prezentują na choince. Bardzo mi się podobają. I białe łańcuchy

Ja na drzwi nie mogę dać, ale mam na meblach i stole

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nimfa daj sobie czas na przeżycie straty. Wszystkie emocje, które do Ciebie przychodzą są teraz normalne, choć nie wszystkie będą przyjemne. Ale wszystkie są nam do czegoś w życiu potrzebne. Miał z Tobą cudowne życie. Część jego jest już na zawsze z Tobą


Snow podziwiam, jestem nogą z języków.

Miroku co sobie kupiłaś?

U mnie święto lasu i wolny weekend. Pomyliłam tygodnie i nastawiłam się na 3 dni zajęć

Obiecany dzieć w sweterku i nowe iglaki. Chodzą za mną jeszcze na konsolę z Jyska i jedna girlanda z LED, ale mają je tylko stacjonarnie. A tak już w sumie większość mieszkania udekorowana.
Tak. Wszystko co teraz czuję miałam przy uśpieniu pierwszego psiaka. Przez tydzień nie jadłam, też bardzo źle to przeszłam. Moja mama tak samo. Ojciec też, chociaż tego tak nie pokazywał.

Ja teraz też mam 2 tyg. wolnego od szkoły. Idę na ostatni weekend. Muszę się pouczyć jeszcze.

Ojej, a sweterek skąd? Bo ja na swoją stacjonarnie nie mogę znaleźć, za duża jest

Ja wyjęłam część choinki z garażu, żeby się 'odkurzyła' na balkonie i też niedługo ubiorę. Póki wolne mam, bo zawsze później coś mi wychodzi i za późno się zbieram.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość

Nimfa teraz dopiero doczytalam o Chamidelku ,tulam
Dzięki
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 12:22   #1863
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro piękny kotek
Dzięki. Był po kotce perskiej. Miał półdługą sierść jak baranek. I duże, żółte oczka. Mój pers miał pomarańczowe, a buras- Burak- ma zielone Sunia za to ma niebieskie. Pełna kolorystyka

Jak tam u Was, sypie? U mnie II tura opadów, sypie konkretnie. Idę z sunią do parku, niech jej zmarznie to się ogarnie trochę w chałupie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s (1).jpg (119,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (2).jpg (117,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (3).jpg (139,3 KB, 56 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 12:39   #1864
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A u nas 10 na plusie i deszcz leje jak z cebra
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 16:12   #1865
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Na dworze nawet nie było tragicznie, trochę ta wilgoć zeszła i wiatr ustał (w dzień był pogodowy horror). W takim momencie zawsze myślę o wszystkich, ludziach i zwierzętach, którzy muszą marznąć... Tych których nie stać na ogrzewanie, którzy są pod ostrzałem na Ukrainie, lub tych o których nieodpowiedzialni właściciele nie zadbali... Za to nie lubię zimy, bo wiem ile istnień ona jak co roku zabierze ze sobą.
prawda jest taka, że gdyby nie Święta i śnieg to chyba dawno byłabym na cztery miesiące w Afryce jak najmłodsza sis. Tylko Boże Narodzenie rozświetla ten ponury czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja często niestety nie mogę spać po nocach, bo sobie myślę jak te biedne psy przy budach uwiązane sobie radzą, gdzie nie mają czasem nawet możliwości rozruszania kości U nas pod tym względem jest kraj trzeciego świata, zastanawiam się kiedy to się zmieni, czy to się zmieni i kiedy w końcu zaczną być respektowane prawa zwierząt, bo jak na razie przepis jest, ale martwy, a psów przy budach nie ubywa. Jedna z kolejnych gigantycznych porażek tego kraju… Może włożę kij w mrowisko, ale jak ci ludzie mają śmiałość nazywać się katolikami…

U mnie lekko prószy cały dzień, biało nie jest i nie będzie za to zimno jak… nie wiem
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 18:48   #1866
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ondiine ja się z Tobą zgadzam, o co tutaj się oburzać. Szczególnie mnie boli, że przy tak rozbuchanym socjalizmie, plusach na wszystko a szczególnie hołubieniu sorry za wyrażenie nierobów, ludzi którzy wyraźnie chcieliby powrotu do "czy się stoi, czy się leży, pięć tysięcy się należy", nikt tutaj nie pamięta o czymś takim jak ekologia, są niekompetentni ludzie od środowiska, sprawy takie jak z Odrą zamiatane pod dywan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

*pięć tysięcy lub mieszkanie za free jak czytałam w wątku obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 06:49   #1867
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Let it snow, let it snow, let it snow i do nas zawitała w pełni śnieżna zima, od razu świat wygląda inaczej. W ten zimowy dzień wstałam przed wszystkimi, czekam właśnie na chłopaka i jadę do niego szykować się na koncert.
Hu hu hu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-19, 07:22   #1868
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Sypie i u mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 07:33   #1869
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ondiine ja się z Tobą zgadzam, o co tutaj się oburzać. Szczególnie mnie boli, że przy tak rozbuchanym socjalizmie, plusach na wszystko a szczególnie hołubieniu sorry za wyrażenie nierobów, ludzi którzy wyraźnie chcieliby powrotu do "czy się stoi, czy się leży, pięć tysięcy się należy", nikt tutaj nie pamięta o czymś takim jak ekologia, są niekompetentni ludzie od środowiska, sprawy takie jak z Odrą zamiatane pod dywan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

*pięć tysięcy lub mieszkanie za free jak czytałam w wątku obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Złośliwa i obgadująca jesteś jak na taką katoliczkę, której żal całego świata i po nocach nie śpi przez to

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 07:55   #1870
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89414503]Złośliwa i obgadująca jesteś jak na taką katoliczkę, której żal całego świata i po nocach nie śpi przez to

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]A ty nadal za mną chodzisz, takie coś powinno się leczyć pamiętaj że nadal czekam na te rzekome groźby moich rodziców wobec nękajacego eks, bo nadal nie wyjaśniłas swoich starych kłamstw i manipulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Dokładniej to na cytaty, screeny lub coś podobnego, jako że nałogowo lubisz kłamać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

I z tego co pamiętam to kłamstwa i manipulacje zarzuciło ci więcej osób, ale Trzepotka zamknęła wątek, nie doczekałam się ani cytatów ani wyjaśnień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:05   #1871
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
A ty nadal za mną chodzisz, takie coś powinno się leczyć pamiętaj że nadal czekam na te rzekome groźby moich rodziców wobec nękajacego eks, bo nadal nie wyjaśniłas swoich starych kłamstw i manipulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Dokładniej to na cytaty, screeny lub coś podobnego, jako że nałogowo lubisz kłamać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

I z tego co pamiętam to kłamstwa i manipulacje zarzuciło ci więcej osób, ale Trzepotka zamknęła wątek, nie doczekałam się ani cytatów ani wyjaśnień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty się dobrze czujesz?

Udzielam się w tym wątku, hellooo!
Przeczytaj jeszcze raz swój post i zobacz jak to brzmi - eufemistycznie powiem, że historycznie i mało stabilnie.


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:09   #1872
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie wczoraj trochę śnieg pruszył. Dziś rano budziłam się i było wszystko oszronione zimaaaaa
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:17   #1873
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89414519]Ty się dobrze czujesz?

Udzielam się w tym wątku, hellooo!
Przeczytaj jeszcze raz swój post i zobacz jak to brzmi - eufemistycznie powiem, że historycznie i mało stabilnie.


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Możesz mówić co chcesz, twoje zdanie nie jest dla mnie prawdą, jako że często posługujesz się kłamstwem lub manipulacjami w dyskusjach (i to nie tylko moja opinia, także inne Wizażanki to zauważyły). Tyle, nie będę niszczyć wątku o Bożym Narodzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:26   #1874
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-11-19 o 08:27
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:28   #1875
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Możesz mówić co chcesz, twoje zdanie nie jest dla mnie prawdą, jako że często posługujesz się kłamstwem lub manipulacjami w dyskusjach (i to nie tylko moja opinia, także inne Wizażanki to zauważyły). Tyle, nie będę niszczyć wątku o Bożym Narodzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Creepy bardzo te Twoje posty. Nie rozumiem w ogóle dlaczego odnosisz się zupełnie nie na temat? Skomentowałam Twój złośliwy post na temat dyskusji na innym wątku, a Ty uprawiasz jakieś gorzkie żale, nie wiem właściwie w jakim celu? Powtarzam - brzmisz w tej chwili mocno niestabilnie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:37   #1876
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89414531]Creepy bardzo te Twoje posty. Nie rozumiem w ogóle dlaczego odnosisz się zupełnie nie na temat? Skomentowałam Twój złośliwy post na temat dyskusji na innym wątku, a Ty uprawiasz jakieś gorzkie żale, nie wiem właściwie w jakim celu? Powtarzam - brzmisz w tej chwili mocno niestabilnie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Niech będzie creepy, dla mnie twoje wpisy nie tylko tutaj nie są creepy, tylko czymś jeszcze gorszym. Nie mam zamiaru się tłumaczyć tak jak ty nie tłumaczyłas się z kłamstw na temat moich rodziców. Zamierzam dostosować się do prośby Trzepotki i nie wdawać z toba w kolejne zaczepne dyskusje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, ale za każdym razem to nie ja zaczynam, tylko wciąż jedna i ta sama osoba. Nie wiem która to już taka sytuacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:41   #1877
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny, dajcie spokój. Trzepotka już prosiła i ja też proszę.
Dajcie sobie ignora, skoro nie chcecie gadać ze sobą spokojnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:41   #1878
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-11-19 o 08:43
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:44   #1879
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja często niestety nie mogę spać po nocach, bo sobie myślę jak te biedne psy przy budach uwiązane sobie radzą, gdzie nie mają czasem nawet możliwości rozruszania kości U nas pod tym względem jest kraj trzeciego świata, zastanawiam się kiedy to się zmieni, czy to się zmieni i kiedy w końcu zaczną być respektowane prawa zwierząt, bo jak na razie przepis jest, ale martwy, a psów przy budach nie ubywa. Jedna z kolejnych gigantycznych porażek tego kraju… Może włożę kij w mrowisko, ale jak ci ludzie mają śmiałość nazywać się katolikami…

U mnie lekko prószy cały dzień, biało nie jest i nie będzie za to zimno jak… nie wiem
Amen

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ondiine ja się z Tobą zgadzam, o co tutaj się oburzać. Szczególnie mnie boli, że przy tak rozbuchanym socjalizmie, plusach na wszystko a szczególnie hołubieniu sorry za wyrażenie nierobów, ludzi którzy wyraźnie chcieliby powrotu do "czy się stoi, czy się leży, pięć tysięcy się należy", nikt tutaj nie pamięta o czymś takim jak ekologia, są niekompetentni ludzie od środowiska, sprawy takie jak z Odrą zamiatane pod dywan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

*pięć tysięcy lub mieszkanie za free jak czytałam w wątku obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie w 100 %

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Let it snow, let it snow, let it snow i do nas zawitała w pełni śnieżna zima, od razu świat wygląda inaczej. W ten zimowy dzień wstałam przed wszystkimi, czekam właśnie na chłopaka i jadę do niego szykować się na koncert.
Hu hu hu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pieknie u nas prawda Pieknie pada snieg po 12.00 lece z psem do lasu na spacer

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89414503]Złośliwa i obgadująca jesteś jak na taką katoliczkę, której żal całego świata i po nocach nie śpi przez to

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jeez, kobieto !! daj jej zyc i nie krec afer ! Jak ci nie podobaja jej wpisy, to odpusc sobie, scroll down i tyle


Wczoraj przyszly 2 gwiazdy stojace na okno fajne sa

a widzialyscie swiateczne bluzy i kombinezony i pizamki w Lidlu ?

Całkiem fajne
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:49   #1880
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Taaa...
ja już marzę, by stopniało. Nie cierpię skrobania szyb w samochodzie. Niech sobie pada w święta, gdy nie muszę wyłazić z domu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:52   #1881
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

I u mnie w końcu śnieg! Pięknie jest. Wczoraj już też zaczęłam sezon na wełniany płaszcz i aż chce się wychodzić na zewnątrz w taką pogodę. Naprawdę wart każdej złotówki i polecam mieć w szafie coś takiego dobrej jakości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:54   #1882
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nimfa, przykro mi bardzo z powodu kotka, tulę

Pisalyście wcześniej o azylu dla świnek, mogę spytać czy to chodzi może o Chrumkowo?

Los zwierzat i ich traktowanie przez ludzi rusza mnie od zawsze, sama jedna świata nie zbawię, ale staram się pomagać kiedy i ile mogę. A zwierzęta hodowlane i gospodarskie to już w ogóle dramat.

Ja jeszcze nie weszłam w klimat świąteczny, choć ostatnio odkurzyła lampki i złota choinkę oraz powyciągałam skrzaty, które tradycyjnie będą "okupować" mieszkanie w trakcie świat. Nie będę w tym roku dużo szaleć z ozdobami, bo wyjeżdżam, skrzaty będą musiały radzić sobie same. :P
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:56   #1883
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

To ja się może dziś wezmę za świąteczny pudding. O ile w domu jest brandy. Nigdzie nie widzę, ale może mama ma jakąs zachoikowaną butelkę do tego celu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 08:58   #1884
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
I u mnie w końcu śnieg! Pięknie jest. Wczoraj już też zaczęłam sezon na wełniany płaszcz i aż chce się wychodzić na zewnątrz w taką pogodę. Naprawdę wart każdej złotówki i polecam mieć w szafie coś takiego dobrej jakości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja ciągle szukam ciepłego wełnianego płaszcza. Puchówkę nową też muszę sobie kupić.


Ale dla zmarzluchów polecam: wełniane skarpetki - ok. 20 zł za parę
Kaszmirowe rajstopy ok 50 zł

Może nie najtańsze, ale warto mieć w szafie Używam powyższe od tygodnia i jestem zachwycona
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 09:00   #1885
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ja ciągle szukam ciepłego wełnianego płaszcza. Puchówkę nową też muszę sobie kupić.


Ale dla zmarzluchów polecam: wełniane skarpetki - ok. 20 zł za parę
Kaszmirowe rajstopy ok 50 zł

Może nie najtańsze, ale warto mieć w szafie Używam powyższe od tygodnia i jestem zachwycona
A podasz, skąd masz te skarpetki i rajstopy? Chętnie sprawdzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 10:03   #1886
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A podasz, skąd masz te skarpetki i rajstopy? Chętnie sprawdzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skarpetki mam z woolmed, a rajtki z calzedonii
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 12:02   #1887
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Nimfa, przykro mi bardzo z powodu kotka, tulę

Pisalyście wcześniej o azylu dla świnek, mogę spytać czy to chodzi może o Chrumkowo?

Los zwierzat i ich traktowanie przez ludzi rusza mnie od zawsze, sama jedna świata nie zbawię, ale staram się pomagać kiedy i ile mogę. A zwierzęta hodowlane i gospodarskie to już w ogóle dramat.

Ja jeszcze nie weszłam w klimat świąteczny, choć ostatnio odkurzyła lampki i złota choinkę oraz powyciągałam skrzaty, które tradycyjnie będą "okupować" mieszkanie w trakcie świat. Nie będę w tym roku dużo szaleć z ozdobami, bo wyjeżdżam, skrzaty będą musiały radzić sobie same. :P
Ja pisałam o fundacji świnki Eugeniusza. Zresztą, który przytułek z tych tego typu nie jest w potrzebie... Mój facet jest generalnie non stop w pracy, ale jak ma czas, jako że umie robić naprawy, podjeżdża tam do nich poprawić domki, przeciekające dachy, oczywiście nie bierzemy za to pieniędzy. W ogóle branie pieniędzy za cokolwiek od schronisk czy przytułków wydaje mi się nieludzkie, i tym bardziej mnie denerwuje, że nasze państwo ma środowisko i wszystko z tym związane głęboko w d... Ludzie prywatni muszą się szarpać z losem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 12:36   #1888
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja pisałam o fundacji świnki Eugeniusza. Zresztą, który przytułek z tych tego typu nie jest w potrzebie... Mój facet jest generalnie non stop w pracy, ale jak ma czas, jako że umie robić naprawy, podjeżdża tam do nich poprawić domki, przeciekające dachy, oczywiście nie bierzemy za to pieniędzy. W ogóle branie pieniędzy za cokolwiek od schronisk czy przytułków wydaje mi się nieludzkie, i tym bardziej mnie denerwuje, że nasze państwo ma środowisko i wszystko z tym związane głęboko w d... Ludzie prywatni muszą się szarpać z losem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz racje, wszystkie takie miejsca muszą bardzo polegać na dobroci i życzliwości innych. I pełna zgoda co do wd*piemania państwa.
Fajnie ze wspieracie świnki

Bylam po drobne zakupy, wszędzie atakuje muzyka swiateczna
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 12:49   #1889
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Widziałyście te ceramiczne domki w Pepco? Pojechałam specjalnie po nie w czwartek, a pani mówi, że wcale ich nie dostali.
Wkurzyłam się. Kupowała któraś z Was albo widziała w ogole u siebie? Może to jakiś blef, żeby zaciągnąć ludzi do sklepu. Ale w Pepco faktycznie szał totalny! Dużo ładnych rzeczy!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 13:06   #1890
domab91
Raczkowanie
 
Avatar domab91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 78
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Widziałyście te ceramiczne domki w Pepco? Pojechałam specjalnie po nie w czwartek, a pani mówi, że wcale ich nie dostali.
Wkurzyłam się. Kupowała któraś z Was albo widziała w ogole u siebie? Może to jakiś blef, żeby zaciągnąć ludzi do sklepu. Ale w Pepco faktycznie szał totalny! Dużo ładnych rzeczy!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mówisz o tych ? U mnie był jeden, obity
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SmartSelect_20221119_140321_Chrome.jpg (111,0 KB, 68 załadowań)
domab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.