Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 17:42   #61
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Voodia ja jestem zima i mam tez jasna cere i tez myslalam o tym odcieniu o ktorym piszesz-ten najasniejszy white chic-mysle ze dla Ciebie tez bylby idealny

Ps-tez zamierzam stosowac kwasy i tez mi sie podoba efekt rozswietlenia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:38   #62
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez Voodia
Basiu, obawiam się tylko, czy ten różowy kolor nie podkreśli moich zaczerwienień..A mam teraz buzię całą w czerwonych plamkach (kara za nierozsądne używanie Glyco )
Acha rozumiem W takim razie rzeczywiscie ten 02 White Chic bedzie chyba odpowiedniejszy.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:35   #63
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Givenchy Matmate fluid-czy ktoś używa?

Cześć dziewczyny! Proszę o opinię na temat tego podkładu. czy faktycznie matuje, ile trzyma się na twarzy, jak zachowuje się jeśli chodzi ocerę mieszaną ? Czy może lepiej kupić kompakt /pochlebne opinie na KWC/, chociż ja wolę raczej fluid, ale na KWc nie ma żadnych opinii.
Pozdrowionka
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:47   #64
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Givenchy Matmate fluid-czy ktoś używa?

Cytat:
Napisane przez MargosR
Cześć dziewczyny! Proszę o opinię na temat tego podkładu. czy faktycznie matuje, ile trzyma się na twarzy, jak zachowuje się jeśli chodzi ocerę mieszaną ? Czy może lepiej kupić kompakt /pochlebne opinie na KWC/, chociż ja wolę raczej fluid, ale na KWc nie ma żadnych opinii.
Pozdrowionka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=matmate
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ate#post420141
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ate#post443830

i tak dalej...

__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 14:57   #65
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Givenchy Matmate fluid-czy ktoś używa?

Wielkie dzięki Noor!!! Chylę czoła, bo nie sprawdziłam na forum tylko na KWC a tam znalazłam opinie tylko na temat kompaktu !!!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!! Pozdrawiam również Złośliwca!!!
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:03   #66
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Witam,

w takim razie i ja się chcę dołączyć do wątku, ponieważ zamierzam kupić pryzmy i myślę o 05 Happy Sun, bo sugerując się nazwą, powinien być brązujący. Oczywiście w realu nie uda mi sie zobaczyć tego pudru, bo mogą mi go sprowadzić na zamówienie, więc sugeruję się jedynie stroną Givenchy.

Może jest ktoś mi w stanie powiedzieć coś o tym kolorku? Dodam, że teraz mam Estee Lauder Amber Bronze kompaktowy puder brązujący kolor 11 Sun Kiss. Jest ok, ale mógłby być minimalnie ciemniejszy. Czy może ktoś porównać oba pudry?

W zasadzie biorę pod uwagę pryzmy 03 i 05, ale nie wiem, czy 03 nie jest poprostu jasnymi beżami. Ja chcę ożywić buźkę i nadać jej lekko opalonego wyglądu (lekko!). Może pomocna będzie informacja, że używam podkładu Lancome Teint Idole Ultra w kolorze 03 Beige Diaphane, który jest idealny dla mnie, więc puderek brązujący mógłby być minimalnie ciemniejszy, żeby osiągnąć efekt muśnięcia słońcem.

Z góry dzięki za pomoc, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś wsród was, kto zna te produkty i pomoże mi się zdecydować
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 15:03   #67
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

03 to rzeczywiscie jasny bez, na mojej bardzo jasnej skorze jest "niewykrywalny", mysle, ze jest bardziej transparentny niz nadajacy jakikolwiek kolor. Na pewno nie przyciemnisz nim karnacji nawet o pół tonu
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 18:43   #68
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Mi sie tak strasznie podobaja pryzmy i cienie Prisme Again ze najchetniej kupilabym sobie wszystko
Przepraszam za zasmiecanie watku ale przyznajcie ze Givenchy wyplywa na wierzch ta piekna seria kosmetykow
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 18:52   #69
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Mi sie tak strasznie podobaja pryzmy i cienie Prisme Again ze najchetniej kupilabym sobie wszystko
Przepraszam za zasmiecanie watku ale przyznajcie ze Givenchy wyplywa na wierzch ta piekna seria kosmetykow

Nie tylko piekną, ale przede wszystkim rewelacyjną jakosciowo
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 19:00   #70
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

To fakt. Ja mam paletke LE Prismissime skin fusion i juz sam zapach tego pudru oszalamia. Plus swietny pedzelek no i sam puder /cienie... :tak:
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 19:12   #71
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

To widze, ze nie jestem jedyna fanka tej marki Po tym, jak Lancome bardzo stracil na jakosci, przerzucilam sie na Givenchy.. A teraz wyszla nowa szminka z nowej serii i juz czekam az bedzie u nas..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 22:54   #72
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Ale czemu tak trudno dostać kosmetyki kolorowe Givenchy??????? W Krakowie, który nie jest wcale małym miastem, NIGDZIE nie ma kolorówki tej firmy!!!!!!! Jedynie na zamówienie pani spróbuje mi ściągnąć pryzmy, co łatwe nie jest, bo już mnie poinformowała, że obdzwoniła pół Polski i chyba będzie musiała dzwonić do dystrybutora. Gdzie wy kupujecie kosmetyki kolorowe Givenchy?
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 23:00   #73
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez S-K
Ale czemu tak trudno dostać kosmetyki kolorowe Givenchy??????? W Krakowie, który nie jest wcale małym miastem, NIGDZIE nie ma kolorówki tej firmy!!!!!!! Jedynie na zamówienie pani spróbuje mi ściągnąć pryzmy, co łatwe nie jest, bo już mnie poinformowała, że obdzwoniła pół Polski i chyba będzie musiała dzwonić do dystrybutora. Gdzie wy kupujecie kosmetyki kolorowe Givenchy?
W Sephorze
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:04   #74
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

S-K , kolorówka Givenchy jest w Sephorze w Geant / obok Parku Wodnego Jest napewno bo zawsze jak tam jestem to mam ochote kupić pryzmy.
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:20   #75
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Dzięki wielkie za "oświecenie" mnie. Rzeczywiście w Sephorze w Geant są pryzmy ))))))) Jak milusio...
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:50   #76
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

O dziewczyny dzieki za info!! Jak bede w PL to sie przyjze. Tu gdzie mieszkam Givenchy tez jest trudnodostepne...zupelnie nie wiem czemu.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 16:21   #77
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Podbijam wątek, bo ciekawią mnie opinie dotyczące tego podkladu, chciałam sprawdzić, czy ktoś ma podobne odczucia, jak ja. Otóż zakupiłam kilka dni temu owy kosmetyk, zaplaciłam 145zł i jestem zirytowana, gdyż spodziewałam się super efektu [za tę cenę i po pozytywnych opiniach innych fluidów z Givenchy], a tu nic Nie wiem, czy może ja coś źle robie, czy ten podklad jest po prostu kiepski. Przed nałożeniem wstrząsnęlam, tak, jak zaleca producent, po nałożeniu efekt był super, to fakt - twarz nabrała jednolitego koloru, była zmatowiona i rozświetlona też trochę. Ale to trwało zaledwie 3 godziny Potem podklad podkreślil zmarszczki mimiczne, zbierając się w nich, jak również uwydatnił pory i jakoś dziwnie zaczał się jakby rozpływać tak, że twarz bardzo się błyszczała i bez odciśniecia chusteczki przed pudrowaniem nie obyło się. Colorstay z Revlonu i Lasting Performance z Max factora trzymały się dłużej. Czy ktoś ma podobne odczucia odnośnie tego fluidu? Bo zaczynam miec poczucie wyrzuconych w błoto pieniędzy.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 08:24   #78
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Miałam ten podkład jakiś czas temu, byłam z niego zadowolona, chociaż zdecydowanie lepszy jest moim zdaniem Subli'mine.
Też mam cerę mieszaną i skłonną do blyszczenia, a jednak Sublim'ine choć nie matujący ładniej prezentuje się na twarzy, wydobywa z niej blask - nie mylić z błyskiem
Matmate wcale nie matuje na długo, gorzej niż Sublim'ine dopasowuje się do twarzy, co dziwne - gorzej kryje. Jest lżejszy, bardziej wodnisty.
Generalnie jest to dobry produkt ale gdybym miała kupić znowu wybrałabym Sublim'ine.
Miałam też kompaktową wersję tego podkładu - ten to dopiero matuje!

Kornelia - napisałaś, że zalezy Ci na produkcie matującym ale lekkim, przez co kompakt odpada - jest cięższy niż fluid.
Myślę, że Fluid będzie spełniał Twoje oczekiwania, bo taki właśnie jest, lekki i matujący. Niemniej jednak polecam wypróbować Sublimi'ine - zresztą w wiosennej kolekcji pokazała się lżejsza wersja tego produktu, skierowana właśnie do cer mieszanych! testery z białą nakrętką, niestety nie pamiętam dokladnej nazwy
Testowałam tylko na ręku - konsystencja jest bardziej wodnista, lekka właśnie.
Może warto sięgnać po ten produkt?
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:51   #79
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Question Sublimin'e Givenchy - kolory

Mam na niego straszną ochotę pomimo mojej mieszanej cery (na KWC jest zachwalany przez posiadaczki różnych cer). Chyba go kupię w ciemno... Niezbyt to rozsądne, ale nie mam w tej chwili możliwości zdobycia próbki (nawet gdybym uprosiła jakąś wizażankę to przecież nie opłaca się wysyłać jednej małej próbeczki...).

Chodzi mi o linka albo opis kolorków - mam jasną cerę, lekko żółtawą. Który odcień polecacie?
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 11:26   #80
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Sublimin'e Givenchy - kolory

up
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:29   #81
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Sublimin'e Givenchy - kolory

Sprawdz na tej stronie
http://www.parfumsgivenchy.com/
znajdziesz kolorki odcieni
ja tez wlasnie zamierzam kupic ten podklad
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:16   #82
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Pryzmy Givenchy

Chce kupic puder w pryzmie natomiast mam problem z dobrem odcienia.
W poprzednich opakowaniach,kilka lat temu mialam 4 crystal.
Teraz te pryzmy wygladaja juz inaczej.
Sa albo pastelowe-rozowy+zielony+niebieski+ bezowy czyli "beautiful pastel" itp lub bezowo-rozowe czyli "white chic".
Tamte byly posrednie-jasny bez,perlowy bialy,bialy matowy i kosc sloniowa.
Chcialabym podobny wiec mam problem...
Bezowy nie wiem czy bedzie ladnie rozswietlal(pozatym ten rozowy,boje sie go na mojej buzi) i bedzie wystarczajaco jasny natomiast pastelowy nie wiem w ogole jak sie sprawdzi.
Sprawdzanie w sklepie to tez nie to samo.
Moze ktoras z Was uzywa/uzywala tych odcieni?
Bede bardzo wdzieczna za kazda opinie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:26   #83
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Prismissime Eyes Givenchy

Nowa limitowana edycja cieni Givenchy. Cienie są dostępne w dwóch wersjach Sweet Chocolate i Intense Chotolate.
Strasznie mi się spodobały, tylko sporo kosztują, bo ok 199zł. Czy któraś z Was ich próbowała?? Czy warto je kupić??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg givenchy.jpg (67,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg givenchy1.jpg (62,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg givenchy2.jpg (35,3 KB, 28 załadowań)
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 13:03   #84
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

Ja testowałam na ręce, ale mnie nie powaliły na kolana; są lekko perłowe, nie mają bardzo intensywnych odcieni; s ładne, ale za tyle kasy można mieć fajniejsze cienie - zarówno do lekkiego i jak i mocnego makijażu.
Obejrzyj je w perfumerii, może Tobie będą pasowały bardziej.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 13:04   #85
majolka
Raczkowanie
 
Avatar majolka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

Jestem szczęśliwą użytkowniczką tych cieni w wersji jaśniejszej czyli sweet chocolate. Cienie pięknie połyskują na oczach i dają fajny efekt rozświetlenia. Mój zestaw jest dosyć neutralny, idealny na codzień do delikatnego makijażu. Są w nim kolorki typowo matowe a także lekko opalizujące. Cienie są świetnej jakości, nie trzeba mieć żadnej wprawy, aby się nimi malować. Nie osypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Oczywiście dzielnie trzymają się cały dzień. Są naprawdę świetne. Trochę żałuję tylko, że nie kupiłam ciemniejszego zestawu, gdyż wydaje mi się, że tam mając do dyspozycji kilka ciemniejszych kolorków miałabym większe pole do popisu, aby wyczarować wieczorowy makijaż.
majolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 16:45   #86
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

Jak będę w sobote na zakupach, to wdepnę do sklepu do którego mam zakaz wchodzenia i obejrze to cacko. Oczywiście pod warunkiem, że sama będę na zakupach, bo jak mąż będzie ze mną to mnie nie puści.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 16:54   #87
majolka
Raczkowanie
 
Avatar majolka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

Ja niestety mam tak samo - z mężem nie mogę nic kupić ani pooglądać, bo on i tak uważa, że za dużo wydaje na kosmetyki. Tak więc do perfumerii wybieram się zawsze sama.
majolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 17:19   #88
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

te drugie sa takie pieeekne ale ja bym niewydala 200zl za cienie :/ moze jak sama zaczne zarabiac ale wtedy juz ich nie bedzie ;( hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 11:19   #89
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

jestem posiadaczką zestawu ciemniejszego i jest rewelacyjny mozna zrobic i wieczorowy i dzienny makijaz a cienie mi chyba starczą na lata
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:10   #90
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Prismissime Eyes Givenchy

Byłam dziś w Marionnaud, chciałam obejrzeć te cienie, a tu niespodzianka nie mają kolorówki Givenchy. Wiecie może w której perfumerii można je kupić??
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.