Jaki krem do twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-10, 06:16   #1
Kadaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42

Jaki krem do twarzy?


Cześć jaki możecie polecić krem do twarzy, aby nawilżał, nie uczulał oczu i w miarę czasu spłycał zmarszczki. Aktualnie używam Pharmaceris hyaluro. Efekt jest zauważalny. Skóra jest nawilżona. Zmarszczki się splycily lecz swędzą po nim mnie oczy i jest dość mało wydajny. Poprzednio stosowałam Alantan krem lekki. Oczy po nim nie swedzialy, fajnie nawilzal lecz nic nie robił ze zmarszczkami. Co byście mogły polecić?
Kadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-11, 12:32   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki krem do twarzy?

Nie nakładaj zatem kremu do twarzy pod oczy czy na powieki. Kup do tego osobny krem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 07:28   #3
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki krem do twarzy?

Cytat:
Napisane przez Kadaw Pokaż wiadomość
Cześć jaki możecie polecić krem do twarzy, aby nawilżał, nie uczulał oczu i w miarę czasu spłycał zmarszczki. Aktualnie używam Pharmaceris hyaluro. Efekt jest zauważalny. Skóra jest nawilżona. Zmarszczki się splycily lecz swędzą po nim mnie oczy i jest dość mało wydajny. Poprzednio stosowałam Alantan krem lekki. Oczy po nim nie swedzialy, fajnie nawilzal lecz nic nie robił ze zmarszczkami. Co byście mogły polecić?
Pewnie chodzi o migrację kremu do twarzy w okolice oczu. U mnie niestety też tak sie czasem zdarza , zazwyczaj pojawiają się czerwone kropki. Niewiele daje omijanie tych okolic, krem migruje , tym bardziej że potem nakładam jakis krem rówież pod oczy. Musisz szukac w takim razie czegoś do skóry skłonnej do alergii, bez zapachów i barwników. Nie wiem w jakim jestes wieku,czy masz juz wyraźna potrzebę stosowania przeciwzmarszczkowych kuracji, jaki masz budżet na taki krem?Jest baaaardzo dużo kremów , trudno cos polecić. Skoro uzywasz Pharmaceris to może zerknij na Pharmaceris A Vita-Sensilium :
xxx
lub typowo przeciwzmarszczkowy Pharmaceris A Sensireneal:
xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2022-09-23 o 09:42
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 15:16   #4
Kadaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
Dot.: Jaki krem do twarzy?

Budżetu nie mam określonego. Zmarszczki powoli się pojawiają głównie czoło i w okolicach ust. A czym różni się ten krem 1 od tego 2?

Z oczami nic się nie robiło po Alatanie ale jakoś skóra po nim wyglądała starzej. Choć może tylko tak mi się wydawało. Który z tych dwóch w takim razie byś poleciła?
Kadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 13:16   #5
agnieszkasienicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki krem do twarzy?

Ja całkiem niedawno odkryłam krem do twarzy od mydło stacji. Markę znałam od dawna, bo korzystam z ich serum do twarzy. A ich krem zobaczyłam na jakiejś relacji na instagramie i zamówiłam w trakcie ostatnich zakupów u nich. Szczerze mówiąc jestem zachwycona jak moja skóra robi się jędrna i nawilżona po zastosowaniu tego kremu. Najlepsze jest to, że nie kosztuje za dużo jak na kosmetyk z takim składem. Polecam więc ten kosmetyk Twojej uwadze xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2022-09-22 o 13:50 Powód: link
agnieszkasienicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-22 14:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.