Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 02:18   #1621
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Cornrows - Śląsk lub Wrocław

podnoszę
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:21   #1622
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Proszę o nieprzysyłanie pw i wiadomości z prośbą o numer do Pauliny, jeśli chcecie farbować włosy. Paulinka nie będzie już tego przez dłuższy czas robiła. Cięcia i czesanie zostaje chyba bez zmian
A ja dziś u Paulinki byłam z siostrą i mamy fryzurki odświeżone .
Gratulowałam
Na pewno teraz bedzie łatwiej do Paulinki się dopchać, jak nie farbuje, tylko tnie (zwłaszcza w pierwszym trymestrze wiadomo - nie wolno. Potem sie lekarz wypowie). Wcześniej trzeba było czekać czasami po 2 tygodnie nawet, a teraz pewnie można szybciej.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:43   #1623
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez tallq Pokaż wiadomość
...farbowanie + flesz + pocięcie włosów dł. do ramion zapłaciłam 240 zł
Co to "flesz"?
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:29   #1624
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
A ja dziś u Paulinki byłam z siostrą i mamy fryzurki odświeżone .
Gratulowałam
Na pewno teraz bedzie łatwiej do Paulinki się dopchać, jak nie farbuje, tylko tnie (zwłaszcza w pierwszym trymestrze wiadomo - nie wolno. Potem sie lekarz wypowie). Wcześniej trzeba było czekać czasami po 2 tygodnie nawet, a teraz pewnie można szybciej.
Ja też już gratulowałam Tyle że telefonicznie narazie Osobiście też niebawem, bo na cięcie jestem już umówiona
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:38   #1625
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Co to "flesz"?
Kilka pasemek ożywiających podstawowy kolor
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 10:33   #1626
ayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja bym bardzo prosiła o kontakt do sławnej Pani Pauliny i adres salonu, gdzie przeniosła się Kasia.

U Kasi w Infinity byłam kiedyś i nie byłam jakoś mega zadowolona, ale przy tym co zrobił mi parę miesięcy temu Pan Tomek z Da Vinci doceniłam ponownie Kasię i być może znów się do niej wybiorę. Interesuje mnie tylko strzyżenie, więc może skuszę się też na Panią Paulinę, jak podesłałby mi ktoś namiary na priv. Będę bardzo wdzięczna! Już miałam tyle nieprzyjemnych doświadczeń z różnymi fryzjerami :/
ayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:54   #1627
karolinabiskupin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej dziewczyny !
Basiu po twoim wpisie rózniez umówiłam się do nowego salonu Qualite na Grunwaldzie, i rzeczywiście miło zostałam zaskoczona. Zostałam na prawdę profesjonalnie obsłużona. Mam świetną fryzurę i super pasemka. Niestety nie mogłam sobie odmówić również zakupów kosmetyków Kerastase i dlatego mój portfel trochę zeszczuplał. Za pasemka ze strzyżeniem zapłaciłam ok. 180 zł. W grudniu mają tam dużo promocji myślę, że chca przyciągnąć klientów z okolicznych salonów, ale chyba nie będą mieli problemów bo w okolicy nie ma nic godnego polecenia.
karolinabiskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 15:24   #1628
monstrum321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

przestrzegam wszystkich przed osławioną ,, panią pauliną ,, otóż wiekszej kaszany na głowie nikt w życiu mi nie zrobił, jest ona osobą na oko około 22-24 lat nie wiecej, wiec osoby pochlebnie sie o niej wypowiadające mówiąc o niej pani... Maja po naście lat, może im się podobają fryzury typu osiedlowa avangarda tym bardziej ,ze informacje o jej ,, talencie pojawiaja sie juz 2-3 lata... Teraz troche o strzyżeniu otóż odbywa sie ono u niej w mieszkaniu (nie wiem jak jest z dojazdem do klientki) i bez lustra!!! Z moich dlugich zadbanych włosów został długi tył i wielki garnek! Przykrótki! Do połowy czoła i półokrągły! Nie przesadzam, noszę grzywkę ale delikatną coś w stylu marty żmudy trzebiatowskiej ale normalnej dlugosci do oczu a nie pazia... Od samego czubka głowy a miała być delikatna grzywka!!! Odrasta juz całe szczęście ale musiał minąć rok żeby to w miarę wyglądało gdyż włosy zostały zabrane z czubka głowy a moja kitka ,która była długa zrobiła sie cienka jak serpentynka. Pokusiłam sie na wizyte u niej czytając pochlebne opinie na jej temat na tym forum ale rzeczywistość jest taka ,ze jeśli ci zależy na tym żeby fryzjer robił co chce z twoją głową i bez lustra życzę szczęścia... I jeszcze ten jej tekst: I jak?
monstrum321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:06   #1629
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Witam, ja jak juz wiecie jestem fanką Konrada, ale ostatnio z powodu braku miejsc u niego ścinała mnie i farbowała właśnie Gosia i wyszłam naprawde zadowolona, jeszcze do tego mieli promocję - dostałam ampułkę pielegnacyjną po koloryzacji. Naprawde nie mogę złego słowa powiedzieć o tym salonie jak narazie.
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:12   #1630
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: BROADWAY - Wrocław- ZAJEFAJNY FRYZJER !!

Zdecydowanie polecam Berendowicza - naprawde wysoki poziom usługi o obsługi klienta. Kiedyś chodziłam do Broadwaya, byłam we wszystkich salonach - Arkady, Kiełbaśnicza i Magnolia ale teraz widzę, że fryzjerzy tam są jacyś zblazowani.... A Ci w Magnolii to już szczególny przypadek. Białe kozaczi i te sprawy... Co prawda strzyzenia i farbowanie byly ok, ale w Berendowiczu jest o niebo lepiej - dokładnei tak jak chcę.
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 07:39   #1631
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Monstrum321, zastanawia mnie, czemu czekałaś aż rok, żeby podzielić się spostrzeżeniami o Paulinie Trochę to dziwne, nie mniej nie bronię i nie oskarżam, bo sama nigdy z Pauliną nie miałam do czynienia, chociaż ciągle się wybieram
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 09:13   #1632
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez monstrum321 Pokaż wiadomość
przestrzegam wszystkich przed osławioną ,, panią pauliną ,, otóż wiekszej kaszany na głowie nikt w życiu mi nie zrobił, jest ona osobą na oko około 22-24 lat nie wiecej, wiec osoby pochlebnie sie o niej wypowiadające mówiąc o niej pani... Maja po naście lat, może im się podobają fryzury typu osiedlowa avangarda tym bardziej ,ze informacje o jej ,, talencie pojawiaja sie juz 2-3 lata... Teraz troche o strzyżeniu otóż odbywa sie ono u niej w mieszkaniu (nie wiem jak jest z dojazdem do klientki) i bez lustra!!! Z moich dlugich zadbanych włosów został długi tył i wielki garnek! Przykrótki! Do połowy czoła i półokrągły! Nie przesadzam, noszę grzywkę ale delikatną coś w stylu marty żmudy trzebiatowskiej ale normalnej dlugosci do oczu a nie pazia... Od samego czubka głowy a miała być delikatna grzywka!!! Odrasta juz całe szczęście ale musiał minąć rok żeby to w miarę wyglądało gdyż włosy zostały zabrane z czubka głowy a moja kitka ,która była długa zrobiła sie cienka jak serpentynka. Pokusiłam sie na wizyte u niej czytając pochlebne opinie na jej temat na tym forum ale rzeczywistość jest taka ,ze jeśli ci zależy na tym żeby fryzjer robił co chce z twoją głową i bez lustra życzę szczęścia... I jeszcze ten jej tekst: I jak?
Też sie zastanawiam czemu to tak długo trwało

Nie jestem już nastolatką, korzystam z usług Pauliny od prawie dwóch lat, średnio co półtora miesiąca i jakoś nie zdarzyło jej się zrobić mi na głowie "osiedlowej awangardy". Trudno mi sobie wyobrazić, że u Ciebie tak to wyglądało, ze względu na to, że Paulina najpierw uważnie słucha wymagań, a dopiero potem działa. A co do braku lustra... umawiasz się w mieszkaniu, nie w salonie fryzjerskim, więc warunki są domowe. Cena też nie jest salonowa. W moim przypadku wszystko odbywa się u mnie i też nie mam możliwości ustawienia lustra. Jak do tej pory mi go nie brakowało, po prostu dokładanie tłumaczę, czego chcę, lub jeśli nie mam pomysłu na swoje włosy, zdaję się na nią.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:16   #1633
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A ja sie umowilam na sobote na farbowanie do Pawla do Upiekszalni, ciewkawe co mi wymodzi, bylam zmuszona znow zapisac sie do jakiegos fryzjera, poniewaz Paulinka jest w ciazy i na razie nie robi koloryzacjidam znac co wyjdzie
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 13:36   #1634
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez fipsi Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u Kasi, jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna dziewczyna i bardzo utalenowana, razem z Krzysztofem przenoszą się od 1 grudnia do innego zakładu (adres na priv)

Czy można prosić o nowe namiary na p. Kasię na PM?
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:07   #1635
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez monstrum321 Pokaż wiadomość
przestrzegam wszystkich przed osławioną ,, panią pauliną ,, otóż wiekszej kaszany na głowie nikt w życiu mi nie zrobił, jest ona osobą na oko około 22-24 lat nie wiecej, wiec osoby pochlebnie sie o niej wypowiadające mówiąc o niej pani... Maja po naście lat, może im się podobają fryzury typu osiedlowa avangarda tym bardziej ,ze informacje o jej ,, talencie pojawiaja sie juz 2-3 lata... Teraz troche o strzyżeniu otóż odbywa sie ono u niej w mieszkaniu (nie wiem jak jest z dojazdem do klientki) i bez lustra!!! Z moich dlugich zadbanych włosów został długi tył i wielki garnek! Przykrótki! Do połowy czoła i półokrągły! Nie przesadzam, noszę grzywkę ale delikatną coś w stylu marty żmudy trzebiatowskiej ale normalnej dlugosci do oczu a nie pazia... Od samego czubka głowy a miała być delikatna grzywka!!! Odrasta juz całe szczęście ale musiał minąć rok żeby to w miarę wyglądało gdyż włosy zostały zabrane z czubka głowy a moja kitka ,która była długa zrobiła sie cienka jak serpentynka. Pokusiłam sie na wizyte u niej czytając pochlebne opinie na jej temat na tym forum ale rzeczywistość jest taka ,ze jeśli ci zależy na tym żeby fryzjer robił co chce z twoją głową i bez lustra życzę szczęścia... I jeszcze ten jej tekst: I jak?
Miło mi, że zostałam nazwana nastolatką, zwłaszcza, że niechętnie się starzeję , ale niestety nie jest to zgodne z prawdą.
Bez lustra- ależ można poprosić o lusterko u Pauliny. Ja akurat lubię to i większość moich koleżanek lubi u niej ten element zaskoczenia, efekt większy, zwłaszcza, że jestem Paulinie wierna od 3 lat i nigdy nie byłam niezachwycona, więc w pełni jej ufam. Natomiast zawsze dostaję lusterko do ocenienia długości, żebym wiedziała ile mi ścina. Podejrzewam, że albo źle wytłumaczyłaś opis swojej wymarzonej fryzury i sama jesteś sobie winna, albo po prostu jesteś jedną z zazdrosnych fryzjerek, które tu zostały źle przedstawione. Osiedlowa awangarda? To ciekawe, że wszystkie moje znajome,z którymi podzieliłam się jej numerem, a są to często panie, które stać na drogie salony, odkąd pierwszy raz zostały ostrzyżone przez Paulinę, są jej wierne. Chcesz jej zrobić złą reputację? Proszę bardzo, stałe klientki i tak od niej nie uciekną, a jest ich na tyle dużo, że Paulina nie zbiednieje,a nam łatwiej będzie się z nią umawiać

Edytowane przez Impersona
Czas edycji: 2008-12-03 o 16:08
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 15:03   #1636
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

A moze ktos byl u Karola?
Jakie wrażenia?
Wczesniej byłam u Konrada i bylam bardzo zadowolona ale teraz nie ma juz wolnych miejsc do niego w odpowiadajacych mi terminach
Aga
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:10   #1637
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez monstrum321 Pokaż wiadomość
przestrzegam wszystkich przed osławioną ,, panią pauliną ,, otóż wiekszej kaszany na głowie nikt w życiu mi nie zrobił, jest ona osobą na oko około 22-24 lat nie wiecej, wiec osoby pochlebnie sie o niej wypowiadające mówiąc o niej pani...
Nie raz pisałam, że Paulinka jest młodą osobą, co moim zdaniem jest atutem, bo jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić, żeby starsza babka wyczarowała mi modną fryzurkę. Tu nie chodzi o wiek, ale o doświadczenie zawodowe, odbyte szkolenia i wykonywanie swojego zawodu z pasją.
Cytat:
Napisane przez monstrum321 Pokaż wiadomość
Teraz troche o strzyżeniu otóż odbywa sie ono u niej w mieszkaniu (nie wiem jak jest z dojazdem do klientki) i bez lustra!!!(...)Pokusiłam sie na wizyte u niej czytając pochlebne opinie na jej temat na tym forum ale rzeczywistość jest taka ,ze jeśli ci zależy na tym żeby fryzjer robił co chce z twoją głową i bez lustra życzę szczęścia...
Nie pomyślałam, że lustro może być potrzebne, bo mam do Paulinki łapek zaufanie i nie wyobrażam sobie, żeby zcieła więcej niż trzeba. Zawsze 5 razy pyta, czy może tyle ciachnąć i jak ktoś nie umie dobrze wytłumaczyć, to zostawia z dłuższymi włosami, żeby sobie w lustrze sprawdził, czy dalej skracać. Raz jej się zdarzyło po mojej długiej nieobecności u niej obciąć mnie inaczej niż chciałam, ale to była moja wina, bo siadłam bez słowa i nie sprecyzowałam, jak chcę wyglądać.
Z dojazdu mam zamiar korzystać, jak już będę miała dziecko i mniej czasu na podróże.
Cytat:
Napisane przez monstrum321 Pokaż wiadomość
Z moich dlugich zadbanych włosów został długi tył i wielki garnek!
Jak ktoś nie umie wytłumaczyć, to najlepiej wziąć ze sobą zdjęcie z gazety czy wydruk z netu.
Cytat:
Napisane przez monstrum321 Pokaż wiadomość
I jeszcze ten jej tekst: I jak?
To jest moment, gdy się zachwycam, bądź każę sobie poprawić - coś dociąć, jeszcze skrócić grzywkę, pytam jak układać włosy samemu.
Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Paulinie wierna od 3 lat i nigdy nie byłam niezachwycona, więc w pełni jej ufam. Natomiast zawsze dostaję lusterko do ocenienia długości, żebym wiedziała ile mi ścina.
Pamiętaj, kto Ci ja polecił
Ja tam zawsze oglądam tylko efekt końcowy.
Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że albo źle wytłumaczyłaś opis swojej wymarzonej fryzury i sama jesteś sobie winna, albo po prostu jesteś jedną z zazdrosnych fryzjerek, które tu zostały źle przedstawione.
Podpisuję sie obiema łapkami ... Tyle jadu po roku i to jaetakimi wielkimi literami...
Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Chcesz jej zrobić złą reputację? Proszę bardzo, stałe klientki i tak od niej nie uciekną, a jest ich na tyle dużo, że Paulina nie zbiednieje,a nam łatwiej będzie się z nią umawiać
Zbiednieć nie zbiednieje, ale wolałabym żeby teraz w ciąży nie czytała, jak to ktoś zamiast asertywnie powiwedzieć, żeby włoski poprawić, wywleka swoje żale po roku.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:13   #1638
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy któras z was była u Pani Izy w salonie Frik,jest to mały zakład fryzjerski na Orzechowej.Jeśli tak to dajcie zna jaką macie opinie o tej fryzjerce...
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:12   #1639
1983monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Sluchajcie dziewczyny,
Czy ja tez moge dostac na PW nr tel. do pani PAULINY? Siedze i czytam co do do tej pory pisalyscie i juz zglupialam... Nie wiem gdzie szukac dobrego fryzjera....
Chodzilam dotychczas do salonu Carlo Biani na Biskupiej do Tomka i bylam bardzo zadowolona ale Tomek juz tam niestety nie pracuje... POMOZCIE bo koniecznie musze cos zrobic z moja czupryna!!
__________________
'Do sth every day that you don't want to do; this is the golden rule for acquiring the habit of doing your duty without pain'
Mark Twain

1983monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 11:25   #1640
Alicee
Raczkowanie
 
Avatar Alicee
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

a moze mi ktos powiedziec czy w tym salonie do ktorego przeniosla sie kasia sa takie same ceny jak w infinity?
Alicee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 12:17   #1641
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy ktoś zna nazwę dość nowo otwartego salonu na grunwaldzkim, koło readys'a ;>
wydaje mi się że zaczynała się na ''q" i używają tam kosmetyków loreala.


Już znalazłam
chodziło mi o Qualite.

Edytowane przez Czerwona_Sukienka
Czas edycji: 2008-12-05 o 12:19
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 14:33   #1642
annabeatrycze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Alicee Pokaż wiadomość
a moze mi ktos powiedziec czy w tym salonie do ktorego przeniosla sie kasia sa takie same ceny jak w infinity?
ja zapłaciłam tyle samo...
annabeatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:42   #1643
fiszbinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cześć
Pytasz o Qualite?, ja w sobotę się tam czesałam na imprezę firmową- byłam bardzo zadowolona. Miałam loki jak z gazety ( w amerykańskim stylu) super. Mój szef mnie nie poznał, a wszyscy bili mi brawo!!! najlepszy aplauz w życiu. Na pewno nie zmienię już fryzjera!!!!!!!!!!!!!:ehe m:
fiszbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 21:41   #1644
Alicee
Raczkowanie
 
Avatar Alicee
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez annabeatrycze Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam tyle samo...
a co robilas z wlosami? tak nawiasem to ten salon ma jakas nazwe?
Alicee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 08:36   #1645
annabeatrycze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Alicee Pokaż wiadomość
a co robilas z wlosami? tak nawiasem to ten salon ma jakas nazwe?

tylko strzyżenie i modelowanie - 50 zł.

a co do nazwy, to dopiero w tramwaju przypomniałam sobie, że się nie spytałam, a w samym salonie też jej nie widziałam.
annabeatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:18   #1646
wiedzmiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 24
Dobry fryzjer MĘSKI we Wrocławiu

Pilnie poszukiwany dobry fryzjer męski we Wrocławiu, który spełniłby wymagania mojego faceta: "ma być z jajem, z fantazją, z pomysłem, skromnie, ładnie i niedrogo" Wiem ze cuda sie rzadko zdarzają, ale może... No i to ma być cięcie z długich włosów:/ Ratujcie
wiedzmiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:29   #1647
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy ja także mogłabym prosić na prv. o tel. do Pauliny?
Planuje diametralną zmianę na głowie, więc namiar na dobrą fryzjerkę jest bezcenny z góry wielkie dzięki
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:57   #1648
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez fiszbinka Pokaż wiadomość
Cześć
Pytasz o Qualite?, ja w sobotę się tam czesałam na imprezę firmową- byłam bardzo zadowolona. Miałam loki jak z gazety ( w amerykańskim stylu) super. Mój szef mnie nie poznał, a wszyscy bili mi brawo!!! najlepszy aplauz w życiu. Na pewno nie zmienię już fryzjera!!!!!!!!!!!!!:ehe m:
Ja to bym chętnie foto zobaczyła, ale sama bym swojej "facjaty" nie wkleiła.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 08:35   #1649
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez fiszbinka Pokaż wiadomość
Cześć
Pytasz o Qualite?, ja w sobotę się tam czesałam na imprezę firmową- byłam bardzo zadowolona. Miałam loki jak z gazety ( w amerykańskim stylu) super. Mój szef mnie nie poznał, a wszyscy bili mi brawo!!! najlepszy aplauz w życiu. Na pewno nie zmienię już fryzjera!!!!!!!!!!!!!:ehe m:
Ja pragne taka fryzure na studniowke! A wlasnie, ile za nia zaplacilas? A nie wiesz moze czy ten salon jest otwarty w niedziele?

No wlasnie, dziewczyny znacie moze jakis salon we otwarty w niedziele? Poniewaz studniowke mam w niedziele wieczorem i nie wiem gdzie sie udac, zeby sie uczesac Generalnie chcialabym sie zmiescic w kwocie max 100 zl. Znacie takie salony?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 00:28   #1650
crescendo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 55
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Ja pragne taka fryzure na studniowke! A wlasnie, ile za nia zaplacilas? A nie wiesz moze czy ten salon jest otwarty w niedziele?

No wlasnie, dziewczyny znacie moze jakis salon we otwarty w niedziele? Poniewaz studniowke mam w niedziele wieczorem i nie wiem gdzie sie udac, zeby sie uczesac Generalnie chcialabym sie zmiescic w kwocie max 100 zl. Znacie takie salony?
Qualite nie jest niestety czynne w niedziele. Co do cen to na ich stronie jest szczegółowy cennik upięć i loków w zaleznosci od długosci włosow.A znalezc naprawde nie jest trudno nawet nie musisz wyszukiwac wystarczy ze wpiszesz pierwsze co ci do glowy przyjdzie
crescendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.