Novadiol na brzuch? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-05, 09:50   #1
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760

Novadiol na brzuch?


Krótko: zdesperowana i sfrustrowana brakiem działania kremów do ciała, masaży i ćwiczeń wpadłam na pomysł ujędrnienia skóry na brzuchu Novadiolem Vichy. Jeszcze nie zaczęłam, chiałam się Was poradzić w tej kwestii: czy ktoś próbował? Czy to może się udać? Wiem, że skóra na twarzy różni się strukturą od reszty ciała, więc może to kompletnie bez sensu?
Dodam, że mięśnie brzucha wyrobiłam sobie niekiepskie, przykrywa je wprawdzie pewna warstwa tłuszczyku, ale niewielka (noszę rozmiar 38), najgorsza jest skóra: luźna i jakaś "sflaczała", jak po ciąży, w której nigdy nie byłam...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 10:50   #2
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: Novadiol na brzuch?

Wiesz Pixie - jakoś nie wierzę , że ten krem się sprawdzi tzn. że ujędrni luźną skórę na brzuchu - skóra na twarzy jest jednak delikatniejsza i te kosmetyki mogą nie zadziałać na ciele tak , jak na twarzy - ale nigdy nie próbowałam , więc 100 % pewności nie ma . Pixie a próbowałaś już tego kremu Lieraca ? Czytałam gdzieś , że podobno napina skórę jak pas (?) Może on jednak zadziałałby skuteczniej ( dalej z masażem ) od Novadiolu ? Przypomniało mi się jeszcze , koleżanka mamy chodzi od dwóch miesięcy oprócz Guamu ( ale pewnie go przeszłaś ) na zabieg Endermologie to masaż z taką ,, rurą '' zasysająco - masującą a całe ciało owinięte jest w elastyczne ,,ubranko'' . Podobno świetnie ujędrnia luźną skórę . Za zabieg płaci się około 150 zł ale już po paru widać poprawę . Sama widzę jak wyglądała nasza znajoma przed a jak teraz wygląda

>http://www.lierac.com.pl/body_lift10ventre.html

>http://www.polmax.net/str114.html
Zdjęcia z Endermologie - edytowałam swój post ponieważ się strasznie rozciągnął .
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 11:21   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Novadiol na brzuch?

Witaj Diorku,
Wielkie dzięki za to wyczerpujące info!! Lieraca jeszcze nie próbowałam (lecę zakupić!), jestem na etapie testowania Liposyne Vichy, ale o ile na udach się sprawdza dobrze (napina i wygładza) o tyle brzucha nie rusza...
Guam już był, a jakże, z tym że parę lat temu - nawet niezły efekt, ale znów raczej w miejscach dotkniętych celulitem (pupka, udka) niż na brzuchu. Od jakichś 3 m-cy zawzięłam się na masaże (2xtyg.) i ćwiczenia (5xtyg.) - to wszystko zajmuje tyle czasu, że nie wiem, gdzie wcisnę kolejne zabiegi upiększające , ale Endermologie wygląda niewiarygodnie! Wcześniej o tym nie słyszałam! Tylko czy nie szkodzi na naczynka takie zasysanie?...
Nie wiesz gdzie to we Wrocławiu można znaleźć?
Jeszcze raz dzięki i buźka!
PS Już kupiłam ten cholerny Novadiol, więc jednak przetestuję - dla nauki - o efektach doniosę!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 11:35   #4
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: Novadiol na brzuch?

>Nie wiesz gdzie to we Wrocławiu można znaleźć?
Na stronie firmy podany jest spis gabinetów , ale można zadzwonić i zapytać tego we Wrocławiu czy gdzieś jeszcze wykonują ten zabieg - nie wiadomo czy ta strona jest aktualizowana .

Centrum Endermologie, 53-022 Wrocław, ul.Wawrzyniaka 9c, tel. 071-3397545
http://www.polmax.net/str117.html

>PS Już kupiłam ten cholerny Novadiol, więc jednak przetestuję - dla nauki - o efektach doniosę!
hihihi może kiedyś ktoś weźmie testy wizażanek pod lupkę i jakiś Nobelek nam wpadnie ? Nigdy nie wiadomo - testuj , testuj

diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 13:34   #5
Ognik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 88
Re: Novadiol na brzuch?

Ech... Dlaczego napisali: "Po 28 dniach brzuch wydaje się płaski i lepiej napięty." ??? "Wydaje się"?
Ognik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 20:57   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Novadiol na brzuch?

> wpadłam na pomysł ujędrnienia skóry na brzuchu Novadiolem Vichy

nie pomoże. tzn. nie pomoże bardziej niż krem Nivea.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 21:05   #7
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Novadiol na brzuch?

10. Centrum Dermatologii Estetycznej "Derma Puls", ul. Piwna 17, 50-353 Wrocław, tel. 071-3227642 (E)
ja bym jednak Kaniowska polecala.... kobieta jest droga aczkolwiek bardzo profesjonalna.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.