Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 07:19   #31
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Cześć.
Założyłam to konto, bo wydaje mi się, że jestem w ciąży, ale moja panika przed zrobieniem testu/pójściem do lekarza jest ogromna i nie mogę się przełamać, jakby to było coś ostatecznego.
Mam 23 lata, faceta trochę starszego i stabilną sytuację, więc niby powinnam nie mieć oporów przed posiadaniem dziecka, ale - możecie mnie potępić - strasznie nienawidzę dzieci i tak naprawdę nigdy nie chciałam ich mieć. Nie jestem gotowa na bycie matką. On coś mówił, że by chciał więc boję się nawet mu coś wspominać, bo pewnie mnie nawet nie zrozumie.
Jak sobie poradzić z tym irracjonalnym lękiem? Chciałabym skończyć ten i jeszcze jeden kierunek studiów, rozwijać się w pracy a nie utonąć w domu w śmierdzących pieluchach...
Są jeszcze tabletki wczesnoporonne do chyba 9 tygodnia.....

Mogłabyś coś więcej napisać o tym zastrzyku? Pierwszy raz słyszę, że jest taka metoda antykoncepcji.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2014-02-17 o 07:24
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:26   #32
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cieszę się autorko, że na razie problem zniknął

Ale tak na marginesie, jeśli chodzi o Twój związek - stanowczo musicie pogadać. Twoja niechęć do posiadania dzieci, jego chęć posiadania dzieci i do tego Wasze zaręczyny, ni cholery się nie trzymają kupy - on liczy na to, że Cię przekona, zrezygnuje z ojcostwa, czy jak to ma być..? No i to podejście do aborcji musicie również przegadać, bo co innego jakaś tam kobieta która nie ma pieniędzy na życie albo którą zgwałcono, a co innego partnerka, która usuwałaby ciążę, z której mogłoby urodzić się również jego dziecko. Mnie szczerze mówiąc trudno usprawiedliwić kobiety, które w takich sytuacjach na aborcję decydują się same, bez konsultacji z partnerem i bez jego wiedzy - przecież dziecko ostatecznie ma dwoje rodziców, i raczej dwoje powinno decydować o tym, czy się ono urodzi, czy nie. Tak że miłość miłością, ale dla własnego dobra pogadaj z nim jeszcze raz, bo przykre rzeczy mogą wyniknąć z Waszych odmiennych oczekiwań wobec życia - nie życzę, ale lepiej dmuchać na zimne.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:45   #33
m_szemrany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
aborcji potencjalnego dziecka nie macie w ogóle ustalonej.
Co to jest aborcja potencjalnego dziecka?
m_szemrany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:48   #34
wyjdziniewracaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=647

tu jest napisane, że przy stosowaniu tego zastrzyku krwawienia mogą po jakimś czasie zaniknąć

lekarz by Cię o tym nie poinformował?
wyjdziniewracaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:56   #35
M_etallic_A
Przyczajenie
 
Avatar M_etallic_A
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Nie chcę Cie "straszyć" ale mi test z apteki wyszedł dopiero w 5 tygodniu ciąży,wcześniej były negatywne.
__________________
M.


"Careful what you wish, careful what you say
Careful what you wish, you may regret it
Careful what you wish, you just might get it"
M_etallic_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:04   #36
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Cieszę się autorko, że na razie problem zniknął

Ale tak na marginesie, jeśli chodzi o Twój związek - stanowczo musicie pogadać. Twoja niechęć do posiadania dzieci, jego chęć posiadania dzieci i do tego Wasze zaręczyny, ni cholery się nie trzymają kupy - on liczy na to, że Cię przekona, zrezygnuje z ojcostwa, czy jak to ma być..? No i to podejście do aborcji musicie również przegadać, bo co innego jakaś tam kobieta która nie ma pieniędzy na życie albo którą zgwałcono, a co innego partnerka, która usuwałaby ciążę, z której mogłoby urodzić się również jego dziecko. Mnie szczerze mówiąc trudno usprawiedliwić kobiety, które w takich sytuacjach na aborcję decydują się same, bez konsultacji z partnerem i bez jego wiedzy - przecież dziecko ostatecznie ma dwoje rodziców, i raczej dwoje powinno decydować o tym, czy się ono urodzi, czy nie. Tak że miłość miłością, ale dla własnego dobra pogadaj z nim jeszcze raz, bo przykre rzeczy mogą wyniknąć z Waszych odmiennych oczekiwań wobec życia - nie życzę, ale lepiej dmuchać na zimne.
Tez uwazam, ze odmienne plany na temat dzieci mogą najzwyczajniej związek rozwalic


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:10   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez M_etallic_A Pokaż wiadomość
Nie chcę Cie "straszyć" ale mi test z apteki wyszedł dopiero w 5 tygodniu ciąży,wcześniej były negatywne.
No to po co "straszysz", skoro w przypadku autorki praktycznie niemożliwa jest ciąża, przy zastrzykach antykoncepcyjnych?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 09:24   #38
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez wyjdziniewracaj Pokaż wiadomość
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=647

tu jest napisane, że przy stosowaniu tego zastrzyku krwawienia mogą po jakimś czasie zaniknąć

lekarz by Cię o tym nie poinformował?
pisze, że po roku okres zanika u 25-50 proc. kobiet. To bardzo dużo.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:24   #39
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Nie chcę psuć radosnej chwili, ale jest jeszcze jedna sprawa.

Autorka powinna porozmawiać ze swoim partnerem i obgadać sytuację. Bo ta olbrzymia niepewność w tym wątku pokazuje raczej, że kwestię aborcji potencjalnego dziecka nie macie w ogóle ustalonej.
Zgadzam się.


Autorko, mnie jeszcze zastanawia to, co napisałaś tutaj:
Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
(…) Ale wiem też że bardzo chciałby mieć dziecko (konkretnie chyba syna).
Mam nadzieję, że facet nie z tych, co uważają, że tylko mężczyzna przedłuża ród i że warto mieć syna, a córki już nie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:51   #40
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez M_etallic_A Pokaż wiadomość
Nie chcę Cie "straszyć" ale mi test z apteki wyszedł dopiero w 5 tygodniu ciąży,wcześniej były negatywne.
Po pierwsze Autorka dostaje zastrzyki, które powodują zanik plamienia.

Po drugie minęło prawie dwa tyg odkąd jej się okres spóźnia + 4 tygodnie od poprzedniej miesiączki = 6 tygodni, czyli jakby była w ciąży to test by to pokazał.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:04   #41
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Cześć.
Założyłam to konto, bo wydaje mi się, że jestem w ciąży, ale moja panika przed zrobieniem testu/pójściem do lekarza jest ogromna i nie mogę się przełamać, jakby to było coś ostatecznego.
Mam 23 lata, faceta trochę starszego i stabilną sytuację, więc niby powinnam nie mieć oporów przed posiadaniem dziecka, ale - możecie mnie potępić - strasznie nienawidzę dzieci i tak naprawdę nigdy nie chciałam ich mieć. Nie jestem gotowa na bycie matką. On coś mówił, że by chciał więc boję się nawet mu coś wspominać, bo pewnie mnie nawet nie zrozumie.
Jak sobie poradzić z tym irracjonalnym lękiem? Chciałabym skończyć ten i jeszcze jeden kierunek studiów, rozwijać się w pracy a nie utonąć w domu w śmierdzących pieluchach...
Większość dziewczyn tak mówi, dopóki nie urodzi. Masz b.dobry wiek i sytuację życiową, dobrego faceta, to nawet jak jesteś w ciąży to... przecież nie Ty jedna. Kolejne studia ukończysz jak tylko będziesz naprawdę chciała, po odchowaniu maleństwa. Teraz się już nie tonie w "śmierdzących pieluchach", tylko się je wyrzuca.
iwonia59 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 12:32   #42
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn tak mówi, dopóki nie urodzi.
Większość ludzi tak mówi, a potem się dziwi, że matka może dziecka nie kochać i być nieszczęśliwa, że je ma. Może się właśnie nasłuchała takiego gadania, a potem zonk.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:27   #43
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn tak mówi, dopóki nie urodzi. Masz b.dobry wiek i sytuację życiową, dobrego faceta, to nawet jak jesteś w ciąży to... przecież nie Ty jedna. Kolejne studia ukończysz jak tylko będziesz naprawdę chciała, po odchowaniu maleństwa. Teraz się już nie tonie w "śmierdzących pieluchach", tylko się je wyrzuca.
Ale nie jestem w ciazy i nie zamierzam odstawiac antykoncepcji. Nie chce byc w ciazy dlatego ze mam "dobry wiek" bo to tez dobry wiek na zdobywanie wyksztalcenia i rozwoj zawodowy. Moja matka zdecydowala sie na dziecko w wieku 35 lat, mi tez moze za 12 lat sie odwidzi. Facet moze caly czas przeciez... niepotrzebnie marudzi ze zostanie 48letnim ojcem to przesada... cos tam mamrotal o niani, ale ja samej ciazy sobie nie wyobrazam... moze i to egoistyczne, ale dla siebie jestem (poza facetem) najwazniejsza ja sama, nie ewentualny plod. Po prostu od zawsze buntuje sie przeciwko sprowadzaniu kobiety do roli klaczy rozplodowej i nianki. Mam prawo miec takie same plany jak moi koledzy i nie musze z nich rezygnowac...
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:36   #44
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy powiedzieć mu o tej całej sytuacji..
Ale chyba powiem. Nie potrafię za długo trzymać języka za zębami jak mi coś leży na sercu.
Jak już tak bardzo nie chcesz mieć dzieci to może się wykastruj i będzie po problemie ?
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:50   #45
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Kastruje sie faceta kobiety sie sterylizuje - tak z medycznego punktu widzenia.
Nie zamierzam. Jest tyle roznych metod ze takie ingerowanie we wlasny organizm jest zbedne.
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:56   #46
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Kastruje sie faceta kobiety sie sterylizuje - tak z medycznego punktu widzenia.
Nie zamierzam. Jest tyle roznych metod ze takie ingerowanie we wlasny organizm jest zbedne.
Przecież Ty już ingerujesz we własny organizm tymi zastrzykami - swoją drogą które są o stokroć bardziej niebezpieczne niż sterylizacja.

Sterylizować się to nie, ale rozważać zabójstwo nienarodzonego dziecka to już tak.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:57   #47
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Uczciwość wobec faceta, na dodatek chcącego dzieci mieć i starszego o 13 lat, wymaga, abyś mu zwyczajnie powiedziała, JAKIE masz podejście wobec dzieci, że ich nie chcesz, jak zajdziesz w ciążę to usuniesz. To jedna ze spraw zasadniczych w związku.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:58   #48
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Mamy do tego jak widac inne podejscie. Nie zabojstwo tylko usuniecie. I nie dziecka tylko plodu.
Ingeruje, owszem. Nawet jedzac (chemia), biorac leki na przeziebienie itp. ingerujesz. Ale na wycinanie sobie polowy drog rodnych sie nie pisze. To dosyc niebezpieczny i nieodwracalny zabieg.
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:00   #49
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Facet moze caly czas przeciez... niepotrzebnie marudzi ze zostanie 48letnim ojcem to przesada...
Wbrew powszechnej opinii nie jest tak, że mężczyzna może być ojcem w każdym wieku. Raz, że ogólnie płodność spada wraz z wiekiem, a dwa, że nasienie starszych mężczyzn zawiera więcej wadliwych plemników, co też może mieć wpływ na zdrowie ewentualnego potomstwa.

Cytat:
cos tam mamrotal o niani, ale ja samej ciazy sobie nie wyobrazam... moze i to egoistyczne, ale dla siebie jestem (poza facetem) najwazniejsza ja sama, nie ewentualny plod. Po prostu od zawsze buntuje sie przeciwko sprowadzaniu kobiety do roli klaczy rozplodowej i nianki. Mam prawo miec takie same plany jak moi koledzy i nie musze z nich rezygnowac...
Owszem, masz prawo. Masz prawo nawet nigdy nie mieć dziecka, Twoja sprawa. Ale w takiej sytuacji naprawdę warto z partnerem porozmawiać, zarówno o swoich planach dotyczących nieposiadania dzieci, jak i podejściu do aborcji w przypadku nieplanowanej ciąży.

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Kastruje sie faceta kobiety sie sterylizuje - tak z medycznego punktu widzenia.
Na biało, bo offtop:
A nie jest tak, że sterylizacja to podwiązanie jajowodów/nasieniowodów, a kastracja, to usunięcie jajników (lub jajników i macicy)/jąder? Tak to się nazywa w przypadku zwierząt, ale zwykle w mowie potocznej te nazwy stosuje się wymiennie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 14:01   #50
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

A zastrzyki biore pod nadzorem lekarza. Odpowiadaja mi w stu procentach - moge w kazdej chwili przestac je brac, nie ma skutkow ubocznych, nie tyje po nich, nie spadlo mi libido, no i najwazniejsze - nie musze pamietac o nich codziennie (z pigulkami mialabym wlasnie z tym problem, bo zyje dosyc szybko).
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:05   #51
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Przecież Ty już ingerujesz we własny organizm tymi zastrzykami - swoją drogą które są o stokroć bardziej niebezpieczne niż sterylizacja.

Sterylizować się to nie, ale rozważać zabójstwo nienarodzonego dziecka to już tak.
dziwie sie ze jeszcze banana nie zarobilas. ciagle prowokujesz, obrazasz inne uzytkowniczki i robisz wszystko aby posadzic cie o trollowanie.

lacznie z pisaniem durnym, nielogicznych postow, ktore nic nie wnosza.

sterylizacja to operacjato po 1.
po drugie nielegalna w Polsce.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:05   #52
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

No chyba tak - cos z ta sterylizacja i katastracja slyszalam, ale glowy uciac sobie nie dam.

Porozmawiam, szykuje sie juz do powaznej rozmowy
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:06   #53
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
A zastrzyki biore pod nadzorem lekarza. Odpowiadaja mi w stu procentach - moge w kazdej chwili przestac je brac, nie ma skutkow ubocznych, nie tyje po nich, nie spadlo mi libido, no i najwazniejsze - nie musze pamietac o nich codziennie (z pigulkami mialabym wlasnie z tym problem, bo zyje dosyc szybko).
- cóż, moja siostra też badała się, brała tabsy pod kontrolą gina, a zakrzepicy i udaru po hormonach dostała, stąd problem tycia śmieszny się wydaje.
ALE nie to jest Twoim problemem, ale to, że twój 13 lat starszy facet, chcący mieć dziecko, nie wie zwyczajnie, JAKIE masz do tego podejście, że Ty dzieci mieć nie chce (do czego masz prawo), ciąża= aborcja itp. To jest problem.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:07   #54
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Uczciwość wobec faceta, na dodatek chcącego dzieci mieć i starszego o 13 lat, wymaga, abyś mu zwyczajnie powiedziała, JAKIE masz podejście wobec dzieci, że ich nie chcesz, jak zajdziesz w ciążę to usuniesz. To jedna ze spraw zasadniczych w związku.
Dokładnie, moim zdaniem jesteś nie fair wobec partnera, on Ci się oświadczył, pewnie ma nadzieję na zostanie tatą w ciągu najbliższych dwóch-trzech lat, może wizja bycia 70-latkiem z 20-letnim dzieckiem mu nie odpowiada i wcale mu się nie dziwię A Ty mu teraz tak pociśniesz z grubej rury, ech. Ale naprawdę trudno mi uwierzyć, że ludzie się potrafią w poważne związki zapakować bez obgadania tak priorytetowych spraw dotyczących wspólnego życia.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2014-02-17 o 14:08
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:09   #55
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dziwie sie ze jeszcze banana nie zarobilas. ciagle prowokujesz, obrazasz inne uzytkowniczki i robisz wszystko aby posadzic cie o trollowanie.

lacznie z pisaniem durnym, nielogicznych postow, ktore nic nie wnosza.

sterylizacja to operacjato po 1.
po drugie nielegalna w Polsce.
Napisz mi dokładnie gdzie w tym wątku minęłam się z prawdą.

Sterylizacja, może jest nielegalna w Polsce - nie wiem, ale napewno nie podwiązanie jajnikow czy nasieniowodow.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:11   #56
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
sterylizacja to operacjato po 1.
po drugie nielegalna w Polsce.
Jeżeli autorka nie ma oporów przed dokonaniem ewentualnej aborcji zagranicą, bo u nas jest nielegalna, to czemu by się miała przejmować tym, że sterylizacja też jest u nas nielegalna?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:16   #57
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Napisz mi dokładnie gdzie w tym wątku minęłam się z prawdą.

Sterylizacja, może jest nielegalna w Polsce - nie wiem, ale napewno nie podwiązanie jajnikow czy nasieniowodow.
jajowodow madralinska. to jest wlasnie sterylizacja

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;45190622]Jeżeli autorka nie ma oporów przed dokonaniem ewentualnej aborcji zagranicą, bo u nas jest nielegalna, to czemu by się miała przejmować tym, że sterylizacja też jest u nas nielegalna? [/QUOTE]

to bylo do joline.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:22   #58
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
jajowodow madralinska. to jest wlasnie sterylizacja

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



to bylo do joline.
Nieważne czego - zrobić tak żeby była bezpłodna.

Taka tolerancyjna jesteś do aborcji, ale to czyiś innych poglądów już nie.
Tym bardziej w kraju Katolickim, gdzie większość deklaruje się jako Katolicy takie poglądy nie powinny dziwić.

Zabójstwo dziecka to zabójstwo bez względu na to czy dziecko już się narodziło czy nie. Nie ma różnicy między taką Waśniewską a kobietą która dopuszcza się morderstwa jeszcze w sobie - nienarodzonego dziecka.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:25   #59
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Joline, prosze Cie, nie najezdzaj na mnie, bo mam prawo miec swoje zdanie.

Mam swoje powody zeby nie chciec miec dzieci. A co do TZta - poznalismy sie w pracy i niejednokrotnie zanim jeszcze zaczelismy sie spotykac slyszal moje opinie na temat dzieci i mlodziutkich matek. Na pewno nie myslal ze bede miec takie samo podejscie jak jego rowiesnice ktore czuja presje czasu i jak najszybciej staraja sie o dziecko.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Jestesmy panstwem swieckim, nie wyznaniowym. Poza tym nie zlamalabym prawa.
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:27   #60
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie chcę dziecka... boję się nawet zrobić test

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Joline, prosze Cie, nie najezdzaj na mnie, bo mam prawo miec swoje zdanie.

Mam swoje powody zeby nie chciec miec dzieci. A co do TZta - poznalismy sie w pracy i niejednokrotnie zanim jeszcze zaczelismy sie spotykac slyszal moje opinie na temat dzieci i mlodziutkich matek. Na pewno nie myslal ze bede miec takie samo podejscie jak jego rowiesnice ktore czuja presje czasu i jak najszybciej staraja sie o dziecko.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Jestesmy panstwem swieckim, nie wyznaniowym. Poza tym nie zlamalabym prawa.

Nie najeżdżam na Ciebie - po prostu zasugerowałam sterylizację, bo skoro aż tak nie chcesz mieć dzieci to chyba w Twoim wypadku to by była najlepsza decyzja.

Jeśli uważasz że aborcja jest czymś ok - to tak uważaj, nie mam z tym problemu, tj. z Twoją opinią. Ale mam też prawo do swojej opinii na ten temat. Tyle.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 21:22:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.