Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 12:14   #481
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Jak ją zadowolić aby nie sprawić bólu i nie przesadzić ??

Ile Wy macie lat?
Jak na razie skupiacie się na poznawaniu waszych ciał, doznań i odczuć - wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W sumie to dobrze - zawsze takie początki owocują w późniejszym czasie lepszymi efektami.
Skąd się bierze ból? Nie można być gwałtownym i robić czegoś wbrew sobie. Należy dobrać odpowiednią szybkość ruchów, odpowiednie miejsce, które daje przyjemne uczucie, a nie "kłuje" czy drażni.
Moja rada?
Radziłabym Ci przede wszystkim dużo rozmawiać ze swoją dziewczyną. Przecież skoro nie rozmawiacie otwarcie na temat seksu, to jak chcecie go uprawiać? Nie dowiesz się czy dziewczyna chcę to zrobić czy nie - jeśli nie zapytasz
Miejsca i w późniejszym czasie pozycje musicie dobrać sami. Nikt nie będzie Wam dobierał czegoś, co jest dla kogoś odpowiednie. Dla Was takie być nie musi.
Rozmowa, zaufanie, chęci, zabezpieczenie i przystępujcie do działania :')
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:34   #482
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Jak ją zadowolić aby nie sprawić bólu i nie przesadzić ??

Cytat:
Napisane przez dper20 Pokaż wiadomość
Witam

Chciałem Was drogie Panie zapytać o parę kwestii .
Domyślam się że może być to dla Was pikuś , lecz ja nie mogę tego rozgryźć , tzw swojej dziewczyny.

W latach szkolnych ponad gim. czytało się co , jak , z czym , po co , na co i do czego , lecz przyszedł okres w życiu kiedy mam dziewczynę , od ponad roku .
Jest to tak naprawdę pierwsza miłość , moja jak i jej.
Nie uprawialiśmy seksu ale się pieścimy .
Fakt faktem nie są to częste spotkania , raptem raz na 2 tyg. chyba że do mnie przyjeżdża na parę dni. Szukamy i poznajemy nowe doznania lecz co mnie w mojej dziewczynie pozytywnie zaskoczyło to fakt że ona po parunastu minutach wzajemnego masażu (plecy,itd,itp) bierze się za mojego penisa.(ona ma już mokrą bieliznę)

A zaskoczyło mnie to jak grono znajomych mi opowiada jak to u nich ciężko z dziewczynami , aby one coś zaczęły.

Wiem że gdy i ja ją zacznę pieścić to jest jej dobrze , sugeruje to po jej oddechu słowach i nagłym wykręcaniu ciała - do czego dążę.
Zawsze gdy ona doprowadzi mnie do orgazmu nie poddaje się i staram nie przerywać pieszczot , przy drugim jest gorzej :P

Nie wiem tak naprawdę czy moja dziewczyna , gdy jest dziewicą i dopiero ze mną zaczęła pieszczoty potrafi przeżyć orgazm ,faktem jest że gdy przyspieszam jej oddech staje się szybszy i za moment się wykręca i ściska moją rękę na jej łonie.
Zawsze w takiej chwili ją przytuliłem i luli, lecz ostatnim razem powtórzyłem to trzykrotnie. Dobrze zrobiłem czy powinienem dać spokój ?
mogę się jej zapytać jak ją pieścić , jak jest jej najlepiej , czy mam sam do tego dochodzić ?
Jakie ruchy u was Panie powodują ból , mam na myśli strefy intymne.
Ostatnio właśnie skończyło się na bólu lecz do końca nie wiem co źle zrobiłem.

Może jakieś porady jakie sposoby i pozycję pieszczot są znane i lubiane.

Zauważyłem że lubi czuć na sobie penisa , tym chcę mi dać jakiś znak ?
Nie chcę jej o to tak bezpośrednio pytać czy jest gotowa na sex , bo z natury jest spokojna i nie chcę aby to źle zrozumiała.

Proszę Was pomóżcie mi .

Pozdrawiam serdecznie
Ludziom na forum ciężko stwierdzić czy Twoja dziewczyna ma ochotę na seks czy nie ma. Skoro się kochacie to dlaczego jej nie zapytasz? Skoro kocha to nie wyśmieje
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:09   #483
inna5194
Raczkowanie
 
Avatar inna5194
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 308
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Witam Ja jeszcze nie miałam pierwszego razu, czekamy do ślubu Czytanie Waszych opowieści jak to przeżyłyście baaardzo mnie uspakaja
__________________
ślubujemy 06.02.2015
Jesteś TĘCZĄ w moim szarym życiu
inna5194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:21   #484
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez inna5194 Pokaż wiadomość
Witam Ja jeszcze nie miałam pierwszego razu, czekamy do ślubu Czytanie Waszych opowieści jak to przeżyłyście baaardzo mnie uspakaja
A stresujesz sie?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:57   #485
maadziaka
Przyczajenie
 
Avatar maadziaka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez inna5194 Pokaż wiadomość
Witam Ja jeszcze nie miałam pierwszego razu, czekamy do ślubu Czytanie Waszych opowieści jak to przeżyłyście baaardzo mnie uspakaja

Podziwiam samozaparcie
maadziaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:01   #486
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Ja z tych 'zadnego slubu przed seksem' wiec dziewica nie jestem juz spory czas i w sumie chyba teraz umarlabym ze strachu przed bolem pierwszego razu. Bosz jaka ja kiedys dzielna bylam

ślę z szajsunga
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 22:36   #487
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez inna5194 Pokaż wiadomość
Witam Ja jeszcze nie miałam pierwszego razu, czekamy do ślubu Czytanie Waszych opowieści jak to przeżyłyście baaardzo mnie uspakaja
Eh My też tak mówilśmy ale no wyszło jak wyszło.
Ile jesteście ze sobą? Macie już zaplanowany ślub?
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 22:30   #488
Ariadne
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 30
GG do Ariadne
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

japrzeżyłam swój 1 raz bez krwi ani wiekszego bólu.
wyszło spontanicznie , ale z gumką.
nie skończył we mnie , nic sie nie działo.
nie było fajerwerków ale było przyjemnie i na luzie , bez stresu
__________________
Hell is empty and all the devils are here.

William Shakespeare
Ariadne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 15:06   #489
eva_angeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Witajcie
Mam 16 lat (w czerwcu kończę 17), mój chłopak 19, jesteśmy ze sobą już od siedmiu miesięcy. Jest nam cudownie, wiem, że mu naprawdę na mnie zależy, traktuje mnie jakbym była najwspanialszą dziewczyną na świecie, cały czas komplementuje i podziwia, całuje, przytula, jest niesamowicie czuły, czasem nawet zarzuca mi, że to ja bywam oschła. Jest to mój pierwszy chłopak, jakoś wcześniej uważałam, że chłopcy to tylko problemy, związku nie szukałam. Jednak kiedy Go poznałam, wszystko było łatwe i proste, znaliśmy się niecały miesiąc, kiedy zostaliśmy parą. Niestety on już miał inne dziewczyny, jest doświadczony, nie tylko w związkach, ale też w łóżku. I tu się pojawiają problemy, a bardziej obawy:
Chodzę do pierwszej klasy liceum, on do ostatniej technikum. Wiem, że seks już uprawiał ze swoją byłą. Wiem też, że nie zależy mu tylko na tym, bo udowodnił mi to kilka razy. Martwię się jednak zajściem w ciążę, mam mnóstwo planów na przyszłość, na dziecko nie ma na razie miejsca, a także, że nasz stosunek go nie zadowoli, że będzie mnie porównywał do poprzedniej, że mi się nie uda go zaspokoić. Poza tym..jest jeszcze kwestia moich kompleksów. On jest wysoki, wysportowany i mega szczupły (wcale nie przesadzam), a ja..dość puszysta. Ważę prawie tyle co on, jeśli nie więcej, mam małe piersi, nic specjalnego. Wiem, że mu się i tak bardzo podobają, ale nie wiem czy to nie jest po prostu jego próba pocieszenia mnie. Owszem, twarz mam całkiem ładną, nie jestem też głupia, ale jednak moje ciało pozostawia wiele do życzenia
Na chwilę obecną nie planuję jeszcze z nim współżyć. Uważam, że jestem zdecydowanie zbyt młoda, jednak chciałabym jakoś się przygotować mentalnie, na to, co mnie kiedyś czeka. Poza tym, chciałabym jakoś się oswoić z wzajemną bliskością, nie wstydzić go, sprawić mu przyjemność, tak żeby nie rozpalać go tylko po to, żeby za chwilę przestać. Ostatnio odkryłam, że nawet delikatne pieszczoty bardzo go pobudzają, że go podniecam. Jest to fajne uczucie, taka świadomość, że mogę mu jednak dać trochę tej przyjemności. Nie wiem tylko za bardzo jak ;p
Proszę o każdą radę, wszystkie są niezwykle cenne i pomocne
Jeśli w jakikolwiek sposób mój wpis Was oburza lub zniesmacza - bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem.
Pozdrawiam
eva_angeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:05   #490
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez eva_angeline Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam 16 lat (w czerwcu kończę 17), mój chłopak 19, jesteśmy ze sobą już od siedmiu miesięcy. Jest nam cudownie, wiem, że mu naprawdę na mnie zależy, traktuje mnie jakbym była najwspanialszą dziewczyną na świecie, cały czas komplementuje i podziwia, całuje, przytula, jest niesamowicie czuły, czasem nawet zarzuca mi, że to ja bywam oschła. Jest to mój pierwszy chłopak, jakoś wcześniej uważałam, że chłopcy to tylko problemy, związku nie szukałam. Jednak kiedy Go poznałam, wszystko było łatwe i proste, znaliśmy się niecały miesiąc, kiedy zostaliśmy parą. Niestety on już miał inne dziewczyny, jest doświadczony, nie tylko w związkach, ale też w łóżku. I tu się pojawiają problemy, a bardziej obawy:
Chodzę do pierwszej klasy liceum, on do ostatniej technikum. Wiem, że seks już uprawiał ze swoją byłą. Wiem też, że nie zależy mu tylko na tym, bo udowodnił mi to kilka razy. Martwię się jednak zajściem w ciążę, mam mnóstwo planów na przyszłość, na dziecko nie ma na razie miejsca, a także, że nasz stosunek go nie zadowoli, że będzie mnie porównywał do poprzedniej, że mi się nie uda go zaspokoić. Poza tym..jest jeszcze kwestia moich kompleksów. On jest wysoki, wysportowany i mega szczupły (wcale nie przesadzam), a ja..dość puszysta. Ważę prawie tyle co on, jeśli nie więcej, mam małe piersi, nic specjalnego. Wiem, że mu się i tak bardzo podobają, ale nie wiem czy to nie jest po prostu jego próba pocieszenia mnie. Owszem, twarz mam całkiem ładną, nie jestem też głupia, ale jednak moje ciało pozostawia wiele do życzenia
Na chwilę obecną nie planuję jeszcze z nim współżyć. Uważam, że jestem zdecydowanie zbyt młoda, jednak chciałabym jakoś się przygotować mentalnie, na to, co mnie kiedyś czeka. Poza tym, chciałabym jakoś się oswoić z wzajemną bliskością, nie wstydzić go, sprawić mu przyjemność, tak żeby nie rozpalać go tylko po to, żeby za chwilę przestać. Ostatnio odkryłam, że nawet delikatne pieszczoty bardzo go pobudzają, że go podniecam. Jest to fajne uczucie, taka świadomość, że mogę mu jednak dać trochę tej przyjemności. Nie wiem tylko za bardzo jak ;p
Proszę o każdą radę, wszystkie są niezwykle cenne i pomocne
Jeśli w jakikolwiek sposób mój wpis Was oburza lub zniesmacza - bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem.
Pozdrawiam
Hej widzę,że dopiero zaczynacie jeśli chodzi o takie pieszczoty.To naprawdę piękny czas,poznawanie siebie nawzajem,dawanie sobie drobnych a z czasem coraz silniejszych przyjemności.
Rób to na co masz ochotę w danym momencie i pytaj Go jak nie zrażaj się krytyką.My prawie dwa lata bawiliśmy się tak,przez ten czas nauczyliśmy się co lubimy.
Jeśli czegoś się obawiasz i nie czujesz się gotowa-poczekaj jeśli jest z Tobą to na pewno podobasz Mu się i tym się nie martw.
Trzymam za Was kciuki
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:41   #491
xdpatrycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Post Pierwszy raz.

Mam straszny problem, dlatego postanowilam tu napisac. Jestem z chlopakiem od 2 lat ja mam 18 lat a on 20. Nie uprawialismy jeszcze seksu, ale na ostatnim spotkaniu bylismy u mnie sami i mialam wrazenie ze chce sie kochac(jest prawiczkie a ja dziewica). w styczniu wyjechal za granice i wraca za pare dni. straszne mam ochote na seks i chce z nim to zrobic-jestem tego pewna. Mam tylko straszne obawy, boje sie ze bedzie bolec, ze cos pojdzie nie tak. Nie mam z kim o tym porozmawiac ;( ani rodzicow ani nikogo.
xdpatrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 18:59   #492
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez xdpatrycja Pokaż wiadomość
Mam straszny problem, dlatego postanowilam tu napisac. Jestem z chlopakiem od 2 lat ja mam 18 lat a on 20. Nie uprawialismy jeszcze seksu, ale na ostatnim spotkaniu bylismy u mnie sami i mialam wrazenie ze chce sie kochac(jest prawiczkie a ja dziewica). w styczniu wyjechal za granice i wraca za pare dni. straszne mam ochote na seks i chce z nim to zrobic-jestem tego pewna. Mam tylko straszne obawy, boje sie ze bedzie bolec, ze cos pojdzie nie tak. Nie mam z kim o tym porozmawiac ;( ani rodzicow ani nikogo.
A co może pójść nie tak? Przecież chyba nie nosi w spodniach jadowitego węża...
Najważniejsze, to żebyście zadbali o antykoncepcję i maksymalny komfort (wygodę, prywatność itd- pierwszy raz na tylnym siedzeniu poloneza to generalnie niezbyt dobry pomysł).
Boleć będzie jeśli się za bardzo zestresujesz. Ja sobie powiedziałam, że to nic strasznego i wcale mnie nie bolało. Dopiero po wszystkim, przez resztę wieczoru- tak, jak podczas okresu. Nic strasznego, naprawdę.

Najważniejsze- nic na siłę. Od "chcenia" do "bycia gotowym" jest często dość daleka droga. Skoro masz obawy, poczekaj. To nie wyścig przecież.

Na jakim etapie jesteście, jeśli chodzi o pieszczoty?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 19:10   #493
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: Pierwszy raz.

jeśli cie kocha to Porozmawiaj x nim o tym ze masz na to ochotę ze chcesz bo jesteś gotowa ze chcesz by on był tym 1

Wysyłane z mojego Xperia Live with Walkman za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 22:52   #494
szalona_panda
Raczkowanie
 
Avatar szalona_panda
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Pierwszy raz.

Droga Autorko, uważam że pierwszy raz to niezwykle mistyczne przeżycie. Nie podejmuj decyzji pod wpływem uniesień! Porozmawiaj o tym z mamą, może i ona opowie Ci o swoim pierwszym razie! Na pierwsze intymne spotkania z twoim chłopakiem wystarczą "robótki ręczne"(petting) - większości nastolatków sprawia to wystarczającą radość i wzbudza podziw rówieśników. Gdy podejmiesz już tę dorosłą decyzje w zgodzie ze swoim sumieniem i wiarą, pamiętaj o zabezpieczeniu. Jak wiadomo chłopcy w tym wieku najbardziej lubią prezeratywy malinowe!
Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem! Zapytaj jaki rozmiar preferuje - dzięki temu unikniesz przykrego rozczarowania! Przed zbliżeniem na zapomnij także o właściwej higienie intymnej - szare mydło. Pozdrawiam.

PS. Coca Cola to nie jest skuteczna metoda zabezpieczenia i nie działa jak "pigułka po".
__________________
We're better than we've every dreamed
And I'm in love with being queen
Life is great without a care
We aren't caught up in your love affair
szalona_panda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 06:29   #495
exspirans
Raczkowanie
 
Avatar exspirans
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 156
Dziewicza krew

Witam was, moim problemem jest jak w tytule dziewicza krew. Wczoraj doszło do stosunku z chłopakiem i po wszystkim okazało się, że pościel i on sam jest we krwi Krępuje mnie ten fakt, wstydzi, że upaćkał się moimi wydzielinami
Teraz pytanie do was, czy uważacie, że jest to żenujące, zawstydzające?
exspirans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 07:34   #496
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: Dziewicza krew

to przecież normalne ze podczas 1 razu jest krew wiec nie wiem czego tu się wstydzić jeśli było dobrze

Wysyłane z mojego Xperia Live with Walkman za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 08:16   #497
exspirans
Raczkowanie
 
Avatar exspirans
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 156
Dot.: Dziewicza krew

moje zażenowanie tą sytuacją wynika z tego, że po raz pierwszy sie w takiej znalazłam, boje się, że może go to obrzydzić, zniechęcic
exspirans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 08:47   #498
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dziewicza krew

Cytat:
Napisane przez exspirans Pokaż wiadomość
moje zażenowanie tą sytuacją wynika z tego, że po raz pierwszy sie w takiej znalazłam, boje się, że może go to obrzydzić, zniechęcic
Chyba wiedzial ze jestes dziewicą i ze mozesz w zwiazku z tym krwawic. Ile macie lat?

ślę z szajsunga
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 08:48   #499
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Dziewicza krew

ja tam nic nie chcę mówić, ale seks to bardzo często wiążę się z paćkaniem w wydzielinach...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 09:08   #500
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Dziewicza krew

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja tam nic nie chcę mówić, ale seks to bardzo często wiążę się z paćkaniem w wydzielinach...
Mało tego! Seks z założenia polega na wymianie wydzielin i bez tego generalnie się nie obejdzie.
Autorko- przyzwyczajaj się.

Aha, jak Twój chłopak nie jest jakiś nienormalny, ani nie okłamałaś go co do stanu swojej błony, to nie powinien mieć z tym problemu.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 09:39   #501
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Dziewicza krew

Pewnie chłopak się trochę ucieszył i pomyslał o łał rozdziewiczyłem ją a nie myślał o fuj krew. Gorzej gdyby to była krew okresowa, mi się juz zdarzyło dostać okres podczas stosunku i jakoś to mojego TŻ nie obrzydzało, no życie.
To zwykła fizjologia, jeśli wydzielina z pochwy go nie obrzydza to krew tez nie powinna, wiadomo trochę brudzi no ale to jednorazowa sprawa.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 09:48   #502
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dziewicza krew

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Mało tego! Seks z założenia polega na wymianie wydzielin i bez tego generalnie się nie obejdzie.
Autorko- przyzwyczajaj się.
No wlasnie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 09:59   #503
exspirans
Raczkowanie
 
Avatar exspirans
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 156
Dot.: Dziewicza krew

Ja mam 17 lat, on 21. Ale tu nie chodzi raczej o wiek, rozumiem na czym polega stosunek, wiem z czym to się wiąże, ale nie ma co sie oszukiwać - to nie jest estetyczne, nie jest pociągające, chociaż upewnił mnie, że jemu to nie przeszkodziło to wiadomo, że jest ta mała niepewność i ciekawość jak to wyglądało jego oczami
exspirans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:04   #504
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez szalona_panda Pokaż wiadomość
Droga Autorko, uważam że pierwszy raz to niezwykle mistyczne przeżycie. Nie podejmuj decyzji pod wpływem uniesień! Porozmawiaj o tym z mamą, może i ona opowie Ci o swoim pierwszym razie! Na pierwsze intymne spotkania z twoim chłopakiem wystarczą "robótki ręczne"(petting) - większości nastolatków sprawia to wystarczającą radość i wzbudza podziw rówieśników. Gdy podejmiesz już tę dorosłą decyzje w zgodzie ze swoim sumieniem i wiarą, pamiętaj o zabezpieczeniu. Jak wiadomo chłopcy w tym wieku najbardziej lubią prezeratywy malinowe!
Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem! Zapytaj jaki rozmiar preferuje - dzięki temu unikniesz przykrego rozczarowania! Przed zbliżeniem na zapomnij także o właściwej higienie intymnej - szare mydło. Pozdrawiam.

PS. Coca Cola to nie jest skuteczna metoda zabezpieczenia i nie działa jak "pigułka po".



Autorko, ważne abyście mieli trochę prywatności gdy już do tego dojdzie, pomyślcie o odpowiednim zabezpieczeniu, pogadaj o tym z chłopakiem. Ból może być, ale może go też nie być.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:10   #505
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez szalona_panda Pokaż wiadomość
Droga Autorko, uważam że pierwszy raz to niezwykle mistyczne przeżycie. Nie podejmuj decyzji pod wpływem uniesień! Porozmawiaj o tym z mamą, może i ona opowie Ci o swoim pierwszym razie! Na pierwsze intymne spotkania z twoim chłopakiem wystarczą "robótki ręczne"(petting) - większości nastolatków sprawia to wystarczającą radość i wzbudza podziw rówieśników. Gdy podejmiesz już tę dorosłą decyzje w zgodzie ze swoim sumieniem i wiarą, pamiętaj o zabezpieczeniu. Jak wiadomo chłopcy w tym wieku najbardziej lubią prezeratywy malinowe!
Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem! Zapytaj jaki rozmiar preferuje - dzięki temu unikniesz przykrego rozczarowania! Przed zbliżeniem na zapomnij także o właściwej higienie intymnej - szare mydło. Pozdrawiam.

PS. Coca Cola to nie jest skuteczna metoda zabezpieczenia i nie działa jak "pigułka po".
To taka ironia, prawda?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:13   #506
malutka_mii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 383
Dot.: Pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez szalona_panda Pokaż wiadomość
Droga Autorko, uważam że pierwszy raz to niezwykle mistyczne przeżycie. Nie podejmuj decyzji pod wpływem uniesień! Porozmawiaj o tym z mamą, może i ona opowie Ci o swoim pierwszym razie! Na pierwsze intymne spotkania z twoim chłopakiem wystarczą "robótki ręczne"(petting) - większości nastolatków sprawia to wystarczającą radość i wzbudza podziw rówieśników. Gdy podejmiesz już tę dorosłą decyzje w zgodzie ze swoim sumieniem i wiarą, pamiętaj o zabezpieczeniu. Jak wiadomo chłopcy w tym wieku najbardziej lubią prezeratywy malinowe!
Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem! Zapytaj jaki rozmiar preferuje - dzięki temu unikniesz przykrego rozczarowania! Przed zbliżeniem na zapomnij także o właściwej higienie intymnej - szare mydło. Pozdrawiam.

PS. Coca Cola to nie jest skuteczna metoda zabezpieczenia i nie działa jak "pigułka po".
Eee... zaniemowilam
Moim zdaniem - jesli nie chcesz, nie rozmawiaj z mama, to Twoja prywatna sprawa. Jestes pelnoletnia, ale pamietaj o antykoncepcji, bo nie jestes pewnie w stanie utrzymac siebie i dziecka.
Nie wiem co lubia "chlopcy w tym wieku", ale nie wydaje mi sie zeby byli tak infantylni i szaleli za malinowymi gumkami.
A co do higieny intymnej polecam jakis fajny plyn - ja osobiscie uzywam takiego niebieskiego, konwaliowego z Ziaji, i nie tylko jesli chodzi o seks - na co dzien, slicznie pachnie i jest niedrogi

Szalona panda - nie zyjemy w sredniowieczu ani w krainie dziwnych bajek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
malutka_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:29   #507
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dziewicza krew

Cytat:
Napisane przez exspirans Pokaż wiadomość
Ja mam 17 lat, on 21. Ale tu nie chodzi raczej o wiek, rozumiem na czym polega stosunek, wiem z czym to się wiąże, ale nie ma co sie oszukiwać - to nie jest estetyczne, nie jest pociągające, chociaż upewnił mnie, że jemu to nie przeszkodziło to wiadomo, że jest ta mała niepewność i ciekawość jak to wyglądało jego oczami
Ale seks to nie wystawa eksponatow muzealnych. Zamierasz lezec jak kloda zeby sie nie spocic bo to nieestetyczne?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:44   #508
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Dziewicza krew

Jeśli to facet, z którym zamierzasz spędzić życie to uwierz mi, jeszcze zobaczy Cię w dużo mniej estetycznych sytuacjach
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:47   #509
szalona_panda
Raczkowanie
 
Avatar szalona_panda
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Pierwszy raz.

Kochane, tak to była ironia. Czasami warto traktować moje posty z przymrużeniem oka - mam specyficzne poczucie sarkazmu:P
__________________
We're better than we've every dreamed
And I'm in love with being queen
Life is great without a care
We aren't caught up in your love affair
szalona_panda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:22   #510
eva_angeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

bardzo dziękuję Kikunga za miłe słowa trochę wstydzę się Go pytać co i jak, żeby nie wyjść na strasznie niedoświadczoną, a zarazem boję się sama czegoś spróbować, bo może mu się nie spodobać
eva_angeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.