Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 13:39   #661
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Femme133 Pokaż wiadomość
Natrafiłam na artykuł amerykańskiego portalu Women's Health na temat pierwszego razu i tak się rozmarzyłam, wspominając swój. Postanowiłam więc go opisać tutaj .

Zawsze bardziej kręcili mnie mężczyźni ode mnie starsi, czułam się jakoś lepiej w ich towarzystwie.
Zaczęłam spotykać się z nim, kiedy miałam 17 lat. Jest ode mnie o 9 lat starszy, także bagaż "doświadczeń" seksualnych miał na pewno większy. Zachowywałam swoje dziewictwo, bo po prostu mi się nie spieszyło, nie odczuwałam żadnej presji, nie uważałam tego za wyznacznik dojrzałości, wręcz odwrotnie. Chciałam zawsze, aby ten pierwszy raz był nie tyle piękny i romantyczny, ale przeżyty z osobą, do której żywi się jakieś uczucia.


Po ośmiu miesiącach bycia razem, Marek (tak go nazwijmy na potrzeby forum), chcąc aby mój pierwszy raz był najpiękniejszy, jaki można sobie wyobrazić, zabrał mnie do Budapesztu. Byliśmy tam pare dni, wybrał 5-cio gwiazdkowy hotel, w którym atmosfera była baaardzo sprzyjająca zbliżeniom.

Bardzo chciałam przeżyć z nim swój pierwszy raz, miałam wtedy 18 lat, nawet czasem nalegałam, ale on zawsze mówił mi, że nie chciałby, aby odbyło się to w normalnych, codziennych okolicznościach. Czekałam więc z utęsknieniem na ten moment.

I kiedy nadszedł wyczekiwany wieczór, byłam przeszczęśliwa, zabrał mnie do pięknej restauracji, chodziliśmy potem po mieście. Przyszliśmy do naszego pokoju, zapalił świeczki, nalał nam wina do kieliszków i dbał o to, aby wszystko było po prostu idealne. Pieścił mnie najpierw dłońmi, ustami, wycałował chyba każdy fragment mojego ciała, a wchodząc we mnie po raz pierwszy, patrzył mi głęboko w oczy, sprawdzając, czy na mojej twarzy nie rysuje się żadne cierpienie. Starałam się nie zwracać uwagi na ból, próbowałam skupić się na jego cudownym, przenikliwym wzroku i muskulaturze, uwypuklającej się podczas rytmicznych ruchów.
Na drugi dzień rano czekały na mnie kwiaty, śniadanie i kawa do łóżka.

Byliśmy razem przez półtora roku, minęło pół od naszego rozstania, ale teraz znów jesteśmy na dobrej drodze .


Życzę każdemu takiego pierwszego razu. Dziewczyny, czekajcie na odpowiedni moment, a w szczególności na odpowiednią osobę!
mega przyjemne wspomnienie. trzymam kciuki, żeby wszystko fajnie się ułożyło.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:16   #662
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Femme133, na pewno by się bez tego nie obyło. Myślę, że może poznałabym sobie tam jakiegoś Węgra, który by za mną do Polszy przyjechał i spędzał ze mną mnóstwo czasu, by mnie do siebie przekonać tak, jak to było w przypadku mojej mamy z Węgrem, z którym ostatecznie była, ale niestety nie przetrwało to próby czasu i wyzwań językowych (mama wówczas znała tylko polski i francuski oraz ledwo podstawy podstaw ruskiego, a Węgier (Laslo ) - węgierski i ruski).

Edytowane przez Yohanna_
Czas edycji: 2014-06-16 o 18:18
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:05   #663
natalia_w_brooklynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cześć. Może to co napiszę dla niektórych wyda się kontrowersyjne, ale.. Pierwszy raz jeżeli chodzi o seks mam jeszcze przed sobą. Jednak od czasu do czasu się masturbuję, podczas ostatniego razu kiedy do gry wszedł przedmiot poczułam przebicie błony, takie przynajmniej odniosłam wrażenie, poleciało ciuut ciuut krwi, mała kropla. Przy kolejnych zabawach już nic takiego nie odczuwałam, czyli mam rozumieć, że błona została przerwana? Bez odpowiedniego nawilżenia odczuwam ból przy wejściu do pochwy jeżeli jest coś szerokości 3 palców, jednak na szerokość 2 wszystko normalnie wchodzi, więc czy błona została przebita? Czy ból podczas 1 razu będzie mniejszy?
natalia_w_brooklynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:11   #664
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez natalia_w_brooklynie Pokaż wiadomość
Cześć. Może to co napiszę dla niektórych wyda się kontrowersyjne, ale.. Pierwszy raz jeżeli chodzi o seks mam jeszcze przed sobą. Jednak od czasu do czasu się masturbuję, podczas ostatniego razu kiedy do gry wszedł przedmiot poczułam przebicie błony, takie przynajmniej odniosłam wrażenie, poleciało ciuut ciuut krwi, mała kropla. Przy kolejnych zabawach już nic takiego nie odczuwałam, czyli mam rozumieć, że błona została przerwana? Bez odpowiedniego nawilżenia odczuwam ból przy wejściu do pochwy jeżeli jest coś szerokości 3 palców, jednak na szerokość 2 wszystko normalnie wchodzi, więc czy błona została przebita? Czy ból podczas 1 razu będzie mniejszy?
Prawdopodobnie przebilas blone, a na pewno uszkodzilas. Pierwszy raz moze byc nawet bezbolesny.
Co ty sobie wkladasz?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:20   #665
natalia_w_brooklynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie przebilas blone, a na pewno uszkodzilas. Pierwszy raz moze byc nawet bezbolesny.
Co ty sobie wkladasz?
Bez żadnych dziwnych obrazów w głowie, proszę

Przy którejś wizycie u ginekologa podczas badania powiedział mi, że jest naderwana, więc założyłam, że może teraz się przerwała.
natalia_w_brooklynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:33   #666
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez natalia_w_brooklynie Pokaż wiadomość
Bez żadnych dziwnych obrazów w głowie, proszę
Mam tylko nadzieje ze zachowujesz zasady higieny
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:34   #667
natalia_w_brooklynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinciakwc Pokaż wiadomość
mam tylko nadzieje ze zachowujesz zasady higieny
oczywiście.
natalia_w_brooklynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 21:15   #668
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

A ja zapytam tak z czystej ciekawości, jeśli jestem w stanie włożyć sobie 3 palce to mogę mieć nadzieję na to, że pierwszy raz będzie dla mnie tak samo hmm bezproblemowy (bezbolesny)?

Dwa palce wchodzą mi bez problemu, żałuję że nie są dłuższe :P (a podobno mam długie palce hah ;D), przy 3 nie odczuwam bólu ale mam odczucie, że wtedy jest ciaśniej.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:59   #669
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
A ja zapytam tak z czystej ciekawości, jeśli jestem w stanie włożyć sobie 3 palce to mogę mieć nadzieję na to, że pierwszy raz będzie dla mnie tak samo hmm bezproblemowy (bezbolesny)?

Dwa palce wchodzą mi bez problemu, żałuję że nie są dłuższe :P (a podobno mam długie palce hah ;D), przy 3 nie odczuwam bólu ale mam odczucie, że wtedy jest ciaśniej.
Niekoniecznie. Podczas pierwszego razu dochodzi jeszcze bardzo istotny aspekt psychiczny, jak stres, czy obawa przed ciaza. Ale jesli z partnerem zadbacie o odpowiednie zabezpieczenie, bedziesz pewna, ze jestes gotowa, to faktycznie, moze obejsc sie bez bolu. Ja podczas swojego pierwszego razu nie odczuwalam ani bolu, ani przyjemnosci, ot neutralne uczucie, a wcześniej faktycznie, przez ok rok dosyc intensywnie zabawialisny sie z owczesnym partnerem. U nas kobiet, tak naprawde poza medycznymi problemami jak bardzo gruba blona, wszystko siedzi w glowie

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 23:00   #670
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
A ja zapytam tak z czystej ciekawości, jeśli jestem w stanie włożyć sobie 3 palce to mogę mieć nadzieję na to, że pierwszy raz będzie dla mnie tak samo hmm bezproblemowy (bezbolesny)?

Dwa palce wchodzą mi bez problemu, żałuję że nie są dłuższe :P (a podobno mam długie palce hah ;D), przy 3 nie odczuwam bólu ale mam odczucie, że wtedy jest ciaśniej.
Możliwe ale czasem ból nie wynika z przygotowania fizycznego a spięcia także życzę miłego pierwszego razu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:30   #671
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Podczas pierwszego razu dochodzi jeszcze bardzo istotny aspekt psychiczny, jak stres, czy obawa przed ciaza. Ale jesli z partnerem zadbacie o odpowiednie zabezpieczenie, bedziesz pewna, ze jestes gotowa, to faktycznie, moze obejsc sie bez bolu. Ja podczas swojego pierwszego razu nie odczuwalam ani bolu, ani przyjemnosci, ot neutralne uczucie, a wcześniej faktycznie, przez ok rok dosyc intensywnie zabawialisny sie z owczesnym partnerem. U nas kobiet, tak naprawde poza medycznymi problemami jak bardzo gruba blona, wszystko siedzi w glowie

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Sama jestem ciekawa jak to będzie z tym stresem, bo ciężko przewidzieć, jak na razie to za przeproszeniem, ale mam taką "chcicę" że już czasami nie mogę wytrzymać sama ze sobą . Jeśli chodzi o zabezpieczenie to będzie podwójne, bo biorę pigułki ale i tak wymagam od partnera jeszcze prezerwatywy. Chociaż biorąc same pigułki odczuwam już duży komfort psychiczny.

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Możliwe ale czasem ból nie wynika z przygotowania fizycznego a spięcia także życzę miłego pierwszego razu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie dziękuję


Jeszcze tylko zapytam, coś mi się przewinęło, że wkładając palce można poczuć błonę- to prawda? Mi się wydaje, że jej nie czuję.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 09:16   #672
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

To zapewne już jej nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 11:09   #673
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
To zapewne już jej nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O matko :P to dziwne? To błony są tak blisko wejścia pochwy?
Jak to się ma do tamponów? Przecież taki tampon (tampon plus aplikator) jest dłuższy niż palce

Ale jakby się nad tym zastanowić...
dopiero dwa miesiące temu rozpoczęłam z chłopakiem praktykować takie pieszczoty, to on włożył mi palce- ja sama nigdy tego nie robiłam, można powiedzieć że robił to intensywnie czasem musiałam go hamować bo odczuwałam ból i faktycznie po tym razie miałam większe plamienie (tak się złożyło że to był mój pierwszy miesiąc brania tabletek - dostałam od nich plamienia, organizm tak mi się przyzwyczajał do tabsów przez cały miesiąc). Co prawda przemknęło mi przez myśl, że już być może mnie uszkodził, ale zrzuciłam sprawę raczej na pigułki. A może już faktycznie tej błony nie mam.

To by była ciekawostka
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 12:20   #674
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Błonę podobno można zobaczyć w lustrze bo jest na samym wejściu do pochwy,wpisz sobie w obrazkach na google to zobaczysz
Ja jak miałam ze 12 lat to próbowałam wkładać palce ale to było do kitu dla mnie,często się rozciągałam typu szpagaty,sznurki a kiedy przyszło co do czego i T. wkładał mi palce to najpierw wchodziło połowe a potem mówił,że cały łatwo także zapewne wtedy jej resztki się zniszczyły
Nie wiem po prostu jak wyglądała moja
No a zanim zaczęliśmy uprawiać seks to wkładał mi po 4 palce a czasem i kciuk przy odpowiednim ułożeniu dłoni więc w ogóle się nie bałam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 12:40   #675
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Błonę podobno można zobaczyć w lustrze bo jest na samym wejściu do pochwy,wpisz sobie w obrazkach na google to zobaczysz
Ja jak miałam ze 12 lat to próbowałam wkładać palce ale to było do kitu dla mnie,często się rozciągałam typu szpagaty,sznurki a kiedy przyszło co do czego i T. wkładał mi palce to najpierw wchodziło połowe a potem mówił,że cały łatwo także zapewne wtedy jej resztki się zniszczyły
Nie wiem po prostu jak wyglądała moja
No a zanim zaczęliśmy uprawiać seks to wkładał mi po 4 palce a czasem i kciuk przy odpowiednim ułożeniu dłoni więc w ogóle się nie bałam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja jakiś czas ćwiczyłam taniec współczesny i rozciąganie było na porządku dziennym, ale co się przy pierwszym razie nacierpiałam, to moje. Przy drugim zresztą też, może nawet dopiero wtedy pozbyłam się błony całkiem. A co do palcy, to jeden był ok, dwa powodowały raczej nieprzyjemne doznania, a jak się źle ułożyło dłoń, to nawet i nieźle bolało. 4 palcy sobie nie wyobrażam nawet
Także jak widać, bywa różnie
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:14   #676
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Bol przy pierwszym razie niekoniecznie jest zwiazany tylko z przebiciem blony, ale np przez obtarcia (stres moze spowodowac brak odpowiedniego nawilezenia), mikrourazy, albo przez wprowadzenie penisa przy niewsytarczajacym "rozciaganiu" pochwy (to rowniez moze byc reakcja psychiczna).

Ale spokojnie, przeciez to nie jest regula . Rownie dobrze moze byc to calkowicie bezbolesne, nie ma co sie niepotrzebnie nakrecac i myslec za duzo o ewentualnymbolu, bo tylko nie bedziesz mogla sie zrelaksowac, a w niczym to nie pomoze
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 16:07   #677
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Bol przy pierwszym razie niekoniecznie jest zwiazany tylko z przebiciem blony, ale np przez obtarcia (stres moze spowodowac brak odpowiedniego nawilezenia), mikrourazy, albo przez wprowadzenie penisa przy niewsytarczajacym "rozciaganiu" pochwy (to rowniez moze byc reakcja psychiczna).

Ale spokojnie, przeciez to nie jest regula . Rownie dobrze moze byc to calkowicie bezbolesne, nie ma co sie niepotrzebnie nakrecac i myslec za duzo o ewentualnymbolu, bo tylko nie bedziesz mogla sie zrelaksowac, a w niczym to nie pomoze

Najlepiej wyłączyć myślenie i skupić się na chwili
Testowałam to na sobie, nawet jak niespodziewanie zabolało i później z każdym głębszym ruchem bolało bardziej, to starałam się nie skupiać na tym, że boli. Chociaż był taki moment, że miałam łzy w oczach,ale chwila przerwy i już było znośnie, a nawet przyjemnie. Też wcześniej się bała bólu, ale nie ma co się stresować na zapas
Miałyście może wrażenie, że Wasz partner jest bardziej zestresowany, niż Wy same?
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 10:18   #678
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Tak. On juz byl doświadczony, kilka lat starszy ode mnie, a świadomość tego, ze to on ma byc moim pierwszym i ze to juz zaraz sie stanie, spowodowala u niego taki stres, ze z pierwszej proby nici. Opadl. Dopiero nastepnego dnia udało mu sie to udzwignac
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 12:05   #679
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

No to u Nas żadne nie zdążyło się zestresować,pierwszy raz przypadkiem analny a drugi "pierwszy raz" normalny też w sumie nie było na celu by wszedł w każdym razie wtedy już tabletki anty brałam ale to na ból a seks fajny bonus hihi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 14:42   #680
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Jak mozna uprawiac seks przypadkiem? I jeszcze analny?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 14:49   #681
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Jak mozna uprawiac seks przypadkiem? I jeszcze analny?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
"Oj, wśliznął się..."
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 15:27   #682
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Jak mozna uprawiac seks przypadkiem? I jeszcze analny?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
"Oj, wśliznął się..."
Dokładnie dotykał tak po prostu i wszedł mega łatwo a,że było przyjemnie to nie przestaliśmy
No a normalny to w sumie planowaliśmy anal a ja chciałam by dotykał warg sromowych i nacisnął tak delikanie,chciał na łechtaczkę a tu cały wlazł haha


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 19:19   #683
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Tak. On juz byl doświadczony, kilka lat starszy ode mnie, a świadomość tego, ze to on ma byc moim pierwszym i ze to juz zaraz sie stanie, spowodowala u niego taki stres, ze z pierwszej proby nici. Opadl. Dopiero nastepnego dnia udało mu sie to udzwignac
My mieliśmy oboje swój pierwszy raz, nie bałam się wcale, ale mój M. trochę zestresowany był, ale to było takie duże trochę. Chciał, żeby było miło, nie bolało i tak dalej, problemy natury technicznej się pojawiły, ale daliśmy radę. Starszy jest i bardzo opiekuńczy, czuje się odpowiedzialny za to co robimy i za to, żeby nie doszło do wpadki z potomkiem,więc nie dziwię się, że się przejął.
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:22   #684
backinblack
Zakorzenienie
 
Avatar backinblack
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Mój pierwszy raz był wczoraj. Był to właściwie nasz pierwszy raz. Bardzo się zestresowałam, bałam się, że będzie bolało, będzie dużo krwi i może przez to nie wyglądało to tak, jak tego chcieliśmy. Moje obawy były słuszne, próbowaliśmy kilka razy i bolało strasznie, ostatecznie poleciało też sporo krwi, jednak i tak nie wszedł zbyt głęboko, a właściwie tylko lekko, do tego momentu że uszkodził błonę, dalej nie daliśmy rady, ponieważ nie mogłam już wytrzymać... nogi mi się trzęsły, ja cała się trzęsłam i teraz okropnie mi głupio, że tak zawaliłam sprawę. Mój chłopak zachował się w porządku, gdy widział, że już nie daję rady, to przestaliśmy te nieudane próby, a on sam stwierdził że nic się nie stało i że spróbujemy jeszcze raz. Może gdybym się tak nie obawiała i rozluźniła się o wiele bardziej, byłoby lepiej. Mam za to lekcję, żeby kolejnym razem się tak nie stresować..
__________________
I wish I was special,
you're so fucking special.
backinblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:20   #685
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Oj nie martw się z czasem będzie lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 17:12   #686
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Nie wiem jak można zobaczyć błonę w lusterku, naprawdę w ogóle to jakis szok dla mnie jest :p

Pierwszy raz jak partner wkladal mi palce to odczuwalam lekki ból czasami no i potem ta krew nie wiadomo czy od pigułek czy od tego

Dzisiaj bez problemu wchodzily mi 4 palce... jestem bardzo ciekawa czy mam jeszcze błonę czy nie :p.

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2014-07-04 o 17:14
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 22:21   #687
anneanne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

czesc mój pierwszy raz dopiero przede mną; jakieś próby już były, niestety nieudane- bo bardzo mnie bolało.
jestem z moim chłopakiem już dosc długo, ufam mu; uprawiamy seks oralny i jest cudownie. ale chcielibyśmy też klasycznego seksu.
i teraz pytanie do Was, bardziej doświadczonych- jaki rodzaj bólu towarzyszy pierwszemu razowi?
bo ja np. spokojnie używam tamponów (mini, ale jak raz mi się skończyły i podebrałam mamie nieco większy tampon, to też udało mi się go wsunąć), aplikacja w ogóle nie jest bolesna czy problematyczna- chyba, że jestem spięta, albo obolała przez okres... ale jak spokojnie sobie usiądę, to wsuwam tampon bez problemu.
z chłopakiem próbujemy sobie czasem pettingu; gdy on wsuwa mi "tam" palca, nie czuję również żadnego bólu.
byłam u ginekologa kontrolnie jakiś czas temu, i pani powiedziała mi, że wszystko z moją budową oraz błoną dziewiczą jest ok, a nawet- że nie powinnam mieć żadnych problemów przy pierwszym razie.
badała mnie też wziernikiem- to nie było przyjemne, ale też nie bolesne.
i w ogóle to jest tak, że jeśli aplikuję sobie tampon, albo uprawiam z chłopakiem petting (albo sama próbuję się "rozciągnąć", siedząc np. zrelaksowana w wannie), czy nawet podczas tamtego badania ginekologicznego- czuję na dole takie rozciąganie, lekkie rozpychanie, ale to nie jest ból... nie podciągnęłabym tego pod kategorię bólu.
z kolei, próbując pierwszego seksu z chłopakiem- no ból niesamowity, jakby ktoś mnie rozrywał
dziewczyny, czy to tak wygląda? czy pierwszy raz to taki rozrywający ból? czy po prostu nieprzyjemne rozciąganie?
bo to rozciąganie jest naprawdę do przeżycia; niemiłe, ale nie straszne.
ale ból przy moich dotychczasowych próbach uprawiania seksu był okropny; wręcz mimowolnie odpychałam chlopaka i odskakiwałam.
może coś źle robimy? może pod złym kątem próbujemy?
liczę na pomoc
anneanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 22:50   #688
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Bol moze byc rozny, moze go nie byc. U ciebie jest taki i raczej musisz przez to przejsc. U mnie byl taki sam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 22:56   #689
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Pewnie stres

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 11:28   #690
anneanne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Bol moze byc rozny, moze go nie byc. U ciebie jest taki i raczej musisz przez to przejsc. U mnie byl taki sam
mówisz?
bardzo współczuję, że musiałaś to przejść... moze u mnie będzie inaczej?

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Pewnie stres

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
albo i tak (mam taką nadzieje, bo ból straszny).

no nic, moi rodzice wyjeżdżają niedługo, będę miec dom dla siebie, więc spróbujemy z chłopakiem zrobic przytulną atmosfere (a nie tak na szybkiego jak do tej pory... bo młodzi jesteśmy i nie mamy gdzie po prostu ), może jakaś muzyka, winko i zobaczymy. dziekuje Wam za odpowiedzi

a, właśnie- nie wiem czy jest tu taki temat, ale mogłybyście mi polecić jakiś dobry żel intymny? póki co mamy durexa tego niebieskiego, ale jest jakis "mało śliski"
anneanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.