Idiotyczne zachowania klientów ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 10:43   #121
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Ooo, maćku, jak dawno Cię tu nie widziałam.

Swoją drogą są ludzie i taborety.....




.......
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi

Edytowane przez Nati femme fatale
Czas edycji: 2007-08-20 o 08:55
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 13:46   #122
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

pewnie dlatego, że dawno nic nie pisałem <puszcza oko - jakoś mi się emoty nie wyświetlają>
<buziak>
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:20   #123
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:01   #124
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez maciek_k Pokaż wiadomość
pewnie dlatego, że dawno nic nie pisałem <puszcza oko - jakoś mi się emoty nie wyświetlają>
<buziak>




foch

.......


__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 23:04   #125
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

przypomniala mi sie jeszcze taka calkiem smieszna sytuacja, czesto klienci maja to do siebie ze sa tacy bardzo bezposredni.
Np. tuz przed zamknieciem, przychodzi facet w srednim wieku i kupuje powiedzmy dwa piwa i dwa soczki pysie kiedy kasuje jego zakupy, mowi: soczki stara (!) mi kazala, a piwa kupilem przy okazji
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 21:45   #126
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Pracuję w bibliotece, prowadzimy tam punk ksero i często coś ludziska kserują, choć nie najtaniej jest. No i przychodzi kobitka, odbitki chce z gazety, widzę, że to jakiś biografia księży i jakiś artykuł o o. Rydzyku. Zrobiłam jej to ksero, jedna strona zupełnie nie wyszła, więc biorę to do łapek i już chcę przedrzeć na pół a kobita wrzeszczy: -co Pani robi, na Boga!!!! Zrobiłam i mówię, ze to do wyrzucenia jest. A ona na to: No co też pani, przecież TO JEST ŚWIĘTE!!!!!

Poza tym zauważyłam, że ludzie to faktycznie tzw, analfabeci wtórni. Widzą tekst i go nie rozumieją. We wtorki mamy nieczynne dla czytelników i kartka z tym info wisi przed samym nosem na drzwiach, ale zawsze się znajdzie jakiś delikwent, który chce klamkę wyrwać i tłucze się jak ostatni kretyn. Kojarzy mi się to z muchami, które obijają się o szybę.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 23:31   #127
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Pracuję wakacyjnie w sklepie z ogólnie dość wysoko półkową odzieżą. Pamiętam dwóch klientów szczególnie.

Jeden przyszedł i pyta się o koszule w promocji, bo on ma już upatrzone i może ta już jest. Więc mówię, że owszem, jest przeceniona o 50 %. Na co on, że super, ale pyta, jaki kolor byłby najlepszy (były 4 do wyboru). Po jakiś 20 minutach doszliśmy do tego, że zielony. No to potem rozmiar. On się upierał na jeden, ja mu uparcie powtarzałam, że koszula będzie za mała. Oczywiście wszystko uprzejmie i kulturalnie. No więc po kolejnych 10 min. stwierdził, że może on przymierzy. No więc ok. Przymierzył, ale okazało się, że koszula jest trochę za długa (dosłownie z 3 cm). No więc pojawił się problem co teraz, czy on ma ją kupić czy nie, bo jest za długa, czego jednak nie widać, ale jednak. Minęło kolejne 10 min a ja nawet nie zauważyłam, kiedy ów klient zmienił temat z koszuli na opowieść, jak budował wnukom na działce huśtawkę. Oczywiście co moment wtrącał, że "fajna ta koszula, ale za długa" itp. Minęło kolejne 10 min., a ja myślałam, że faceta rozniosę. Ale luz, pełna kultura i opanowanie. W końcu doszedł do momentu w opowieści, kiedy zabrakło mu jakiś tam śrub i pyta mnie, czy nie wiem, gdzie je można kupić (była niedziela). Ja oczywiście po 5 sekundach zapomniałam, jak te śruby się nazywają, a już na pewno nie wiedziałam, gdzie je można dostać. Ale luz, minęły kolejne minuty, a ja się już w duszy modliłam, żeby ten facet sobie poszedł. Tak więc, po blisko godzinie, klient opuścił mój sklep, koszuli oczywiście nie kupił.

Stwierdziłam wtedy, że swoje odrobiłam (w niedzielę ogólnie trafia się komuś jeden straszny klient, taka norma ). Ale niestety, myliłam się.

Jakieś 15 po wyjściu tamtego wszedł następny klient. Poprosił grzecznie o koszulę do garnituru, tłumacząc, że jedną już ma, ale ją poplamił i nie zdążył uprać. No więc ok, szukam, szukam. Wybrał 2, z czego chciał kupić 1. No więc ok, analizuje, która lepsza i która bardziej mu się przyda. Ja czekam. Wszystko trwało może z 10 min. razem, a klient był naprawdę uprzejmy. Zdecydował się już na jedną, przychodzi do płacenia a on mi się pyta, czy żonie się będzie podobała, bo on to pal licho, byleby żona zaakceptowała. Więc mówię, że powinna, że na pewno pasuje do garnituru itp. A ten do mnie (pamiętam to jak dziś) "Bo wie pani, po 25 latach małżeństwa, to ja już jestem ubezwłasnowolniony". Mnie zamurowało, ale coś mu odpowiedziałam w stylu, że na pewno nie jest tak źle itp. (co można powiedzieć na coś takiego ). A ten do mnie " Zobaczy pani jak to jest, chociaż pani do będzie z tej drugiej strony, będzie pani miała lepiej" (szkoda, że feministki tego nie słyszały ). No więc ja już myślałam, że to koniec, ale pan jeszcze wyłuszczył mi w pigułce na czym polegają jego problemy małżeńskie, po czym zebrał się i wyszedł. A ja stwierdziłam, że chyba coś dodali do wody poprzedniego dnia.

Pamiętam też śmieszną parę, która wpadła do mnie w niedzielę rano, prosto z wesela, po krawat i koszulę, bo okazało się, że zostali zaproszeni też na poprawiny. Ubaw był straszny i jak płacili, to stwierdzili, że przepraszają mnie, że mi tak "chuchają", ale naprawdę, ratuję im życie.

Chwilowo więcej nie pamiętam, ale na pewno jeszcze coś było .
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 06:48   #128
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Pracowałam w sklepie z bielizną i przed samym zamknięciem salonu wszedł klient , który chciał kupić komplet dla dziewczyny. Wybierał bieliznę z wyższej półki cenowej więc nie byłam zła ,że "zawraca mi głowę" kiedy mam robić już raporty i zamylkać.
W końcu jak już się namacał i naoglądał chyba z 10 kompletów to zauważyłam ,że się facet onanizyje. Koszulę miał wyciągniętą na spodnie i widziałam wcześniej ,że jakoś dziwnie ręka mu lata ale nie zajarzyłam . Powiedziałam mu : Fuj co pan robi!!! Jak panu nie wstyd! I zawołałam ochroniarza a facet w tym momencie uciekł i prawie się zabił o roletę, którą w międzyczasie opuściłam trochę w dół.
A taki przystojny był............
__________________
Adopcja Wirtualna
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:07   #129
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Pracowałam w sklepie z bielizną i przed samym zamknięciem salonu wszedł klient , który chciał kupić komplet dla dziewczyny. Wybierał bieliznę z wyższej półki cenowej więc nie byłam zła ,że "zawraca mi głowę" kiedy mam robić już raporty i zamylkać.
W końcu jak już się namacał i naoglądał chyba z 10 kompletów to zauważyłam ,że się facet onanizyje. Koszulę miał wyciągniętą na spodnie i widziałam wcześniej ,że jakoś dziwnie ręka mu lata ale nie zajarzyłam . Powiedziałam mu : Fuj co pan robi!!! Jak panu nie wstyd! I zawołałam ochroniarza a facet w tym momencie uciekł i prawie się zabił o roletę, którą w międzyczasie opuściłam trochę w dół.
A taki przystojny był............
o fak, mocne.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:28   #130
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Pracowałam w sklepie z bielizną i przed samym zamknięciem salonu wszedł klient , który chciał kupić komplet dla dziewczyny. Wybierał bieliznę z wyższej półki cenowej więc nie byłam zła ,że "zawraca mi głowę" kiedy mam robić już raporty i zamylkać.
W końcu jak już się namacał i naoglądał chyba z 10 kompletów to zauważyłam ,że się facet onanizyje. Koszulę miał wyciągniętą na spodnie i widziałam wcześniej ,że jakoś dziwnie ręka mu lata ale nie zajarzyłam . Powiedziałam mu : Fuj co pan robi!!! Jak panu nie wstyd! I zawołałam ochroniarza a facet w tym momencie uciekł i prawie się zabił o roletę, którą w międzyczasie opuściłam trochę w dół.
A taki przystojny był............
O matko!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:36   #131
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
o fak, mocne.
haha tak samo powiedzialam do siebie po przeczytaniu postu
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 22:54   #132
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Ja pracowałam jako barmanka w pizzerii. W sumie to był też taki bar, bo i alkohol typu wódki piwa drinki itp też były w sprzedaży

Raz dzwoni gość i od razu gdy podniosłam słuchawkę ani dzień dobry ani nic tylko:

- Pizze wegetarianska z .... bez .... do tego ..... ( w tempie karabinu maszynowego)

ja z racji, że muszę to zapisać mówię:

- Proszę powtórzyć, wegetariańska z..?

Gość znów tatatata. Coś tam dopisałam, ale znów nie zdążyłam wszystkiego i znów zapytałam bez czego itd. W końcu się dogadałam z tą pizzą i pytam o adres, znów tatatata. Ja spokojnie:

- Proszę wolniej, Jaka ulica?

Gość się rozłączył. Po chwili dzwoni znów i na wstepie "pizze chcialem zamówić" chamsko, ja "słucham". gdy zaczął mówić jaką to skapnęłam się, że to ten sam i mówię "ale czemu się Pan denerwuje? Ja to muszę zapisać wszystko żeby nie było pretensji, że coś nie tak przywieźlismy" a on " wie pani co? bo mnie szlag trafia jak musze kilka razy powtarzać "

Aż się trzęsłam ze złości


_________________________ _________________________ _________________

Innym razem dzwoni gość i mówi "zamawiałem pizze ale nie dostałem tego co chciałem!" ja "to znaczy?" a on "sos czosnkowy miał być osobno a jest nim polana pizza" (standardowo polewalismy pizze sosem czy keczupem tylko jak ktos chcial pakowalismy do kubeczka), ja "przepraszamy ktos na kuchni musial sie pomylic" na co on " nastepnym razem ktoś się pomyli i w ogóle nic nie dostanę?! "

boszzzzz

_________________________ _________________________ ________________


Innym razem kilku starszych panów wzięło 1 l BOLSA na bodajże czterech. Po jakimś czasie jeden juz podchmielony woła mnie. Podchodze a on ze mam zmienic muzyke na cos weselszego (lecialo radio jak zawsze i piosenka "one way ticket") na co ja, że leci radio i zaraz pewnie poleci coś innego a on, że chce czerwone gitary. ja mu tłumaczę, że nie mam płyt a wątpie, że trafię na jakiejś stacji czerwone gitary. a on cwaniacko "chwilkę, pani tu pracuje czy nie?" a ja "pracuję, a więc?" a on patrzy na mnie jak w obrazek...odeszłam

_________________________ _________________________ ___________________

Z drobnymi też zawsze miałam problem. Codziennie przychodzili faceci i brali jedno piwo za 3,50 i standardowo płacili 100 zł albo 50. Później juz musialam sie ratowac swoimi pieniedzmi (ktore potem odbieralam sobie). Denerowalo mnie to, że nawet jak poprzedniego dnia mialam duzo drobnych w kasie to nastepnego dnia szefostwo wyczyszczało ją kompletnie i zostawałam bez zadnych drobnych (monet nawet nie bylo a to z nimi glownie byl problem) choc dobrze wiedzieli ze zawsze jest z drobnymi problem

_________________________ _________________________ ___________________

Raz podchodzą do baru dwaj podchmieleni młodzi goście. Jeden mówi, że 4 lechy w butelce (jeden kosztuje 4 zł). A z daleka jakas dziewczyna krzyczy ze ona nie chce wiec drugi mowi ze jednak 3. Więc ten pierwszy bierze te 3 bo tyle mu dałam, zaplacil za te 3 i poszedl. Za 10 minut przychodzi i mówi "gdzie moje jeszcze jedno piwo?" ja "jakie?" a on "ze mialy byc 4" ja mowie ze kolega ktory z nim byl powiedzial ze jednak 3 wiec dalam 3, a on ze zaplacil za 4. ja mowie ze nie zaplacil za 4 tylko zaplacil za 3. i mowie "no tak. ile jest 3X4?" a on "16" :haha: ja na to "nie. 12 i tyle pan zaplacil". gosc sie zmieszal i "a to przepraszam" i poszedl

_________________________ _________________________ __________________

W sumie twierdzę, że była to bardzo niewdzięczna praca i ciesze się, że juz tam nie pracuję
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 08:57   #133
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Rok temu gdy pracowalam sezonowo w lumpeksie, przyszla klientka, ktora wybrala w koszyku "ciuchy po 1zl" jakas bluzke, targowala sie jeszcze aby bylo po 50 gr - -", byla naprawde meczaca, wiec powiedzialam zeby juz wziela za 50 gr, na co ona dala mi banknot 100 zl ......
jak to przeczytałam to przypomniała mi sie jedna sytaucja,
siedzimy z mezem w knajpce i podchodzi taki mały chłopaczek, 7-8 lat, i stawia na wszystkich stolikach jakies breloczki zeby kupic (wiecie o co chodzi) za chwile zbiera to, podchodzi do naszego stolika i mój maz pyta sie ile chce za ten breloczek, on mowi, "ile Pan da, moze z 5 zł". Na to moj maz, ze nie ma drobnych, bo ma całe 100 zł. A gnojek z bezczelnym usmiechem: "nic nie szkodzi, ja Panu wydam"
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 20:27   #134
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Niezły ten wątek
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:03   #135
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Ja w wakacje pracowałam w markecie spożywczym, głównie na stoisku warzywnym. Nie miałam jakichś bardzo zabawnych sytuacji, ale czasami zdarzyło się usmiechnąc

Generalnie klienci byli supermili, czasem aż zaskakująco. Kilka razy, zwłaszcza na początku, kiedy nie miałam jeszcze wprawy w ocenianiu wagi "na oko" zdarzyło mi się odważyć "o dużo za dużo" jakigoś produktu, powiedzmy kapusty kiszonej. No i robię wtedy "ojej", biore się do odkładania, a pan do mnie z paniką w głosie (jakby myślał, że mi krzywdę robi ) "Alez proszę sobie nie robić kłopotu, może być".

Pamiętam też dwoje stałych klientów. Jedna pani, bardzo miła, kupowała zawsze winogrona dla psa. Przychodziła, odrywała sobie trzy (!) winogrona i zaczynała mi opowiadać, że "To dla Dżezika (Jazzika??), bo jak wracam z zakupów, to Dżezik wie, że zawsze coś dla niego mam. A Dżezik tak strasznie lubi winogrona...". Z kolejnymi wizytami dowiadywałam się coraz więcej o Dżeziku, o jego mamusi, która też lubiła winogrona, o znajomym weterynarzu, który kupuje dla swoich psów batoniki, no to chyba winogrona Dżezikowi nie zaszkodzą..?? .

Był też pewien pan, który zawsze dowcipkował, czasem wręcz niesmacznie, ale z perspektywy nawet mu nie mam za złe . Raz grzebał sobie w skrzynce z marchewką, przebierał i do mnie z tekstem "Ale te marcheweczki to dobre są?? Bo jak się okaże, że są z plastiku, to pani dostanie klapsa...". W ostatnim momencie się ugryzłam w język, żeby nie zapytac, zy jego "marcheweczka" jest z plastiku
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:06   #136
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Ja też karmię psa winogronami

6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:04   #137
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

o jednym kwiatuszku podpatrzonym w aptece już pisałam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...15#post5236915

a inny dziadek: odbiera leki, przygląda się im (najwyraźniej niedowidzi) i pyta: - te krople są do uszów?
- nie, absolutnie! to są do oczu!
- no przecież mówię, do óczów!!
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:15   #138
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Vivincia, uhuhuh weterynarz kupuje swoim psom batoniki ?
no niezle..
nie chcialabym trafic na tego weterynarza;p
wiadomo,ze psy lubia lakocie, ale to straaaasznie zle wplywa na ich zoladki;/
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:19   #139
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
Vivincia, uhuhuh weterynarz kupuje swoim psom batoniki ?
no niezle..
nie chcialabym trafic na tego weterynarza;p
wiadomo,ze psy lubia lakocie, ale to straaaasznie zle wplywa na ich zoladki;/
No, czekolada to jest dla psów wręcz trująca, dlatego mysle, że to pewnie jakieś z musli były czy cuś...
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 14:33   #140
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

zasubskrybowałam wątek.
może ja cos dopisze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 14:58   #141
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Moja siostra poszła kiedyś do apteki, żeby wykupić mi tabletki (2 opakowania). W aptece było tylko jedno, więc farmaceutka wypisała karteczkę, że do odebrania 1 opakowanie leku X. zapłacone za całość. Na karteczce pieczątka apteki. Przeczytałam adres "Plac Wolności", a poszłam na "Plac 1000-lecia". Jakież było moje zaskoczenie, gdy pani powiedziała mi, że to nie ta apteka...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:51   #142
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez PATIS_79 Pokaż wiadomość
2. Klientka w salonie (ok. 40 lat) złożyła zamówienie na neostradę. Klienci muszą czekać jakiś czas (czasem do 10 dni - z reguły szybciej) na skrosowanie linii (przygotowanie przez TPSA linii do podłączenia modemu). Klientka dostała informację, ze jej linia jest skrosowana i może przyjść po odbiór modemu. Jeszcze tego samego dnia przyszła uradowana do salonu po odbiór modemu, zapłaciła 19 zł i poszła.... wieczorem dzwoni ta sama pani i rzuca rozbrajającym tekstem "A czy do tego modemu jest potrzebny komputer?" no comments Dobrze, ze można było odkręcić jej zamówienie.
OMG


świetny wątek, dobrze że go odkopałyście
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:06   #143
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

W perfumerii Douglas kilka razy natknęłam się na tę samą kobietę.
Wchodzi, wybiera sobie perfumy, pryska szyję, ręce i wychodzi.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:13   #144
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
W perfumerii Douglas kilka razy natknęłam się na tę samą kobietę.
Wchodzi, wybiera sobie perfumy, pryska szyję, ręce i wychodzi.
moze szuka tych idealnych
ja tez czasem jak jestem w mallu w poblizu Sephory, wpadam na powachanie mam gift card i nie moge sie zdecydowac ktore kupic, stad to

---------- Napisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

[1=de35d43552ef1d33ea99a1a 4e553dcd0bc1b19b7_64597ef 2c913b;5558353]No, czekolada to jest dla psów wręcz trująca, dlatego mysle, że to pewnie jakieś z musli były czy cuś...[/quote]
sa takie specjalne batoniki dla psow robione z bezpiecznych czekoldadowych substytutow dla psow moj piesio ma ciastka browni i zajada sie nimi az milo

---------- Napisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;5556698]Ja też karmię psa winogronami

[/quote]

nie wolno karmic winogronami ani czekolada
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:10   #145
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Trzy lata temu pracowałam w Nowym Jorku we włoskiej restauracji. Moja praca polegała na przyjmowaniu przez telefon zamówień na pizze, makarony itp. Pracując tam zobaczyłam czym jest nieograniczona wręcz fantazja Amerykanów.

Sytuacja pierwsza:
K: Czy dostarczacie pizzę do Kalifornii?
Ja: Nie
K: A dlaczego?
Ja: (nie wierząc w to co słyszę) Bo to trochę daleko od Nowego Jorku.
K: No tak, no to szkoda.
Naprawdę nie rozumiem, bo babka wiedziała, że dzwoni po tą pizzę do Nowego Jorku, bo musiała wybrać na początku 212 a to taki "kierunkowy" do NYC i chyba nie ma Amerykanina, który by go nie znał i nie kojarzył właśnie z tym miastem.

Sytuacja druga:
Dzwoni starsza babka i zaczyna opowiadać, że wczoraj była w okolicy naszej restauracji z rodziną na obiedzie i jej brat zgubił gdzieś okulary. No i pyta mnie jakie są inne restauracje na 57 ulicy. No to wymieniam jej ok 5 nazw najbliższych restauracji. Ona uradowana oświadcza, że wie gdzie jej brat zgubił okulary. No ale co było dalej......
K: A czy mogłaby Pani tam skoczyć i je odebrać? (!)
Ja: (zatkało mnie) No raczej nie....
K; Ale to tylko chwilkę zajmie.
Ja: ????
K: No trudno, pewnie ma Pani dużo pracy i nie może

Ale zdarzały się też wpadki z naszej strony. Jak odchodziłam z tej pracy, to na moje miejsce przyszła dziewczyna, którą miałam wdrożyć, wszystko jej pokazać, wytłumaczyć itp. No i dziewczyna się pomyliła, przyjęła zamówienie, ale nie wpisała go do komputera. Po jakimś czasie dzwoni telefon, akurat ona odbiera i tam właśnie ten facet i słyszę, że się na nią wydziera. Ona bezradnie na mnie patrzy, przekazuje mi słuchawkę. Próbuję jakoś faceta uspokoić ale on się drze i mówi, że zamówienie powinno być u niego już pół godziny temu. No i taka rozmowa (mniej więcej).
Ja: W ramach rekompensaty damy panu wybrana pizze gratis teraz lub przy następnym zamówieniu. Dodatkowo jeżeli Pan chce możemy w tym momencie wysłać to zamówienie i za 10 minut będzie u Pana.
K: Ale je jestem teraz głodny!!!!!! Co, ja k**** biurko mam sobie zjeść??? (dokładnie tak powiedział)
Ja: Proszę Pan.... (i nadał próbuję go jakoś przeprosić)
K: w tym momencie zaczął rzucać fuckami, trochę pokrzyczał i odłożył słuchawkę.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:36   #146
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

nieźle
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:10   #147
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
K: w tym momencie zaczął rzucać fuckami, trochę pokrzyczał i odłożył słuchawkę.
Nie ma to jak rozwiązanie problemu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:51   #148
rilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 307
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Witajcie! Może nie mam doświadczenia takiego wielkiego, jak wy, ale praktykowałam w sklepie gospodarczym i naprawdę bardzo różni i dziwni klienci przychodzi. Bywały różne akcje i śmieszne zjawiska, a to z jednych z nich, które zapamiętałam:
Klienta: Witam, czy jest waga elektroniczna?
Ja: Witam. Tak. Jest waga.
Klientka: Ale elektroniczna?
Ja: Tak. (tutaj podaję wagę, by pokazać klientce)
Klientka: A działa?
Ja: Tak. Wczoraj inny klient sprawdzał, czy działa.
Klientka: I działa?
Ja: Działa (mówię już zła całkiem, ale nie okazuję jej tego)
Klientka: Ale ja ważę tylko jeden kilogram!
Ja: Ona dopiero się ładuję. Proszę chwilkę poczekać.
Klientka: Długo jeszcze?
Ja: Już, już.
Klientka wchodzi na wagę. Wskazuje ileśtam kilo, po czym stwierdza:
Klientka: Ta waga nie działa!
Ja: Niemożliwe. Działa.
Klientka: Nie działa!
Ja: Zapewniam, że działa.
Klientka całkiem zdezorientowana mówi: A idź pani w cholerę!
__________________
''Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.'' - Paulo Coelho
rilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:11   #149
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez rilli Pokaż wiadomość
Witajcie! Może nie mam doświadczenia takiego wielkiego, jak wy, ale praktykowałam w sklepie gospodarczym i naprawdę bardzo różni i dziwni klienci przychodzi. Bywały różne akcje i śmieszne zjawiska, a to z jednych z nich, które zapamiętałam:
Klienta: Witam, czy jest waga elektroniczna?
Ja: Witam. Tak. Jest waga.
Klientka: Ale elektroniczna?
Ja: Tak. (tutaj podaję wagę, by pokazać klientce)
Klientka: A działa?
Ja: Tak. Wczoraj inny klient sprawdzał, czy działa.
Klientka: I działa?
Ja: Działa (mówię już zła całkiem, ale nie okazuję jej tego)
Klientka: Ale ja ważę tylko jeden kilogram!
Ja: Ona dopiero się ładuję. Proszę chwilkę poczekać.
Klientka: Długo jeszcze?
Ja: Już, już.
Klientka wchodzi na wagę. Wskazuje ileśtam kilo, po czym stwierdza:
Klientka: Ta waga nie działa!
Ja: Niemożliwe. Działa.
Klientka: Nie działa!
Ja: Zapewniam, że działa.
Klientka całkiem zdezorientowana mówi: A idź pani w cholerę!
to co ona sama sie wazyla? ta kobieta?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 22:21   #150
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Są ludzie i parapety,prawda jest taka,ze warto sie zetknąć i z jedna stroną sytuacji (jako kupujacy) i z druga (jako sprzedajacy) wtedy wiecej zachowań sie rozumie i macha na nie po prostu ręka. Tak jest z wymienianiem pieniedzy,jak chce cos rozmienic i nikt nie jest w stanie mi ich rozmienic to dostaje białej gorączki,ale jak sama pracowałam przy pamiatkach i z rana ludzie kupowali najmniejsze duperele za 2 zł i dawali same 100 zł banknoty (w swoich miałam same 4*po 100zł) to nie wiedziałam jak wybrnąc z sytuacji ale ostatecznie i tak ten ktos znajdywał drobne.
Czasami jest to tez wina bankomatow,bo wydaja tylko na &quot;grube &quot; banknoty.
Wystarczy byc miłym i z jednej i z drugiej storny.O.
Swiete slowa... Aczkolwiek czasami ani kultura osobista, doswiadczenie, ani cierpliwosc na nie wiele sie zdaje, jak trafia sie jakis nawiedzony dziadek, ktorego zyciową misją staje się uczenie kasjerek kultury ;p Gdy za cicho mu sie odpowie, lub nie daj boze nie zauwazy to wszczyna swieta wojne, a jak pod tym wzgledem wszystko korekt to zaczyna zawracac glowe jakby byl nie wiadomo kim. Pytal sie kolezanki kto zajmuje sie towarem, bo go nie ma na polkach (a caly czas sa dostawy, towar bez przerwy schodzi bo jest ogromny ruch) to nie da sie mu powiedziec, zeby szedl z tymi pytaniami do pkt obslugi klienta. Natomiast gdy niechcacy dalam mu torebke ktora byla zpieta to "co to za szmel (sic!) mi pani daje"... Nóż się w kieszeni otwiera na takich ludzi...
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-31 12:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.