Możliwe że on mnie zdradza?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 16:34   #1
agulka25255
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31

Możliwe że on mnie zdradza??


jestem z moim chłopakiem 2 lata....zawsze wszystko było cudownie wiecie wielka miłość i takie tam bajery...ale ostatnio zaczęło mu brakować czasu dla mnie....tłumaczył to pracą i szkołą...ja z ciekawości weszłam na jego fotkę....i tam mogłam sobie poczytać korespondencje z jego byłymi dziewczynami...w której pisał ze nie ma dziewczyny i wyraź nie do nich zarywał....zrobiłam mu o to awanturę...on przepraszał i prosił o 2 szanse zgodziłam się choć nie wiem czy zrobiłam dobrze...ale najbardziej martwi mnie to ż e jedna z tych dziewczyn zawsze na niego leciała i zrobiłaby wszystko żeby mi go odbić...co mam robić??bardzo go kocham i nie chce stracić ale też nie chce być oszukiwana...
agulka25255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:33   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez agulka25255 Pokaż wiadomość
jestem z moim chłopakiem 2 lata....zawsze wszystko było cudownie wiecie wielka miłość i takie tam bajery...ale ostatnio zaczęło mu brakować czasu dla mnie....tłumaczył to pracą i szkołą...ja z ciekawości weszłam na jego fotkę....i tam mogłam sobie poczytać korespondencje z jego byłymi dziewczynami...w której pisał ze nie ma dziewczyny i wyraź nie do nich zarywał....zrobiłam mu o to awanturę...on przepraszał i prosił o 2 szanse zgodziłam się choć nie wiem czy zrobiłam dobrze...ale najbardziej martwi mnie to ż e jedna z tych dziewczyn zawsze na niego leciała i zrobiłaby wszystko żeby mi go odbić...co mam robić??bardzo go kocham i nie chce stracić ale też nie chce być oszukiwana...

mi sie wydaje ze on sie umawia z jakimis dziewczynami... bo jakis powod musial byc, ze sklamal ze nie ma dziewczyny...

moglby napisac tak, bo chcial sobie z nimi "tylko" poflirtowac... no ale ten ostatni brak czasu jest zastanawiajacy...

uczciwy facet, kochajacy swoja dziewczyne i nie szukajacy przygod tak by chyba nie powiedzial.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:46   #3
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Skoro dałas mu drugą szansę to poczekaj i zobacz jak z wami będzie dalej...
Ale trzeciej szansy nie warto dawać.
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:52   #4
kejcioszek
Przyczajenie
 
Avatar kejcioszek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Z facetami jest tak, że nigdy, przenigdy nie możemy być pewne.... Dałaś drugą szansę- ok, ale broń boże trzeciej... Wydaje mi się, że tak pisał sobie w tych korespondencjach, bo czegoś mu w waszym związku brakuje... W końcu skoro szuka czegoś innego i nowego.... Trzeba winy poszukać w tym, co jest między wami- a jeśli nie, to widocznie taki już jego charakter wiecznego zdobywcy.
Pogadaj z nim otwarcie i bez awantury o tym, co czujesz i czego oczekujesz- jeśli coś mu sie nie podoba to niech powie, a jeśli historia się powtórzy ( bądź czujna), to poprostu go zlej... Przecież facet, który zdradza, jest bezwartościowy.....
kejcioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:01   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

a ja będę pesymistką
nie zgubił rozumu, jak pisywał na fotce, że nie ma dziewczyny, amnezji zapewne też nie

widocznie po prostu nie dojrzał do związku i moim zdaniem na szansę nie zasługuje, bo jej nie doceni i zmarnuje...

Agulek, zasługujesz na miłość i szacunek, a jak będziesz pobłażać w takich sytuacjach i dawać szansę to niestety może być różnie z tym szacunkiem...
awantura to też nie jest rozwiązanie, będzie się czuł zaszczuty i pewnie zacznie się tylko po prostu bardziej ukrywać ze swoimi 'ciągotami' w stronę innych dziewczyn.
Ale... obym była złym prorokiem.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:12   #6
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Zdrada ZAWSZE jest możliwa, niestety.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:03   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a ja będę pesymistką
nie zgubił rozumu, jak pisywał na fotce, że nie ma dziewczyny, amnezji zapewne też nie

widocznie po prostu nie dojrzał do związku i moim zdaniem na szansę nie zasługuje, bo jej nie doceni i zmarnuje...

Agulek, zasługujesz na miłość i szacunek, a jak będziesz pobłażać w takich sytuacjach i dawać szansę to niestety może być różnie z tym szacunkiem...
awantura to też nie jest rozwiązanie, będzie się czuł zaszczuty i pewnie zacznie się tylko po prostu bardziej ukrywać ze swoimi 'ciągotami' w stronę innych dziewczyn.
Ale... obym była złym prorokiem.
Zgadzam się z powyższym.

Piszesz, że jedna z tych dziewcząt zrobiłaby wszystko aby Ci go odebrać. Jak facet chce zdradzać lub odejść, to niewiele trzeba robić i nie szukaj winy w innych dziewczynach. Uczciwy, kochający facet nie wypisuje innym kobietom takich bzdur i nie ukrywa tego, że ma dziewczynę. A on sam, bez przymusu, z własnej woli zrobił kilka kroków w złym kierunku (zresztą, dla mnie to, co zrobił to jest zdrada). Ale skoro dałaś po dogłębnym przemyśleniu sprawy (a może nie?) drugą szansę, to zgodziłaś się też na jej negatywne skutki (życie w niepewności i ciągłe oglądanie się za siebie). Od Ciebie zależy to, czy rzeczywiście wybaczyłaś, czy tylko pozornie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 21:42   #8
AgataKrystian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 114
GG do AgataKrystian
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym.

Piszesz, że jedna z tych dziewcząt zrobiłaby wszystko aby Ci go odebrać. Jak facet chce zdradzać lub odejść, to niewiele trzeba robić i nie szukaj winy w innych dziewczynach. Uczciwy, kochający facet nie wypisuje innym kobietom takich bzdur i nie ukrywa tego, że ma dziewczynę. A on sam, bez przymusu, z własnej woli zrobił kilka kroków w złym kierunku (zresztą, dla mnie to, co zrobił to jest zdrada). Ale skoro dałaś po dogłębnym przemyśleniu sprawy (a może nie?) drugą szansę, to zgodziłaś się też na jej negatywne skutki (życie w niepewności i ciągłe oglądanie się za siebie). Od Ciebie zależy to, czy rzeczywiście wybaczyłaś, czy tylko pozornie.
dokladnie!jesli facet cie kocha to nie powinien tego ukrywac bo w koncu nie jest to krotki zwiazek...powinnas porozmawiac i wlasnie-nigdy nie dawaj 3 szansy-nie dla faceta bo zawsze bedzie wiedzial ze dostanie nastepna i tak w nieskonczonosc...skoro jego byla chce odebrac ci tz to zapytaj go co on sadzi na ten temat...zobacz jaka bedie jego reakcja
AgataKrystian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:49   #9
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a ja będę pesymistką
nie zgubił rozumu, jak pisywał na fotce, że nie ma dziewczyny, amnezji zapewne też nie

widocznie po prostu nie dojrzał do związku i moim zdaniem na szansę nie zasługuje, bo jej nie doceni i zmarnuje...
zgadzam sie...
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:45   #10
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez agulka25255 Pokaż wiadomość
jestem z moim chłopakiem 2 lata....zawsze wszystko było cudownie wiecie wielka miłość i takie tam bajery...ale ostatnio zaczęło mu brakować czasu dla mnie....tłumaczył to pracą i szkołą...ja z ciekawości weszłam na jego fotkę....i tam mogłam sobie poczytać korespondencje z jego byłymi dziewczynami...w której pisał ze nie ma dziewczyny i wyraź nie do nich zarywał....zrobiłam mu o to awanturę...on przepraszał i prosił o 2 szanse zgodziłam się choć nie wiem czy zrobiłam dobrze...ale najbardziej martwi mnie to ż e jedna z tych dziewczyn zawsze na niego leciała i zrobiłaby wszystko żeby mi go odbić...co mam robić??bardzo go kocham i nie chce stracić ale też nie chce być oszukiwana...

masz pecha
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:37   #11
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
masz pecha
przypuszczam, że sama już to też wie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 19:19   #12
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
masz pecha
cholera, ale jej pomogłeś. trafiłes w samo sedno, nie ma więcej co pisać.



jak dla mnie to takie szukanie zdrady na sile jest dziwne, dobra mozna byc podejrzliwym, ale gdzie tu zaufanie? aha.
no a on ci sie przyznal, ze je podrywał, ze kłamał? czy przeprosil tak ogolnie?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:35   #13
day_dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 85
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Ja napisze tylko jedno : podejrzenie, że on robi to nadal będziesz miała zawsze
day_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:02   #14
agulka25255
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Dot.: Możliwe że on mnie zdradza??

Przyznał się do tego że zrobił błąd i prosił o wybaczenie....sama nie wiem czy dobrze zrobiłam...po prostu ciężko było mi przekreślić te 2 lata i plany na przyszłość..
agulka25255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.