Rozstanie z facetem XXXI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 14:44   #391
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Wiecie co? W sumie to jestem wściekła.

Dałam mu szansę. Dałam mu przerwę. Żeby przemyślał, zrozumiał. Zobaczył, jak to jest być samemu. Miałam nadzieję, że przemyśli, że mu będzie smutno. I będzie próbował do mnie wrócić. Tymczasem on wielki cwaniak, tak mu lepiej, nie odzywa się i bawi w najlepsze i znowu to samo, tylko skupiony na sobie. Żal.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 15:33   #392
Just2
Przyczajenie
 
Avatar Just2
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

ARGH!!!!!

8 rano znowu SMS od exa
Ex:Jestem taki samotny, nikt się mną nie interesuje, ty ignorujesz moje wiadomości że moji właśni przyjaciele mnie olewają i nawet nie napiszą jak się mam
Ja: No to po co odpychałeś przyjaciol? Odepchnąłeś mnie i zostawiłeś? Mówiles ze przyjaciele cie mają w d... to konczysz z nimi a teraz ci ich brak? Robisz mi wyrzuty od wczoraj ze ja sie spotykam ze znajomymi a że ty nie masz nikogo. Przestań mnie ciągle obwiniać. Wszystko zawsze moja wina. DLaczego nie możesz napisać do znajomych 'Jest mi źle, chce isc na piwo'
Ex: Nie obwiniam cię tylko jestem zazdrosny bo ludzie się o Ciebie troszczą
Ja: Bo im napisałam, że mi źle. Dlaczego nie możesz ty tego zrobić?
Ex:Myślalem ze zrozumiesz i napiszesz do mojego najlepszego przyjaciela że go potrzebuje. On mnie olewa

I tak se piszemy piszemy... I wkoncu mi napisał, ze skoro nie chce się z nim przyjaźnić to mam przestać do niego SMSować.
Przeciez to on co rano pisze jaki jest smutny i samotny

A mówiłam, że chce zerwać kontakt bo inaczej z tego nie wyjdziemy ale nie. Biedny skrzywdzony musi napisać. I jest na mnie.
Myślalam że za jakiś czas możemy się przyjaźnić jak odpoczniemy ale...

Ech idę niedługo do kumpla na wino to się zrelaksuje
__________________
You are your own limit.
Just2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 15:41   #393
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

tuż po rozstaniu z eks poznałam fajnego chłopaka kilka cudownych randek aż do wczoraj do czasu jak nie wylądowaliśmy w łóżku a dzisiaj na moje sms nie odpowiada ani słowem popadam w coraz większy dół mam ochotę sie zapaść pod ziemie ...
zmarnowałam wszystko tym pieprzonym brakiem bliskiej osoby, wszystkim ...
jestem beznadziejna
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 15:51   #394
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
tuż po rozstaniu z eks poznałam fajnego chłopaka kilka cudownych randek aż do wczoraj do czasu jak nie wylądowaliśmy w łóżku a dzisiaj na moje sms nie odpowiada ani słowem popadam w coraz większy dół mam ochotę sie zapaść pod ziemie ...
zmarnowałam wszystko tym pieprzonym brakiem bliskiej osoby, wszystkim ...
jestem beznadziejna


Faceci są beznadziejni. Serio.

Cieszmy się wolnością.
Smutek w końcu minie. Musi.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 15:55   #395
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

jeżeli słyszysz zarówno od obcych jak i bliskich "Ty to masz pcha do tych facetów, no masakra współczuje, kogo Ty przyciągasz" to faktycznie zaczynam wierzyć że mam szczęście do pecha ;/ co jeden to "lepszy" mam dosyć pisze maturę w poniedziałek a nie robię nic tylko bije się z myślami całe życie mi się zawaliło ...
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 16:02   #396
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
jeżeli słyszysz zarówno od obcych jak i bliskich "Ty to masz pcha do tych facetów, no masakra współczuje, kogo Ty przyciągasz" to faktycznie zaczynam wierzyć że mam szczęście do pecha ;/ co jeden to "lepszy" mam dosyć pisze maturę w poniedziałek a nie robię nic tylko bije się z myślami całe życie mi się zawaliło ...
Może to ciężkie, ale spróbuj skoncentrować się tylko na sobie i swoim rozwoju. Chociaż te parę dni. A potem pomyślisz, co dalej.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 17:16   #397
blondi880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Mój ex zaproponował mi spotkanie... Myslałam że coś przemyślał. Pisałam z jego siostrą powiedziała mi że mówił jej ostatnio że strsznie mnie kocha. Umówiłam się z nim i napisałam czy będzie możliwość pogadania sam na sam. A on że okej i coś dodał że chce gadać jak kolega-koleżanka. Co ja mam teraz zrobić zgodziłam się na to spotkanie zanim mi to powiedział
blondi880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 17:18   #398
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez blondi880 Pokaż wiadomość
Mój ex zaproponował mi spotkanie... Myslałam że coś przemyślał. Pisałam z jego siostrą powiedziała mi że mówił jej ostatnio że strsznie mnie kocha. Umówiłam się z nim i napisałam czy będzie możliwość pogadania sam na sam. A on że okej i coś dodał że chce gadać jak kolega-koleżanka. Co ja mam teraz zrobić zgodziłam się na to spotkanie zanim mi to powiedział
Przecież możesz odmówić I lepiej to zrobic skoro tak, nie ma sensu się z nim umawiać skoro Ty chcesz czegoś, a on nie bardzo.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:51   #399
SweetRevenge20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 83
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
tuż po rozstaniu z eks poznałam fajnego chłopaka kilka cudownych randek aż do wczoraj do czasu jak nie wylądowaliśmy w łóżku a dzisiaj na moje sms nie odpowiada ani słowem popadam w coraz większy dół mam ochotę sie zapaść pod ziemie ...
zmarnowałam wszystko tym pieprzonym brakiem bliskiej osoby, wszystkim ...
jestem beznadziejna
Ja też jestem smutna nic mnie nie cieszy, majówka etc. Jeszcze do niedawna byłam idealna, piękna, nigdy nie miał tak seksownej dziewczyny, a dzisiaj siedzę sama wieczorową porą. Nie, nie uprawialiśmy seksu, ale przestał się odzywać z dnia na dzień. Ech...Też czuję, że ta moja mała desperacja tak zadziałała...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
jeżeli słyszysz zarówno od obcych jak i bliskich "Ty to masz pcha do tych facetów, no masakra współczuje, kogo Ty przyciągasz" to faktycznie zaczynam wierzyć że mam szczęście do pecha ;/ co jeden to "lepszy" mam dosyć pisze maturę w poniedziałek a nie robię nic tylko bije się z myślami całe życie mi się zawaliło ...
Heh, dostałam na urodziny życzenia mniej więcej brzmiące tak :" I obyś przestała trafiać na chujków"
Nie trzeba nic dodawać
SweetRevenge20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 22:54   #400
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Just2 Pokaż wiadomość
ARGH!!!!!

8 rano znowu SMS od exa
Ex:Jestem taki samotny, nikt się mną nie interesuje, ty ignorujesz moje wiadomości że moji właśni przyjaciele mnie olewają i nawet nie napiszą jak się mam
Ja: No to po co odpychałeś przyjaciol? Odepchnąłeś mnie i zostawiłeś? Mówiles ze przyjaciele cie mają w d... to konczysz z nimi a teraz ci ich brak? Robisz mi wyrzuty od wczoraj ze ja sie spotykam ze znajomymi a że ty nie masz nikogo. Przestań mnie ciągle obwiniać. Wszystko zawsze moja wina. DLaczego nie możesz napisać do znajomych 'Jest mi źle, chce isc na piwo'
Ex: Nie obwiniam cię tylko jestem zazdrosny bo ludzie się o Ciebie troszczą
Ja: Bo im napisałam, że mi źle. Dlaczego nie możesz ty tego zrobić?
Ex:Myślalem ze zrozumiesz i napiszesz do mojego najlepszego przyjaciela że go potrzebuje. On mnie olewa

I tak se piszemy piszemy... I wkoncu mi napisał, ze skoro nie chce się z nim przyjaźnić to mam przestać do niego SMSować.
Przeciez to on co rano pisze jaki jest smutny i samotny

A mówiłam, że chce zerwać kontakt bo inaczej z tego nie wyjdziemy ale nie. Biedny skrzywdzony musi napisać. I jest na mnie.
Myślalam że za jakiś czas możemy się przyjaźnić jak odpoczniemy ale...

Ech idę niedługo do kumpla na wino to się zrelaksuje
Ja nie rozumiem, po co Ty to ciągniesz. Facet ewidentnie ma nierówno w garze i potrzebuje dobrego psychiatry. Ja bym na żadną wiadomość nie odpowiedziała, bo by mnie chyba nerwica zeżarła taki facet to dupa a nie mężczyzna!

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Dziewczyny, coś dla nas! : http://www.youtube.com/watch?v=xidEk6kgT3M
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 23:05   #401
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Jest mi tak ciężko na duszy. Dziewczyny, ten ból i smutek jest tak silny, że mam wrażenie, że nigdy nie ustanie.

Wracałam sobie do domu nocą rowerkiem. Słuchałam muzyki. I w pewnym momencie ogarnął mnie tak potworny smutek. Łzy same z oczu płyną. Chcialam do niego dzwonic, pisac...ale nie zrobilam tego...
Nic mi sie nie chce...

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez KuQ Pokaż wiadomość
hahahaha, dobre!

https://www.youtube.com/watch?v=WA4iX5D9Z64

tu ode mnie :P
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 23:19   #402
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Jest mi tak ciężko na duszy. Dziewczyny, ten ból i smutek jest tak silny, że mam wrażenie, że nigdy nie ustanie.
Wiemy. Ale wiemy też jeszcze jedno. Ustanie
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:27   #403
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez KuQ Pokaż wiadomość
Wiemy. Ale wiemy też jeszcze jedno. Ustanie
Zgadza się
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:32   #404
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Co robicie, gdy już budzicie się smutne?
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:36   #405
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Co robicie, gdy już budzicie się smutne?
Staram się zająć sobie dzień, jak najbardziej intensywnie. Robala trzeba zgnieść Smutek też. Nie ma sensu się dołować, trzeba coś robić.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:37   #406
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Dołączam i ja. Staż związku: 3,5 roku. Nie układało się od dawna, ostatnie 2 tygodnie to już w ogóle byliśmy dla siebie obcymi ludźmi praktycznie. Jeśli chodzi o rozstanie, to nawet nie miał w sobie tyle odwagi, żeby o tym ze mną porozmawiać. Zaczęło się od imprezy ostatkowej, podczas której się opił i ze mną zerwał - na drugi dzień oczywiście, że jak po pijaku to się przecież nie liczy, obiecywał poprawę itd, ale ja uznałam, że musi się trochę postarać o mnie i oficjalnie nie powiedziałam mu, że do niego wracam, ale zachowywaliśmy się jak para. Parę dni temu zmienił status na fejsie i to chyba było wg niego oficjalne zerwanie.. Facet 21 lat, pokazał klasę i dojrzałość

A teraz najgorsze i to głównie z tego powodu proszę o wsparcie - mieszkamy razem i muszę jakoś te dwa miesiące przetrzymać... Po pierwsze umowa, a po drugie mieszkamy jeszcze z dwiema dziewczynami i dzielimy się rachunkami, więc nie chcę, żeby przez tego idiotę to one ponosiły koszty teraz.

Chciałabym, żebyście obiektywnie oceniły jeszcze jedną sytuację i mi coś doradziły, bo nie wiem kompletnie, co robić. Chodzi o nasze współlokatorki, nazwijmy je X i Y. Dobrze się dogadujemy, często wychodzimy gdzieś razem. X jest bardzo ładna, ma swojego faceta, z którym widuje się może raz na miesiąc i mam wrażenie, że podoba się mojemu eksowi. Sytuacja z wczoraj: umówiłam się na wyjście z Y, a wieczorem, jak eks wrócił z pracy, okazało się, że on umówił się z X i jej znajomymi na wspólną imprezę... Ok, jakoś to przełknęłam, skoro to on zapraszał, to czemu X ma odmawiać. Ale potem, jak się wszyscy szykowaliśmy, wyszedł temat, że ja i Y w sumie nie bardzo wiemy gdzie iść i szukamy jeszcze kogoś, kto poszedł by z nami. X nic nie zaproponowała, powiedziała tylko, że oni teraz idą się napić, ale potem na pewno się odezwą i pójdziemy wszyscy razem na imprezę wspólnie. Wrócili o 5, żadnej wiadomości od X nie dostałam... Jak dla mnie zachowała się bardzo nie w porządku, tym bardziej, że z Y są przyjaciółkami, a i ze mną zdążyła się zaprzyjaźnić. A tu nagle taka sytuacja, że wychodzimy o tej samej godzinie, jedziemy w tą samą okolicę, a oni nagle się od nas oddzielają. Normalnie olała bym X i naszą 'przyjaźń' gdyby nie fakt, że jadę razem z nią i jej siostrą do Niemiec do pracy na całe wakacje.. wszystko mamy już praktycznie załatwione, nie chciałabym rezygnować, ponieważ a) podszkolę język, b)zarobię naprawdę sporo, c)zobaczę trochę świata. Jednak nie bardzo widzi mi się teraz wspólnie z nią mieszkanie przez całe wakacje, wspólnie zwiedzanie i udawanie, że wszystko jest ok, podczas gdy mam jednak do niej żal o tą sytuację (która nie jest pierwsza, jak się wczoraj dowiedziałam - eks mnie okłamywał i byli już wcześniej razem na wspólnej imprezie).

Dzięki, jeśli ktoś poświęci chwilę i to przeczyta. Co ja mam robić?
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczać powody do szczęścia, w życiu jest tak dużo jego przeciwieństwa, że lepiej zaznaczać je zakładką, dopóki można.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:02   #407
lapatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Może masz rację,pójdę do internisty po zwolnienie w poniedziałek,i dalej do psychiatry.Puki co ziołowe tabletki,i spokój.Tylko jak go w domu zachować.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
Na zwolnieniu jest pieczątka lekarza a na niej specjalizacja... Zwolnienie powinno trafić do kadr a następnie ZUS.. Co do szkodliwych warunków pracy to może zapytaj lekarza czy Twój stan zdrowia pozwala na pracę na tym stanowisku/ w tych warunkach co do zasady...
U mnie też straszny dół ponadto mój były zarzeka się że nie ma nikogo i innego ale musi sobie pewne rzeczy przemyśleć... Ja strasznie tęsknię staram się nie odzywać do niego...
lapatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:24   #408
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez majajaj Pokaż wiadomość
Dołączam i ja. Staż związku: 3,5 roku. Nie układało się od dawna, ostatnie 2 tygodnie to już w ogóle byliśmy dla siebie obcymi ludźmi praktycznie. Jeśli chodzi o rozstanie, to nawet nie miał w sobie tyle odwagi, żeby o tym ze mną porozmawiać. Zaczęło się od imprezy ostatkowej, podczas której się opił i ze mną zerwał - na drugi dzień oczywiście, że jak po pijaku to się przecież nie liczy, obiecywał poprawę itd, ale ja uznałam, że musi się trochę postarać o mnie i oficjalnie nie powiedziałam mu, że do niego wracam, ale zachowywaliśmy się jak para. Parę dni temu zmienił status na fejsie i to chyba było wg niego oficjalne zerwanie.. Facet 21 lat, pokazał klasę i dojrzałość

A teraz najgorsze i to głównie z tego powodu proszę o wsparcie - mieszkamy razem i muszę jakoś te dwa miesiące przetrzymać... Po pierwsze umowa, a po drugie mieszkamy jeszcze z dwiema dziewczynami i dzielimy się rachunkami, więc nie chcę, żeby przez tego idiotę to one ponosiły koszty teraz.

Chciałabym, żebyście obiektywnie oceniły jeszcze jedną sytuację i mi coś doradziły, bo nie wiem kompletnie, co robić. Chodzi o nasze współlokatorki, nazwijmy je X i Y. Dobrze się dogadujemy, często wychodzimy gdzieś razem. X jest bardzo ładna, ma swojego faceta, z którym widuje się może raz na miesiąc i mam wrażenie, że podoba się mojemu eksowi. Sytuacja z wczoraj: umówiłam się na wyjście z Y, a wieczorem, jak eks wrócił z pracy, okazało się, że on umówił się z X i jej znajomymi na wspólną imprezę... Ok, jakoś to przełknęłam, skoro to on zapraszał, to czemu X ma odmawiać. Ale potem, jak się wszyscy szykowaliśmy, wyszedł temat, że ja i Y w sumie nie bardzo wiemy gdzie iść i szukamy jeszcze kogoś, kto poszedł by z nami. X nic nie zaproponowała, powiedziała tylko, że oni teraz idą się napić, ale potem na pewno się odezwą i pójdziemy wszyscy razem na imprezę wspólnie. Wrócili o 5, żadnej wiadomości od X nie dostałam... Jak dla mnie zachowała się bardzo nie w porządku, tym bardziej, że z Y są przyjaciółkami, a i ze mną zdążyła się zaprzyjaźnić. A tu nagle taka sytuacja, że wychodzimy o tej samej godzinie, jedziemy w tą samą okolicę, a oni nagle się od nas oddzielają. Normalnie olała bym X i naszą 'przyjaźń' gdyby nie fakt, że jadę razem z nią i jej siostrą do Niemiec do pracy na całe wakacje.. wszystko mamy już praktycznie załatwione, nie chciałabym rezygnować, ponieważ a) podszkolę język, b)zarobię naprawdę sporo, c)zobaczę trochę świata. Jednak nie bardzo widzi mi się teraz wspólnie z nią mieszkanie przez całe wakacje, wspólnie zwiedzanie i udawanie, że wszystko jest ok, podczas gdy mam jednak do niej żal o tą sytuację (która nie jest pierwsza, jak się wczoraj dowiedziałam - eks mnie okłamywał i byli już wcześniej razem na wspólnej imprezie).

Dzięki, jeśli ktoś poświęci chwilę i to przeczyta. Co ja mam robić?
2,5 roku - witam

Kurczę, słaba sytuacja. A potem masz gdzie mieszkać?
A może on coś kręci z tą laską?
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 11:00   #409
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

wróciłam po raz 100 do byłego a za niedługo pewnie po raz 101 do tego wątku

szczerze to nie dziwie się że oni po tym jak się wyszaleją do niektórych z was wracają może zabrzmi to drastycznie ale ja też wolałam wrócić "na obeznany grunt" on wie jaka jestem zna mnie ja jego i wiemy czego na wzajem się spodziewać taka brutalna prawda dobrze smakuje to co zakazane ale najlepiej wrócić do obeznanego po tej chwili szaleństwa ...
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 11:40   #410
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
wróciłam po raz 100 do byłego a za niedługo pewnie po raz 101 do tego wątku

szczerze to nie dziwie się że oni po tym jak się wyszaleją do niektórych z was wracają może zabrzmi to drastycznie ale ja też wolałam wrócić "na obeznany grunt" on wie jaka jestem zna mnie ja jego i wiemy czego na wzajem się spodziewać taka brutalna prawda dobrze smakuje to co zakazane ale najlepiej wrócić do obeznanego po tej chwili szaleństwa ...
Jesteś zadowolona z tej decyzji? Po tym jak Cię traktował?
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 14:43   #411
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Kurczę, wiem, że już z eksem nie będę, wiem, że był nie w porządku, zwłaszcza pod koniec, ale czasami (tak jak w tej chwili) tęsknię za nim, za takim zwykłym kontaktem, rozmowami telefonicznymi, które były w weekendy i dni wolne bardzo częste. Tęsknię za taką wzajemną troską i chyba tak ogólnie już za męskim ramieniem, może nawet niekoniecznie tym eksa. Nie lubię samotności i powiem Wam, że coś się tli w kierunku nowej osoby, ale nie chcę się nakręcać Zastanawiam się, czy są jakieś sposoby, żeby już na początku związku/spotykania się z nową osobą wyczuć, czy warto się w to angażować czy nie? Coś tak mnie dziś na rozkminy wzięło

sandra1515, nie widzę po tym poście wielkiego entuzjazmu z powodu powrotu do eksa, skoro tak Wam się nie układa to po co w to brniesz, skoro już nawet nie wierzysz w powodzenie tego związku?

seedofwonder, szczerze powiem, że mnie dopadł jakiś taki marazm, że niemal codziennie budzę się smutna (ostatnio nie tylko rozstałam się z eksem ale też straciłam pracę), dlatego tak jak mary_poppins, staram się zająć czymś czas, wychodzić z domu, umawiać się ze znajomymi w miarę możliwości (ale to bardziej w weekendy). Nicnierobienie dobija, więc po prostu ruszać się, żyć
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:14   #412
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
2,5 roku - witam

Kurczę, słaba sytuacja. A potem masz gdzie mieszkać?
A może on coś kręci z tą laską?
po wakacjach będę kombinowała co z mieszkaniem, jak nie będę miała z kim to akademik, albo może mój brat jesli się dostanie na studia to może z nim.

teraz najbardziej martwię się tymi wakacjami z tą dziewczyną, on oczywiście wszystkiemu zaprzecza, ale jednak nawet ona się nie zachowała wczoraj w porządku z tą imprezą. Przyjaciółka poradziła mi z nią pogadać na spokojnie, że nie chcę, żeby bylo między nami niezręcznie, ale żeby wiedziała, że dla mnie to zachowanie było nie w porządku. No bo co innego mogę zrobić? Będę miała okazję dopiero w niedzielę wieczorem albo w poniedziałek, bo wyjechałam właśnie do domu na majówkę, a nie chcę takich spraw załatwiać przez fejsa.

Ja jak na razie nie czuję smutku, tylko ogromną wściekłość, ale pewnie przyjdzie z czasem. Teraz się trochę rozkleiłam, na szczęście zaraz przyjdzie przyjaciółka i jakoś zajmę czas. Najbardziej się boję, jak ja wytrzymam te 2 miesiące mieszkania razem...
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczać powody do szczęścia, w życiu jest tak dużo jego przeciwieństwa, że lepiej zaznaczać je zakładką, dopóki można.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 21:55   #413
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

brnę w to bo nadal w głębi duszy gdzieś go tam kocham i tęsknie, za dużo wspomnień, planów, przywiązanie i jakoś gdy się z nim dogaduje jest mi z nim dobrze jestem szczęśliwa a brak entuzjazmu bo ciągle się schodzimy i rozchodzimy ...
mimo wszystko chce spróbować może kiedyś w końcu uda się spełnić nasze marzenia o szczęśliwym związku nie tylko przez kilka chwil ...
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 22:21   #414
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
brnę w to bo nadal w głębi duszy gdzieś go tam kocham i tęsknie, za dużo wspomnień, planów, przywiązanie i jakoś gdy się z nim dogaduje jest mi z nim dobrze jestem szczęśliwa a brak entuzjazmu bo ciągle się schodzimy i rozchodzimy ...
mimo wszystko chce spróbować może kiedyś w końcu uda się spełnić nasze marzenia o szczęśliwym związku nie tylko przez kilka chwil ...

Życzę w takim razie powodzenia. Może tym razem się uda , kto wie.
Jeżeli jednak kolejny raz nie wypali to naprawdę nie przedłużaj swojej męki i postaraj się to zakończyć raz na zawsze. Mówi się, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeczy, a co tu dopiero pisać o setnym razie.
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 22:43   #415
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez majajaj Pokaż wiadomość
po wakacjach będę kombinowała co z mieszkaniem, jak nie będę miała z kim to akademik, albo może mój brat jesli się dostanie na studia to może z nim.

teraz najbardziej martwię się tymi wakacjami z tą dziewczyną, on oczywiście wszystkiemu zaprzecza, ale jednak nawet ona się nie zachowała wczoraj w porządku z tą imprezą. Przyjaciółka poradziła mi z nią pogadać na spokojnie, że nie chcę, żeby bylo między nami niezręcznie, ale żeby wiedziała, że dla mnie to zachowanie było nie w porządku. No bo co innego mogę zrobić? Będę miała okazję dopiero w niedzielę wieczorem albo w poniedziałek, bo wyjechałam właśnie do domu na majówkę, a nie chcę takich spraw załatwiać przez fejsa.

Ja jak na razie nie czuję smutku, tylko ogromną wściekłość, ale pewnie przyjdzie z czasem. Teraz się trochę rozkleiłam, na szczęście zaraz przyjdzie przyjaciółka i jakoś zajmę czas. Najbardziej się boję, jak ja wytrzymam te 2 miesiące mieszkania razem...
Koniecznie z nią pogadaj, bo trochę kwaśna sytuacja.

Ja pierwsze 2 tygodnie czułam się super, wolna itp. Imprezki, wyjścia. Potem przysiadłam jak zobaczyłam, że to nie jest kwestia chwilowego "wolnego" tylko faktycznie rozpadł się ponad 2 letni związek.
Cały czas walczę o przetrwanie, każdego dnia. Ale wieczorami jest lepiej, bo gdzieś wyjdę, czy coś...
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 07:57   #416
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez lapatka Pokaż wiadomość
Na zwolnieniu jest pieczątka lekarza a na niej specjalizacja... Zwolnienie powinno trafić do kadr a następnie ZUS.. Co do szkodliwych warunków pracy to może zapytaj lekarza czy Twój stan zdrowia pozwala na pracę na tym stanowisku/ w tych warunkach co do zasady...
U mnie też straszny dół ponadto mój były zarzeka się że nie ma nikogo i innego ale musi sobie pewne rzeczy przemyśleć... Ja strasznie tęsknię staram się nie odzywać do niego...
Lekarz powiedział,że prace musze zmienic.Bo klimatyzacja w pracy na mnie zle działa.I tylko tyle,łatwo mówić,żeby prace zmienić.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Wczoraj napisałam do exa z ktorym byłam 2 miesiace wiadomość na Facbookku kocham kocham kocham kocham.Nigdy mu tego wprost nie powiedziałam.Napilam sie troche z Kumpela i głupoty pisałam tak sie wytlumaczylam.Nie wiem jak man go odzyskac,on nie chce ze mna rozmawiac itd.a ja tak za nim tesknie.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 08:07   #417
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Można dołączyć?

Trochę chora sytuacja. Rozstaliśmy się, bo ON nie wiedział czy może mnie pokochać. Chciał przerwy, żeby zobaczyć czy tęskni i czy z tego coś jeszcze może być, ale ja sama nie wiem czy to ma sens. Wahania na ten temat trwały ponad 2 tygodnie, bo ON bał się, że jeśli się rozstaniemy to ktoś mu mnie zabierze, gdyby okazało się, że faktycznie coś czuje..

Z jednej strony, wielkim plusem jest szczerość, że potrafił o tym wprost powiedzieć. No i w sumie lepiej że te wątpliwości pojawiły się teraz, a nie po jakimś dłuższym czasie...Ale dziewczyny..jak żyć dalej? jak to ogarnąć, kiedy się kogoś kocha?
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 08:15   #418
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Wczoraj napisałam do exa z ktorym byłam 2 miesiace wiadomość na Facbookku kocham kocham kocham kocham.Nigdy mu tego wprost nie powiedziałam.Napilam sie troche z Kumpela i głupoty pisałam tak sie wytlumaczylam.Nie wiem jak man go odzyskac,on nie chce ze mna rozmawiac itd.a ja tak za nim tesknie.
Jesli on nie chce z Tobą rozmawiać itd. to nie ma sensu łudzić się i tracić czas na taką osobę.Najlepiej sobie odpuścić,w końcu poznasz kogoś sensownego.

A ja mam głupi dylemat.Byłam wczoraj na ognisku u kolegi,taki miły i w ogóle.Nikogo tam nie znałam oprócz jego.Jak już byliśmy wypici to zaczął mnie przytulać,ale nic więcej.Nie byłam przekonana co do niego,ale chyba odpowiada mi typ miłego faceta z przyszłością,chyba się wyleczyłam Potem zadzwonił do mnie drugi kolega,zaproponował,że po mnie przyjedzie.Zdziwiłam się,bo to było 50km od miasta.Przyjechał,znosił moje głupie poalkoholowe gadki z godzinkę staliśmy na parkingu,gadaliśmy.Widzia łam go wczoraj drugi raz,ale lubię go,to ten,co pisałam,że poznałam go na fb Jak już dojechaliśmy do mojej miejscowości i miałam już wysiadać,pocałowaliśmy się...Głupio mi teraz,że widziałam go 2 raz i już całowanie się nigdy wcześnie tak nie zrobiłam.Moralniak... i dylemat z kim lepiej się poznawać

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Można dołączyć?

Trochę chora sytuacja. Rozstaliśmy się, bo ON nie wiedział czy może mnie pokochać. Chciał przerwy, żeby zobaczyć czy tęskni i czy z tego coś jeszcze może być, ale ja sama nie wiem czy to ma sens. Wahania na ten temat trwały ponad 2 tygodnie, bo ON bał się, że jeśli się rozstaniemy to ktoś mu mnie zabierze, gdyby okazało się, że faktycznie coś czuje..

Z jednej strony, wielkim plusem jest szczerość, że potrafił o tym wprost powiedzieć. No i w sumie lepiej że te wątpliwości pojawiły się teraz, a nie po jakimś dłuższym czasie...Ale dziewczyny..jak żyć dalej? jak to ogarnąć, kiedy się kogoś kocha?
Dla mnie sprawa jest prosta-jeśli partner ma wątpliwości,chce przerwy,to to nie ma sensu.Jeśli nawet przekonałby się do Ciebie,to i tak długo to nie trwałoby,ten typ tak ma.Z resztą te jego obawy,że mógłby jednak coś poczuć,są na poziomie gimnazjum.Odpuść sobie.Jak dalej żyć?Normalnie Ja też nie mogłam się pozbierać po 1,5 roku toksycznego związku,a jakoś żyję,nie myślę już o nim,mam swoje życie.Radzę Ci zapełnić czas np. siłownią,książkami,spotka niami ze znajomymi.Potrzebujesz czasu
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 08:21   #419
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Można dołączyć?

Trochę chora sytuacja. Rozstaliśmy się, bo ON nie wiedział czy może mnie pokochać. Chciał przerwy, żeby zobaczyć czy tęskni i czy z tego coś jeszcze może być, ale ja sama nie wiem czy to ma sens. Wahania na ten temat trwały ponad 2 tygodnie, bo ON bał się, że jeśli się rozstaniemy to ktoś mu mnie zabierze, gdyby okazało się, że faktycznie coś czuje..

Z jednej strony, wielkim plusem jest szczerość, że potrafił o tym wprost powiedzieć. No i w sumie lepiej że te wątpliwości pojawiły się teraz, a nie po jakimś dłuższym czasie...Ale dziewczyny..jak żyć dalej? jak to ogarnąć, kiedy się kogoś kocha?
A ile ze sobą byliście?

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Jesli on nie chce z Tobą rozmawiać itd. to nie ma sensu łudzić się i tracić czas na taką osobę.Najlepiej sobie odpuścić,w końcu poznasz kogoś sensownego.

A ja mam głupi dylemat.Byłam wczoraj na ognisku u kolegi,taki miły i w ogóle.Nikogo tam nie znałam oprócz jego.Jak już byliśmy wypici to zaczął mnie przytulać,ale nic więcej.Nie byłam przekonana co do niego,ale chyba odpowiada mi typ miłego faceta z przyszłością,chyba się wyleczyłam Potem zadzwonił do mnie drugi kolega,zaproponował,że po mnie przyjedzie.Zdziwiłam się,bo to było 50km od miasta.Przyjechał,znosił moje głupie poalkoholowe gadki z godzinkę staliśmy na parkingu,gadaliśmy.Widzia łam go wczoraj drugi raz,ale lubię go,to ten,co pisałam,że poznałam go na fb Jak już dojechaliśmy do mojej miejscowości i miałam już wysiadać,pocałowaliśmy się...Głupio mi teraz,że widziałam go 2 raz i już całowanie się nigdy wcześnie tak nie zrobiłam.Moralniak... i dylemat z kim lepiej się poznawać

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Dla mnie sprawa jest prosta-jeśli partner ma wątpliwości,chce przerwy,to to nie ma sensu.Jeśli nawet przekonałby się do Ciebie,to i tak długo to nie trwałoby,ten typ tak ma.Z resztą te jego obawy,że mógłby jednak coś poczuć,są na poziomie gimnazjum.Odpuść sobie.Jak dalej żyć?Normalnie Ja też nie mogłam się pozbierać po 1,5 roku toksycznego związku,a jakoś żyję,nie myślę już o nim,mam swoje życie.Radzę Ci zapełnić czas np. siłownią,książkami,spotka niami ze znajomymi.Potrzebujesz czasu
Hehhee, bardzo dobrze! Leczysz się
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 08:24   #420
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
A ile ze sobą byliście?



Hehhee, bardzo dobrze! Leczysz się
Spotykaliśmy się razem od czerwca. Z tym, że on wszedł w tą relację zaraz po trwającym dość długo związku, w którym był ciągle oszukiwany. Jak mi to powiedział, poprzez to co się wydarzyło zamknął się na uczucia, bo bał się że znów go ktoś tak potraktuje.
Zresztą nawet w tym co pisał, widać było, że jego zachowanie nie jest typowo egoistyczne, ale chodzi mu też o mnie..
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 17:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.