Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 12:09   #1
Ayori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13

Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka


Hej wszystkim.
Z góry proszę o nie pisanie ze jestem zła,niedobra,ze jak ja tak moge bo dobrze o tym wiem i chciałabym wiedziec czy ktos byl w takiej sytuacji jak ja i jak sie potoczyly jego losy.
Od roku i 2 miesiecy jestem w zwiazku z chlopakiem. Mielismy lepsze i gorsze momenty.
Jednak mniej wiecej po 4 miesiacach byciu z nim i przebywaniu w towarzystwie z jego znajomymi i jego przyjacielem poczulam cos do jego przyjaciela( dodam ze jest wrecz moim ''idealem'' wysoki blodnyn umiesniony zyrzezbiony z niebieskimi oczami, wysportowany,ambitny,zart ownis-ale z dobrym smakiem,towarzyski,pomocn y...) , na poczatku bylam pewna ze mi minie ze to tylko krotka fascynazja i zauroczenie. Byl moment ze po 3 miesiacach tego cisnienia w sobie ukrywania sie z uczuciami powiedziałam o wszystkim mojemu chlopakowi. Nie moglam wiecej tego ukrywac. Nasz zwiazek praktycznie sie rozpadl mimo to po ok 2 tyg przerwie w zwiazku on nadal chcial ze mna byc a ja z nim tesknilam wiec zeszlismy sie na nowo. W dodatku o wszystkim poweidziałam jego przyjaciela. Byl troszke podłamany bo zapytalam czy iestenie wgl jakis cien szans ze mu sie podobam lub ze kiedys moglo by cos byc. Nie odp ani tak ani nie. Jedyne co powiedział, ze moj chlopak jest jego przyjacielem.
Kiedy sie zeszlismy bardzo sie wstydziłam swojego postepowania tym bardziej ze wszyscy jego najblizsi o tym wiedzieli i gdy tylko bylo jakeis wspolne spotkanie troche sie krepowałam. Od tamtej pory zaczełam unikac spotkan z ''przyjacielem'' nie chcialam nikgoo ranic. Po kilku miesiacach gdy uznałam ze juz mi '' przeszło'' znow sie z nim zobacyzłam. Niestety serce znow jakby chciało mi sie wyrwac z piersi.Dzis mija ponad rok i zawsze kiedy spedzamy rzem wszyscy noc ogladamy film czy rozmawiamy to widze ze na mnie spoglada i spotykamy sie wzrokiem po czym sie smiejemy lub usmiechamy.
Z 1 strony nie chce ranic chlopaka i wiem ze najlepiej bylo by zerwac ale boje sie ze strace kontak z ''przyjacielem'' z 2 chciałabym byc jak najbliżej ''przyjaciela'' ale sa pewne granice ktorych przekroczyc mi nie wolno i krzywdze sama siebie. Przyjaciolka radzila abym zrezygnowała z nich obu ale ja na prawde czuje mocny pociag do niego i zwyczajnie nie chce go ''stracic'' ( jezeli mozna tak to wgl nazwac).


Czy byliscie w takiej sytuacji ?
Co wg. was powinnam zrobić?
Czy jest jakas szansa na bycie z ''przyjacielem'' ?
Dziekuje za odp,rady i przepraszam za blady ale psize na szybkiego bo to wszystko dalej mnie meczy
Ayori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:22   #2
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Przede wszystkim zakończ obecny związek, chłopak nie zasługuje na takie traktowanie. Wykorzystujesz go tylko po to, żeby móc widywać jego przyjaciela, więc miej trochę godności i pomyśl też o jego uczuciach. Reszta wtedy zależy od jego przyjaciela, jeśli jest lojalny wobec twojego chłopaka, to pewnie nie będzie się z Tobą spotykał.
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczać powody do szczęścia, w życiu jest tak dużo jego przeciwieństwa, że lepiej zaznaczać je zakładką, dopóki można.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:43   #3
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Chyba rzeczywiscie najlepiej by bylo gdybys zakonczyla znajomosc z obydwoma chlopakami i poszukala szczescia gdzies indziej.
Nawet jesli zaczelabys byc z tym przyjacielem to nie wiadomo czy zwiazek by przetrwal, czy warto niszczyc ich znajomosc. Poza tym to wspolne grono znajomych i chyba dziwnie byscie sie czuli.
Mysle tez, ze moze sie zdarzyc, iz on przestanie cie tak pociagac, gdy juz bedzie 'twoj' Zakazany owoc kusi najbardziej.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:43   #4
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Czyli już wybrałaś.
Zostaw swojego chłopaka, bo szkoda go.
Spróbuj z drugim. Jeśli nie wyjdzie, będziesz sama.

W sytuacjach czy wybrać 1 czy 2, okazuje się, że najlepiej znaleźć 3
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:43   #5
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Współczuję Twojemu chłopakowi. Dlaczego z nim jesteś? Wyłącznie dlatego, by mieć kontakt z jego przyjacielem? Perfidne strasznie.
Zgadzam się z Twoją przyjaciółką. Daj im obu spokój.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:47   #6
Ayori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Z tym zakazanym owocem mozliwe..
Jestem z nim w sumie dla tego ze gdy zerwalismy to za soba tesknilismy.. moze to przywiazanie...
A z tym zeby sprobowac z przyjacielem to nie chce zeby to bylo na zasadzie zrywam z tamtym y w tym samym dniu ''bajeruje'' do 2.. a boje sie ze kiedy bede czekac strace z nim calkiem kontakt..
Ayori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:53   #7
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Z tym zakazanym owocem mozliwe..
Jestem z nim w sumie dla tego ze gdy zerwalismy to za soba tesknilismy.. moze to przywiazanie...
A z tym zeby sprobowac z przyjacielem to nie chce zeby to bylo na zasadzie zrywam z tamtym y w tym samym dniu ''bajeruje'' do 2.. a boje sie ze kiedy bede czekac strace z nim calkiem kontakt..
MYŚLISZ TYLKO O SOBIE!!

Że tak sobie pozwolę krzyknąć

Borze chroń normalnych mężczyzn przed takimi istotami
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 12:53   #8
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

To co robisz nie da się niczym wytłumaczyć. Aż dreszcz po mnie przeszedł jak sobie wyobraziłam że ktoś mógłby mnie kiedyś potraktować w ten sam sposób. To co Ty robisz jest zwyczajnie ZŁE. Możliwe że uprawiasz seks z tym chłopakiem, mówisz mu że go kochasz a on Ci ufa, a to wszystko po to żeby popatrzeć na jego przyjaciela, umięśnionego blondyna? Straszne
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:00   #9
Ayori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

tak wiem pisalam juz ze jestem swiadoma ze robie zle, przykro mi ze nie bylyscie nigdy w takiej sytuacji, serce nie sluga nie moge nic z tym zrobic i nie rozumiem tego dodawania '' umiesnionego blondyna'' to ze jest umiesniony i ma blond wlosy to zle ?
Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
MYŚLISZ TYLKO O SOBIE!!

Że tak sobie pozwolę krzyknąć

Borze chroń normalnych mężczyzn przed takimi istotami
''Borze'' ochronł Cie niestety od słownika .
Ayori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:03   #10
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
'Borze'' ochronł Cie niestety od słownika .
Najpierw ułóż sobie życie - zostaw obecnego (?) chłopaka i weź się za drugiego.
Później sprawdź czym jest IRONIA i BÓR, bo akurat na takie postępki to szkoda fatygować Boga.
I jeszcze sprawdź jaki typ ludzi nie potrafi dyskutować merytorycznie, tylko przyczepia się do literówek i błędów, nawet jeśli ich nie ma.

Widzi buk i nie grzmi, ech.

Edytowane przez senna jesien
Czas edycji: 2013-12-08 o 13:06
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:07   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.
Z góry proszę o nie pisanie ze jestem zła,niedobra,ze jak ja tak moge bo dobrze o tym wiem i chciałabym wiedziec czy ktos byl w takiej sytuacji jak ja i jak sie potoczyly jego losy.
Od roku i 2 miesiecy jestem w zwiazku z chlopakiem. Mielismy lepsze i gorsze momenty.
Jednak mniej wiecej po 4 miesiacach byciu z nim i przebywaniu w towarzystwie z jego znajomymi i jego przyjacielem poczulam cos do jego przyjaciela( dodam ze jest wrecz moim ''idealem'' wysoki blodnyn umiesniony zyrzezbiony z niebieskimi oczami, wysportowany,ambitny,zart ownis-ale z dobrym smakiem,towarzyski,pomocn y...) , na poczatku bylam pewna ze mi minie ze to tylko krotka fascynazja i zauroczenie. Byl moment ze po 3 miesiacach tego cisnienia w sobie ukrywania sie z uczuciami powiedziałam o wszystkim mojemu chlopakowi. Nie moglam wiecej tego ukrywac. Nasz zwiazek praktycznie sie rozpadl mimo to po ok 2 tyg przerwie w zwiazku on nadal chcial ze mna byc a ja z nim tesknilam wiec zeszlismy sie na nowo. W dodatku o wszystkim poweidziałam jego przyjaciela. Byl troszke podłamany bo zapytalam czy iestenie wgl jakis cien szans ze mu sie podobam lub ze kiedys moglo by cos byc. Nie odp ani tak ani nie. Jedyne co powiedział, ze moj chlopak jest jego przyjacielem.
Kiedy sie zeszlismy bardzo sie wstydziłam swojego postepowania tym bardziej ze wszyscy jego najblizsi o tym wiedzieli i gdy tylko bylo jakeis wspolne spotkanie troche sie krepowałam. Od tamtej pory zaczełam unikac spotkan z ''przyjacielem'' nie chcialam nikgoo ranic. Po kilku miesiacach gdy uznałam ze juz mi '' przeszło'' znow sie z nim zobacyzłam. Niestety serce znow jakby chciało mi sie wyrwac z piersi.Dzis mija ponad rok i zawsze kiedy spedzamy rzem wszyscy noc ogladamy film czy rozmawiamy to widze ze na mnie spoglada i spotykamy sie wzrokiem po czym sie smiejemy lub usmiechamy.
Z 1 strony nie chce ranic chlopaka i wiem ze najlepiej bylo by zerwac ale boje sie ze strace kontak z ''przyjacielem'' z 2 chciałabym byc jak najbliżej ''przyjaciela'' ale sa pewne granice ktorych przekroczyc mi nie wolno i krzywdze sama siebie. Przyjaciolka radzila abym zrezygnowała z nich obu ale ja na prawde czuje mocny pociag do niego i zwyczajnie nie chce go ''stracic'' ( jezeli mozna tak to wgl nazwac).


Czy byliscie w takiej sytuacji ?
Co wg. was powinnam zrobić?
Czy jest jakas szansa na bycie z ''przyjacielem'' ?
Dziekuje za odp,rady i przepraszam za blady ale psize na szybkiego bo to wszystko dalej mnie meczy
Gdybyś przez te dwa tygodnie dobrała się do gaci tamtego typa, to bys do swojego misiaczka nie chciała wracać, ekhm, nie "zatęskniłabyś" za nim. W sumie to dobrze, że nie jesteś na tyle atrakcyjna, żeby rozwalić przyjaźń, ale związek to już sobie daruj.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 13:09   #12
Ayori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Wydaje mi sie ze tylko 10 latki lubia pisac jak ''pokemony'' z bledami specjalnie. Co kto lubi prosze o zakonczenie dyskusji nie na temat
Ayori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:10   #13
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
tak wiem pisalam juz ze jestem swiadoma ze robie zle, przykro mi ze nie bylyscie nigdy w takiej sytuacji, serce nie sluga nie moge nic z tym zrobic i nie rozumiem tego dodawania '' umiesnionego blondyna'' to ze jest umiesniony i ma blond wlosy to zle ?

''Borze'' ochronł Cie niestety od słownika .
Przykro to Ci powinno być, że jesteś taką egoistyczną istotą, do tego, całe szczęście, niezbyt lotną.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:13   #14
Ayori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Hahahaha bawia mnie tacy ludzie jak Ty. Oceniac czyjś wyglad bez zdjecia... Ciekawe masz umiejetnosci..
Ayori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:14   #15
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze tylko 10 latki lubia pisac jak ''pokemony'' z bledami specjalnie. Co kto lubi prosze o zakonczenie dyskusji nie na temat
9 latki też.
To nie są błędy. Otóż jedni krzyczą "o Boże!", inni "o borze!", każdy ma prawo do wiary i nawoływania czegokolwiek Powtórzę dla utrwalenia - to nie są błędy, napisane świadomie, lecz nie błędy.

Jesteś ograniczona, skoro nie widzisz, że robisz źle, lub widzisz i nadal robisz źle. I to fakt, nie złośliwość.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:16   #16
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Skoro to jego przyjaciel to masz małe szanse ze on zechcę z tobą być.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:17   #17
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Hahahaha bawia mnie tacy ludzie jak Ty. Oceniac czyjś wyglad bez zdjecia... Ciekawe masz umiejetnosci..
- Ty nie rozumiesz jednego: gdyby tamtemu na Tobie zależało, trafił go "sycylijski piorun" itp.- zrobiłby wszystko, aby z Tobą być; tyle że jak to prawdziwa męska przyjaźń to nie zaryzykuje jej dla laski, która sama z wyznaniami się wyrwała- są rzeczy, których przyjaciołom się nie robi. Ze zwykłej przyzwoitości.
Ty masz jeden problem: instrumentalnie traktujesz drugiego człowieka, naprawdę nie życzę Ci, abyś kiedyś sama poznała, jakie to paskudne.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:20   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Hahahaha bawia mnie tacy ludzie jak Ty. Oceniac czyjś wyglad bez zdjecia... Ciekawe masz umiejetnosci..
Bynajmniej nie o wygląd tu chodzi, prezentujesz tu zupełnie inny brak atrakcyjności
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:20   #19
Minimalism
Przyczajenie
 
Avatar Minimalism
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Tak, jak wyżej. Zakończ definitywnie swój obecny związek. Nie upodlaj samej siebie i nie zabieraj cennego czasu swojemu facetowi, który na pewno czuje się przez tę całą sytuacje poniżony i obdarty z męskości (nie potrafi zadowolić kobiety, którą, wnioskuję, kocha) Wydaje mi się, że związek z 'przyjacielem' może nie wyjść, z racji tej, że będzie czuł się winny nieszczęścia przyjaciela, a Twojego partnera. Owszem, w życiu często warto być egoistką, ale tutaj to już chyba sadyzm!
Minimalism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 13:22   #20
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Ty masz jeden problem: instrumentalnie traktujesz drugiego człowieka, naprawdę nie życzę Ci, abyś kiedyś sama poznała, jakie to paskudne.
Trochę Karmy by się przydało. Nie ze złośliwości, lecz dla wiedzy i wyciągnięcia wniosków

Przepraszam, że znów piszę z błędami jak 10 latka - NIE chodzi mi o pokarm dla zwierząt

Edytowane przez senna jesien
Czas edycji: 2013-12-08 o 13:23
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 13:25   #21
OliwierB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 121
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Skoro to jego przyjaciel to masz małe szanse ze on zechcę z tobą być.
Oczywiście. Jeśli to wartościowy koleś to powinien Cię olać totalnie - nie zbiera się dziewczyna po kolegach! Sorry, ale męska przyjaźń jest silniejsza - o ile to faktycznie przyjaźń.
OliwierB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:32   #22
Ayori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Może i meska przyjazn jest wazna ale szczerze wątpię żeby jakikolwiek facet ktory czulłby cos silnego do kobiety olal ją dla kumpla przeciez przyjaciel ma Cie zrozumiec i cieszyc sie Twoim szczesciem. Juz sama nie wiem
Ayori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:37   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Może i meska przyjazn jest wazna ale szczerze wątpię żeby jakikolwiek facet ktory czulłby cos silnego do kobiety olal ją dla kumpla przeciez przyjaciel ma Cie zrozumiec i cieszyc sie Twoim szczesciem. Juz sama nie wiem
Masz odpowiedź
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:45   #24
Silivia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 66
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Myślę, że powinnaś zerwać ze swoim chłopakiem dla jego dobra i Twojego. A może gdy zerwiesz ze swoim chłopakiem jego przyjaciel się do Ciebie odezwie? Pamiętaj że takim zachowaniem jak teraz niczego nie dokonasz, a możesz pogorszyć swoją sytuację :/
Silivia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:53   #25
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Może i meska przyjazn jest wazna ale szczerze wątpię żeby jakikolwiek facet ktory czulłby cos silnego do kobiety olal ją dla kumpla przeciez przyjaciel ma Cie zrozumiec i cieszyc sie Twoim szczesciem. Juz sama nie wiem

Właśnie wiesz jeśli "miłość" jest tak silna, że zrywa przyjaźnie a blondasek jakoś trwa w przyjaźni, to...najwidoczniej nie ma tej wielkiej "miłości". Odpuść waść i wstydu oszczędź.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:58   #26
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
''Borze'' ochronł Cie niestety od słownika .
Reprezentujesz grupę osób niezbyt chwytających.

Jesteś też typem dziewczyny, której nienawidzę. Podejrzewam że już w kręgu znajomych jesteś wyśmiewana, choć nie zdajesz sobie z tego sprawy. Biedny ten twój chłopak, biedny też jego przyjaciel bo na prawdę niekomfortowa sytuacja. To że się uśmiecha nic nie oznacza, może tak na prawdę myśli jaka jesteś tępa
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości

Edytowane przez MalaWredna
Czas edycji: 2013-12-08 o 15:59
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:03   #27
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Może i meska przyjazn jest wazna ale szczerze wątpię żeby jakikolwiek facet ktory czulłby cos silnego do kobiety olal ją dla kumpla przeciez przyjaciel ma Cie zrozumiec i cieszyc sie Twoim szczesciem. Juz sama nie wiem
Nie wiem kto zdradziłby wieloletniego przyjaciela/przyjaciółkę dla jakiejś nowo poznanej popierdółki. Fajnego faceta można poznać w każdej chwili, nie jednego to drugiego, lecz prawdziwej przyjaciółki - to raczej zdarza się jedna w całym życiu

I nie przewidujesz jednego. Jeśli oni grają w jednej drużynie, to jeśli zrobisz jakiś krok w kierunku blondaska, to dostaniesz kopa od jednego i drugiego. Taka przyjacielska weryfikacja partnerki.

Edytowane przez senna jesien
Czas edycji: 2013-12-08 o 16:05
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:43   #28
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

a ja trochę z innej beczki. jak na moje to sama sobie strzeliłaś w kolano w momencie powrotu do eksa. ktoś tam pisał, że kumple się nie "wymieniają" laskami. ja znam inne przykłady. dosyć specyficzne środowisko, sporo par... a po latach utworzyły się całkiem inne pary, "powymieniali się" i jest sporo małżeństw, część nawet ma już dzieci. więc równie dobrze facet mógł się zastanawiać i kalkulować, czy warto ryzykować. nie dał jednoznacznej odpowiedzi nie, więc gdybyś trzymała co nieco na wodzy to MOŻE byś z nim była. sama zmarnowałaś swoją szansę, a do tego robisz w ch... swojego faceta. prędzej czy później dopadnie cię karma (nie, nie taka dla zwierząt).
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:37   #29
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Zadam proste pytanie: ile masz lat?
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:43   #30
OliwierB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 121
Dot.: Zakochana w przyjacielu mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Ayori Pokaż wiadomość
Może i meska przyjazn jest wazna ale szczerze wątpię żeby jakikolwiek facet ktory czulłby cos silnego do kobiety olal ją dla kumpla przeciez przyjaciel ma Cie zrozumiec i cieszyc sie Twoim szczesciem. Juz sama nie wiem
Wątpisz bo nie jesteś facetem, albo faceci w Twoim otoczeniu to bez honorowe pipki. NIE DOTYKA się kobiet kolegów/przyjaciół/brata etc. Przez takie przyzwolenie, ludzie sobie wbijają nóż w plecy. Skoro przyjaciel ma Cie zrozumieć i chcesz jego szczęścia to nie bierz się za jego najbliższe osoby, szczególnie gdy to dla niego świeża sprawa! Za 5 lat (choć wątpie) to będzie wszystkim obojętne.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a ja trochę z innej beczki. jak na moje to sama sobie strzeliłaś w kolano w momencie powrotu do eksa. ktoś tam pisał, że kumple się nie "wymieniają" laskami. ja znam inne przykłady. dosyć specyficzne środowisko, sporo par... a po latach utworzyły się całkiem inne pary, "powymieniali się" i jest sporo małżeństw, część nawet ma już dzieci. więc równie dobrze facet mógł się zastanawiać i kalkulować, czy warto ryzykować. nie dał jednoznacznej odpowiedzi nie, więc gdybyś trzymała co nieco na wodzy to MOŻE byś z nim była. sama zmarnowałaś swoją szansę, a do tego robisz w ch... swojego faceta. prędzej czy później dopadnie cię karma (nie, nie taka dla zwierząt).
To super! To jakieś hermetyczne środowisko? Bo jak dla mnie rodzi to tylko wielkie niedomówienia i chore sytuacje.

Edytowane przez OliwierB
Czas edycji: 2013-12-08 o 17:47
OliwierB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-26 08:14:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.