Dieta Garściowa I - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-25, 05:56   #121
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

kochane, walczcie z pokusami bo ważenie we wtorek
ja muszę powiedzieć, że w moim przypadku dieta garściowa naprawdę się sprawdza (tak niskiej wagi nie miałam już dawno). wczoraj czułam się przepełniona przy mniej więcej 300 g jedzenia, co świadczy o tym, że mój organizm po 2 tygodniach przyzwyczaił się do małych porcji. niestety miedzy posiłkami nie udało mi się zachować wystarczających (3 godzinnych) odstępów.

mimo wszystko jestem z siebie bardzo zadowolona.
  • na słodkie się nie rzuciłam.
  • dużo piłam.
  • chleba nie jadłam wcale (bo był tylko jasny)
  • zadowoliłam się rybami, sałatkami i symbolicznym kawałkiem makowca i sernika.

dziś też zamierzam odpędzać pokusy - zwłaszcza słodkie. a zaczęłam od godziny ćwiczeń.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 10:05   #122
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

Tak tak pamiętajmy o wtorkowym ważeniu żeby po wejściu na wagę nie rozpłakać się
Mnie wczoraj również nie udało się zachować 3 godzinnych odstępów.
W nocy miałam małe sensacje żołądkowe(biegunka,może po grzybach..., nie wiem ciężko powiedzieć , nie mogłam w nocy przez to spać), ale rano czułam się niezwykle lekko.
Na razie wypiłam kawę i szklankę wody z octem jabłkowym,
na razie zjadłam sniadanie
kromka wasy, jajko ,łyżeczka sosu tatarskiego, 2 plasterki szynki,po łyżce 2 sałatek(jarzynowa, selerowa)
Składniki selerowej- seler , kukurydza, ananas-produkty z puszki oraz rodzzynki , jogurt, troche majonezu
zaraz wskakuje na rower, gdyż przed sniadaniem mi się nie udało

Makkapakka mam nadzieję,że po świętach dołączy do nas więcej dziewcząt, po na razie dość cicho jest na naszym wątku.Powiedz mi czy Twój mąż jest zadowolony z Twojego odchudzania?Popiera Twoje działania?Mój mąż lubi dobrze zjeść(mimo ,że jest szczupły i drobny), na wieczór często podjada słodycze.Bardzo mnie to kusi.Wtedy staram się chrupać jabłko,ale nie zawsze mi sie udaje.Obecnie mam jedna szafkę kuchenną w całości zapełnioną słodkościami
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 10:47   #123
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Makkapakka Powiedz mi czy Twój mąż jest zadowolony z Twojego odchudzania?Popiera Twoje działania?Mój mąż lubi dobrze zjeść(mimo ,że jest szczupły i drobny), na wieczór często podjada słodycze.Bardzo mnie to kusi.Wtedy staram się chrupać jabłko,ale nie zawsze mi sie udaje.Obecnie mam jedna szafkę kuchenną w całości zapełnioną słodkościami
na szczęście mój mąż nie jest łasuchem, nie kupuje słodyczy, a jeśli już to bardzo rzadko i te za którymi nie przepadam (ciemne bounty). ze względu na to, że mam ed mój mąz jest przyzwyczajony do tego że kwestie jedzenia i ćwiczeń dosc mocno mnie absorbują. teraz cieszy się, że regularnie ćwiczę dzięki czemu nie mam tak wielu stresów z tym że jem "aż 5 razy dziennie".
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 14:23   #124
gruszka w czekoladzie
Raczkowanie
 
Avatar gruszka w czekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 46
Dot.: Dieta Garściowa I

Witajcie dziewczyny świątecznie!
U mnie też w miarę w porządku było wczoraj-
* serek wiejski z papryką
* ciasto+ mandarynki
* barszcz czerwony z 4 uszkami, kawałek karpia z chrzanem
* kluski z makiem + kawałek sernika

wieczorkiem poszłam z bratem pobiegać- ok 6 km. Magicznie się biegało! Puściutko na ulicach a w oknach było widać choinki i świętujących ludzi

Dziś:
*sałatka, pomidorki, szynka
* kawałek ciasta
* barszcz czerwony z 6 uszkami
* karp + chrzan

+ 30 min hula-hop, 400 skoków na skakance, długi spacer, a wieczorem planuję jeszcze pobiegać!

Waga poszła troszkę w górę ale minimalnie- 200 g, więc bardzo się nie martwię!

Miłego, dalszego świętowania!
gruszka w czekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 18:01   #125
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

u mnie troszkę dziś za dużo słodkości (w tym tiramisu ) wpadło (więc nie do końca zdrowo....) na szczęście jutro nigdzie się nie wybieram i będę świętować zgodnie z dietą.

a dziś juz tylko herbatka ziołowa. szlafroczek i spanie
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 18:52   #126
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

Ed to zaburzenia odżywiania?
Ja dziś oprócz śniadania które zamieściłam wcześniej zjadłam:
1 kruche ciasteczko +1 babeczka(własny wypiek)
miseczka zupy grzybowej+jajko
5 pierogów
2 kawałki rolady makowej
pół bułeczki pełnoziarnistej +sałatka(tuńczyk,jajko,ce bulka,kukurydza konserwowa, jogurt naturalny , troche majonezu)

zamierzam jeszcze zjeść jabłko

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Acha jeździłam dziś godzinke na rowerku i spaliłam 250 kcal
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 01:50   #127
Carmelle
Raczkowanie
 
Avatar Carmelle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Dieta Garściowa I

U mnie dziś masakra, dopadły mnie żołądkowe sensacje, chociaż wczoraj nie poszalałam Tak czy siak zjadłam rano płatki fitness z mlekiem, potem marchewki z dipem jogurtowym i w ciągu dnia jakieś 4 suche wasy i hektolitry herbaty. Przymierzam się do kupienia stepera, bo muszę wreszcie zacząć ćwiczyć, dziewczyny korzystacie? Jaki polecacie?
__________________

Carmelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 05:59   #128
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Ed to zaburzenia odżywiania?
tak

Cytat:
Napisane przez Carmelle Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kupienia stepera, bo muszę wreszcie zacząć ćwiczyć, dziewczyny korzystacie? Jaki polecacie?
ja mam w domu steper skrętny z decathlonu (angażuje mięśnie wewnętrzne ud, ruch przypomina jazdę na rolkach). ćwiczyłam na nim zaraz po ciąży interwałałowo. teraz ćwiczę tylko turbo fire więc stoi i się kurzy, ale marzy mi się to tylko nie miałby gdzie stać

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

plan na dziś:
* duża kromka chleba orkiszowego z szynką i ogórkiem, jajko na twardo
* jabłko, mandarynka
* troche ryby po grecku a więc z jarzynką (gotowana marchewka z pietruszką)
* kawałek pieczonego mięsa z mieszanką gotowanych warzyw (marchew kalafior brokuły)
* serek wiejski

godzina ćwiczeń (tf)

Edytowane przez makkapakka
Czas edycji: 2011-12-27 o 06:44
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 06:47   #129
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

Witam
carmelle co taki cienki jadłospis?(rozumiem,że to wyjątkowo przez te kłopoty żołądkowe)
Ja ćwiczę na rowerku , ale on jest pożyczony od teściowej, niedługo będę musiała go oddać
Wiem ,że bez rowerka ciężko mi będzie się zmobilizować do ćwiczeń , bo ja tego nie lubię
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:17   #130
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

Ale tu ciiicho....
Mój dzisiejszy jadłospis ;
2 kawałki wasy sałatka selerowa, sałatka tuńczykowa
2 babeczki
miseczka barszczyku czerwonego + 5 uszek
łyżka ziemniaków, sałatka(kapusta pekińska, kukurydza, ogórek, pomidor, fasolka czerwona)
2 kawałki ciasta

Na rowerku spaliłam dziś 300 kcal
jutro ważenie...
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:43   #131
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

mój plan na jutro:
* duża kromka chleba orkiszowego z pastą jajeczną i pomidorem
* jabłko, mandarynka
* kawałek pasztetu , rukola, ogórek, sos chrzanowy,
* pierś kurczaka, gotowane warzywa (brokuły marchewka fasolka szparagowa itp.)
* serek wiejski, szynka, sałata

55 min. ćwiczeń

no cóż trzeba dojadać to co zostało ze świąt, ale przynajmniej ze świeżą "zieleniną". mój biedny mąż będzie zmuszony zjeść w najbliższym czasie dwa słoiki bigosu i tyleż sałatki jarzynowej, bo ja tego nie ruszę. :P
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 20:19   #132
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

A ja jeszcze spaliłam 200 kcal na rowerku czyli razem dzisiaj500, jestem z siebie dumna
Makkapakka czytając Twój jutrzejszy jadłospis widze ,że jest sporo mięsnych potraw:pasztet, kurczak, szynka.Ja tez mam w domu mase jedzenia!Trzeba to wszystko pozjadać, ale oczywiście nie obżerając się.Najbardziej martwią mnie słodycze , mam w domu sporo ciasta a cała szafka kuchenna wypełniona słodkościami.Do pracy idę dopiero w piątek ,bo mam wyrobione godziny więc słodkości będa kusić
Ja już tęsknie za jogurtowo-owsianym sniadnkiem

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Ja za bigosem nie przepadam, ale sałatkę jarzynową bardzo lubię!Mam domu cały garnek , ale jest z majonezem.
Makkapakka a jak żywisz dziecko.Dajesz mu słodycze, chipsy itp?Mój synek je słodycze , ale niedużo, musi mieć ochotę.Chipsów i tego typów produktów w ogóle mu nie daje (sama tego nie jem i nie kupuje, chyba ,że dla męża, to mały wtedy skubnie od taty).chciałabym żeby jadł więcej owocó i warzyw
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 06:31   #133
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Najbardziej martwią mnie słodycze , mam w domu sporo ciasta a cała szafka kuchenna wypełniona słodkościami.D
ja wszystkie słodycze pakowałam w jedną torbę i postawiłam na okno.
nie sięgam do niej bo szkoda mi efektów diety. mały dostaje jedną rzecz na podwieczorek, jeśli ładnie zje obiad.

Cytat:
Makkapakka a jak żywisz dziecko.Dajesz mu słodycze, chipsy itp?Mój synek je słodycze , ale niedużo, musi mieć ochotę.Chipsów i tego typów produktów w ogóle mu nie daje (sama tego nie jem i nie kupuje, chyba ,że dla męża, to mały wtedy skubnie od taty).chciałabym żeby jadł więcej owocó i warzyw
mały lubi owoce (jabłka, banany) nie znosi jogurtów (chyba, że w postaci czekoladowych deserków jak. np. gradka) i dobrze. nie zmuszam go do ich jedzenia.
lubi monte i je czasem małe jako deser po zjedzeniu obiadu. ze słodyczy lubi mleczną czekoladę i wszelkie płatki z mlekiem.
lubi orzechy. czipsów nie zna, podobnie jak cukierków i lizaków, bo my tego nie kupujemy.
z warzyw lubi brokuły, kalafior, ziemniaki i marchewki. pomidory zje tyko w postaci sosu podobnie szpinak, kiedyś lubił ogórki teraz już nie. w przedszkolu je więcej warzyw w domu najchętniej na obiad jadłby pierogi z serem, albo chleb z masłem.
jak po przyjściu z przedszkola nie chce jeść albo zamiast obiadu w domu chce zjeść drożdżówkę z serem to nie panikuje. mam do tego dość luźny stosunek.

waga po kolejnym tygodniu diety i po świętach 50,0 opłacało się pilnować

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

moje podsumowanie:
  • w ciągu dwóch tygodni diety ćwicząc codziennie ok. godziny i jedząc 5 posiłków dziennie straciłam 2 kilo.
  • w ciągu ostatniego tygodnia biorąc pod uwagę wagę po okresie a nie podaną podczas poniedziałkowego ważenia w sumie 0,8 kilo
  • w tym w ciągu ostatnich świątecznych dni 0,3 kilo

ja tam jestem bardzo
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 06:51   #134
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dieta Garściowa I

Witajcie. Wczoraj było o wiele lepiej niż w pierwszy dzień świąt. Zjadłam sałatki z kurczakiem rano i na kolacje, na obiad łososia i miseczkę barszczu z uszkami. Oczywiście zjadłam 2 kawałki ciasta i cukierka z choinki
Moja waga teraz, po świętach to 70,5 kg tą wagę, którą podałam na początku to chyba wyimaginowana była kurde, musiałam ważyć więcej, a że wagi nie posiadałam w tamtej chwili to tak strzeliłam. No nic, już tego nie zmienię więc teraz trzeba chudnąć duuuuużoooooo


Dziś:
*jogurt naturalny z otrębami-170ml, banan
*jogurt pitny, naturalny + gruszka
*talerzyk sałatki z kurczakiem i warzywami, ze słonecznikiem i ananasem + kawałek papryki.
potem jadę do koleżanki na ploty, mam nadzieję, że będziemy się pilnować
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.

Edytowane przez Puchatek0807
Czas edycji: 2011-12-27 o 06:56
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 08:40   #135
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
Moja waga teraz, po świętach to 70,5 kg tą wagę, którą podałam na początku to chyba wyimaginowana była
w takim razie ją usunęłam skoro wyimaginowana... bez stresu. jedz, ćwicz a zacznie spadać.

Cytat:
Dziś:
*jogurt naturalny z otrębami-170ml, banan
*jogurt pitny, naturalny + gruszka
*talerzyk sałatki z kurczakiem i warzywami, ze słonecznikiem i ananasem + kawałek papryki.
potem jadę do koleżanki na ploty, mam nadzieję, że będziemy się pilnować
kawałek pieczywa pełnoziarnistego, porcja warzyw i serek wiejski...
i byłoby idealnie (jako menu dzienne)

dasz radę.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 09:21   #136
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
kawałek pieczywa pełnoziarnistego, porcja warzyw i serek wiejski...
i byłoby idealnie (jako menu dzienne)

dasz radę.
Dzięki

wybieram się po pracy do sklepu, kupię chlebek, kaszę, nabiał i jakieś warzywa.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 10:21   #137
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

dziewuszki, jak tam waga???
co tu tak cichutko?
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 11:47   #138
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

Dzień dobry
Moja waga53.1 ważyłam się na 2 wagach.Ten ostatni skok na 55 musiał być faktyczny bo nawet waga od mamy tyle pokazywała.Jak moje finanse pozwolą to zaopatrzę się w porządna wagę!

Postanowiłam wazyć się tylko raz w tygodniu wtedy kiedy to mamy ustalone na nas naszym wątku.Do tej pory codziennie śmigałam na wagę i tylko niepotrzebnie się frustrowałam.

Powiem Wam ,że na poczatku to dietowałam z przymrużeniem oka ,a le Makkapakka mnie zmobilizowałaś .Spodobało mi sie Twoje konsekwentne podejście do sprawy.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Moje menu;
2 kromki wasy sałatka z tuńczyka +sałatka z selera
na razie to tylko tyle zjadłam(wiem ,że mało ale jakos tak wyszło)
dziś zjem jeszcze
sałatke z kapusty pekińskiej, ogórka, pomidora , kukurydzy,piers z kurczaka zapiekana z plasterkiem szynki i sera zółtego
coś słodkiego-przyjeżdża dziś do mnie przyjaciółka z którą się nie widziałam pół roku , gdyz na stałe mieszka w danii , więc do kawy jakaś pyszność
a na kolacje jogurt naturalny i jakies owoce
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 11:56   #139
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

moja konsekwencja bierze się z tego że mam już dość ciągłych wahań wagi. chcę wrócić do wyglądu sprzed ciąży dietując rozsądnie i ćwicząc.

nie wiem czy uda mi się dziś zjeść wszystkie zaplanowane posiłki, bo złapała mnie chyba jakaś kolka jelitowa i nie puszcza... może to ten nagły skok na zdrowe warzywka rano po kilku dniach świątecznego jedzenia

no cóż... zobaczymy.

gratuluję spadków i czekam na dalsze relacje.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 12:27   #140
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dieta Garściowa I

jestem po sałatce z kurczakiem, dodałam papryki, słonecznika + pół woreczka kaszy gryczanej. następny posiłek po 16- może jakaś surówka.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 12:32   #141
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dieta Garściowa I

Witam po Świętach
Powiem szczerze,że nawet poszło mi całkiem nieźle i w Wigilie i w dwa następne dni
Wigilia: troszeczkę barszczu czerwonego z niewielka ilością uszek, z racji tego że za karpiem nie przepadam miałam kawałek pstrąga, dwa pierogi i łyżeczkę bigosu. Patrzyli na mnie dziwnie, ale skurczyłam tak żołądek,że nawet na więcej nie miałam ochoty. Za to wypiłam dwie szklaneczki białego ,półsłodkiego winka mmmm.
Dwa dni przeszły również bezboleśnie,wczorajszy to nawet w połowie przespałam taka pogoda
Jutro rano pomiary będę robiła,zobaczymy czy jest różnica w centymetrach.
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 13:40   #142
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez Sylvia0306 Pokaż wiadomość
Witam po Świętach
Powiem szczerze,że nawet poszło mi całkiem nieźle i w Wigilie i w dwa następne dni


Cytat:
Jutro rano pomiary będę robiła,zobaczymy czy jest różnica w centymetrach.
nie zapomnij podać wagi.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 14:13   #143
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

250 kcal na rowerku spalone
Dziewczyny a jak tam u Was z wymiarami?
U mnie tak to wygląda:
talia 68(no cóż nie mam praktycznie wcięcia)
brzuch 78(najgrubsze miejsce , okolice pępka )
biodra 89
udo 51
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 14:27   #144
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
250 kcal na rowerku spalone
Dziewczyny a jak tam u Was z wymiarami?
ja nie wiem. musiałabym gdzieś centymetr krawiecki znaleźć.
widzę że po ćwiczeniach (turbofire; 5 tydzień) trochę mniej mam w talii, ale nogi i pupa raczej bez zmian.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:44   #145
gruszka w czekoladzie
Raczkowanie
 
Avatar gruszka w czekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 46
Dot.: Dieta Garściowa I

U mnie niestety wzrost wagi... i na pewno nie jest to wina niesprawnej wagi. Wczoraj były imieniny mojej mamy i zjadlam o wiele za wiele.
Dziś 57,3..... ale nie ma tego złego... jak zobaczyłam ile ważę- pół godziny później kupowałam karnet na siłownię, więc zaliczyłam dziś 2 godzinki ćwiczeń- głównie bieżnia, rowerek, orbitrek itd. Spaliłam 600 kcal Mam zamiar chodzić 5 x w tygodniu.

Dzisiaj już wróciłam do naszej diety!
* sałatka warzywna , kilka plastrów szynki, kromka razowca
* jabłko
* pieczony schab + dużo surówki z kapusty i marchewki
* serek wiejski

+ dzięki siłowni- ok 3 l wody )

Edytowane przez gruszka w czekoladzie
Czas edycji: 2011-12-27 o 15:46
gruszka w czekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:35   #146
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez gruszka w czekoladzie Pokaż wiadomość
Dzisiaj już wróciłam do naszej diety!
* sałatka warzywna , kilka plastrów szynki, kromka razowca
* jabłko
* pieczony schab + dużo surówki z kapusty i marchewki
* serek wiejski
coś jakby brakowało 1-2 posiłków. do tego jabłka było chociaż jogurt dorzucić.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

plan na jutro:
* bułeczka zbożowa z pomidorem i szynką drobiową
* jabłko, mandarynka, garść pestek słonecznika
* jajko, rukola, ogórek, sos chrzanowy
* kawałek pieczeni bez sosu, brokuły
* serek wiejski

45 min. ćwiczeń
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:55   #147
shelayla
Raczkowanie
 
Avatar shelayla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 120
Dot.: Dieta Garściowa I

Cześć dziewczyny,
widzę że zaczęłyście dietę garściową już spory czas temu ale czy mogłabym się do was jeszcze dołączyć?
Przeczytałam Wasz wątek i zasady diety garściowej podobają mi się bardzo.
Chciałabym zacząć od dziś walkę z moją wagą - mam 27 lat, ważę 74 kg przy wzroście 166 cm.
Przyjmiecie mnie?
shelayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:51   #148
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Dieta Garściowa I

Cytat:
Napisane przez shelayla Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie?
jasne.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:00   #149
shelayla
Raczkowanie
 
Avatar shelayla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 120
Dot.: Dieta Garściowa I

Dzięki!
Zabieram się za przygotowanie zdrowych posiłków do pracy - moim największym problemem jest to że bardzo często muszę jadać poza domem i zwykle jest to byle co....
__________________
27.12.2011 - 74 kg
cel nr 1 --> 69 kg!!!!
shelayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:02   #150
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Dieta Garściowa I

ja jeszcze dorzucam kolejne 250 kcal na rowerku , czyli razem 500 dzisiaj
__________________
165cm
I Cel- 50
II Cel 47
WALCZYMY
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.