pęknieta płytka paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 17:11   #1
kamilka_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Thumbs down

pęknieta płytka paznokcia


witam
mam okropny problem a bynajmniej bardzo bolący..
Dzis rano złamał mi się paznokiec przedłużany żelem w połowie łącznie z moim naturalnym, nie wiem jakto się stało ale myślę że powinnam winić nie kompetentną kosmetyczkę która w zastępstwie za moją zaufaną zrobiła mi uzupełnienie krzywo
własnie wybierałam się na uzupełnianie i "poprawienie" paznokci
Nie wiem co zrobić, bo zdjęcię żelu wiąże się z piłowaniem a sądze że to byłby przeogromny ból. Tak więc proszę o radę, gdyż nie jestem w stanie wykonywać podstawowych czynności
oto zdjęcię paznokcia :
kamilka_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:12   #2
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: pęknieta płytka paznokcia

na poczatek skroc paznokiec ile dasz rade, nie bedziesz o nic zaczepiac bedzie mniej bolal .W takiej szczelince gromadzą się bakterie napewno jest ranka i najlepiej byloby usunac zel i pozwolic odrosnac paznokciowi. ja bym sie wybrala z reklamacja do tej pani, moze cos poradzi. a jak go zlamalas? czasem takie rzeczy sie zdarzaja i wcale to nie musi byc wina stylistki, chociaz patrzac na Twoje paznokcie nie jestem pewna czy dobrze zbudowala krzywa C
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:30   #3
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: pęknieta płytka paznokcia

idź na uzupełnienie tak jak planowałaś, kosmetyczka spiłuje Ci tego paznokcia, wbrew pozorom to nie boli tak bardzo jak się wydaje, z takimi problemami przychodzi mnóstwo dziewczyn, sama miałam taki "wypadek" tylko ja to wogóle nieogarnięta jestem i poprostu w coś uderzyłam i tak się skończyło... :|
I w Twoim przypadku jest strasznie długi paznokieć, uzupełnienie się robi co 2-3 tygodnie, zobacz jaki masz odrost, reklamacja obejmuję tydzień po żelowaniu, a taki odrost jak Ty masz to po około miesiącu już jest...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:07   #4
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: pęknieta płytka paznokcia

wcale sie nie dziwie ze sie zlamal bo paznokcie bardzo dlugie i z tego co widze to duzy odrost masz juz :-( wina stylistki taka ze nie uprzedzial cie ze w tych warunkach moze dojsc do zlamania

Ja nigdy nie czekalam az na taki odrost... a nozilam zel z 7 lat, nigdy mi sie nie zlamal w ten sposob

niemniej wspolczuje bolu!!!!!!
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 23:24   #5
kamilka_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: pęknieta płytka paznokcia

dziękuję wszystkim za porady, otóż to był 3tygodniowy odrost, a to z tego powodu, że czekałam na powrót mojej kosmetyczki z miesięcznego urlopu..
zrobiłam tak jak radziłyście, spiłowałam żel..trochę bólu i po sprawie, paznokieć nie wyglada najgorzej, a najlepiej odzwierciedla obgryzanie chociaż już widzę że pięknie rośnie, także uzupełnianie mam już w poniedziałek, ranka się goi, przemywam wodą utlenioną i smaruję tribioticem
A propo kosmetyczki podtrzymuję, że nie jest odpowiednio wykwalifikowana
Pozdrawiam cieplutko!
kamilka_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.