Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-02, 21:37   #2281
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ja tam wole zaliczyc pare wizyt na solarium, nie lubie mazidel
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 21:53   #2282
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Rajstopy w sprayu z sally Hansen sa mega!!! Modelki na wybiegu ich używają.
Są najlepsze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Ja tam wole zaliczyc pare wizyt na solarium, nie lubie mazidel
Tego wcale nie czuć, pryskasz i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 23:05   #2283
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Ja tam wole zaliczyc pare wizyt na solarium, nie lubie mazidel


To nie samoopalacz. Nogi wyglądaj na prawdę super.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 00:45   #2284
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ja nie jestem przekonana do koloru

Wracamy. Nie czuje nóg. Babcia na razie nie dzwoniła Nina ponoc o 21:00 jeszcze sie bawila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 06:58   #2285
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Hej my dzis na grilla do tesciowej, tylko pogoda cos sie zepsula..
Ja lubie jak jestem opalona ale bez problemu nosze gole nogi nawet jak sa blade
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 07:38   #2286
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Hej my dzis na grilla do tesciowej, tylko pogoda cos sie zepsula..
Ja lubie jak jestem opalona ale bez problemu nosze gole nogi nawet jak sa blade
Udanego grilla Tż nie ma, ale biorę Kaje i jedziemy z teściami na obiad
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 07:45   #2287
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Hej.
Mnie ostatnio mniej,ale Hania jest taka marudna że nie wytrzymuję już. Zaczęło się w środę. Gorączka do 38.8. Potem na jeden dzień gorączka przeszła. Byłam w piątek u lekarza żeby zobaczył ją. Gardło czyste, ale dziąsełka mocno spuchnięte. Obstawia zęby. Ale dał też skierowanie w razie czego na badanie moczu, pójdę w poniedziałek.
Dziś rano obudziła się z mega katarem , chrypą i kaszlem. Myślicie,że to może być od ząbkowania też
wygląda na chorą, marud mega , chyba jeszcze nigdy tak nie było. No ale lekarza przecież ją badał w piątek
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-03, 07:53   #2288
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

jedyna refleksja to ze na ostatnia chwile chyba nocne kp odstawilam bo takiej sceny bym nie wytrzymala
Ja chyba właśnie przegapilam czas na ograniczenie liczby karmień. Masakra jakaś jest. Sto razy dziennie, na spacerze, do spania, po spaniu. Nie chce jeść innych rzeczy. Wody nie pije. I dwie ostatnie noce to milion pobudek. Wykoncze się. Na dodatek znowu katar i 37,7 stopni.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 08:36   #2289
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Nie karmie dopiero 2 miesiace a wydaje mi sie, ze karmilam rok temu. Juz sobie nie wyobrazam karmic. Dziwne uczucie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 08:46   #2290
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Mnie ostatnio mniej,ale Hania jest taka marudna że nie wytrzymuję już. Zaczęło się w środę. Gorączka do 38.8. Potem na jeden dzień gorączka przeszła. Byłam w piątek u lekarza żeby zobaczył ją. Gardło czyste, ale dziąsełka mocno spuchnięte. Obstawia zęby. Ale dał też skierowanie w razie czego na badanie moczu, pójdę w poniedziałek.
Dziś rano obudziła się z mega katarem , chrypą i kaszlem. Myślicie,że to może być od ząbkowania też
wygląda na chorą, marud mega , chyba jeszcze nigdy tak nie było. No ale lekarza przecież ją badał w piątek
Nina tak ma. Jak się mają przebic zęby to jest katar i kaszel, bo katar jej spływa po gardle. Nawet raz nam ochrypla i pytalam tutaj czy to moze być od zębów i Zuza pisała, że Mila tez raz ochrypla. Robisz Hani inhalacje? U nas to na kaszel pomagalo bardzo

Babcia nie zadzwoniła, wiec Nina musi się mieć dobrze Dziwnie tak się obudzić w mieszkaniu bez dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 09:28   #2291
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

MartaM to była pierwsza Wasza noc bez Ninki? Jak sobie dałaś radę? Przed nami taka noc w czwartek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-03, 09:54   #2292
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Ja chyba właśnie przegapilam czas na ograniczenie liczby karmień. Masakra jakaś jest. Sto razy dziennie, na spacerze, do spania, po spaniu. Nie chce jeść innych rzeczy. Wody nie pije. I dwie ostatnie noce to milion pobudek. Wykoncze się. Na dodatek znowu katar i 37,7 stopni.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Przybijam piątkę bo tez chyba przegapiłam ten moment ... mam noworodka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 11:59   #2293
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Jest wysypka czyli trzydniówka, uff.

Nadia wczoraj sobie w ogóle odbiła czas przespany podczas gorączki - jak wstała o 13:00 z drzemki tak balowała do 22:00 TZ po 20:00 się wycwanił, wziął psa, piwo i poszedł na spacer a ja z małą przeżyłam istny cyrk z usypianiem. No to ja sobie dzisiaj jadę na zakupy.

Ah i chyba wyłazi górna lewa czwórka bo dziąsło jest aż przekrwione, okropnie to wygląda - poprzednie zęby to był pikuś z tymi nieszczęsnymi czwórkami

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Smażę się. Jak ja mam ubrać rajstopy?

Nina u dziadków. Zrobili jej w ogrodzie piękny kącik. Jest piaskownica, chustawka i płotek z drewnianymi, kolorowymi kwiatkami, na ktorych jest napis "Ninka"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
uwielbiam płotki

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Zazdroszczę i burzy i ochłodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o to, to burzy nam trzeba bo jest okropnie duszno

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Rajstopy w sprayu z sally Hansen sa mega!!! Modelki na wybiegu ich używają.
potwierdzam

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Ja tam wole zaliczyc pare wizyt na solarium, nie lubie mazidel
w życiu nie byłam na solarium

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Mnie ostatnio mniej,ale Hania jest taka marudna że nie wytrzymuję już. Zaczęło się w środę. Gorączka do 38.8. Potem na jeden dzień gorączka przeszła. Byłam w piątek u lekarza żeby zobaczył ją. Gardło czyste, ale dziąsełka mocno spuchnięte. Obstawia zęby. Ale dał też skierowanie w razie czego na badanie moczu, pójdę w poniedziałek.
Dziś rano obudziła się z mega katarem , chrypą i kaszlem. Myślicie,że to może być od ząbkowania też
wygląda na chorą, marud mega , chyba jeszcze nigdy tak nie było. No ale lekarza przecież ją badał w piątek
oby to były tylko zęby

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Ja chyba właśnie przegapilam czas na ograniczenie liczby karmień. Masakra jakaś jest. Sto razy dziennie, na spacerze, do spania, po spaniu. Nie chce jeść innych rzeczy. Wody nie pije. I dwie ostatnie noce to milion pobudek. Wykoncze się. Na dodatek znowu katar i 37,7 stopni.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

też już powoli myślę, że mnie to całe chorowanie wykończy... non stop coś, jak nie chora to zęby...eh :/

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
MartaM to była pierwsza Wasza noc bez Ninki? Jak sobie dałaś radę? Przed nami taka noc w czwartek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chyba jeszcze do tego żeby Nadia była nocą bez żadnego z nas nie dorosłam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 12:20   #2294
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Jest wysypka czyli trzydniówka, uff.
[...]

w życiu nie byłam na solarium
Nie ma to jak cieszyć sie z choroby, no nie Oby łagodnie przeszła!


Ja na solarium byłam kilka razy przed jakimiś 'ciepłymi krajami', więcej nie pójdę, szkoda mi skóry. Na co dzień nie mam problemu z tym żeby wyjść z bladymi nogami, wisi mi to
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 12:44   #2295
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ja w solarium byłam przed balem gimnazjalnym i studniówka
Później poszłam po rozum do głowy zresztą ja po 3 miesiącach w Indonezji wróciłam z lekko brązowa twarzą i w porównaniu z koleżankami które spędził wakacje w Polsce i Europie byłam najmniej opalona


My kończymy dziś 4 dni u moich rodziców. Męczący czas... Tydzień zapowiada nam się też pełen wrażeń. Jutro ja dużo pracy, w środę służbowe sprawki nas mocna zajmą, w piątek oddaje dziecko do żłobka i wracam do niego w sobotę!
Teściowa się nim zajmie odbierze że żłobka, da jeść, położy spać i rano ogarnie
A my do przyjaciół. Jakaś kolacja. Winko akurat tego dnia przyjaciółka ma urodziny
A jak dobrze teściowej pójdzie to na pół nocy sobotniej też wyjdziemy na parapetówke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 13:24   #2296
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cześć dziewczyny miałam cytować już wczoraj, ale ciągle coś...
Dziś mieliśmy dopiero mszę z okazji roczka a że jest w 1 nd miesiąca to tak jakoś wypadło, że teraz dopiero bo a to choroby, a to święta, a to majówki

Co do zębów u nas jest 12, ale nie wiem, czy nie idą 3 bo ślini się niemiłosiernie....już nie nadążam za jego wycieraniem...przynajmnie j 3 razy musi być przebierany bo koszulka do połowy mokra. Dodatkowo wpycha palce głęboko do buzi.

Z nowości nie odzywam się z tż od piątku. Także znów ciche dni albo i tygodnie się zapowiadają. Oczywiście na tapecie moje sprzeciwy wobec teściów. Tż nie rozumie pewnych kwestii. Poddaję się, serio.

Wczoraj byłam z D na spacerze bez wózka..blisko domu. Już zaliczył zdarte lekko kolano i oczywiście musiał zaliczyć kałużę chlapiąc specjalnie nogą trzeba będzie na jesień o kaloszach pomyśleć.
Co do sandałków to zostawiam primigi rozmiar 21..przymierzał też 20 ...miałam zagwozdkę bo przy 20 miał luzu trochę, ale jak już szedł i stanął to widziałam, że luzu już nie było wcale - to chyba nie tak być powinno? jeżu już widzę, że "pokocham" kupowanie butów dla D
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 15:30   #2297
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Jak stoi ma być luz.... My od jutra właśnie zmieniamy na większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 16:48   #2298
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

My od czwartku świętujemy dzień dziecka różne atrakcje dzieciowe zaliczamy.

Widzę, że u Was pierwsze noce bez maluchów u nas w następny weekend malutka zostanie u babci sama a pod koniec miesiąca razem z bratem. Z synkiem było łatwiej, bo miał 2 miesiące jak został u babci na noc. Malutka dlugo poplakiwala przez sen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 17:00   #2299
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
My od czwartku świętujemy dzień dziecka różne atrakcje dzieciowe zaliczamy.

Widzę, że u Was pierwsze noce bez maluchów u nas w następny weekend malutka zostanie u babci sama a pod koniec miesiąca razem z bratem. Z synkiem było łatwiej, bo miał 2 miesiące jak został u babci na noc. Malutka dlugo poplakiwala przez sen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jesteśmy złymi rodzicami, bo pierwszy raz zostawiliśmy Kaję na noc u babci jak miała miesiąc..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-03, 17:40   #2300
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

We wszystkim trzeba zachowac umiar m. in solarium :P nie jestem spalona skwarka

Fantazja ech Ty masz przeboje z Tztem.. Co on z mama zyje czy z Toba.. oby wreszcie trafilo do niego to co zamierzasz mu przekazac..
Moj Szymoncio jeszcze nigdy nie spedzil nocy z kims innym niz ja ogolnie 'super' bo tak jak tesciowa przez cala moja ciaze i przez pierwsze pol roku po porodzie byla pewna i chwalila sie wszystkim ze to ona bedzie sie opiekowac malym a ja pojde do pracy itd, to jak juz przyszlo co do czego to hm nawijala nam makaron na uszy, nagadywala ze jak chcemy drugie to moze bysmy od razu w jednych pieluchach itd, i jak sie poddalismy z zTz i postanowilismy ze pojde na wychowawczy to tak jakby jej ulzylo i pewnego dnia wymsknelo jej sie ze ona sobie nie wyobraza siedziec z takim malym dzieckiem przez caly dzien non stop, ze nie ma cierpliwosci itp. Takze ten mogla od razu powiedziec ze nie i koniec i po temacie. Wiec ja mam pewne opory teraz co do niej..

Takze zazdroszcze Wam wypadow bez dziecka mimo iz sie przyzwyczailam do swojego zycia i macierzynstwo mnie uskrzydla to momentami poplakuje w lazience pod prysznicem

Ktora bedzie pic to niech wypije tez za moje zdrowie i anielska cierpliwosc
Dzis Szymon sie zesral w silesii (CH) masakra.. i dopiero zauwazylismy jak wysiadalismy z samochodu pod blokiem, a Tz wkladal go do fotelika..

Eyo dobrze ze to tylko trzydniowka szczescie w nieszczesciu, bo wiadomo, ze jakakolwiek choroba nie jest fajna.
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 17:44   #2301
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Chyba jesteśmy złymi rodzicami, bo pierwszy raz zostawiliśmy Kaję na noc u babci jak miała miesiąc..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybym miała możliwość to też bym szybciej proceder zaczęła... A bez butki to ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 17:46   #2302
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

]

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
We wszystkim trzeba zachowac umiar m. in solarium :P nie jestem spalona skwarka

Fantazja ech Ty masz przeboje z Tztem.. Co on z mama zyje czy z Toba.. oby wreszcie trafilo do niego to co zamierzasz mu przekazac..
Moj Szymoncio jeszcze nigdy nie spedzil nocy z kims innym niz ja ogolnie 'super' bo tak jak tesciowa przez cala moja ciaze i przez pierwsze pol roku po porodzie byla pewna i chwalila sie wszystkim ze to ona bedzie sie opiekowac malym a ja pojde do pracy itd, to jak juz przyszlo co do czego to hm nawijala nam makaron na uszy, nagadywala ze jak chcemy drugie to moze bysmy od razu w jednych pieluchach itd, i jak sie poddalismy z zTz i postanowilismy ze pojde na wychowawczy to tak jakby jej ulzylo i pewnego dnia wymsknelo jej sie ze ona sobie nie wyobraza siedziec z takim malym dzieckiem przez caly dzien non stop, ze nie ma cierpliwosci itp. Takze ten mogla od razu powiedziec ze nie i koniec i po temacie. Wiec ja mam pewne opory teraz co do niej..

Takze zazdroszcze Wam wypadow bez dziecka mimo iz sie przyzwyczailam do swojego zycia i macierzynstwo mnie uskrzydla to momentami poplakuje w lazience pod prysznicem

Ktora bedzie pic to niech wypije tez za moje zdrowie i anielska cierpliwosc
Dzis Szymon sie zesral w silesii (CH) masakra.. i dopiero zauwazylismy jak wysiadalismy z samochodu pod blokiem, a Tz wkladal go do fotelika..

Eyo dobrze ze to tylko trzydniowka szczescie w nieszczesciu, bo wiadomo, ze jakakolwiek choroba nie jest fajna.

zagrania co do opieki Twojej tesciowej..zupelnie jak u mojej a ostatnio znowu pytala dlaczego zlobek moje cisnienie znow skoczylo. Szkoda slow
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 18:01   #2303
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
]




zagrania co do opieki Twojej tesciowej..zupelnie jak u mojej a ostatnio znowu pytala dlaczego zlobek moje cisnienie znow skoczylo. Szkoda slow
Achh.. Szkoda gadac, ona ogolnie nie jest zla, tylko ma swoje zagrania.. Np ostatnio mi powiedziala ze mam szymonowi za duzo jajek nie dawacdo jedzenia bo uwaga!! od tego sisiak bedzie mu caly czas stal!!! Albo chciala dac mu sprowac lecha free i na moje stanowcze nie i oburzenie powiedziala'ale przeciez tam nie ma %'
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 18:50   #2304
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
MartaM to była pierwsza Wasza noc bez Ninki? Jak sobie dałaś radę? Przed nami taka noc w czwartek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wewnętrznie to miałam trochę obaw, bo jak to tak bez mamy
i to w dodatku pierwsza taka noc Sprawę załatwił brak zasięgu na weselu. Musiałam zaufać, że wszystko będzie OK i dobrze się bawiłam A jak ją dzisiaj zobaczyłam, szczęśliwą, zadowoloną to już mi wszystkie obawy przeszły. Nie mówiąc o tym, że Nina ponoć jest super, hiper grzeczna za każdym razem jak zostaje z babcią A w domu żywioł nie do opanowania Nie kumam tego, ale jest dobrze, bo dzięki temu babcia chce z nią zostawać

Gorzej, że ropieją jej oczy i jutro jedziemy do lekarza.

Silver, a jak ma się Hania?
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:07   #2305
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Takze zazdroszcze Wam wypadow bez dziecka mimo iz sie przyzwyczailam do swojego zycia i macierzynstwo mnie uskrzydla to momentami poplakuje w lazience pod prysznicem

Ktora bedzie pic to niech wypije tez za moje zdrowie i anielska cierpliwosc
Dzis Szymon sie zesral w silesii (CH) masakra.. i dopiero zauwazylismy jak wysiadalismy z samochodu pod blokiem, a Tz wkladal go do fotelika..
Nieźle, nieźle Przewijanie w SCC jest też średnie więc w sumie nie wiem co gorsze, dowiedzieć się za późno czy przewijać w CH


Ja na razie zostawiałam jedynie B na noc samego z tż, z nikim innym ale myślę, że w wakacje zrobimy taką próbę. Ciekawe która babcia pierwsza się podejmie


Dziś byliśmy poznać kuzyna B, 3 tygodniowego Filipka. Dziwnie, bo B jakby w ogóle go nie widział, nie traktował go jak dziecko. Ot, leży sobie jakaś nieinteresująca rzecz. Pełen ignor.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:48   #2306
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Achh.. Szkoda gadac, ona ogolnie nie jest zla, tylko ma swoje zagrania.. Np ostatnio mi powiedziala ze mam szymonowi za duzo jajek nie dawacdo jedzenia bo uwaga!! od tego sisiak bedzie mu caly czas stal!!! Albo chciala dac mu sprowac lecha free i na moje stanowcze nie i oburzenie powiedziala'ale przeciez tam nie ma %'
Coooo?!?!?!?!
Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Wewnętrznie to miałam trochę obaw, bo jak to tak bez mamy
i to w dodatku pierwsza taka noc Sprawę załatwił brak zasięgu na weselu. Musiałam zaufać, że wszystko będzie OK i dobrze się bawiłam A jak ją dzisiaj zobaczyłam, szczęśliwą, zadowoloną to już mi wszystkie obawy przeszły. Nie mówiąc o tym, że Nina ponoć jest super, hiper grzeczna za każdym razem jak zostaje z babcią A w domu żywioł nie do opanowania Nie kumam tego, ale jest dobrze, bo dzięki temu babcia chce z nią zostawać

Gorzej, że ropieją jej oczy i jutro jedziemy do lekarza.

Silver, a jak ma się Hania?
Ojej... Oby nic poważnego.. Solą możesz jej kropić... Są też chusteczki bez recepty do przemywania ale nie pamiętam jak się nazywają a jestem w trasie..


Wracamy do domu. To był długo weekend. Maly nauczył się mówic dziadzia... Dziadzia miłością wielka. Po 2-3 spacery /place zabaw dziennie. Bułki maślane, kamienie Kurek... No wiecznie dziadzia dziadzia i leciał do drzwi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:52   #2307
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Malawrednioszka moja teściowa jak się dowiedziała ze to jednak moja mama zajmie się Maksiem to też wyglądała jakby wielki ciężar spadł jej z serca. Ale do dziś twierdzi że ona by też została-taki typ, nie przyzna sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 19:53   #2308
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Nieźle, nieźle Przewijanie w SCC jest też średnie więc w sumie nie wiem co gorsze, dowiedzieć się za późno czy przewijać w CH


Ja na razie zostawiałam jedynie B na noc samego z tż, z nikim innym ale myślę, że w wakacje zrobimy taką próbę. Ciekawe która babcia pierwsza się podejmie


Dziś byliśmy poznać kuzyna B, 3 tygodniowego Filipka. Dziwnie, bo B jakby w ogóle go nie widział, nie traktował go jak dziecko. Ot, leży sobie jakaś nieinteresująca rzecz. Pełen ignor.
Dlatego chyba dobrze ze dowiedzielismy sie oo fakcie ale smrod jakby stado trolli sie zesralo

Szymon tez tak olewawczo traktowal na poczatku malego Marcelka od mojej siostry, teraz tak go kocha

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Coooo?!?!?!?! Ojej... Oby nic poważnego.. Solą możesz jej kropić... Są też chusteczki bez recepty do przemywania ale nie pamiętam jak się nazywają a jestem w trasie..


Wracamy do domu. To był długo weekend. Maly nauczył się mówic dziadzia... Dziadzia miłością wielka. Po 2-3 spacery /place zabaw dziennie. Bułki maślane, kamienie Kurek... No wiecznie dziadzia dziadzia i leciał do drzwi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech no niestety.. Az mi wstyd i glupio to mowic

Dziadzia to wazna osoba to chyba przez te buleczki maslane one cos w sobie maja hehe chociaz Ty mozesz byc spokojna jak Macko jest pod opieka rodziny
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 20:02   #2309
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

malawrednioszka a jak tam synek siostry się ma?

Byłam z teściami na obiedzie a później poszliśmy jeszcze na spacer. Było ekstra, noo uśmiałam się jak nie wiem Oby więcej takich dni Szkoda tylko, że Tż z nami nie było
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 20:04   #2310
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Sreberko ja rozumiem ze nie kazdy sie nadaje do opieki nad dzieckiem albo po prostu nie chce, ale to chyba sie nie obiecuje czegos a potem robi sie z siebie durnia..
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.