Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-02, 15:56   #931
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
No właśnie, co do filtrowania Basiu mogę mieć do ciebie pytanie, czy filtr Vichy jest raczej bazpieczny dla bardziej problematycznych cer (zaskórniki, trądzik) ? Wiem, że każda cera jest inna, ale zastanawiam się nad nim, bo hydrolipidowy Pharamaceris chyba nie jest do końca taki fajny jak piszą ludzie, bo zrobiło mi się przebarwienie.
Ja mam cerę problematyczną (trądzikową, tłustą, ale też wrażliwą) i Vichy matujący zrobił mi taką masakrę na twarzy, że ciarki mnie przechodzą na samo wspomnienie o tym Zapchanie porów to za mało powiedziane. W ciągu paru godzin po aplikacji obsypało mnie bolesnymi gulami na całej twarzy. Efektów dwukrotnego użycia tego filtra pozbywałam się dobre 2 miesiące, a miałam wcześniej dzięki kwasom całkiem fajnie oczyszczoną z zaskórników cerę
Ten krem ma mnóstwo wielbicieli, nie wiem, czemu moja cera tak zareagowała. Kupiony był w aptece, to była wtedy nowość więc siłą rzeczy musiał być świeży...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 17:36   #932
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Byłaby któraś zainteresowana filtrami 30 i 50? Mam trzy i się kurzą.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 18:50   #933
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ja mam cerę problematyczną (trądzikową, tłustą, ale też wrażliwą) i Vichy matujący zrobił mi taką masakrę na twarzy, że ciarki mnie przechodzą na samo wspomnienie o tym Zapchanie porów to za mało powiedziane. W ciągu paru godzin po aplikacji obsypało mnie bolesnymi gulami na całej twarzy. Efektów dwukrotnego użycia tego filtra pozbywałam się dobre 2 miesiące, a miałam wcześniej dzięki kwasom całkiem fajnie oczyszczoną z zaskórników cerę
Ten krem ma mnóstwo wielbicieli, nie wiem, czemu moja cera tak zareagowała. Kupiony był w aptece, to była wtedy nowość więc siłą rzeczy musiał być świeży...
Ojej, to współczuję Ja też mam cerę trądzikową, ale u mnie ma to podłoże hormonalne. Nie mam szczególnie mocnej tendencji do zapychania, przy sporadycznym używaniu nic złego się nie działo choć nie jestem w stanie stwierdzić, co by było przy częstym bo jest dla mnie trochę za drogi, żeby używać codziennie...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 07:19   #934
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Kochane, podczytuje tak o tych filtrach i ja mam cerę suchą , mnie mimo moim zdaniem ciężkiej konsystencji ( odczucia na skórze) Vichy i obciążał ( drobne zaskórniki) i wyraźnie przesuszał. Normalnie używam filtrów z shiseido i city blokera od Chanel, ale mało to ekonomiczna sprawa więc szukałam czegoś nieco tańszego w dni kiedy nie nosze makijażu. Moim zdaniem ( może któraś z dziewczyn znających się na składach mnie sprostuje , ale ja sie na nich nie bardzo znam więc oceniam widoczny efekt i odczucia ) najlepszym filtrem 50+ przy cerze suchej ew lekko mieszanej jest sun sopot z Ziaji... Całkiem serio. Zachowuje się jak zwykły tłusty krem nawilżający przy czym ja nawet wysoko w górach nie opaliłam się na nim. Jest dość gęsty i może obciążyć cere tłustą, ale przy suchej ... Bajka. Nie bieli, jest komfortowy , wręcz lekko nawilża. Dla mnie to 3 półki wyżej niż wskazuje cena bo między lancasterem a Ziają nie widze wielkiej różnicy... Shiseido lepsze ale to 120 zł różnicy. Vichy Capitan Solei wgl się nie umywa. Warto spróbować bo cena jest śmieszna, nie wydaje mi się tylko żeby cera tłusta go dzwignęła
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 09:55   #935
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja nie mam cery suchej, raczej mieszaną, ale w strefie T potrafi bardzo popłynąć, więc raczej nie dla mnie, miałam filtr matujący Ziaja i to był dla mnie koszmar Jakbym się smalcem wysmarowała tak na co dzień uwielbiam emulsję do ciała Lirene 50, do twarzy też się nadaje, jest świetna i tania. Ale nie jest filtrem zastygającym, po prostu wchłania się na tyle, ile da radę. Jeżeli chcesz, to spróbuj kiedyś Spędziłam z tym filtrem miesiąc we Włoszech, często zwiedzając w słonecznym szczycie i wróciłam bledziutka
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:17   #936
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76839461]Ja nie mam cery suchej, raczej mieszaną, ale w strefie T potrafi bardzo popłynąć, więc raczej nie dla mnie, miałam filtr matujący Ziaja i to był dla mnie koszmar Jakbym się smalcem wysmarowała tak na co dzień uwielbiam emulsję do ciała Lirene 50, do twarzy też się nadaje, jest świetna i tania. Ale nie jest filtrem zastygającym, po prostu wchłania się na tyle, ile da radę. Jeżeli chcesz, to spróbuj kiedyś Spędziłam z tym filtrem miesiąc we Włoszech, często zwiedzając w słonecznym szczycie i wróciłam bledziutka [/QUOTE]

Napewno wypróbuje)) przy mojej cerze to duży plus że nie zastyga
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:37   #937
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

A ja przez Ziaje mialam wysyp...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 12:40   #938
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Jak już jesteśmy przy filtrach, to najlepszym filtrem do tłustej cery jaki miałam był Synchroline Aknicare Sun spf 30. Najlepiej się wchłaniał i nie robił mi większego spustoszenia na twarzy - coś tam może troszkę zapychał, ale mniej niż jakikolwiek inny. 50 ml kosztuje ok. 50 zł, niestety stacjonarnie jest trudno dostępny i raczej trzeba kupować przez internet.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 13:02   #939
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Napewno wypróbuje)) przy mojej cerze to duży plus że nie zastyga
No właśnie, sucha, a mieszana-tłusta to zupełnie inna bajka
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 13:30   #940
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ale się temat rozwinął
Ja jestem teraz na kuracji izotekiem i muszę czegoś używać. Staram sie unikać słońca i nakładać jak najczęściej filtr, ale wiadomo, że czasami się nie da. Nad ustami już mi się zrobiła biała plama :/
LRP żel krem miałam i dla mnie był okropny, bo strasznie ściągał i wysuszał cerę. Pharmaceris akurat z tym jak się zachowuje na skórze i pod makijażem u mnie na plus.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 13:37   #941
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Jaki OT
Dla mnie to tylko Pharmaceris, eksperymenty skończyły się dla mnie niepowodzeniem.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 13:41   #942
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez baska1822 Pokaż wiadomość
Cześć!
Jestem na Wizażu od jakiegoś czasu, ale korzystałam głównie z KWC do recenzowania. Wczoraj odkryłam forum i ten wątek, i muszę przyznać, ilość wiedzy, doświadczeń i swatchów mnie trochę przytłoczyła, w pozytywnym sensie oczywiście
W każdym razie, postanowiłam podzielić się swoimi swatchami mojej "kolekcji" podkładów, które kupowałam prawie wyłącznie dlatego, że poprzedni był za ciemny...
Na razie pierwsza porcja, czyli góra od lewej
1. Revlon CS 150 Buff dla tłustej/mieszanej
2. Bell CC 01 Porcelain
3. Golden Rose BB 01 light
4. Under Twenty BB 01 jasny beż

i na dole skin79 pomarańczowy

Mam nadzieję, że dobrze wstawiłam zdjęcia... Przepraszam, że różne tła, starałam się jak najlepiej uchwycić odcienie. Jakby coś było nie tak albo jakbyście miały jakieś rady to piszcie, na pewno się przydadzą.
Jak oceniasz te produkty ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 14:52   #943
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Byłam wczoraj w stacjonarnym sklepie NYX-a kupiłam rozjaśniacz do podkładu, bazę i podkład w odcieniu vanilla
http://www.nyxcosmetics.com/total-co...tion-and-brush

Podkład jest bardzo jasny, ja mam odcień 6. Najjaśniejszy jest naprawdę bardzo jasny, nawet jak dla mnie. Odcień vanilla jest mniej więcej na poziomie MAC nc15, a nawet ciut jasniejszy. Niestety podkład jest tragiczny i bardzo żałuję tego zakupu. Bardzo podkreśla suche skórki i wygląda brzydko na twarzy. Moim zdaniem nadaje się tylko dla cery tłustej, dobrze matuje, nawet bez pudru. Co ciekawe, odcień idealnie stapia się z szyją, ale na twarzy wygląda już bardzo jasno. Nie wiem, może to takie złudzenie optyczne.

Baza dość chwalona w internecie, ale ja nie widzę jej działania. Przetestowałam na połówce twarzy.

Do zakupów dostałam za 1 grosz pomadkę matową w płynie, tę tak bardzo zachwalaną w internecie. Coś chyba ze mną nie tak, wszyscy chwalą, a dla mnie to jeden z najgorszych kosmetyków do ust jakiego używałam. Okropnie się aplikuje, smuży, źle wygląda na ustach ale jest bardzo trwała, trudno ją zmyć (co dla mnie w tym przypadku było wadą, bo nieźle się namęczyłam). Z pomadek matowych odpowiada mi tylko za w kredce z Golden Rose.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 16:48   #944
baska1822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Smerfetka, to tak:
Krem CC z Bell jest bardzo lekki i minimalnie widoczny na skórze, ale jednocześnie krycie ma lekkie, co tu kryć - kiepskie. Nosiłabym go częściej, ale na mojej tłustej cerze dodatkowo lekko ciemnieje (tak samo zresztą jak ColorStay). Trwałość też nie jest dobra na mojej skórze, po 2-3h już bym się świeciła. Przez to jednak, że jest taki lekki, stosowałam go latem jako korektor pod oczy (akurat problemu z cieniami nie mam, a wszystkie "zimowe" korektory były na jasne) i spisywał się dobrze
Krem z GR ma bardzo płynną konsystencję i nawet dobrze spisuje się samodzielnie, zarówno jeśli chodzi o krycie, jak i trwałość, ale odrzuca mnie od niego kolor. Wygląda na różowo-pomarańczowy, ale nałożony na twarz staje się tylko różowy, i to bardzo blady.
BB Under Twenty bardzo lubię, ale do mieszania z podkładami, żeby stały się bardziej żółte. Zdecydowanie jednak nie jest matujący - nieprzypudrowany bardzo się świeci, u mnie też ma bardzo słabą trwałość, a szkoda, bo fajnie nawilża i byłby przyjemnym kremem na co dzień. Krycie lekkie do średniego. Ma zapach, jakby kwiatowy (?), który mnie osobiście nie przeszkadza.
Żaden z tych mnie nie zapchał (a mam trądzik), nie zrobił mi krzywdy, nie podrażnił, ani też nie warzył się itd. Mam nadzieję że pomogłam

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość

Baza dość chwalona w internecie, ale ja nie widzę jej działania. Przetestowałam na połówce twarzy.

A o jaką bazę chodzi?
baska1822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 18:17   #945
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[/COLOR]


A o jaką bazę chodzi?[/QUOTE]

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ng-primer.html



Mam cerę z "czerwonymi elementami" w okolicach nosa i na nosie, nie wiem jak to określić, nie są to ślady po trądziku, po prostu skóra się czasem czerwieni i lekkie podkłady nie chcą tego przykryć. Zawsze ta czerwień jakoś się przebija. Pewnie powinnam używać korektora, ale nigdy nie używałam. Mam tylko korektor pod oczy, ale on jest słabo kryjący. Czy któraś w was ma podobny problem i ma jakiś sprawdzony korektor, który mogłaby polecić?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 06:05   #946
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Myślę, że tu mógłby fajnie zadziałać zielony korektor pod podkład, ładnie gasi czerwień
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 10:23   #947
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76855376]Myślę, że tu mógłby fajnie zadziałać zielony korektor pod podkład, ładnie gasi czerwień [/QUOTE]

Tak podejrzewam, ale już jeden miałam i nie było efektu więc wole się podpytać, może ktoś ma już za sobą taki problem. Myślę jeszcze o bazie zielonej, miałam kiedys z MAC-a i nie byłam zadowolona, muszę poszukac czegoś innego.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 11:07   #948
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Tak podejrzewam, ale już jeden miałam i nie było efektu więc wole się podpytać, może ktoś ma już za sobą taki problem. Myślę jeszcze o bazie zielonej, miałam kiedys z MAC-a i nie byłam zadowolona, muszę poszukac czegoś innego.
Myślę, że korektor powinien dawać konkretniejszy efekt od bazy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 11:33   #949
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja miałam i w sumie nadal mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu tak kolorystycznie, bo wszystko jest zbyt ciemne, albo za słabo kryje. A zawsze jak już znajdę to go wycofują z rynku o.O Miałam tak z jednym, jeszcze za młodych lat, jakiś antybakteryjny, nie pamiętam nawet nazwy, ale był idealny dla mnie. Potem baaaardzo długo metodą prób i błędów szukałam, a jak już znalazłam Astora to go wycofali -.- Problem z kremami BB mam taki, że przez problemy trądzikowe używam tylko lekkich podkładów w pudrach czy w kamieniu. Ale takich w granicach rozsądki, bo kiedyś kupiłam - mineralny chyba, wyglądał na twarzy jak mąka, a w dodatku wcale się nie trzymał
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 13:44   #950
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76862861]Myślę, że korektor powinien dawać konkretniejszy efekt od bazy [/QUOTE]


Ja kupiłam korektor Bell zielony i daje go(jak nie zapomnę) na nos, bo mam wiecznie czerwony, trochę pomaga.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:46   #951
Marmitta
Przyczajenie
 
Avatar Marmitta
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hej Może tutaj ktoś mi pomoże. Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu. Musi być lekki, nawilżający, z lekko lejącą konsystencją Ostatnio świetny był ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-up-cover.html

Ale ostatnio nie widzę go na półkach w okolicznych drogeriach. Ekspedientka doradziła mi ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oundation.html

ale niestety jest trochę za ciemny.
Może ktoś ma tutaj pomysł na podobny podkład? Ale tak o kilka tonów jaśniejszy
Marmitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 20:28   #952
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Marmitta Pokaż wiadomość
Hej Może tutaj ktoś mi pomoże. Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu. Musi być lekki, nawilżający, z lekko lejącą konsystencją Ostatnio świetny był ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-up-cover.html

Ale ostatnio nie widzę go na półkach w okolicznych drogeriach. Ekspedientka doradziła mi ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oundation.html

ale niestety jest trochę za ciemny.
Może ktoś ma tutaj pomysł na podobny podkład? Ale tak o kilka tonów jaśniejszy
Nowe podkłady z Bielendy, np. Cover. Kolor najjaśniejszy bedzie na poziomie 101 z AA Cover (jestem prawie pewna). Albo podkład Coverall od Wet'n'wild w najjaśniejszym kolorze (niestety trochę różowy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 07:13   #953
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nowe podkłady z Bielendy, np. Cover. Kolor najjaśniejszy bedzie na poziomie 101 z AA Cover (jestem prawie pewna). Albo podkład Coverall od Wet'n'wild w najjaśniejszym kolorze (niestety trochę różowy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy mówisz o odcieniu Bielendy 1 czy 0 ... ale ten co ma być niby jaśniejszy niż 1 .. to on się strasznie utlenia w moim przypadku na pomarańczowo. Ten sam przypadek w dwóch podkładach w Cover i Lift.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 07:26   #954
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mówisz o odcieniu Bielendy 1 czy 0 ... ale ten co ma być niby jaśniejszy niż 1 .. to on się strasznie utlenia w moim przypadku na pomarańczowo. Ten sam przypadek w dwóch podkładach w Cover i Lift.
Chodzi mi o nową serię z Bielendy20170912_120505.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 07:37   #955
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o nową serię z BielendyZałącznik 7235601

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego chyba w Rossmannie nie widziałam.
W razie czego jak trochę się rozjaśni na dworze to wrzucę kolory tych co mam (tych innych wersji), bo w opakowaniu on może i wygląda na jasny ale z jasnością nie ma nic wspólnego.
Taka przestroga.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 07:38   #956
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Tego chyba w Rossmannie nie widziałam.
W razie czego jak trochę się rozjaśni na dworze to wrzucę kolory tych co mam (tych innych wersji), bo w opakowaniu on może i wygląda na jasny ale z jasnością nie ma nic wspólnego.
Taka przestroga.
Są dostępne w Super-pharm za 12.99 chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 13:36   #957
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Exclamation Neutralne/beżowe (jasne) podkłady

Hej, czy ktoś mógłby polecić jasny podkład o neutralnych podtonach? Albo chociaż wskazać firmy, które takie produkują? Naprawdę ważne jest dla mnie, że by podkład nie miał żółtych ani różowych tonów, bo się bardzo odcinają mi od szyi. Dla porównania powiem, że Mac NW13 był zbyt różowy, większość najjaśniejszych typu MF Lasting Performance 100 czy Revlon CS 100 są również różowe. Bourjois HM 51 jest za ciemny i za żółty, Mac NC10 za żółty.

Niestety nie mam chwilowo funduszy na podkłady MUFE czy Tarte, więc jeśli któraś z Was miała styczność z czymś jasnym, neutralnym i w miarę tanim to będę mega wdzięczna za pomoc!

PS: Bardzo proszę moderację żeby mi tego nie wrzucała w ogólny o jasnych podkładach, bo problem tu jest z tonacją głównie, a nie z odcieniem
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:28   #958
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Neutralne/beżowe (jasne) podkłady

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś mógłby polecić jasny podkład o neutralnych podtonach? Albo chociaż wskazać firmy, które takie produkują? Naprawdę ważne jest dla mnie, że by podkład nie miał żółtych ani różowych tonów, bo się bardzo odcinają mi od szyi. Dla porównania powiem, że Mac NW13 był zbyt różowy, większość najjaśniejszych typu MF Lasting Performance 100 czy Revlon CS 100 są również różowe. Bourjois HM 51 jest za ciemny i za żółty, Mac NC10 za żółty.

Niestety nie mam chwilowo funduszy na podkłady MUFE czy Tarte, więc jeśli któraś z Was miała styczność z czymś jasnym, neutralnym i w miarę tanim to będę mega wdzięczna za pomoc!

PS: Bardzo proszę moderację żeby mi tego nie wrzucała w ogólny o jasnych podkładach, bo problem tu jest z tonacją głównie, a nie z odcieniem
Patrzyłaś na Catrice? nie są jakieś bardzo ciemne, a wydaje mi się, że są właśnie typowo beżowe (no i cenowo bardzo przystępne)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:30   #959
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Neutralne/beżowe (jasne) podkłady

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś mógłby polecić jasny podkład o neutralnych podtonach? Albo chociaż wskazać firmy, które takie produkują? Naprawdę ważne jest dla mnie, że by podkład nie miał żółtych ani różowych tonów, bo się bardzo odcinają mi od szyi. Dla porównania powiem, że Mac NW13 był zbyt różowy, większość najjaśniejszych typu MF Lasting Performance 100 czy Revlon CS 100 są również różowe. Bourjois HM 51 jest za ciemny i za żółty, Mac NC10 za żółty.

Niestety nie mam chwilowo funduszy na podkłady MUFE czy Tarte, więc jeśli któraś z Was miała styczność z czymś jasnym, neutralnym i w miarę tanim to będę mega wdzięczna za pomoc!

PS: Bardzo proszę moderację żeby mi tego nie wrzucała w ogólny o jasnych podkładach, bo problem tu jest z tonacją głównie, a nie z odcieniem
Może Loreal True Match 1N
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 23:08   #960
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Neutralne/beżowe (jasne) podkłady

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Patrzyłaś na Catrice? nie są jakieś bardzo ciemne, a wydaje mi się, że są właśnie typowo beżowe (no i cenowo bardzo przystępne)
Nie mam dostępu do Catrice niestety, najszybciej w grudniu będę mogła pomacać.
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.