Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 12:00   #1621
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziwi mnie babka, która siedzi obok mnie w busie. Pełny makijaż: podkład, puder, roz, brazer, kreska i cienie, ale rzęs nie wytuszowala
Ja miałam w swoim życiu tez taki okres, bo praktycznie nie miałam rzęs i jak pomalowałam to było widać po 4 rzęsy na jednym oku To dopiero wyglądało idiotycznie
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:03   #1622
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
JEZU JEZU JEZU nigdy nigdy nigdy nie kupujcie nigdy nie kupujcie mieszkania w nowym budownictwie jeśli na parterze znajdują się wyjścia na ogródek. nigdy.
ja pierdziele zacznę zaraz strzelać nie wytrzymam. poszłam spać o 3. było gorąco to spałam przy otwartym oknie. a tutaj kolejna sąsiadka swoją pierdzącą radziecką kosiarką po ósmej rano postanowiła kosić. i kosi i kosi i kosi i to bardziej przypomina gniecenie trawy bo metr kwadratowy kosi godzinę.
jak pod blokiem kosili mi trawę to robiła to grupa profesjonalistów uzbrojonych w sprzęt a nie jakieś stare śmieci. i to już drugi ogródek w tym tygodniu, ten hałas starego rzęchu jest nie do wytrzymania...

i te grille jezus
Haha, ja ostatnio mówiłam, że nie chciałabym na takim osiedlu mieszkać, bo ludzie wszędzie wystają, to się znajomi dziwili, że dlaczego

__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:04   #1623
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

taa bo tak super, no, fantastycznie :d cycki sąsiadki oglądam z góry bo mają posadzone drzewka wokół tylko zapomina że ktoś mieszka nad nią
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:21   #1624
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Apropos cycków - zdziwiła mnie ostatnio sąsiadka brata, który zakupił sobie działkę rekreacyjną. Pomagam mu ogarnąć syf a tu nagle przemyka mi z boku kobita w bikini.
1) miała jakieś 50 lat i miała serio BIKINI, więc wyobraźcie sobie wysokość na jakiej były jej cycki
2) nie było upału, zaledwie ciepło

Ja rozumiem że ludzie się lubią rozebrać u siebie, ale trochę samokrytyki (no przynajmniej usztywniany stanik!), no i nie wszyscy sąsiedzi mają ochotę oglądać takie pokazy (płoty bardzo niskie, widać co się dzieje u wszystkich wokół)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:22   #1625
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

ja jeśli nie w domu to chciałabym mieszkać w kamienicy, podobają mi się takie wysokie mieszkania
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:26   #1626
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

noo kamienice zwłaszcza te modernistyczne w Gdyni bo nie są wcale starawe aż tak

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

ja tam sąsiadów mam tak bardzo w ... poważaniu, bo mnie denerwują, że wychodzenie w majtkach i staniku na balkon to jest zupełna norma.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:34   #1627
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Dziwi mnie, że wchodząc na stronę www jakiegoś alkoholu muszę podać swoją datę urodzenia.
No tak, bo niepełnoletni nie mogą sobie dowolnej daty wpisać...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 12:41   #1628
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Konturowanie twarzy + brak makijażu oczu można przeżyć, ale kreska + brak tuszu wygląda koszmarnie...
Tak samo cień bez wytuszowanych rzęs. Studiowałam z laską, mega jasną blondynką z jasnymi, niebieskimi oczami. Malowała sobie powieki niebieskim cieniem i zawsze 'zapominała' o tuszu.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może zapomniała Też mi się kiedyś zdarzyło, że malowanie rzęs zostawiłam na koniec, potem jak zwykle wszystko w biegu i zapomniałam pomalować
Kiedyś miałam tusz, który składał się z jednej strony z białej bazy, a z drugiej z normalnego tuszu. Pomalowałam się pięknie ciemnymi cieniami, nałożyłam na rzęsy białą bazę i zapomniałam tego na koniec wytuszować. Przez cały dzień wyglądałam tak ->
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
JEZU JEZU JEZU nigdy nigdy nigdy nie kupujcie nigdy nie kupujcie mieszkania w nowym budownictwie jeśli na parterze znajdują się wyjścia na ogródek. nigdy.
ja pierdziele zacznę zaraz strzelać nie wytrzymam. poszłam spać o 3. było gorąco to spałam przy otwartym oknie. a tutaj kolejna sąsiadka swoją pierdzącą radziecką kosiarką po ósmej rano postanowiła kosić. i kosi i kosi i kosi i to bardziej przypomina gniecenie trawy bo metr kwadratowy kosi godzinę.
jak pod blokiem kosili mi trawę to robiła to grupa profesjonalistów uzbrojonych w sprzęt a nie jakieś stare śmieci. i to już drugi ogródek w tym tygodniu, ten hałas starego rzęchu jest nie do wytrzymania...

i te grille jezus
Siedzę sobie na l4 w domu, a od poniedziałku spółdzielnia uznała za stosowne wycinać żywopłoty na osiedlu. Panowie zaczynają o 7, tną z przerwami (deszcz) już czwarty dzień. I weź tu człowieku bądź zdrowy
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
noo kamienice zwłaszcza te modernistyczne w Gdyni bo nie są wcale starawe aż tak


ja tam sąsiadów mam tak bardzo w ... poważaniu, bo mnie denerwują, że wychodzenie w majtkach i staniku na balkon to jest zupełna norma.
A i czasami zdaża się bez majtek (wiekowy dziadek, który ma balkon na przeciwko okien mojej kuchni) i bez stanika (jego równie wiekowa żona).
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:44   #1629
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

ale wiesz ;d spółdzielnia płaci swoim pracownikom, więc co wytną to wytną i idą a sąsiadka się pieści z czterdziestoletnim sprzętem jakby noworodkowi paznokcie obcinała
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:51   #1630
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ale wiesz ;d spółdzielnia płaci swoim pracownikom, więc co wytną to wytną i idą a sąsiadka się pieści z czterdziestoletnim sprzętem jakby noworodkowi paznokcie obcinała
Problem w tym, że oni nie chcą wyciąć i iść. Pieszczą się z tymi żywopłotami jakby im na godziny płacili, w co wątpię.
Mój kolega też tak robi z koszeniem, bo jest na fali podjarania się tym ogródkiem (4m kw). Zapuszcza kosiarę co weekend, najczęściej w sobotę wcześnie rano, żeby móc jak najszybciej zebrać te ścinki i przygotować odpowiednio ogród na wieczornego obowiązkowego grila Na miejscu sąsiadów mordowałabym go do skutku, tak że Ci się nie dziwię
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->

Edytowane przez nati-mo
Czas edycji: 2014-05-29 o 12:53
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:54   #1631
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

u mnie od dwóch tygodni malują korytarz. Nie dość, że ściany są cienkie, że możesz usłyszeć jak sąsiad puszcza bąka, to jeszcze capi farbą w mieszkaniu.
Liczę na to, że uda nam się przenieść w lepsze miejsce. Gdzieś do kamienicy.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 13:06   #1632
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
JEZU JEZU JEZU nigdy nigdy nigdy nie kupujcie nigdy nie kupujcie mieszkania w nowym budownictwie jeśli na parterze znajdują się wyjścia na ogródek. nigdy.
ja pierdziele zacznę zaraz strzelać nie wytrzymam. poszłam spać o 3. było gorąco to spałam przy otwartym oknie. a tutaj kolejna sąsiadka swoją pierdzącą radziecką kosiarką po ósmej rano postanowiła kosić. i kosi i kosi i kosi i to bardziej przypomina gniecenie trawy bo metr kwadratowy kosi godzinę.
jak pod blokiem kosili mi trawę to robiła to grupa profesjonalistów uzbrojonych w sprzęt a nie jakieś stare śmieci. i to już drugi ogródek w tym tygodniu, ten hałas starego rzęchu jest nie do wytrzymania...

i te grille jezus
Zgadzam się. Dziękuję bogu, że to nie moje własne mieszkanie i na pewno się na taki budynek nie zdecyduję przy kupnie. A najbardziej mnie dziwią ludzie kupujący te mieszkania na parterze, jak widzę te podłogi równo z gruntem i wiecznie zasłonięte rolety, bo przecież każdy idący przez osiedle widzi, jak gotujesz pomidorową albo gości przyjmujesz, porażka.
Ooo, jeszcze mnie dziwią takie zabudowane balkony jak te po lewej stronie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 895.jpg (36,2 KB, 175 załadowań)
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:18   #1633
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziwi mnie babka, która siedzi obok mnie w busie. Pełny makijaż: podkład, puder, roz, brazer, kreska i cienie, ale rzęs nie wytuszowala
ja czasem też tak robie. tylko że bez kreski. zapominam o tuszu

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja jeśli nie w domu to chciałabym mieszkać w kamienicy, podobają mi się takie wysokie mieszkania
kamienice maja grube sciany... nie to co w wiezowcu
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 15:30   #1634
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość




kamienice maja grube sciany... nie to co w wiezowcu
a to swoją drogą, jednak budownictwo kiedyś a teraz to niebo a ziemia :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 15:42   #1635
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

dziwią mnie moi sąsiedzi..
co 3 dni regularnie o godzinie 7-9 rano tłuką schabowe.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:07   #1636
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że wchodząc na stronę www jakiegoś alkoholu muszę podać swoją datę urodzenia.
No tak, bo niepełnoletni nie mogą sobie dowolnej daty wpisać...
Ale to nie chodzi o to żeby niepełnoletni nie wchodzili, tylko żeby nikt się nie przyczepił że nie ma odpowiedniego ostrzeżenia. Jak jakiś małolat wejdzie to odpowiedzialność spada na jego rodziców a nie na firmę.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:12   #1637
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Mnie w ogóle dziwi, że coś takiego na stronach z alkoholem musi być. Tak jakby był zakaz nawet patrzenia na alkohol przez osoby niepełnoletnie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:16   #1638
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle dziwi, że coś takiego na stronach z alkoholem musi być. Tak jakby był zakaz nawet patrzenia na alkohol przez osoby niepełnoletnie
Oj wiesz, ustawa o wychowaniu w trzeźwości itd. Dlatego nie można pić publicznie bo jeszcze jakieś dziecko spojrzy i też zacznie pić.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:25   #1639
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Oj wiesz, ustawa o wychowaniu w trzeźwości itd. Dlatego nie można pić publicznie bo jeszcze jakieś dziecko spojrzy i też zacznie pić.
Rozumiem że dziecko NIE WIDZI alkoholu na półkach w sklepie...? Ogródków piwnych w centrum miasta?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 16:28   #1640
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a to swoją drogą, jednak budownictwo kiedyś a teraz to niebo a ziemia :P
Niby tak, ale mieszkam w bloku wybudowanym w latach 50tych ubiegłego wieku i ściany są strasznie cienkie, w dodatku zbudowane z cegły dziurawki. Słychać niemal wszystko co robią i o czym rozmawiają sąsiedzi
Wcześniej mieszkałam w starej kamienicy i tam były naprawdę grube ściany, brakuje mi ich tutaj.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:29   #1641
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Oj wiesz, ustawa o wychowaniu w trzeźwości itd. Dlatego nie można pić publicznie bo jeszcze jakieś dziecko spojrzy i też zacznie pić.
Aż dziw, że rodzice mogą w domu wypić alkohol, jeśli w tym domu aktualnie przebywa też dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Rozumiem że dziecko NIE WIDZI alkoholu na półkach w sklepie...? Ogródków piwnych w centrum miasta?
Reklam piwa w telewizji oraz np. krewnych pijących alkohol w domu…
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 17:16   #1642
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

Reklam piwa w telewizji oraz np. krewnych pijących alkohol w domu…
A mnie dziwi, że nie można puszczać reklam alkoholi z wyjątkiem piwa. Skąd ten wyjątek? Przecież piwem też się można schlać jak ktoś ma słabą głowę
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 17:28   #1643
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Rozumiem że dziecko NIE WIDZI alkoholu na półkach w sklepie...? Ogródków piwnych w centrum miasta?
Nie Wtedy chwilowo ślepnie ale tylko na alkohol.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:03   #1644
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
u mnie od dwóch tygodni malują korytarz. Nie dość, że ściany są cienkie, że możesz usłyszeć jak sąsiad puszcza bąka, to jeszcze capi farbą w mieszkaniu.
Liczę na to, że uda nam się przenieść w lepsze miejsce. Gdzieś do kamienicy.
U mnie w bloku od października zdążyli na klatce schodowej: wymieniać elektrykę, cośtam grzebać z szybem od windy ze trzy razy, kłaść kafelki, zrywać tynk i szpachlować, a teraz malują od tygodnia. Zwariować idzie. A jak akurat nic nie robią na korytarzu to któryś sąsiad się uaktywnia z remontem
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:17   #1645
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
U mnie w bloku od października zdążyli na klatce schodowej: wymieniać elektrykę, cośtam grzebać z szybem od windy ze trzy razy, kłaść kafelki, zrywać tynk i szpachlować, a teraz malują od tygodnia. Zwariować idzie. A jak akurat nic nie robią na korytarzu to któryś sąsiad się uaktywnia z remontem
U mnie przed blokiem robili chodnik. Ponad miesiąc.
Przez pierwszy tydzień wyznaczyli szerokość do połowy bloku i jedli drugie śniadanie/obiad/podwieczorek.
Drugi tydzień - wyznaczyli szerokość do końca bloku i jedli.
W trzecim tygodniu pracowali tylko do połowy, bo wypadły święta. Więc żeby się nie przepracowywać to od poniedziałku do czwartku siedzieli i jedli. I patrzyli na przechodzących ludzi. Od czasu do czasu któryś stanął przy łopacie żeby wyglądało.
Czwarty tydzień zaczął się od wtorku, bo po świętach. I zaczęli podsypywać piaskiem i układać kostkę.
Oczywiście układać też musieli etapami, bo zaczęli robić też chodnik przed drugim blokiem. Więc pierwsza klatka miała chodnik do drugiej klatki, a reszta była z piaskownicą przed wejściem.
No w każdym razie, zaczęli końcem marca. Za chwilę będzie czerwiec, a oni jeszcze przyjeżdżają i coś tam kończą
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:47   #1646
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;46666961]A mnie dziwi, że nie można puszczać reklam alkoholi z wyjątkiem piwa. Skąd ten wyjątek? Przecież piwem też się można schlać jak ktoś ma słabą głowę[/QUOTE]

... Jakby to było coś trudnego nie no, ja mam słabą głowę i w dodatku jestem chuda, po dwóch piwach jestem już ostro wcięta - tyle że na imprezach dwa piwa na łebka to zwykle minimum, po czterech każdy będzie spity. To jest problem i też mnie to dziwi - telewizja pokazuje że piwo to taki fajny napój jak Cola czy Fanta, wciąż w niektórych środowiskach panuje opinia że "piwo to nie alkohol", a potem mamy różne wypadki.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:58   #1647
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Ja dzisiaj widziałam kobitkę, która miała czarne smokey chyba. Ciężko było stwierdzić, bo miala tylego nawalone i tak jakoś nierówno, że nie wiem czy jej się źle roztarło czy się rozmazała no i obowiązkowo nie wytuszowane rzęsy. Jakaś plaga? A i druga kobitka, klasyka gatunku, czarna krecha na dolnej powiece i zero tuszu na rzęsach.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 19:26   #1648
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;46666961]A mnie dziwi, że nie można puszczać reklam alkoholi z wyjątkiem piwa. Skąd ten wyjątek? Przecież piwem też się można schlać jak ktoś ma słabą głowę[/QUOTE]

W sumie to nie wiem, dlaczego dla piwa jest wyjątek. Może nie chodzi o sam trunek, ale o to, ile procent alkoholu ma? Ale wtedy pewnie pojawiałyby się reklamy słabszych likierów czy nalewek, a takich nie kojarzę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 21:55   #1649
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziwi mnie babka, która siedzi obok mnie w busie. Pełny makijaż: podkład, puder, roz, brazer, kreska i cienie, ale rzęs nie wytuszowala
Ja dziś zobaczyłam babkę, która coś za dużo różu na policzkach miała.
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 22:22   #1650
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Rozmowa dwójki na facebooku na tablicy ogólnodostępnej:

ona: Dobranoc Miśku
on (lubi to): Przeca śpisz obok mnie
ona: i co z tego?
on: Caluj nie pier... ;*
ona: Gdybyś nie wolał x-a to bym całowała

Dziwi mnie.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 14:37:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.