Problem z grą :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 13:39   #1
AngelRaspberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Exclamation

Problem z grą :/


Wczoraj za namową koleżanki postanowiłam pobrać dodatki ( simy ) z giełdy wymiany na stronie simsów. Wszystko zrobiłam z godnie z tym co mówiła koleżanka czyli pobrałam i zainstalowałam w menu simsów. Przez pierwsze 3-4 godziny, bo na około tyle wciągnęła mnie gra wszystko działało Dałam laptopowi odpocząć z 2 godziny i znowu zaczęłam grać.
Wszystko było okej może tylko działały trochę wolniej i lekko się zacinały, ale po tylu godzinach wydawało mi się to normalne.
Kiedy kończyłam kończyć nowego sima, który miał dojść do starej gry zaczął znikać mi ekran. Na początku ściemnił się cały obraz tak jakbym zminimalizowała simsy i znów powróciłam do grania, ale ja nic takiego nie zrobiłam. Potem pojawiał się obraz normalny i co jakiś czas wszystko znikało. Chwilkę to potrwało i zdążyło mnie wystraszyć nie na żarty ( przyznam że raz mi się tylko zdarzyło takie coś, ale było to dość dawno ). Następnie był już tylko czarny ekran i jedyne co dało się zrobić to zminimalizować i za pomocą menadżera zadań wyłączyć grę.
Pomimo tego wszystkiego następnego dnia spróbował ponownie zrobić to samo. Co zakończyło się taką samą porażką jak wcześniej. Stwierdziłam, że może w mojej rodzince pojawił się jakiś błąd i jakąś godzinę temu usunęłam rodzinkę i postanowiłam stworzyć nową. Jakimś cudem udało mi się ją stworzyć. Potem zeszłam może na 5-6 minut zjeść i kiedy wróciłam zobaczyłam znowu czarny ekran.
Czy to może być jakiś błąd ?
Czy to przez to że pobrałam te simy ?
Jest jeszcze jeden powód. Wyskakuje mi aktualizacja, ale ja jej nie pobrałam stwierdziłam, że nic się nie stanie. Czy to może być przez to ?
A może jakieś wirusy ? Czytałam, że w 2009 na giełdzie wymiany był jakiś wirus lalka. Czy to to ?
Pomocy
AngelRaspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 10:42   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z grą :/

Cytat:
Napisane przez AngelRaspberry Pokaż wiadomość
Wczoraj za namową koleżanki postanowiłam pobrać dodatki ( simy ) z giełdy wymiany na stronie simsów. Wszystko zrobiłam z godnie z tym co mówiła koleżanka czyli pobrałam i zainstalowałam w menu simsów. Przez pierwsze 3-4 godziny, bo na około tyle wciągnęła mnie gra wszystko działało Dałam laptopowi odpocząć z 2 godziny i znowu zaczęłam grać.
Wszystko było okej może tylko działały trochę wolniej i lekko się zacinały, ale po tylu godzinach wydawało mi się to normalne.
Kiedy kończyłam kończyć nowego sima, który miał dojść do starej gry zaczął znikać mi ekran. Na początku ściemnił się cały obraz tak jakbym zminimalizowała simsy i znów powróciłam do grania, ale ja nic takiego nie zrobiłam. Potem pojawiał się obraz normalny i co jakiś czas wszystko znikało. Chwilkę to potrwało i zdążyło mnie wystraszyć nie na żarty ( przyznam że raz mi się tylko zdarzyło takie coś, ale było to dość dawno ). Następnie był już tylko czarny ekran i jedyne co dało się zrobić to zminimalizować i za pomocą menadżera zadań wyłączyć grę.
Pomimo tego wszystkiego następnego dnia spróbował ponownie zrobić to samo. Co zakończyło się taką samą porażką jak wcześniej. Stwierdziłam, że może w mojej rodzince pojawił się jakiś błąd i jakąś godzinę temu usunęłam rodzinkę i postanowiłam stworzyć nową. Jakimś cudem udało mi się ją stworzyć. Potem zeszłam może na 5-6 minut zjeść i kiedy wróciłam zobaczyłam znowu czarny ekran.
Czy to może być jakiś błąd ?
Czy to przez to że pobrałam te simy ?
Jest jeszcze jeden powód. Wyskakuje mi aktualizacja, ale ja jej nie pobrałam stwierdziłam, że nic się nie stanie. Czy to może być przez to ?
A może jakieś wirusy ? Czytałam, że w 2009 na giełdzie wymiany był jakiś wirus lalka. Czy to to ?
Pomocy
Nikt Ci nie powie przez internet czy masz wirusa, czy błąd gry czy jeszcze coś innego.
Nawet nie wiadomo czy masz antywirusa to po pierwsze.
Równie dobrze to może się karta graficzna przegrzewać.
To może być WSZYSTKO.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 11:02   #3
AngelRaspberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z grą :/

Dziękuję za odpowiedź Na szczęście błąd znikł po usunięciu dodatków coś za coś niestety :/
AngelRaspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 13:29   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z grą :/

Cytat:
Napisane przez AngelRaspberry Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Na szczęście błąd znikł po usunięciu dodatków coś za coś niestety :/
Zwłaszcza, że często te dodatki robią ludzie i mogą mieć różne "bugi".
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:37   #5
MateoPoleo11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z grą :/

Po prostu to była wina dodatków najpewniej. Musisz uważać co instalujesz.
__________________
Moje ulubione zespoły muzyczne:

Green Day, Black Sabbath, Metallica, RHCP, Behemoth. Wkrótce będzie więcej!
MateoPoleo11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-21 11:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.