Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 17:55   #1
ElaFanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Red face

Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?


Pisze, do Was z ogromna prosba. Czy moglabyscie mi cos doradzic w sprawie moich pseudo-krecacych sie wlosow? Nie mam na nie pomyslu, a Wy jestes ekspertkami, wiec bardzo na Was licze. Moje wlosy sa wstretne...strasznie sie pusza, mimo ukladania nawet olejku kokosowego w duzych ilosciach. Uzywalam przeroznych odzywek: m.in wax, kallos. Nakladam regularnie miod, rycyne, olej kokosowy. Myje je metoda omo na zmiane z myciem sama odzywka. Lykam silice, zeby ni ewypadaly. Od 1,5r. nie uzywam prostownicy, od 0,5 roku nawet nie susze. Unikam kosmetykow do stylizacji. Czasem uzyje tylko jedwabiu, ale takiego bez alkoholu w skladzie. Robie co tylko moge, a one i tak sa paskudne. Raz z zyciu uzylam szamponu koloryzujacego Casting kolor swietlisty blond, bylo to w czerwcu, jednak nie zauwazylam wiekszego zniszczenia wlosow. Sa one obciete na prosto, obecnie zapuszczam bo twarz mam okragla i te wlosy jeszcze bardziej ja zaokraglaja. Jednak regularnie podcinam koncowki. Czy mozecie mi pomoc? Podpowiedziec jak mam o nie dbac? jak obciac? Juz nie wiem jak sobie z nimi radzic Bardzo prosze Was o porade...

Edytowane przez ElaFanta
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:39
ElaFanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 14:56   #2
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?

mam identyczne włosy i ten sam, koszmarny problem!
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:22   #3
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?

skoro włosy są przycięte na prosto to powinnaś je lekko ścieniować wtedy bedą sie lepiej układały i skret bedzie ładniejszy
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:09   #4
olaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?

mam pytanko;P proostuje włosy ale zaraz po tym jak to zrobie zaraz sie podwijaja we wszystkie strony!:/;/;// zanim wyjde z domu mam juz pofalowane włosy... czy zna ktos jakis sposob lub kosmetyk ktory mi pomoze w utrzymaniu prostych włosów na dluzej???;/ z gory dzięki;***
olaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:30   #5
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?

a ja bym zapusciła długie loczki są sliczne
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 23:02   #6
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?

Jako profesjonalista postaram się Ci coś doradzić
Mając okrągłą twarz nie powinnać ścinać loków na prosto. Powinny być wycieniowane (jqa bymn je wycieniowała ciut mocniej, ale bez przesady). Przydała by się na pewno wtedy jakas ukośna grzywka ale dłuzsza i powinna być prostowana gdyż skręcona będzie koszmarnie wyglądać (ale nie jest to koniecznie, musi to sprawdzić fryzjer czy bedzie pasowac do Twojej twarzyc i czy dasz sobie sama z nią radę). W środkowej części głowy (od ucha do ucha) przycięła bym dosyć krótko (warstwa powinna mieć ok 2 cm szerokości), to sprawi, ze fryzura opodbije sie lekko do góry co wpłynie korzystnie na kształt Twojej twarzy. Włosy z góry ścieniować (bardzo delikatnie) ale tak żeby zakryły tą krótsza warstwę, która ma wpłynąć na podbicie. Dolna warstwa pozostawiona jak najdłuzej. Mimo obciecia włosy będą sie wydawac w tej fryzurce dłuższe
Co do koloru.
Broń Cię panie Boże od farb i tych sklepowych przede wszystkim. Powinnaś udac się do fryzjera, bądź jak sama masz dojście kupić Colorance kwaśny (acid lotion) firmy Goldwell (To nie farba tylko tzw. płukanka koloryzująca nadająca blask i zamykająca łuskę włosa, uwydatni również Twój kolor naturalny). Po tym zabiegu na pewno przestaną się puszyć!.
Jakbyś to zrobła to gwarantuję, ze przejdziesz totalną metamorfozę! Na plus oczywiście
Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "


Edytowane przez evcia84
Czas edycji: 2008-09-11 o 23:04 Powód: Literówka :)
evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:55   #7
ElaFanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy moja wieczna zmora.. Czy da sie zrobic z nich ladna fryzurę?

dziewczyny bardzo Wam dziekuje! Szczegolnie Tobie evcia84, za taki dokladny opis. Postaram sie poszukac dobrego fryzjera w mojej okolicy, zeby tak je obciac jak opisalas. Sprobuje tez kupic ten produkt z Goldwell. Jeszcze raz bardzo dziekuje za rady
ElaFanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.