Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 15:05   #5011
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No faktycznie, biorąc pod uwagę, że i polski wax jest w saszetce... To popróbuję. A możesz mi jeszcze napisać, który będzie mniej obciążał przetłuszczające włosy?
Tego Kallosa chyba widziałam ostatnio w sklepie fryzjerskim, (jak kupowałam szczotkę z naturalnego włosia ), ale nie byłam pewna czy to ten...
A poza tym tych Kallosów jest kilka więc nie wiedziałam, który tu był tak wychwalany...
Mnie chodzi o mlecznego (pozostłe kallosy mają przeważnie silikony). A szczotkę popieram
Z tym obciążaniem to pytasz o waxa?
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 15:44   #5012
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 569
GG do angela__
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzisaj mama sprawiłam mi maskę rozświetlającą włosy Marion.
Chyba ma silikony , ale pomyślałam że raz na jakiś czas nic się nie stanie jeśli będe jej używać, no i pozatym mam teraz barwe tataro-chmielową więc je zmyje

Może Wy coświęcej wyczytacie z jej skladu i ocenicie?

składniki [wg INCI]
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium 70 (And) Dipropylene Glycol, Cetearyl Alcohol (And) Ceteareth-20 , Silk Protein, Prunus Amygdalus Dulcis (sweet almond) oil, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid
angela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 15:50   #5013
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Virka, ja mam Kallosa mlecznego tego ==> http://www.eversun.pl/kosmetyki_abac...C3%B3w-ml.html
w sklepie fryzj., powiedizano mi ze lepszy jest ten http://www.abc-uroda.com/default.asp...447&pro=316776 wiem, ze różnicą jest kraj go produkujący, ale na 100% to nei wiem czy to prawda
Dziękuję za linki
Szkoda, że nie ma składu tego drugiego, bo zostałyby rozłożone na czynniki pierwsze

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Mnie chodzi o mlecznego (pozostłe kallosy mają przeważnie silikony). A szczotkę popieram
Z tym obciążaniem to pytasz o waxa?
Ty używasz tego kallosa jak w pierwszym linku?
O obciążanie pytam i o to i o to
A szczotka, fajna, masaż skóry ekstra, to mrowienie po czesaniu jest super Tylko strasznie, strasznie elektryzuje mi włosy... Normalnie ciężko się uczesać, bo jakby piorun w miotłę strzelił
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 16:04   #5014
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez angela__ Pokaż wiadomość
Dzisaj mama sprawiłam mi maskę rozświetlającą włosy Marion.
Chyba ma silikony , ale pomyślałam że raz na jakiś czas nic się nie stanie jeśli będe jej używać, no i pozatym mam teraz barwe tataro-chmielową więc je zmyje

Może Wy coświęcej wyczytacie z jej skladu i ocenicie?

składniki [wg INCI]
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium 70 (And) Dipropylene Glycol, Cetearyl Alcohol (And) Ceteareth-20 , Silk Protein, Prunus Amygdalus Dulcis (sweet almond) oil, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid
silikonów nie ma, składowo jest całkiem ok.
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ty używasz tego kallosa jak w pierwszym linku?
O obciążanie pytam i o to i o to
A szczotka, fajna, masaż skóry ekstra, to mrowienie po czesaniu jest super Tylko strasznie, strasznie elektryzuje mi włosy... Normalnie ciężko się uczesać, bo jakby piorun w miotłę strzelił
Ja mam tego co w drugim linku, chociaż jak ostatnio "siedziałam" godzinę w sklepie, to porównywałam skład tego małego i dużego i były takie same. Tu ten mały (w pierwszym linku) jest nieco inny. Dziwne, zawsze się spotykałam z tym, że mały i duży kallos miały taki sam skład

Co do obciażania- ani kallos ani wax(ja mam ten do suchych) moich kudłow nie obciąża. Muisz przetestować, w razie w zawsze można nakładać od ucha. Jak już to prędzej o obciażnie posądzałabym kallosa niz wax'a. Tak jakos intuicyjnie

Mnie moja druga szczotka też na początku elekryzowała włosy. Teraz przestała....bladego pojęcia nie mam dlacego ale tym lepiej dla mnie.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 16:10   #5015
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Ja mam tego co w drugim linku, chociaż jak ostatnio "siedziałam" godzinę w sklepie, to porównywałam skład tego małego i dużego i były takie same. Tu ten mały (w pierwszym linku) jest nieco inny. Dziwne, zawsze się spotykałam z tym, że mały i duży kallos miały taki sam skład

Co do obciażania- ani kallos ani wax(ja mam ten do suchych) moich kudłow nie obciąża. Muisz przetestować, w razie w zawsze można nakładać od ucha. Jak już to prędzej o obciażnie posądzałabym kallosa niz wax'a. Tak jakos intuicyjnie

Mnie moja druga szczotka też na początku elekryzowała włosy. Teraz przestała....bladego pojęcia nie mam dlacego ale tym lepiej dla mnie.
Dziękuję
Już wszystko wiem i przetestuję oba

A szczotka, może też mnie przestanie elektryzować...A ciekawe, bo jak czeszę córcię, to jej włosów nie elektryzuje
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 16:15   #5016
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

co powieciemi o tym skladzie????bo dzis zakupilam szampon

sk:aqa,sls,cocomidopropyl betaine,cocamide dea,soyamide dea,cocamidopropylamine oxide,sodium laureth-5,carboxylate,peg-7,glyceryl cocate,polyqaternium-7,hydroksypropyltrimonium honey,citrus medica limonum extrackt,propylene glycol,citric acid,disodium edta,sodium chloride,parfum,butylphen yl,methyklprpopional,coum arin,hexyl cinnamal,linalool,dmdm hydantoin,methylchloroiso thiazolinone.metylozothia zolinone,ci:16255,19140.

i jak?
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:20   #5017
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jak na moje oo to składzik przeciętny. Powinien dobrze myć, bo ma dużo substancji powierzchniowo czynnych, ale nie jest zbyt odżywczy.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 17:29   #5018
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

aha musze kupic goldwella oczyszczajacy bo ma ciekawy sklad bo ten co napisalam zawiera silikony wiec nie bedzie ich zmywal dobrze??mam racje czy nie??

czy moze polecicie mi jakis szampon co swietnie usunie silkony???myslicie ze jezeli wybiore goldwella to bedzie dobry wybor??
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:31   #5019
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jessssuuuuu, ale się nalatałam po sklepach. Przez dwa dni łaziłam po różnych sklepach i na nic to się zdało Olejku kokosowego - BRAK, kallosa mlecznego - BRAK, szampony Bebi - BRAK! No nic w tych sklepach nie ma
Nie mając innego wyjścia kupiłam szampon Babydream i balsam do włosów Aloe Vera Zobaczymy co z tego wyniknie...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:36   #5020
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
aha musze kupic goldwella oczyszczajacy bo ma ciekawy sklad bo ten co napisalam zawiera silikony wiec nie bedzie ich zmywal dobrze??mam racje czy nie??

czy moze polecicie mi jakis szampon co swietnie usunie silkony???myslicie ze jezeli wybiore goldwella to bedzie dobry wybor??
Ten szamponz poprzedniego posta da sobie radę z silikonami a dodatkowo nie zawiera ich w sobie, więc to ma na plus. Natomiast niewiele w nim substancji aktywnych, które poprawiają kondycję włosa, no- ale od czego są odżywi?

Zatem jeśli chcesz oczyścić włosy, to będzie dobry. Natomiast wg mnie w tej funkcji równie świetnie spisze się nasza rodzima Joanna, nie dość, że 5x tańsza, to jeszcze bogatsza w składzie o ekstrakty...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:47   #5021
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

magros a co to jest ten kallos mleczny?
Gdzie go mozna kupic i za ile?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 18:08   #5022
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
magros a co to jest ten kallos mleczny?
Gdzie go mozna kupic i za ile?
Cały czas o nim się tutaj przewija, a kilka postów wyżej są nawet linki
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 18:14   #5023
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Jessssuuuuu, ale się nalatałam po sklepach. Przez dwa dni łaziłam po różnych sklepach i na nic to się zdało Olejku kokosowego - BRAK, kallosa mlecznego - BRAK, szampony Bebi - BRAK! No nic w tych sklepach nie ma
Nie mając innego wyjścia kupiłam szampon Babydream i balsam do włosów Aloe Vera Zobaczymy co z tego wyniknie...
Spokojnie i, ten z aloesem to też moze być udany zakup. Koniecznie zdaj relację z użytkowania
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 18:54   #5024
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

wątek przekroczył 5000 postów

zapraszam do kontynuacji tematu w nowym watku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6679420
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.