Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 20:27   #31
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
chyba chodziło Ci o amle



tak , tak ... nie wiem o czym wtedy myslałam
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 20:36   #32
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Jestem i ja. Mam nadzieję, że tę część będę śledzić dokładniej niż poprzednią.

Wczoraj farbowałam, jak zwykle tylko odrosty /przynajmniej się starałam/, na brąz, oczywiście na olej - kokos efavitu
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 20:57   #33
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Ciekawość zwyciężyła i weszłam na bloga tej dziewczyny. To co zobaczyłam i przeczytałam to woła o pomstę do nieba. Posta z tymi 'błyszczącymi się" włosami i komentarzem od anonimowej, że są zniszczone tez przeczytałam. Czy ludzie naprawdę są aż tak ślepo zapatrzeni w siebie? Równie dobrze mogę sobie zaktualizować zdjęcia włosów w albumie i napisać: "och, patrzcie jak mi się błyszczą i końcówki są przecież zdrowe" Dobrze wiem, że mam je zniszczone i nie będę się zapierać rękami i nogami, że jest inaczej.
Do tego to nieczytanie ze zrozumieniem komentarzy i dopowiadanie sobie co do głowy przyjdzie.
I farby Palette, a fuuu.
Jedno jest pewne- takich fryzjerek jak ona jest na pęczki i wolę je omijać szerokim łukiem. Zresztą jej włosy jak dla mnie są antywizytówką.

Pardon, że tak offtopowo, ale nóż w kieszeni mi się otworzył, a nie chcę sobie go stępić

A ja dzisiaj tylko maść sutkową na końce nałożyłam
Ja jej wpisałam komentarz, ale chyba się nie spodobał, bo się nie pojawił :P Nie został zaakceptowany :P

Doszły do mnie półprodukty! Teraz siedzę chwilę z olejem z nasion pietruszki (działa na mnie bardzo fajnie, jeden z lepszych, ale zapach mnie potwornie irytuje, więc nie używam często), potem umyję włosy, nałożę maskę, dowalę mnóstwo półproduktów. A potem jeszcze w planach odżywka elseve do farbowanych - dzisiaj kupiłam, wiadomo, że to drogeryjne, ale potrzebowałam czegość z filtrem uv, a akurat był w sklepie, więc chwyciłam. Jakiś tam filtr pewnie ma.

W ogóle potworna pogoda teraz dla włosków. Dla mnie już zdecydowanie za gorąco, czuję się odwodniona - piję dużo, ponad 2 litry dziennie wody, używam kremu do ciała albo oleju - a czuję, że skóra sucha strasznie, aż mi jest niewygodnie :P Nie wspominając o włosach, bo one już zupełnie tego nie wytrzymują. Kupiłam dzisiaj takie tabletki nawilżajace od wewnątrz, mam nadzieję, że coś tam pomogą.

Weegirl - teraz Twoje włosy są dużo ładniejsze
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:24   #34
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

ja też się melduję w nowym wątku

jeszcze ad oleju cedrowego z poprzedniej części - ja się nie obrażam za określenie snobizm, oleju za 170 zł bym nie kupiła - zwłaszcza, że na allegro są już za 20-30 zł, a to chyba dosyć normalna cena jak za 100-200 ml... Khadi kosztuje 58 bodajże, więc bez przesady...

A co do rozkładania się ciał, to nie wiem, bo się nie znam, ale wydaje mi się, że bez mumifikacji zwłoki nie zachowałyby się w tak dobrym stanie przez tyle tysiącleci. Widać to chociażby po tym, że zwłoki biedniejszych egipcjan albo w ogóle się nie zachowały albo zachowały się w bardzo złym stanie w porównaniu do zwłok kast wyższych, czy też faraonów - których to ciała były konserwowane m.in. olejem cedrowym.

A ad OLEJU SEZAMOWEGO - to widziałam dzisiaj superpharmie 250 ml przecione na 17 zł i teraz sobie w brodę pluję, że nie kupiłam.
Ale za to nabyłam nowy olejek alterry z papają - ktoś go próbował? lepszy od granatu?

Udało mi się też dostaćdzisiaj Glorię - nigdy jej nie próbowałam - zobaczymy jak się spisze nałożona po oleju ona nie ma silikonów, co nie?
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:25   #35
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a witam nowy wątek BEZ oleju na włosach jutro naolejuje
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:26   #36
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez mahhysia Pokaż wiadomość
Jaką masz porowatość?
Ja dziś właśnie pierwszy raz olejuje i zobaczę jak to, a tak się na niego nakręciłam.
Czy to prawda, że olej sezamowy jest leciutki i da się go zmyć odżywką?
ja nawet powiedziałabym, że każdy olej oprócz rycyny da się zmyć odżywką


nikt nie pochwalił mojego ładnego rymu w pierwszym poście
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:29   #37
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
ja też się melduję w nowym wątku

jeszcze ad oleju cedrowego z poprzedniej części - ja się nie obrażam za określenie snobizm, oleju za 170 zł bym nie kupiła - zwłaszcza, że na allegro są już za 20-30 zł, a to chyba dosyć normalna cena jak za 100-200 ml... Khadi kosztuje 58 bodajże, więc bez przesady...

A co do rozkładania się ciał, to nie wiem, bo się nie znam, ale wydaje mi się, że bez mumifikacji zwłoki nie zachowałyby się w tak dobrym stanie przez tyle tysiącleci. Widać to chociażby po tym, że zwłoki biedniejszych egipcjan albo w ogóle się nie zachowały albo zachowały się w bardzo złym stanie w porównaniu do zwłok kast wyższych, czy też faraonów - których to ciała były konserwowane m.in. olejem cedrowym.

A ad OLEJU SEZAMOWEGO - to widziałam dzisiaj superpharmie 250 ml przecione na 17 zł i teraz sobie w brodę pluję, że nie kupiłam.
Ale za to nabyłam nowy olejek alterry z papają - ktoś go próbował? lepszy od granatu?

Udało mi się też dostaćdzisiaj Glorię - nigdy jej nie próbowałam - zobaczymy jak się spisze nałożona po oleju ona nie ma silikonów, co nie?
Chociaż snobizm to jest określenie negatywne, co by kto nie mówił
Właśnie Khadi cenowo wyszedłby pewnie podobnie, a ile osób go kupuje

Ja jestem dzisiaj po Glorii, nie ma silikonów, choć mi trochę obciąża włosy
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 21:35   #38
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
ja też się melduję w nowym wątku

jeszcze ad oleju cedrowego z poprzedniej części - ja się nie obrażam za określenie snobizm, oleju za 170 zł bym nie kupiła - zwłaszcza, że na allegro są już za 20-30 zł, a to chyba dosyć normalna cena jak za 100-200 ml... Khadi kosztuje 58 bodajże, więc bez przesady...

A co do rozkładania się ciał, to nie wiem, bo się nie znam, ale wydaje mi się, że bez mumifikacji zwłoki nie zachowałyby się w tak dobrym stanie przez tyle tysiącleci. Widać to chociażby po tym, że zwłoki biedniejszych egipcjan albo w ogóle się nie zachowały albo zachowały się w bardzo złym stanie w porównaniu do zwłok kast wyższych, czy też faraonów - których to ciała były konserwowane m.in. olejem cedrowym.

A ad OLEJU SEZAMOWEGO - to widziałam dzisiaj superpharmie 250 ml przecione na 17 zł i teraz sobie w brodę pluję, że nie kupiłam.
Ale za to nabyłam nowy olejek alterry z papają - ktoś go próbował? lepszy od granatu?

Udało mi się też dostaćdzisiaj Glorię - nigdy jej nie próbowałam - zobaczymy jak się spisze nałożona po oleju ona nie ma silikonów, co nie?
Mumie w Egipcie zachowały się tak dobrze nie ze względu na olej cedrowy czy klimat - pewnie to też wpłynęło w jakimś stopniu, ale bez przesady - tylko przez piramidy. Piramidy były tak "ściśle" budowane, że powietrze się nie dostawało do tych pomieszczeń z ciałami - o ile pamiętam to jak potem naukowy się dostali do tych piramid to nawet owoce tam będące znaleźli niezepsute.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:42   #39
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Melduję się
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:48   #40
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Mumie w Egipcie zachowały się tak dobrze nie ze względu na olej cedrowy czy klimat - pewnie to też wpłynęło w jakimś stopniu, ale bez przesady - tylko przez piramidy. Piramidy były tak "ściśle" budowane, że powietrze się nie dostawało do tych pomieszczeń z ciałami - o ile pamiętam to jak potem naukowy się dostali do tych piramid to nawet owoce tam będące znaleźli niezepsute.
Właśnie nie do końca, bo przez suche egipskie powietrze woda szybciej odparowywała, co zapobiegało rozkładowi. Pomagało w tym też nacieranie sodą, też powodowało szybsze odparowywanie wody. W tym końcowym etapie sodę mieszano też np z olejem czy żywicą, dlatego skóra się dobrze konserwowała. Tym bardziej, że jest dużo dobrze zachowanych zwłok, których nie wydobyto z piramid.
Mówię konkretnie o tych egipskich mumiach, bo innymi się nigdy nie interesowałam.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:49   #41
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
A ad OLEJU SEZAMOWEGO - to widziałam dzisiaj superpharmie 250 ml przecione na 17 zł i teraz sobie w brodę pluję, że nie kupiłam.
Ale za to nabyłam nowy olejek alterry z papają - ktoś go próbował? lepszy od granatu?
Szału ni ma, w Lidlu 250ml za 9,99.

A co do mumii.... Ja tam wolę mieć ładne włosy teraz, a nie za 2000 lat :-D
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM



Edytowane przez ksantypa7
Czas edycji: 2012-04-30 o 21:53
ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 21:56   #42
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
ja też się melduję w nowym wątku

jeszcze ad oleju cedrowego z poprzedniej części - ja się nie obrażam za określenie snobizm, oleju za 170 zł bym nie kupiła - zwłaszcza, że na allegro są już za 20-30 zł, a to chyba dosyć normalna cena jak za 100-200 ml... Khadi kosztuje 58 bodajże, więc bez przesady...

A co do rozkładania się ciał, to nie wiem, bo się nie znam, ale wydaje mi się, że bez mumifikacji zwłoki nie zachowałyby się w tak dobrym stanie przez tyle tysiącleci. Widać to chociażby po tym, że zwłoki biedniejszych egipcjan albo w ogóle się nie zachowały albo zachowały się w bardzo złym stanie w porównaniu do zwłok kast wyższych, czy też faraonów - których to ciała były konserwowane m.in. olejem cedrowym.

A ad OLEJU SEZAMOWEGO - to widziałam dzisiaj superpharmie 250 ml przecione na 17 zł i teraz sobie w brodę pluję, że nie kupiłam.
Ale za to nabyłam nowy olejek alterry z papają - ktoś go próbował? lepszy od granatu?

Udało mi się też dostaćdzisiaj Glorię - nigdy jej nie próbowałam - zobaczymy jak się spisze nałożona po oleju ona nie ma silikonów, co nie?
Moje włoski bardzo lubią olejek z papają.
Zazdroszczę Glorii (poluję na nią od paru miesięcy i nadal nic)
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:57   #43
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Melduję się
Dzisiaj bez oleju, było za to oczyszczanie włosków, a później Biovax plus półprodukty
Musiałam porządnie umyć włoski, bo przez ostatnie dwa dni miałam awarię w domu i musiałam myć włosy w misce



Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
ja też się melduję w nowym wątku

jeszcze ad oleju cedrowego z poprzedniej części - ja się nie obrażam za określenie snobizm, oleju za 170 zł bym nie kupiła - zwłaszcza, że na allegro są już za 20-30 zł, a to chyba dosyć normalna cena jak za 100-200 ml... Khadi kosztuje 58 bodajże, więc bez przesady...


A ad OLEJU SEZAMOWEGO - to widziałam dzisiaj superpharmie 250 ml przecione na 17 zł i teraz sobie w brodę pluję, że nie kupiłam.
Ale za to nabyłam nowy olejek alterry z papają - ktoś go próbował? lepszy od granatu?

Udało mi się też dostaćdzisiaj Glorię - nigdy jej nie próbowałam - zobaczymy jak się spisze nałożona po oleju ona nie ma silikonów, co nie?
Moim zdanie jak na olej, to cena np. 35 zł za 100 ml, to wcale nie przegięcie, tym bardziej, że niektóre z Nas kupują takie oleje

Olej sezamowy dostaniesz teraz w Lidlu za 9,99 zł/250 ml i to nierafinowanego

No i Gloria nie ma silikonów
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 22:28   #44
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Melduję się
Dzisiaj bez oleju, było za to oczyszczanie włosków, a później Biovax plus półprodukty
Musiałam porządnie umyć włoski, bo przez ostatnie dwa dni miałam awarię w domu i musiałam myć włosy w misce



ojej bidulka
a mi się Vatika nie domyła i musiałam dzisiaj spiąć
dzisiaj nie olejuję, tzn naolejowałam ciało olejkiem Suhada
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 22:40   #45
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Meldunek w nowej części Dzisiaj nie udało mi się zmyć po boku trochę oleju, było gorąco i zaczęło być widać, że szampon gdzieniegdzie nie dotarł. Na szczęście tylko na długości ah ta amla...
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 22:45   #46
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość

A co do mumii.... Ja tam wolę mieć ładne włosy teraz, a nie za 2000 lat :-D
Idealne podsumowanie

Jigoku, toteż piszę, że te inne rzeczy też miały na to wpływ, ale jakoś mi się utarło w pamięci, że to m.in. ta budowa piramid była dosyć istotna. I te owoce do mnie przemówiły
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 23:14   #47
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ojej bidulka
a mi się Vatika nie domyła i musiałam dzisiaj spiąć
dzisiaj nie olejuję, tzn naolejowałam ciało olejkiem Suhada


Fajnie, że jak zepniesz, to nie widać niedomycia U mnie niestety wszystko jest widoczne No i ciałko też naolejowałam, bo zrobiłam sobie po tych dwóch dniach bez ciepłej wody mega kąpiel
Najgorzej było z kąpaniem mojej dwuletniej córeczki, która uwielbia kąpiele, a teraz miała je trochę skrócone, bez wielkiej piany itp. No i to domycie jej po całych dniach w piasku
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 00:58   #48
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Chociaż snobizm to jest określenie negatywne, co by kto nie mówił
Właśnie Khadi cenowo wyszedłby pewnie podobnie, a ile osób go kupuje

Ja jestem dzisiaj po Glorii, nie ma silikonów, choć mi trochę obciąża włosy
"snobizm" ma faktycznie pejoratywny wydźwięk,może rzeczywiście to nie było dobre określenie na kupowanie drogiego oleju

dziękuję za info o Glorii , na pewno ją nałożę ciekawa jestem jak moje włosy się po niej zachowają

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Mumie w Egipcie zachowały się tak dobrze nie ze względu na olej cedrowy czy klimat - pewnie to też wpłynęło w jakimś stopniu, ale bez przesady - tylko przez piramidy. Piramidy były tak "ściśle" budowane, że powietrze się nie dostawało do tych pomieszczeń z ciałami - o ile pamiętam to jak potem naukowy się dostali do tych piramid to nawet owoce tam będące znaleźli niezepsute.
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Właśnie nie do końca, bo przez suche egipskie powietrze woda szybciej odparowywała, co zapobiegało rozkładowi. Pomagało w tym też nacieranie sodą, też powodowało szybsze odparowywanie wody. W tym końcowym etapie sodę mieszano też np z olejem czy żywicą, dlatego skóra się dobrze konserwowała. Tym bardziej, że jest dużo dobrze zachowanych zwłok, których nie wydobyto z piramid.
Mówię konkretnie o tych egipskich mumiach, bo innymi się nigdy nie interesowałam.
Łoł, dziewczyny chyba muszę nadrobić zaległości historyczne chociaż mnie bardziej zawsze interesowały dawne rytuały pogrzebowe w Ameryce Pd
O Egipcie kiedyś dawno czytałam szerzej, a olej cedrowy mi się przypomniał zupełnie przypadkiem

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Szału ni ma, w Lidlu 250ml za 9,99.

A co do mumii.... Ja tam wolę mieć ładne włosy teraz, a nie za 2000 lat :-D


Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Moje włoski bardzo lubią olejek z papają.
Zazdroszczę Glorii (poluję na nią od paru miesięcy i nadal nic)
OOO, fajnie że też używasz Papai dzisiaj nakładam, jutro zdam relację
A co do Glorii - znalazłam ją zupełnie przypadkiem w sklepie Simply - rodzaj supermarketo-delikatesów na Saskiej w Warszawie

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Melduję się
Moim zdanie jak na olej, to cena np. 35 zł za 100 ml, to wcale nie przegięcie, tym bardziej, że niektóre z Nas kupują takie oleje

Olej sezamowy dostaniesz teraz w Lidlu za 9,99 zł/250 ml i to nierafinowanego

No i Gloria nie ma silikonów
9,99... hmm... muszę poszukać w takim razie jakiegoś Lidla w okolicy, bo szczerze to nigdy żadnego nie widziałam i nie robiłam tam zakupów

i dziękuję za info o Glorii
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 05:18   #49
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

A ja mam propozycję . Może by tak do tytułu tematu dodać np : oleje używamy i o wszystkim gadamy . Przynajmniej wiadomo będzie co czeka tego, kto na ten wątek wejdzie .
Taką samą propozycję mam i do tematu o walce o zdrowe i piękne włosy .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 07:58   #50
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Melduję się z Sesą na włosach
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:09   #51
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

WITAM!
danusiaes dla mnie himalaya to jeden wileki niewypał wogóle nie potafiłam go zmyc z włosów i nie działał jakoś za dobrze u mnie

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Teraz siedzę chwilę z olejem z nasion pietruszki (działa na mnie bardzo fajnie, jeden z lepszych, ale zapach mnie potwornie irytuje, więc nie używam często), Kupiłam dzisiaj takie tabletki nawilżajace od wewnątrz, mam nadzieję, że coś tam pomogą.
a wygładza ten olej z pietruszki, co konkretnie robi?

i co to za tabletki ? capivit hydro control? bo w sumie tylko taki znam na nawilżenie :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:56   #52
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Melduje się.

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
ja nawet powiedziałabym, że każdy olej oprócz rycyny da się zmyć odżywką


nikt nie pochwalił mojego ładnego rymu w pierwszym poście
Mi się bardzo podoba pierwsza strona i rym też świetny.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:56   #53
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Mi wygładza I ponoć ochładza kolor, ale tego nie zauważyłam jakoś bardzo, najwyżej troszkę. Ogólnie jest dla mnie bardzo dobry, a moje włosy są dość wybredne, ale zapach mnie strasznie męczy. Nie mam nic do odrobiny pietruszki w zupie, do zapachu pietruszki też - ale taka skondensowana PIETRUCHA męczy

Teraz mam hialumax, pani w aptece powiedziała, że po nim będą najszybsze efekty. Jak już się trochę poprawi, to się przerzucę na ziołowe - to wtedy spróbuję biogal, podobno też skuteczny, tylko wolniej.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 09:02   #54
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Mi wygładza I ponoć ochładza kolor, ale tego nie zauważyłam jakoś bardzo, najwyżej troszkę. Ogólnie jest dla mnie bardzo dobry, a moje włosy są dość wybredne, ale zapach mnie strasznie męczy. Nie mam nic do odrobiny pietruszki w zupie, do zapachu pietruszki też - ale taka skondensowana PIETRUCHA męczy

Teraz mam hialumax, pani w aptece powiedziała, że po nim będą najszybsze efekty. Jak już się trochę poprawi, to się przerzucę na ziołowe - to wtedy spróbuję biogal, podobno też skuteczny, tylko wolniej.
to jutro lece po olej z pietruszki!

oo musze sie bliżej zainteresowac tym specyfikiem !

tylko najpierw ,musze pokończyc te wszytskie tabletki które mam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 09:56   #55
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Melduje się.
Mi się bardzo podoba pierwsza strona i rym też świetny.
no, dziękuję

kusicie tym sezamem, kusicie
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 09:58   #56
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
ja nawet powiedziałabym, że każdy olej oprócz rycyny da się zmyć odżywką


nikt nie pochwalił mojego ładnego rymu w pierwszym poście

Widziałam widziałam . Bardzo ładnie
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:05   #57
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

witam w nowym watku
i ja również zamierzam śledzic go dokładniej. od czasu jak nałozyłam pierwszy olej na włosy niedługo stuknie mi rok przeglądając zdjęcia widze różnice i to dużą

w mojej kolekcji znajduje sie:
olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, olej lniany, olej rycynowy, olej z pestek winogron, BD niebieski...był tez olejek kokosowy ale miałam po nim straszne siano wiec sie go pozbyłam

jak wykorzystam to co mam to czaje sie na alterrę - tak to bedzie mój jutrzejszy zakup tylko muszę doczytac jaki najlepiej wam sie sprawdził
nigdy tez nie miałam tych indyjskich olejków o których tu jest wciąż mowa nie moge sie zdecydowac a i mam duzo jeszcze tych które wczesniej wymieniłam.

wybieram sie własnie na działke i mam zamiar troszke na słoncu posiedziec...cóż z moich olei moge na głowe dac zeby je troszkę ochronic?



aha chciałam tez wspomniec cos o tej niby aferze na blogu bunny czy jakos tak
sledzę obydwa blogi tzn sledze anven a bunny odwiedzam czasami
dzięki Anven moje włosy zyskały naprawde wiele, przegladam jej notki codziennie jedna strone i wybieram to co może pomoc dla mnie.....nie należe do ''stada owiec" (śmieszne naprawde) gdż mam swój rozum i wiem dokładnie co moge zastosowac a co nie..... i ten blog zacheca mnie do pielegnacji
a blog pani bunny służy mi jedenie do obserwacji i kombinowania z kolorami - pod tym wzgledem naprawde mi sie podoba a co do reszty to nawet nie rozkminiam bo nie widze tam zdnego szału i pięknych włosow - obuszyły mnie komentarze autorki i kazdy kto choc ma troche oOLIWY w głowie wie o co chodzi i dlaczego taka złosliwosc w strone Anven z nich bije )




ah i jeszcze cos chciałam dodać - uwierzcie mi ale widziałam i to nie raz włosy długie FARBOWANE NA CZARNO które są matowe zniszczone i rozdwojone do połowy - wiec niech nikt nie mowi ze włosy farbowane zawsze beda pieknie błyszczec widziałam tez włosy rozjasnione piekne błyszczace i zadbane ale to faktycznie sa już wyjatki
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2012-05-01 o 10:38
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:25   #58
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

melduję się w nowym wątku

ja ostatnio nakładam sezam z winogronem i wtedy mam najlepsze włosy

jak nałożyłam raz w tym tygodniu kokosa nawet na krótko to się zrobiło siano i nawet maski nie pomogły wiec teraz odstawiam kokosy na jakiś czas

wczoraj przyszły do mnie pół produkty z ZSK

zrobiłam sobie psikacza pod olej: aloes witaminy pantenol gliceryna i kolagen-elastyna i zastanawiam sie czy można do takich mgiełek dodac l-cysteiny?

czy tylko płukanki z niej można robić?
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:48   #59
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
melduję się w nowym wątku

ja ostatnio nakładam sezam z winogronem i wtedy mam najlepsze włosy

jak nałożyłam raz w tym tygodniu kokosa nawet na krótko to się zrobiło siano i nawet maski nie pomogły wiec teraz odstawiam kokosy na jakiś czas

wczoraj przyszły do mnie pół produkty z ZSK

zrobiłam sobie psikacza pod olej: aloes witaminy pantenol gliceryna i kolagen-elastyna i zastanawiam sie czy można do takich mgiełek dodac l-cysteiny?

czy tylko płukanki z niej można robić?
moim zdaniem możesz dodać l-cysteinę do mgiełki
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:49   #60
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Meldunek w nowej części Dzisiaj nie udało mi się zmyć po boku trochę oleju, było gorąco i zaczęło być widać, że szampon gdzieniegdzie nie dotarł. Na szczęście tylko na długości ah ta amla...
A ja od dwóch myć czuję Navratnę na włosach Nigdy tak nie miałam, a teraz czuję podczas suszenia silny, kadzidlany zapach. Przynajmniej nic nie widać na włosach
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.