DIETA KRÓLÓW (co jeść) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 15:17   #1
kloska2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2

DIETA KRÓLÓW (co jeść)


Witam, jestem tu nowa i mam nadzieje, że są tu jacyś "dietetyczni znawcy".
Przez pare miesięcy biegałam codziennie i ćwiczyłam oraz starałam się jeść jak należy jednak później przyszła praca i przybrałam sporo na wadze przez co źle się czuję w swoim ciele. Chciałabym coś z tym zrobić.

Słyszałam o DIECIE KRÓLÓW po której ponoć są świetne rezultaty i co najważniejsze nie trzeba się głodować, wręcz przeciwnie (co mnie cieszy bo uwielbiam jeść).
Problem jest w tym, że nigdzie nie znalazłam żadnej strony na której byłoby dokładnie napisane co jeść.
Wiem, że całość trwa 15 tygodni i że co tydzień zmienia się "dozwolone i przymusowe" produkty oraz że w "kuracje" wliczają się jakieś masaże.
Wiem też że są jakieś specjalne książeczki z tym co jeść, ale niestety nie mam zbytnio funduszy ;/ wiem że nie są drogie ale mimo wszystko nie mam możliwości kupienia ich.
Jeżeli wiecie napiszcie jak najwięcej o tym co i kiedy jeść.
Pomóżcie mi się ulepszyć

Pozdrawiam
kloska2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 17:12   #2
Dziecko3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 85
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Masa tematów o diecie.
Dziecko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:07   #3
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Cytat:
Napisane przez Dziecko3 Pokaż wiadomość
Masa tematów o diecie.
Ale koleżance chyba chodzi i tę jedną konkretną
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 14:31   #4
Aguszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Była dietka, gdzie się jadło królewny ale to była Dieta Smoków, nie Królów
Aguszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 23:52   #5
Dziecko3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 85
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Cytat:
Napisane przez Aguszka88 Pokaż wiadomość
Była dietka, gdzie się jadło królewny ale to była Dieta Smoków, nie Królów
Dziecko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 15:18   #6
kloska2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Bardzo, ale to bardzo denerwuje mnie, gdy ktoś wchodzi na takie strony i próbuje się czegoś dowiedzieć licząc na konkretną i inteligentną odpowiedź a dostaje idiotyczne i prześmiewcze komentarze zupełnie nie związane z tematem...
Żenada....
kloska2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 20:26   #7
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Cytat:
Napisane przez kloska2106 Pokaż wiadomość
Bardzo, ale to bardzo denerwuje mnie, gdy ktoś wchodzi na takie strony i próbuje się czegoś dowiedzieć licząc na konkretną i inteligentną odpowiedź a dostaje idiotyczne i prześmiewcze komentarze zupełnie nie związane z tematem...
Żenada....
A czego ty oczekujesz? Zapytałaś o dietę królów to dostałaś odpowiedź na takim samym poziomie ;D

Wiesz co. Króle żarli w wielkich ilościach i co tylko chcieli a chłopi pracowali w polu, jedli mało ilościowo i mało zróżnicowanie i królowie zdychali na różne choroby i byli otyli a chłopki szczupli i silni. To już lepiej poszukaj diety parobków
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 14:18   #8
aszula06
Przyczajenie
 
Avatar aszula06
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gydnia
Wiadomości: 5
Post Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

taaaa.. bardzo mądre odpowiedzi

2lata temu bylam na tej diecie, w ciagu 3miesiecy schudłam ok. 20kg
Dieta nie jest taka zła, najgorsze są dwa pierwsze tyg. Dietka idealna dla osob , które lubią jeść. Wyznaczone produkty w danych tygodniach jemy bez ograniczeń !

W razie jakiś pytań odnośnie diety zapraszam, udziele odpowiedzi na tyle ile bede potrafila najlepiej
aszula1@wp.pl
__________________
aszula06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 08:21   #9
OldHorse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Cytat:
Napisane przez kloska2106 Pokaż wiadomość
Słyszałam o DIECIE KRÓLÓW po której ponoć są świetne rezultaty i co najważniejsze nie trzeba się głodować, wręcz przeciwnie (co mnie cieszy bo uwielbiam jeść).
Problem jest w tym, że nigdzie nie znalazłam żadnej strony na której byłoby dokładnie napisane co jeść.
Trudno o legalne materiały, ponieważ twórcy diety utworzyli na jej bazie business pod nazwą "salony zdrowia Rolletic". Generalnie dieta polega na wyeliminowaniu produktów z mąki, cukru i ziemniaków. Podstawą są warzywa, twaróg i naturalne jogurty, które jemy w nieograniczonych ilościach. W kolejnych tygodniach dochodzą do tego ryby i różne gatunki mięsa oraz wybrane rodzaje owoców.

Jak mówiłem, trudno o legalne materiały poza salonami Rolletic, natomiast bez trudu można znaleźć te mniej legalne, np. na popularnym "chomikuj". Polecam, bo naprawdę warto - od września do grudnia schudłem na niej o 15 kilogramów i mam zamiar zrzucić jeszcze 10.
OldHorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:51   #10
becia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
GG do becia1987
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Hej,ja zastosowałem dietę królów przez 8 tygodni i zrzuciłam 11 kg. Dodatkowo ćwiczylam na kółku hulahop z kolcami. Teraz znów przymierzam sie do diety, póki co ćwiczę z Ewą Chodajowska. Mam nadzieję że tym razem też dam radę.
becia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 00:12   #11
lady_cherry
Przyczajenie
 
Avatar lady_cherry
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Witam, jestem w trakcie stosowania Programu Królów, jestem już po 1 tygodniu, z opowiadań znajomych i własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to najgorszy tydzień, teraz mam nadzieję już będzie z górki. W ciągu tego tygodnia schudłam 2kg, dodatkowo dietę łączyłam z masażami Rolletic 2x w tyg ( mam maszynę w domu, do profesionalnego studia mamy za daleko, a moja mama jest zakochana w tych masażach i diecie , schudła 23 kg w ok. 8 msc.) . Na razie nie zgrzeszyłam żadnym zakazanym produktem, brakuje mi trochę dawnych nawyków żywieniowych (spaghetti co drugi dzień ), ale strasznie się zaparłam, wszyscy naokoło się odchudzają, ja też mogę! Oprócz rodziny nikt nie wie,że się odchudzam, nie chcę zapeszyć chwaląc się, wolę żeby ktoś sam mi powiedział że widzi efekty Czasem jest ciężko, ale gdy pomyślę, że przez zjedzenie jakiejś pizzy czy kebaba musiałabym zaczynać od nowa 1 tydzień programu, robi mi się niedobrze na samą myśl ) To dobra motywacja Trzymajcie za mnie kciuki, chcę w końcu spojrzeć w lustro i być zadowolona z odbicia O dalszych efektach będę pisała po każdym tyg
lady_cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 11:05   #12
lady_cherry
Przyczajenie
 
Avatar lady_cherry
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Po drugim tygodniu schudłam 1kg( z czego nie miałam możliwości się masować) ale podobno to i tak super wynik. Teraz jestem w 3 tyg, mogę już jeść ryby w każdej postaci Nie chcę zapeszać, ale mam nadzieję że do Sylwestra schudnę jakieś 9kg łącznie z tymi, które już zgubiłam Czuję się świetnie
__________________
Było: 87 kg
Jest: 81 kg
Cel: 70 kg

kuracja włosów :67cm........77cm

Edytowane przez lady_cherry
Czas edycji: 2014-11-20 o 11:07 Powód: powtórzenie
lady_cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 14:14   #13
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Dziewczyny czy ktoś może wrzucić przepis na 1 tydzień, żeby zobaczyć jak to wygląda? Czy to jakaś straszna tajemnica? Poza tym, czy można "darować sobie" te masaże? Rozumiem, że one wspomagają, ale chyba nie są jedynym wykładnikiem efektu.
Czy ktoś mógłby podać przepis na tę dietę? Przyjmowanie suplementów też mnie nie obchodzi - bo nie chcę stosować.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 19:03   #14
Bethi78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 3
Dot.: DIETA KRÓLÓW (co jeść)

Właśnie czytam o tej diecie i na fb mnie bardzo namawiaja wrecz proponowali ze zaplaca za mnie 175 zł.Podpada mi to tymbardziej ze pani Ula Krynicka reklamuje Juice Plus czego stosowac nie mam zamiaru i uciekam jak to widzę.Dietetyk proponuje takie suplementy aż dziwne.Polecam za to diety za darmo NFZ warto tam zerknąć produkty idzie wymieniać na inne.Też szukam czegoś dla siebie.Zastanawiam się również nad dietą Artura Topolskiego być może ktoś już miał z nią doświadczenia.
Bethi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 20:03:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.