Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 20:12   #91
fo3kaa
Raczkowanie
 
Avatar fo3kaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 125
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez karolakaro Pokaż wiadomość
Hej, ja polecam ekstrakt aż 4:1 z zielonego jęczmienia dodatkowo wzbogacony o chrom,cynk i biotynę w formie tabletek pod nazwą Green Barley Slim. To produkt w 100% naturalny. Ja biorę je 2 miesiące i mam 8 kg mniej na wadze, moje włosy i paznokcie odzyskały blask a ja mam o wiele więcej energii. Można zamówić bezpośrednio od producenta a wysyłka dotarła do mnie w ciągu 48h.


No cena też zabójcza! A tabletki jak wiadomo gorzej się wchłaniają niż ekstrakt z soku..
__________________
Wszystko co mam, noszę w sobie...
fo3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 22:42   #92
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Dziewczyny ja dzisiaj zakupiłam jęczmień, ale chyba ten gorszej jakości 200g za 20zł. Źle zrobiłam, że napiłam się go z wodą… Wolę nie przypominać sobie tego smaku… Jutro spróbuję z jogurtem Mam nadzieję, że pomoże mi w zrzuceniu paru kg
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 12:38   #93
tomek_kk
Przyczajenie
 
Avatar tomek_kk
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

ja stosowałem młody jęczmień + siłka żeby masy mięśniowej trochę przybrać i całkiem szybko zrzuciłem tłuszcz, jak ktoś ma ochotę to zapraszam na mój blog, o odchudznaiu, ćwiczeniach, dietach

http://twojfitness.co.pl/2015/06/12/...jeczmien-2000/
tomek_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 08:26   #94
vanessa32
vanessa32
 
Avatar vanessa32
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Też jestem za ekstraktem. Niestety jestem tak zalatana, że czasem nie mam czasu zrobić soku. Dlatego zawsze mam w zapasie ekstrakt w tabletkach.

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2015-07-23 o 11:48 Powód: usunięcie nieopłaconej reklamy
vanessa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 15:01   #95
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Jakby któraś chciała więcej poczytać o zielonym jęczmieniu to tutaj mój artykuł:
http://antyportal.org/zielony-jeczmi...a-i-nie-tylko/
I nie dajcie się nabierać na te wpisy fikcyjnych kont z 1 postem reklamujące kapsułki za gruba kasę. Najlepiej i najtaniej sobie na allegro wyszukać.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 17:27   #96
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

z ciekawości zapytam: stosujecie sam jęczmień czy też inne preparaty, które mają podobne działanie oczyszczające np. czystek, jakieś spiruliny itp.?
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:50   #97
alexon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Oglądałam reportarz w tvn o zielonym jęczmieniu ale nie przekonał mnie. Dużo też słyszałam o zielonej kawie, ponoć też wspomaga odchudzanie. Ale ja wolę ćwiczyć
__________________
zielona trawa, zielona kawa, zielona herbata, zielona polana, zielony konik polny, zielone kiwi, zielono mi
alexon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 09:24   #98
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Mysle ze najlepsze efekty daje polaczenie ćwiczeń ze stosowaniem jęczmienia
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 21:41   #99
sobekkasia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Witam,
Ja stosowałam zielony jęczmień ok 3 miesiące, waga może ruszyła ale raczej niewiele ( ale nie o to mi chodziło).. Przede wszystkim zauważyłam, że mam sporo więcej energii, i ogólnie miałam lepsze samopoczucie Polecam bardzo ten produkt

Ja stosowałam zmielona trawę firmy Bioplanet- Super Food (25zł), zazwyczaj piłam ją 1x dziennie z Kubusiem/Karotką,bo z wodą nie do wypicia;/
opakowanie starcza na 3 miesiące spokojnie

Widziałam że w Rossmannie można teraz kupic też zielony jęczmień
naprawdę polecam
sobekkasia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:27   #100
Karuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Zielony jęczmień to świetna rzecz,oczyszcza i odkwasza nasz organizm,dostarcza witamin i minerałów,poprawia wzrok,usprawnia pracę tarczycy, łagodzi objawy alergii i astmy,ponadto działa przeciwutleniająco,opóżni a procesy starzenia się skóry. Na allegro taniej są sprzedawane podróbki jęczmienia,nie dajcie się nabrać.Oryginalne produkty u producenta,moja mama zajmuje się tym tematem, wie praktycznie wszystko o zielonym jęczmieniu i chlorelli i zajmuje się sprzedażą tych produktów. Więcej informacji dla zainteresowanych Renata Dębska - jru3@interia.pl
Karuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 10:25   #101
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez alexon Pokaż wiadomość
Oglądałam reportarz w tvn o zielonym jęczmieniu ale nie przekonał mnie. Dużo też słyszałam o zielonej kawie, ponoć też wspomaga odchudzanie. Ale ja wolę ćwiczyć
zielona kawa? to brzmi ciekawie a jak smakuje?
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 12:17   #102
kama3009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Próbowałam pić zieloną kawę ale smakuje jak gotowane obierki od ziemniaków i ma jak dla mnie bardzo brzydki smak i zapach. Jęczmień piłam przez 2 miesiące - do połowy szklani soku dawałam łyżeczkę sproszkowanego jęczmienia - po 2 miesiącach nie zauważyłam żadnych zmian w utracie wagi a dodatkowo jeszcze kilka razy w tygodniu ćwiczyłam od 40 min do godziny
kama3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 10:35   #103
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez kama3009 Pokaż wiadomość
Próbowałam pić zieloną kawę ale smakuje jak gotowane obierki od ziemniaków i ma jak dla mnie bardzo brzydki smak i zapach. Jęczmień piłam przez 2 miesiące - do połowy szklani soku dawałam łyżeczkę sproszkowanego jęczmienia - po 2 miesiącach nie zauważyłam żadnych zmian w utracie wagi a dodatkowo jeszcze kilka razy w tygodniu ćwiczyłam od 40 min do godziny
sam jęczmień to nie wszystko, ogólnie dieta musi być mądra,
to ja chyba jednak na razie zostanę przy jęczmieniu, na zieloną kawę może w przyszłości się skuszę :p
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:49   #104
HaniaFrycz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Hej dziewczyny.
Co do młodego zielonego jęczmienia to powiem wam tak to na prawdę fajnie działa. Ja zaczęłam stosować jakieś dwa miesiące temu produkt firmy Pure-Health jest to połączenie zielonego jęczmienia i spiruliny hawajskiej i choć na początku byłam sceptyczna ku mojemu zaskoczeniu to na prawdę działa. Spadło mi już 8kg czuje się lekko i pełna energii. A oprócz tego zauważyłam że moje włosy i paznokcie również poprawiły swoją kondycję. Jest na prawdę super. Gorąco polecam wszystkim.
HaniaFrycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:10   #105
rogata_dusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

zamówiliśmy młody zielony jęczmień w proszku (solidarnie wszyscy w biurze) i od razu chcieliśmy wypróbować. kolega zmieszał 2 łyżeczki z wodą i wypił...więc ja też, tyle że dodałam go do soku. smak jest po prostu obrzydliwy......nie da się tego powiedzieć inaczej nie wiem jak się zmuszę do kolejnego podejścia. Koleżanka myślała, że przesadzam do czasu aż sama spróbowała. wszystko co udało jej się wypić wylądowało w koszu na śmieci...więc jeśli planujecie spróbować tego specyfiku zalecam kapsułki. my zostaliśmy z opakowaniem 200 gram każdy
rogata_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 12:40   #106
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez rogata_dusza Pokaż wiadomość
zamówiliśmy młody zielony jęczmień w proszku (solidarnie wszyscy w biurze) i od razu chcieliśmy wypróbować. kolega zmieszał 2 łyżeczki z wodą i wypił...więc ja też, tyle że dodałam go do soku. smak jest po prostu obrzydliwy......nie da się tego powiedzieć inaczej nie wiem jak się zmuszę do kolejnego podejścia. Koleżanka myślała, że przesadzam do czasu aż sama spróbowała. wszystko co udało jej się wypić wylądowało w koszu na śmieci...więc jeśli planujecie spróbować tego specyfiku zalecam kapsułki. my zostaliśmy z opakowaniem 200 gram każdy
to pij na razie z jedną łyżeczką, dodaj trochę soku z cytryny to zneutralizuje smak trochę
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:16   #107
rogata_dusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

dzięki mam nadzieję, że to pomoże...
rogata_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 20:50   #108
Kruszek77
Raczkowanie
 
Avatar Kruszek77
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 130
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

się chudnie, ale niestety w smaku nie za dobry i jest drogi, trzeba kupować ten taki cemno zielony i sproszkowywany na maxa
Kruszek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 17:35   #109
Ewelina0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Jeśli bardzo przeszkadza wam smak sproszkowanej formy mlodego zielonego jęczmienia mogę wam polecic coś, co stosuje od jakiegos czasu i już nawet widzę efekty Piperyna plus z zielonym jęczmieniem, producentów jest sporo, ja wybrałam Polvital bo mieli naprawdę fajny skład. Gdybym jeszcze tylko znalazła motywację do ćwiczeń Mam wrażenie, że dodatkowo ten ekstrakt mnie delikatnie pobudza, co jest dodatkowym atutem.
Próbowałam sproszkowanej formy młodego zielonego jęczmienia, ale niestety na dluższą metę mdli mnie na samą myśl o wypiciu tego. Wolę ułatwić sobie nieco życie
Ewelina0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 17:44   #110
KTOS151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Ja od tygodnia stosuję Green Detox (zielony jęczmień+spirulina+moring a+lucerna). Samo w smaku jest paskudna ale znalazłam prosty sposób - robię sobie na śniadanie koktajl: mleko+banan+borówka amerykańska+miód+Green Detox. Syci na dość długo i wogóle nie czuć smaku zielonego proszku.
KTOS151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 10:20   #111
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

kupiłam z ciekawości małe opakowanie 100g młodego jęczmienia, wszyscy piszę jakie to paskudne a jak dla mnie to smak całkiem ok, jak zmielone siano ocet jabłkowy był o wiele gorszy do przełknięcia. Zastanawiam się tylko jak długo to pić żeby mieć jakieś efekty - nie chodzi mi o schudnięcie, bardziej oczyszczenie, wzmocnienie organizmu - ktoś wie?
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 08:50   #112
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
kupiłam z ciekawości małe opakowanie 100g młodego jęczmienia, wszyscy piszę jakie to paskudne a jak dla mnie to smak całkiem ok, jak zmielone siano ocet jabłkowy był o wiele gorszy do przełknięcia. Zastanawiam się tylko jak długo to pić żeby mieć jakieś efekty - nie chodzi mi o schudnięcie, bardziej oczyszczenie, wzmocnienie organizmu - ktoś wie?
mnie ten smak podobnie się kojarzy dużo gorzej mi poszło z sokiem z noni!
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 10:13   #113
Grazynkapp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Młody jęczmień nie odchudza.
To dobry suplement, ale ie ma właściwości spalających, czy specjalnie oczyszczających. Bardziej jest przeciwzapalny, przeciwwirusowy, łagodzący ból. Pić warto, ale odchudzających efektów przez to nie będzie. Niestety, trzeba mniej jeść i cukier zupełnie wykluczyć z diety, wtedy się schudnie. Ja też porzuciłam samochód i chodzę gdzie się da, schudłam. Co najważniejsze mam taką umowę z samą sobą, może taka moda, a dla mnie klucz do sukcesu. xxx - zobaczcie trzyma w postanowieniu. U mnie w pracy wszystkie się trzymamy!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-20 o 11:11 Powód: link
Grazynkapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 21:33   #114
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

odchudza na takiej zasadzie, że zapełnia żołądek
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 23:40   #115
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Dokładnie, sam w sobie nie odchudza. Ja staram się na przytyć a od jakiegoś czasu piję jęczmień dla oczyszczania jelit i na całe szczęście kg nie ubywa
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 16:43   #116
Vega11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Czytałam inne forum i nikt po zielonym jęczmieniu nie schudł. Tylko nieliczni coś tam schudli ,ale uprawiali sport i zastosowali dodatkowo dietę niskokaloryczną więc raczej kolejna ściema.
Na tym portalu też wiele osób pisze ,że żadnych efektów nie ma a jeżeli są to z innych powodów.
Kobiety po ciąży zazwyczaj chudną bez żadnych wspomagaczy , ja rodziłam 3 razy i za każdym razem schudłam bez diety i bez ćwiczeń więc to też zaden dowód.
Kolejna dieta cud do wyciągania kasy a jeszcze niektórzy sprzedający piszą ,że jak samemu sproszkuje się jęczmień albo wyciśnie sok to nie będzie działało,tylko wtedy jak się zapłaci to działa a niektórzy chcą za 60 tabletek 138 zł.no za taką cenę to pewnie 10 kg.w tydzień.
Vega11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:38   #117
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

jeżeli ktoś nic nie robi dodatkowo, tylko pije zielony płyn, to nic dziwnego, że super efektów nie ma
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 13:54   #118
Malwinaxp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Ja biegam, a raczej usiłuję do autobusu albo tramwaju. Ale myśle sobie, że zakup dodatkowego wspomagacza nie jest takie złe. Szukam nowości i faktycznie mogę się skusić na dwa w jednym to o czym poprzednik pisał. Piperyny plus zielony jeczmień nie próbowałam, a czemu nie.
Malwinaxp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 15:08   #119
Grazynkapp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Ja jęczmień piję, nie wiem jak przekłada się na mój sukces
Nie jem słodyczy i kolacji, wszędzie chodzę na piechotę.
Schudłam 12 kg. Trzymam się z umowa z samą sobą.
gp
Grazynkapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 12:12   #120
monikakow79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Witam. Też stosuję młody jęczmień. Mogę powiedzieć, że mam więcej energii i mniej sie męcz. Lepiej też wyglądają moje włosy i paznokcie. Nie kupowałam zielonego jęczmienia w takich sklepach typu supermarkety i drogerie. Kiedyś korzystałam z oferty sklepu stacjonarnego ze zdrową żywnością. Teraz kupuję takie preparaty w sklepie internetowym xxx , którego ofertę mogę polecić.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-09 o 18:39 Powód: Link.
monikakow79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-22 11:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.