"Rolujący się" fluid... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-27, 19:50   #1
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Question

"Rolujący się" fluid...


Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Kupiłam sobie fluid z firmy Bourjois Bio Detox i nie wiem o co chodzi, ale nakładając go na twarz od razu mi się tak jakby toczy pod palcami, kruszy i spada na ziemię, zamiast zlać z buzią. Myślałam, że to przez źle wchłonięty krem, ale odczekałam 15 min i to samo. Potem nałożyłam bazę pod makijaż i ten sam efekt. Spróbowałam też nałożyć na czystą twarz, bez żadnych kremów itd i to samo. Odkryłam, że nie "roluje się" jedynie, gdy nałożę pod niego jakikolwiek inny fluid, ale to dla mnie bez sensu. Czy któraś wie o co chodzi??
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:32   #2
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: "Rolujący się" fluid...

przetestowalam mnostwo podkladow, od najtanszych az po te z wysokiej polki i nigdy w zyciu zaden mi sie nie rolowal.radzilabym oddac do sklepu,byc moze jest przeterminowany badz tez byl przechowywany w zlych warunkach

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:49
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 23:33   #3
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: "Rolujący się" fluid...

mi sie zdarzyło tak , aczkolwiek zawsze to była wina kremu jakjiego używałam, albo bazy kórej użyłam na krem i sie to potem gryzło jakiś jeden fluid jak go wcierałam nawet na gołą twarz to sie wałkował........być moż eto być własnie problem z przeterminowaniem, niewłaściwym przechowywaniem...:rolley es:może spróbuj zamiast rozsmarowywania podkądu, wklepywanie go lub stemplowanie pędzlem
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:04   #4
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: "Rolujący się" fluid...

może źle przechowujesz, w ciepłym czy nasłonecznionym miejscu? chociaż jeżeli tak jest od początku to chyba nie zdazyłby sie zepsuć
kupowałaś w drogerii czy np przez internet? jeżeli to drugie, mogli ci sprzedać przeterminowany produkt albo podróbę (na all jest sporo podróbek Bourjois)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:18   #5
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: "Rolujący się" fluid...

Zdarzyło mi się parę razy coś takiego, ale zawsze winny był krem który wcześniej nakładałam. Jeśli jesteś pewna, że to nie wina kremu, to może faktycznie zerknij na datę, albo spróbuj go zwrócić.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:29   #6
madame_S
Raczkowanie
 
Avatar madame_S
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 201
Dot.: "Rolujący się" fluid...

U mnie też winny był krem. Na początku nakładałam podkład na krem x, który później mi się skończył i kupiłam inny. I właśnie na tym kremie podkład się rolował.
__________________

......................... ...
szeptem

modlę się do uśpionego nieba
o zwykły chleb miłości...


madame_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:56   #7
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Dot.: "Rolujący się" fluid...

Na flakoniku nie ma nigdzie daty, jest jedynie ten rysunek otwartego słoiczka z 12, czyli że ważny po otwarciu 12 m-cy. Kupiłam go w drogerii i miał zaklejoną zakrętkę, więc raczej nikt go wcześniej nie otwierał. Jeśli chodzi o krem, to używam Garnier do mieszanej skóry już od lat i nigdy nic takiego mi się nie robiło, a tak jak pisałam użyłam tego podkładu na czystą twarz bez kremu, jedynie przemytą tonikiem i było to samo. Ale dziś zaobserwowałam, że po nałożeniu na "brudną" twarz, tzn. po nocy bez zmywania resztek kremu nocnego, nie rolował się. A przechowuję tak jak wszystkie inne, czyli w kosmetyczce w pokoju. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 11:58   #8
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: "Rolujący się" fluid...

Ja tak mam jak nałoże za grubę warstę kremu pod spód Nawet jak wygląda na to, że dobrze się wchłonął, i nawet jak powiedzmy mijają dwie godziny od nałożenia kremu do robienia makijażu jak nałoże za dużo po prostu się roluję czy to podkład czy baza
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 13:43   #9
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: "Rolujący się" fluid...

Kazdy ma jakies nawyki pielegnacyjne. Jesli ty swoje zasady stosujesz od lat i nie maja negatywnego wplywu na stan twojej skory to trzymaj sie tego i zrezygnuj z podkladu.Nie warto zmieniac swoje przyzyczajenia dla jednego podkladu, z ktorym ewidentnie jest cos nie w porzadku.Radzilabym pojsc do sklepu i zlozyc reklamacje.Mozesz ewentualnie sprobowac zmieszac go (na dloni) z odrobina kremu i tak wklepac/wsmarowac.Byc moze podklad ma zbyt gesta konsystencje i aplikowany na dosc sucha skore sie "roluje".
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:30   #10
KKarolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 156
Dot.: "Rolujący się" fluid...

niestety ja mam dokładnie ten sam problem z dokładnie tym samym fluidem
próbowałam stosować go na krem, na bazę, po dokładnym pillingu i za każdym razem na twarzy miałam nierówne placki koloru, podkład już podczas nakładania rolował się tak, że nie byłam w stanie go dokładnie nałożyć... tak jakby miał w sobie coś silikonowego, jak te żelowe maseczki, które się nakłada na 10 minut a potem ściąga jak "drugą skórę"
dobrze, że przynajmniej nie kupowałam całego opakowania tylko kilka próbek do przetestowania...
ale dokładnie Cię rozumiem Sun i jak tylko dojdę do tego jak stosować ten podkład to dam znać
__________________
Good friends are like stars on the sky... you don't always see them...but you know that they are there...
KKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 23:53   #11
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: "Rolujący się" fluid...

Hm, widocznie ten podklad tak ma. Mam bio detox i poszedl po 2 uzyciach w odstawke. Dzieje się z nim to samo, co z Twoim
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 07:02   #12
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Rolujący się" fluid...

U mnie niektóre podkłady nie dopasowały się z kremami i wówczas się "rolowały", ale skoro sam podkład "roluje" się na skórze, to widocznie jest z nim coś nie tak, może był po prostu przechowywany w nieodpowiednich warunkach.
Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.