TZ -wylewny vs. TZ - GBUR! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 10:57   #31
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: TZ -wylewny vs. TZ - GBUR!

Mój tż jest taki w sumie (prawie) w sam raz, troche mówi, trochę milczy, raz tak raz siak heh choć w sumie czasami wolałabym żeby mi więcej "pokazywał", że mnie kocha niż mówił
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 11:53   #32
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: TZ -wylewny vs. TZ - GBUR!

Coż, ja zdania nie zmienie. Wrażenie robisz na mnie takie a nie inne. Powinnaś najpierw dorosnąć do zwiazku, bo życie to nie bajka, a Ty mając lat 25 powinnaś to wiedzieć... Wiadomo miło jest, jak facet jest mega zakochany i to okazuje, ale Ty nawet tego docenić nie potrafisz...
Swoją drogą naprawdę zabójczo 'profesjonalne' podejście i traktowanie ukochanego faceta - ten gbur zas*any, że sobie pozwolę zacytować. Nic tylko pozazdrościć chłopakowi.
"proszenie, obled w oczach, wykrzykiwanie, ze jestem ta jedyna, blah, blah, blah... itd. " - a to to jest żenujące ... Przykre, że tak traktujesz zakochanego w sobie faceta.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2010-06-28 o 11:55
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:23   #33
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: TZ -wylewny vs. TZ - GBUR!

Po pierwsze, to nie uwazam ,ze slowo GBUR jest adekwatne do Twojego chlopaka. To,ze ktos nie prawi ci komplementow 24h na dobe i nie mowi o uczuciach, nie czyni czlowieka gburem. Gbur to czlowiek o zlych manierach, zle wychowany , taki ktory Ci chamsko odpowiada na pytania itd. Nie taki ktory nie rozwodzi sie nad uczuciami!!!

W zwiazku z tym uwazam,ze Twoj tz gburem nie jest.

Po drugie, naprawde slowa i komplementy sa dla Ciebie wazniejsze niz czyny? Nie piszesz nic o jego zachowaniu na codzien. Zastanow sie czy ci pomoga gdy o pomoc prosisz? Wyslucha gdy masz problem? Zrobi cos za Ciebie gdy jestes zmeczona? Pocieszy gdy masz dola?? Jesli nie,to daj sobie spokoj, a jesli tak to masz fajnego faceta i sie go trzymaj.

Nikt nie jest idealny ( rowniez Ty wiec nie wiem czemu oczekujesz byc uwielbiana pod niebiosa), zaakceptuj swojego tzta i jego brak wylewnosci.

Co do zalu ,ze traktyje Cie jak partnerke to moge tylko sie rozesmiac. W zwiazku jestesmy partnerami! Gdyby moj facet za bardzo sie roztkliwial nademna i dogadzal, czulabym sie zle i niekomfortowo.

I tez odebralam Twoj post jako ksiezniczkowaty. Wszyscy faceci tak Cie wychawalali i tak opowiadali o tej milosci do Ciebie, a ten tak nie robi wiec od razu mu nie zalezy i robisz z niego gbura.

I po co byly Ci te komplementy i wyznawanie uczuc i rozpieszczanie? Dowodem wielkiem milosci to raczej nie bylo skoro zaden z tych zwiazkow nie przetrwal?

Oceniaj TZ po zachowaniu nie po tym jak szasta slowami. Prawdziwego uczucia tak nie zmierzysz.


I jeszcze chcialam sie zapytac czy Ty prawisz mu komplementy i zapewniasz o uczuciach czy tylko rzadasz i oczekujesz uwielbiania jednostronnego?

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2010-06-28 o 12:25
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:41   #34
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: TZ -wylewny vs. TZ - GBUR!

Autorko wątku, też odebrałam twój post jako księżniczkowaty.

Lubisz być komplementowana, słyszeć romantyczne wyznania, miłe słówka, być ciągle głaskana i doceniana i trafiłaś na facetów, który Ci to dawali... co mnie bardzo dziwi bo ja znam bardzo mało facetów, którzy potrafią swojej dziewczynie mówić takie romantyczne i wzniosłe teksty... chociaż mają piękne, mądre dziewczyny i świata poza nimi nie widzą.

To, co dla ciebie jest normą czyli superromantyczny i wylewny facet jest raczej dość wyjątkowe u facetów...przynajmniej z mojego otoczenia.

Moim zdaniem taki wylewny, słodziutki facet wcale taki fajny nie jest ...przynamniej dla mnie- takie ciepłe kluchy co to zrobią dla mnie wszystko i tylko gadają od rzeczy jaka to jestem super... ja bym z takim facetem, który patrzy we mnie jak w obrazek i tylko mi usługuje nie mogłabym być.

A tekst twojego faceta podczas kłótni "nie denerwuj mnie" dla ciebie jest dziwny, obraźliwy i czujesz się zrzucona z piedestału a moim zdaniem to dość delikatny tekst podczas kłótni i zwyczajnie normalny.... to byś musiała usłyszeć jak ja się kłócę z Tżtem co my na siebie gadamy;-)

Twój Tż nie jest gburem, jest normalny, po prostu jesteś dla niego ważna itp ale nie podkreśla tego na każdym kroku bo i po co- układa wam się, jest wam razem dobrze i to powinno wystarczyć.

A jak potrzebujesz zapewnień o swojej urodzie, wspaniałości to znajdź sobie wylewnego faceta, który nie widzi poza tobą świata... ja osobiście nie mogłabym być z kimś kto poza mną świata nie widzi i patrzy na mnie przez różowe okulary;-) chce mieć realistę a nie romantyka;-)

oczywiście romantyczny gest od czasu do czasu jest fajny, więc może sama zacznij mówić coś miłego Tżtowi czy robić mu niespodzianki może i on z czasem się odwzajemni ale nic na siłę.... niektórzy są romantyczni inni nie i tyle.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:10   #35
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: TZ -wylewny vs. TZ - GBUR!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Ja nie lubię facetów co minutę piszących smsa jak to tęsknią. Wolę czyny niż słowa. A taka egzaltacja... fuuuj!
a poza tym to takie jakieś sztuczne i nudne
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:54   #36
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: TZ -wylewny vs. TZ - GBUR!

Cytat:
Napisane przez klempaa
Ja nie lubię facetów co minutę piszących smsa jak to tęsknią. Wolę czyny niż słowa. A taka egzaltacja... fuuuj!

Mój TŻ nie jest wylewny, wręcz baardzo milczący. ale za to go uwielbiam . Taaak. ! Nie pisze, nie mówi co chwilkę że kocha, że tęskni, że jestem jego ideałem i blaa blaa. Za słodko - aż niedobrze się robi. Czasem powie że woli mnie od innych kobiet, a ja jestem już zadowolona i wystarcza mi to Nie potrzeba faceta ze słowotokiem, tylko takiego który pokazuje to że mu zależy
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.