Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 02:24   #31
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Teraz jest o niebo lepiej! chodzi mi o 2 wersję oczywiście.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 07:41   #32
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

2 mi sie bardziej podoba
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 10:45   #33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Jaaa, dziekuje dziewczyny - to tylko wasz zasluga! Prawde powiedziawszy, to dzieki wam poeksperymentowalam, bo ktos tam napisal "barbiowe" usta, hehe
Ja zawsze stosowalam takie cieliste pomadki akcentujac mocniej oczy. Mi tez sie bardziej podoba, bo w koncu jakos inaczej...
Jeszcze raz dzieki!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:14   #34
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

O jaka ładna buzia Drugi zdecydowanie bardziej mi się podoba, cerę masz do pozazdroszczenia.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:00   #35
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Ogólnie mi się bardzo podoba oprócz kilku niedociągnięć. Masz śliczne usta! jeśli chodzi o makijaż, to bardziej mi się podobasz w drugiej wersji, myślę, że właśnie ten drugi makijaż powiększa twoje oko. Gdybyś zaznaczyła delikatnie brwi - na pewno oczy prezentowałyby się jeszcze lepiej.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:40   #36
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Już dziewczyny udzieliły rad i pochwaliły twój drugi makijaż i się z nimi zgadzam Od siebie chciałam dodać, że cudownie ci w jaśniejszym kolorycie cery jaki masz na avatar'ze, po prostu zjawiskowo. Blondynki nie muszą być oczywiście bielutkie jak Królewna Śnieżka, ale ocieplenie twojej skóry na makijażowych zdjęciach jest troszkę za mocne, mogłabyś zejść co najmniej 2 tony niżej i byłoby super. Możliwe też, że tylko na zdjęciu masz taki koloryt. Jeśli tak jest to zwracam honor.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:49   #37
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

ooo matko co robisz , ze maz taka cere??
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 17:40   #38
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

W II wersji makijażu wyglądasz bardzo fajnie
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 17:58   #39
wdzko
Raczkowanie
 
Avatar wdzko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 98
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;8536813]Jaaa, dziekuje dziewczyny - to tylko wasz zasluga! Prawde powiedziawszy, to dzieki wam poeksperymentowalam, bo ktos tam napisal "barbiowe" usta, hehe
Ja zawsze stosowalam takie cieliste pomadki akcentujac mocniej oczy. Mi tez sie bardziej podoba, bo w koncu jakos inaczej...
Jeszcze raz dzieki! [/quote]

ciesze sie ze pomoglam drugi makijaz super ! wiesz, takie jasne usta sa ladne, ale przy tak ladnym ksztalcie warto je mocniej podkreslic wyglądasz tak bardziej 'wyraziscie' mimo ze roztarlas kredke i nie ma widocznych granic. Makijaz jest bardziej naturalny a jednoczesnie podkresla Twoja urode. Tak jak dziewczyny pisza, zazdroszcze cery
pozdriawiam
wdzko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:46   #40
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Nocnik (fajny nickname btw)

Zdjecie w avatar'ze bylo robione o ile dobrze pamietam w kwietniu po zimie - nie chodze na solarium wiec taki jest moj naturalny odcien skory - jasny, troszke zarozowiony nawet bym powiedziala. Ostatnio sie opalalam, a i robilam te zdjecia w lazience w ktorej nie mamy okien, przy dwoch lampkach od lusterka z zoltawym swiatlem, takze wyszlo jak wyszlo. Szczerze, to lubie sie w ciemniejszym odcieniu skory, bo moj blond ma wtedy ladniejszy odcien kontrastujac z odcieniem cery.
Ale masz racje, ze 1/2 tony mozna by bylo zejsc.

Dziewczyny, dziekuje !!! ale moja cera wcale nie jest idealna. Borykam sie z przebarwieniami, ktore zostaja mi conajmniej na kilka miesiecy po krostkach, zaskornikami, grudkami wszelkiego rodzaju, itp.
Naprawde tylko i wylacznie zasluga dosc drogich i dobrych kosmetykow, w dodatku dobranych specjalnie dla mojej cery przez specjalistki w Sephorze. Nabywalam rozne kosmetyki od dawna i uczylam sie tez sama metoda prob i bledow co jest dla mnie dobre, a co nie. Jezeli moglabym wam polecic cos z dobrego serca, to bylaby to baza pod podklad Givenchy - rewelacja! To ona jakby "budzi" skore, ozywia, ujednolica, matowi a przy tym zarazem rozswietla, utrzymuje makijaz dluzej, itp. Nie wiem jaka jest jej cena w Polsce, ale w Londynie zaplacilam za nia 21 funtow, czyli w przeliczeniu 80 zl, dodac jeszcze clo - mysle ze w granicach 100/120 zlotych bedziecie w stanie ja nabyc w Polsce - jest niesamowicie wydajna. Uzywam jej juz od 2 msc-y i mam wrazenie, ze w ogole jej nie ubywa, bo naprawde tylko kropelka wystarczy by rozprowadzic ja na calej twarzy.

Tak czy inaczej, dziekuje - mi tez sie podoba drugi makijaz bardziej i jestem w szoku, bo trzymalam sie starych przyzwyczajen, ktore niekoniecznie byly dobre - dziekuje!

P.S. Skora poprawila mi sie takze odkad zaczelam uzywac kremow i podkladow z SPF (conajmniej 15) - przynajmniej nie mam juz takich przebarwien jak kiedys... takze warto zaopatrzyc sie w podklad z SPF w/g mnie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 13:27   #41
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

jestem za mocniejszym podkreśleniem brwi a tak po za tym to chociaż makijaż zupełnie nie w moim stylu to podoba mi się bo pasuje d twojego typu urody, policzki ładnie wymodelowane a rzęski posklejane i widać to z daleka nawet na takiej małej fotce ale to nie szkodzi bo wyglądasz jak laleczka i mi sie podoba
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 21:12   #42
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Cieszę sie, że się pokazałaś, bo przyjemnie na Ciebie popatrzec
A teraz do rzeczy: zdecydowanie podoba mi sie 2. makijaż, przede wszystkim ze względu na usta. One wlasnie nie podobaly mi sie w 1., nie lubie takich bladawcow bez polysku . Rzeczywiście pięknie wydobywasz makijażem oczy i powiększasz je, podobnie jak modelujesz twarz pudrem, a raczej brązerem.
No i dzięki za cenne rady nt. kosmetyków, a raczej podzielenie się spotrzeżeniami
Czekam na inne makijaże.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 23:17   #43
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

dla mnie oba makijaze swietne, lubie takie co widac w avie jestes sliczna slodka dziewczyna i ladnie wygladasz i pewnie wiele kobiet oglada sie za toba na ulicy
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:26   #44
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Jesteś śliczną dziewczyną A ten makijaż ladnie podkreśla Twoją dziewczęcą urodę Jedyne zastrzeżenia mam do brwi- powinny być wyregulowane i ciut podreślone.

Jaką pomadkę masz na ustach? Bo efekt jest zniewalający
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 15:11   #45
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Dziekuje Wam Dziewczyny i musze dodac (wcale nie ze skromnosci, a z "samoobiektywizmu"), ze bez makijazu, to nie jestem niczym szczegolnym... - make up helps i to mnie ratuje

Migotko, pierwszy makijaz, to cielista pomadka MAC - ocien: Myth
Drugi, to pomadka Lancome Le Rouge Absolu, 06 Rose Nu + na to blyszczyk Dior, Diorkiss, numer 118 - Cotton Candy - uwzglednilam w swoich postach nazwy i rodzaje kosmetykow jakich uzylam przy wykonaniu obu makijazy.

Pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 15:53   #46
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Nowa buźka na MM i jaka ladna pierwszy makijaz jakos do mnie nie przemawia - to pewnie przez czarna kredke, osobiscie uwazam ze wcale nie powieksza oka , bo jest wtedy za ciezko tzn kiedy jest roztarta chociaz troche, do tego odpowiednio nalozony cien, wyciagniety i wytuszowane rzesy i tak jest na drugim zdjeciu. Drugi makijaz bardziej mi sie podoba ladnie ladnie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:56   #47
spinka26
Raczkowanie
 
Avatar spinka26
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zielona gora city
Wiadomości: 39
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

ZDECYDOWANIE DRUGI!
Przy pierwszym oczy, mimo ze powiększone, pomalowane ciężko i nienaturalnie. Może robiłby lepsze wrażenie, gdyby, jak napisała któraś z dziewczyn, bardziej rozetrzeć kreski

Drugi - jak dla mnie o niebo lepszy Wyglądasz świeżo i delikatnie, znacznie subtelniej! usta zdecydowanie bardziej kuszące!
spinka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:26   #48
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;8563493]Dziekuje Wam Dziewczyny i musze dodac (wcale nie ze skromnosci, a z "samoobiektywizmu"), ze bez makijazu, to nie jestem niczym szczegolnym... - make up helps i to mnie ratuje

Migotko, pierwszy makijaz, to cielista pomadka MAC - ocien: Myth
Drugi, to pomadka Lancome Le Rouge Absolu, 06 Rose Nu + na to blyszczyk Dior, Diorkiss, numer 118 - Cotton Candy - uwzglednilam w swoich postach nazwy i rodzaje kosmetykow jakich uzylam przy wykonaniu obu makijazy.

Pozdrawiam[/quote]

Dzięki za info
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:54   #49
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

No i tak mnie zainspirowałaś, że aż mojego pierwszego posta na MM drukuję
Drugie usta śliczne, przepiękne Właśnie kupuję na Truskawce zestaw do stworzenia takiego czegoś
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 08:22   #50
Bambii
Raczkowanie
 
Avatar Bambii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 33
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Cinderella Girl, może to już trochę oklepane ale muszę przyznać że na dobre wyszła Ci ta zmiana którą mogłyśmy zaobserwować
Nieważne czy w makijażu czy bez masz śliczne, delikatne rysy twarzy, a makijaż tylko "wydobywa" Twoją urodę

Prosiłabym Cię tylko byś zrobiła następny makijaż w odcieniach złota i brązów (zero różowości) +brązowa kredka na powiekach
Jesteś piękną opaloną blądynką, więc uważam że będziesz zachwycona gdy zobaczysz siebie w brązach
Czekamy na nowy Makijaż

Pozdrawiam
__________________
"Dawno Wracam Z Tamtąd Gdzie Ty Dopiero Idziesz"
Bambii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:12   #51
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Uwazam ze bardzo ladna jestes i potrafisz sie upiekszyc tak jak trzeba i mysle ze nie trzeba Ci jednak tyle " tapety " na twarzy. Czy faktycznie Twoja cera jest w zlym stanie ze tyle tego uzywasz? oczywiscie bez urazy
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:12   #52
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Bambii, dziekuje Specjalnie na Twoje zyczenie postaram sie cos takiego wyczarowac - moze juz jutro Sama jestem ciekawa jak wyjdzie... ;-) Rzadko uzywam brazy, moze to blad - przekonam/y sie Musze sie tylko zaopatrzyc w zloty cien, ktorego nie mam... I zastanowic co zrobic z ustami skoro ma byc bez rozow ;-)

Gryzeldo, czy naprawde mam az tak duzo tej tapety? Hmm... jestes druga osoba chyba z 50 dziewczyn jakie sie tu wpisaly, ktora uwaza, ze mam duzo tapety - reszcie sie podoba wiec juz sama nie wiem... Nie wydaje mi sie zebym miala jej duzo, tj. zeby np. podklad zbieral mi sie gdzies lub zeby go bylo widac golym okiem. Po prostu cera wyglada jak bez skazy i moze dlatego wydaje Ci sie, ze mam duzo podkladu, ale tak nie jest... Jezeli chodzi o moja cere, to jej glownym problemem sa zaczerwienienia, popekane naczynka (pod nosem) i sporadyczne wypryski na policzkach. Hmm... no juz sama nie wiem
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:33   #53
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ściany
Wiadomości: 71
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

II wersja makijażu zdecydowanie ładniejsza,pięknie podkreśla Twoją urodę
Habrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:49   #54
Bambii
Raczkowanie
 
Avatar Bambii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 33
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Cindarella Girl, cieszę się że podoba Ci się moja propozycja Podpowiem Ci ze usta możesz pomalować pomadką bądz błyszczykiem w kolorze beżowym lub łososiowym. Oczywiście nic nie sugeruje

Co do niemiłych wypowiedzi - to jest właśnie kobieca Zazdrość .
Nie wiem po co ten spór o "tapete" , każdy używa kosmetyków jak chce i ile chce, ważne by końcowy efekt był zadowalajacy.
Pozdrawiam
__________________
"Dawno Wracam Z Tamtąd Gdzie Ty Dopiero Idziesz"

Edytowane przez Bambii
Czas edycji: 2008-08-14 o 12:57 Powód: pomyłka
Bambii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:02   #55
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Wyglądasz jak z okładki pisma dla dziewczyn
Drugi makijaż zdecydowanie lepszy w pierwszym efekt psuł różowy połyskujący cień w kącikach oczu.
Bardzo ładnie wymodelowana buzia, gratuluję doskonałej cery.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:11   #56
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Cytat:
Napisane przez Bambii Pokaż wiadomość
Cindarella Girl, cieszę się że podoba Ci się moja propozycja Podpowiem Ci ze usta możesz pomalować pomadką bądz błyszczykiem w kolorze beżowym lub łososiowym. Oczywiście nic nie sugeruje

Co do niemiłych wypowiedzi - to jest właśnie kobieca Zazdrość .
Nie wiem po co ten spór o "tapete" , każdy używa kosmetyków jak chce i ile chce, ważne by końcowy efekt był zadowalajacy.
Pozdrawiam
Wypraszam sobie! Gdybym byla zazdrosna nie napisala bym ze jest ladna! ja uwazam ze pudru jest za duzo i to widac! nie jestem ekspertem od spraw makijazu i moze popprostu dostrzegam jego nadmiar a nie dobre modelowanie twarzy! prosila o opinie wiec ja wyraziilam. i sama nie miala nic przeciwko mojej wypowiedzi wiec bez przesady!
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:22   #57
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

I o co te spory tutaj?
Dajcie spokój dziewczyny...

Dobrze, że wysłuchałaś porad dziewczyn, bo w tych ciemniejszych ustach jest Ci naprawdę lepiej, a różnica jest ogromna.
Ta druga wersja, po poprawkach juz zdecydowanie ładniejsza.
Wyglądasz bym powiedziała bardziej naturalnie. Ta buzia nabrała życia!
Za to taktykę modelowania buzi, jak już zauważyły dziewczyny opanowałaś do perfekcji.
Czekam na dalsze postępy, jakieś nowe propozycje, ale dla mnie proszę już bez tych bladych ust.

Pozdrawiam.
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:28   #58
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Nie, nie mam nic przeciwko - wstawiajac tu swoje zdjecie, liczylam sie z tym, ze opinie moga byc rozne. Kazda z nich staram sie analizowac i jedne biore sobie bardziej do serca, drugie mniej... Faktem jest to co napisala Bambii, ze kazdy uzywa takich kosmetykow jakich chce, bo najwazniejsze to przeciez zyc w zgodzie ze soba i nie brac az tak bardzo serio tego co mowia inni - byle bysmy my same dobrze sie czuly w swojej skorze Faktycznie moja buzia moze wygladac nienaturalnie, ale to tylko zasluga dobrych kosmetykow - niczego wiecej!

Bambii, pomysl z lososiowym blyszczykiem super! Musze sie tylko w takowy zaopatrzyc - to moze trudne do uwierzenia, ale ja zawsze tylko tej jasnej pomadki uzywalam, myslac, ze tylko w takiej mi dobrze - to wy otworzylyscie mi oczy!
W najblizszych dniach postaram sie wrzucic makijaz o jaki mnie prosisz - sama jestem bardzo ciekawa efektu!

Milego dnia Dziewczyny!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:48   #59
Bambii
Raczkowanie
 
Avatar Bambii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 33
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Wypraszam sobie! Gdybym byla zazdrosna nie napisala bym ze jest ladna! ja uwazam ze pudru jest za duzo i to widac! nie jestem ekspertem od spraw makijazu i moze popprostu dostrzegam jego nadmiar a nie dobre modelowanie twarzy! prosila o opinie wiec ja wyraziilam. i sama nie miala nic przeciwko mojej wypowiedzi wiec bez przesady!
Przepraszam, ale w żaden sposób Cie nie obraziłam to było moje spostrzeżenie i nie zamierzam się z tego tłumaczyć.
Dziękuję Cinderella Girl
__________________
"Dawno Wracam Z Tamtąd Gdzie Ty Dopiero Idziesz"
Bambii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 11:49   #60
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Mysle, ze moze do czegos zainspirowac... ;)

twarz ladnie wycieniowana, nie pasuje kolor ust, za jasny! pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.