Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 19:34   #181
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

raz tak, raz nie

efekt zwykle zależy ode mnie,
od tego, jaki mam humor, jaką mam ochotę, jak się ułożę

wyuczonych technik z poradników i instrukcji nie lubię:
- ma być prosto, prymitywnie, zwierzęco, instynktownie ...mmhm

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2012-05-14 o 22:01
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:52   #182
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dzisiaj mój TŻ robił mi (wybaczcie słownictwo) minetkę. Owszem, jest miło, nie stresuję się, jestem odprężona, nie myślę o niczym.. On też robi to bardzo dobrze, jest delikatny, czuły etc. Ale nie mam orgazmu, w sumie również z poprzednim partnerem też nie miałam ani razu. To bardzo przyjemne uczucie, ale.. no właśnie, czy kobiety zawsze mają orgazm przy tej "odmianie" seksu, czy to ze mną jest coś nie tak?
być może twoja łechtaczka przzwyczaiła się do innej stymulacji np.palcami.
jeęzyk jest delikatniejszy,a palce mocniej dociskają,jednak zawsze możesz poprosić o silniejszy nacisk językiem,lub równomierny rytm
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 20:59   #183
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Spróbujcie poeksperymentować.
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 23:16
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:45   #184
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: Udaje orgazm

Ja bym się nie przyznała, że przez tyle miesięcy okłamywałam go w tak ważnej pewnie dla niego kwestii, tym bardziej, że naprawdę Tobie na nim zależy. Może zaproponuj zmianę, wprowadźcie coś nowego, małe rzeczy, cokolwiek, gadżet, czy zmiana pieszczot, postaraj się pozwolić mu na nowo Ciebie odkryć, przecież nie zawsze seks musi wyglądać tak samo, odpręż się, stopniowo pozwalaj sobie dojść dalej, nie hamuj się udawanym orgazmem. Życzę powodzenia.
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 15:27   #185
calmative
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Co z tym orgazmem?

Witajcie,
buszując po necie zauważyłam ze nie ja jedna mam problem z orgazmem-a mianowicie go nie mam. Jestem z chłopakiem od ponad 2 lat, a orgazm przeżyłam chyba tylko raz (chyba, bo z orgazmem jest tak, że podobno się wie, jak się go ma, a ja pewności nie mam).
Idąc dalej za radami z forum dla kobiet, powinnam sama sprawdzić co sprawia mi przyjemność i powiedzieć o tym lubemu. Tylko że nie umiem. Mam blokadę przed masturbowaniem się, nie umiem sama sobie zrobić dobrze, i robiąc to czuję się po prostu głupio, choć kiedyś nie miałam z tym problemu.
Idąc dalej, najłatwiej osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Próbowałam, pierwszą minutę jest ok, później zamiast sprawiać mi to przyjemność łechtaczka zaczyna mnie boleć, a przynajmniej mam uczucie które ciężko zaliczyć do przyjemnych.

A więc drogie kobietki, pomóżcie. Nie wiem co robić, bo im dłużej tak jest, tym większe czuje poczucie winy że luby nie słyszy ode mnie jaki wspaniały orgazm przeżyłam, że jestem taka, hm..? Nie do ruszenia? I powoli zaczynam myśleć co jest ze mną nie tak? I choć chłopak stara się nad tym pracować, rozmawiać ze mną o tym itd to na każdą jego wzmiankę o tym zamykam się w sobie i najlepiej uciekłabym gdziekolwiek żeby tylko mnie tym tematem nie 'męczył'.

Dodam jeszcze że od dłuższego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne, a słyszałam że zmniejszają libido. Czy to może być jedną z przyczyn?
calmative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 15:38   #186
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Co z tym orgazmem?

Tabletki mogą zmniejszac libido, ale nie muszą. Jednak to czy masz orgazm czy nie to chyba siedzi w Twojej głowie, a nie jest sprawką tabletek.
Gdybyś miała orgazm to byś wtedy wiedziała, że 'to to'. Też kilka pierwszych miesięcy nie byłam pewna, czy to co przeżywam, to orgazm czy po prostu przyjemność.
Cytat:
Idąc dalej za radami z forum dla kobiet, powinnam sama sprawdzić co sprawia mi przyjemność i powiedzieć o tym lubemu. Tylko że nie umiem. Mam blokadę przed masturbowaniem się, nie umiem sama sobie zrobić dobrze, i robiąc to czuję się po prostu głupio, choć kiedyś nie miałam z tym problemu.
Idąc dalej, najłatwiej osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Próbowałam, pierwszą minutę jest ok, później zamiast sprawiać mi to przyjemność łechtaczka zaczyna mnie boleć, a przynajmniej mam uczucie które ciężko zaliczyć do przyjemnych.
A rady z forum są dobre Jeśli będziesz sama wiedziała, co lubisz, co doprowadza Cię na szczyt to wtedy prościej będzie Ci przekazać tą wiedzę partnerowi, po to by zrobił to samo. Kiedyś masturbacja sprawiała Ci przyjemność? Może teraz robisz to za mocno i stąd ten ból?
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 15:45   #187
calmative
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Co z tym orgazmem?

Wiem że powinnam sama do tego 'dojść' Ale mam psychiczną blokade przed masturbacją. Nie wiem czemu, bo nic się takiego nie działo, ze mogłabym nagle poczuć takie hm.. zniesmaczenie na samą myśl.
A jeśli chodzi o łechtaczkę to nie chodzi o to że za mocno, bo nawet jak jest pieszczona językiem to jest przyjemnie, czuje podniecenie a potem zaczynam czuć że już za mocno jestem podniecona i czuje takie mega nieprzyjemne uczucie, nie potrafie tego opisać. Tak jakbym była podniecona już za mocno aż do bólu.
calmative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 16:19   #188
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Co z tym orgazmem?

Może podczas pieszczot językiem przerwijcie na chwilę i dopiero później wróćcie do akcji? I najważniejsze, zaakceptuj siebie to naprawdę pomaga, a masturbacja to nic innego jak poznawanie siebie, swojego ciała, bo to Ty w nim siedzisz i nikt inny Ci nie powie, co na Ciebie działa, podnieca. Próbuj, ale na luzie, bez nerwów
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 16:25   #189
calmative
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Co z tym orgazmem?

Wydaje mi się że nie mam problemów z zaakceptowaniem siebie.. Czuje się przy nim swobodnie i generalnie podczas seksu nie zawracam sobie głowy tym czy mam za duży brzuch i za małe piersi ;p Tylko jesli mam sama robić sobie dobrze to 'nie czuje tego'. Musze mieć nastrój i ochotę nawet na sam seks a i z ochotą ciężko gdy chłopaka nie ma obok mnie ;/
calmative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 21:12   #190
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Co z tym orgazmem?

Cytat:
Napisane przez calmative Pokaż wiadomość
Tylko jesli mam sama robić sobie dobrze to 'nie czuje tego'. Musze mieć nastrój i ochotę nawet na sam seks a i z ochotą ciężko gdy chłopaka nie ma obok mnie ;/
w takim razie nie zmuszaj się do niczego, nawet do dotykania samej siebie. Każdy lubi co innego. Może spędźcie z chłopakiem taki romantyczny wieczór, nastawiony na pieszczoty, ale bez penetracji? Sama gra wstępna, która Cię podnieci, wspólna kąpiel czy masaż? Niektóre kobiety to własnie podnieca i nastraja odpowiednio do łóżkowych zabaw.
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 06:52   #191
tralaleczka
Raczkowanie
 
Avatar tralaleczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 155
Dot.: Co z tym orgazmem?

To jednak nie kwestia tabletek. Myślę, że masz jakąś blokadę psychiczną. Ale naprawdę jest mi trudno powiedzieć o co może tu chodzić. Może jednak spróbować odwiedzić seksuologa? Wiem, że niektórzy się śmieją, że to nie lekarz, ale ja pamiętam, że raz skorzystałam z takich usług i otrzymałam pomoc
tralaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 15:57   #192
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Co z tym orgazmem?

..moim zdaniem tabletki mogą mieć tutaj duży wpływ..ale to moje osobiste zdanie wynikające z osobistego doświadczenia...a próbowałam kilka rodzajów tabletek..po jednych zamiast się rzucić z podniecenia na chłopaka..zasnęłam:brzyda l: jakoś tak na mnie działały....cóż..

..orgazmy nam kobietom nie zawsze są dane..tzn..nie za każdym razem, i trzeba zdawać sobie z tego sprawę, jednak jak czytałam w jednej z książek Starowicza, każda kobieta jest zdolna do przeżywania orgazmu czy łeczhtaczkowego czy pochwowego (wyjątkiem są kobiety tzn oziębłe ale to rzadkośc i myślę że Tobie nie grozi)..poza tym ijeden orgazm o d drugiego nie jest gorszy...ciesz się seksikiem..nie myśl o tym czy dojdziesz bo to blokuje..naucz się co sprawia Tobie największą przyjemnośc...może kieliszek winka przed dla rozluźnienia..jakiś fajny rozgrzewający lubrykant...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 13:29   #193
jemsiebie
Raczkowanie
 
Avatar jemsiebie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 127
Dot.: Udaje orgazm

nie sądzę, że kłamstwo pomaga kiedykolwiek w czymkolwiek...
jemsiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 22:43   #194
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że rozmowa nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli facet dowie się, że przez ten cały czas udawałaś, może ci już nigdy nie uwierzyć, gdy będziesz miała orgazm naprawdę. Nie mówiąc już o kompleksach, których się nabawi.
Może zaproponuj jakąś zabawę, która cię kręci. Może powiedz coś w stylu: "Dziś to ja będę rządzić, a ty będziesz moim służącym" i po prostu krok po kroku, sekunda po sekundzie instruuj go, co ma robić.
Nie wiem, co lubisz w łóżku, ale może jakaś zupełna odmiana waszego dotychczasowego seksu zadziała.
Też myślę że jak powiesz prawdę to będzie baaardzo źle.
Ale kurcze, jak można byc ze sobą 2 lata i udawac orgazm?!
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:17   #195
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez wiktoriol Pokaż wiadomość
Też myślę że jak powiesz prawdę to będzie baaardzo źle.
Ale kurcze, jak można byc ze sobą 2 lata i udawac orgazm?!
klamstwo cięgnie kolejne i kolejne.
właśnie jest tak jak piszesz,powiesz prawdę ,bedzie źle...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 23:55   #196
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Co z tym orgazmem?

Ja również stawiam na blokadę psychiczną, tabletki niekoniecznie. Moga obniżyć libido, ale myslę, ze sama byś zauważyła, że to skutek uboczny.
A w kwestii łechtaczki. Musisz się po prostu sama siebie nauczyć. Daj sobie czas, nie śpiesz się z niczym, nie myśl o orgazmie tylko po prostu sprawiaj sobie przyjemność. Myślę, że wiem o jakim "bólu" mówisz. Ja mam na to taką teorie, że łechtaczka w miare podniecenia staje się coraz bardziej wrażliwa, a z czasem jest nadwrażliwa, co sprawia taki "ból". Bardzo prawdopodobne, że u Ciebie tak jest. Jeśli odczuwasz ten dyskomfort proponuję nie dotykać bezpośrednio samej łechtaczki, ale jej napletka/warg mniejszych.
Mam nadzieje, że w miare zrozumiale to napisałam
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 21:37   #197
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Co z tym orgazmem?

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Myślę, że wiem o jakim "bólu" mówisz. Ja mam na to taką teorie, że łechtaczka w miare podniecenia staje się coraz bardziej wrażliwa, a z czasem jest nadwrażliwa, co sprawia taki "ból". Bardzo prawdopodobne, że u Ciebie tak jest. Jeśli odczuwasz ten dyskomfort proponuję nie dotykać bezpośrednio samej łechtaczki, ale jej napletka/warg mniejszych.
Dokładnie, nie pieścić jej bezpośrednio, tylko wokół.
Jeszcze co do tego bólu, który opisujesz... hmm... swój pierwszy orgazm miałam w czasie masturbacji i chwilę przed nim czułam ból, z jednej strony byłam podniecona, a z drugiej ten ból, takie... bardzo, bardzo bolesne zniecierpliwienie. Wiele razy wcześnie w tym momencie przerywałam, bo wydawało mi się, że nie dam rady dłużej tego bólu wytrzymać, a tym razem, nie wiem dlaczego, nie przestałam. I miałam bardzo silny orgazm, co do którego nie miałam najmniejszej wątpliwości, czym był
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:01   #198
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Co z tym orgazmem?

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie pieścić jej bezpośrednio, tylko wokół.
Jeszcze co do tego bólu, który opisujesz... hmm... swój pierwszy orgazm miałam w czasie masturbacji i chwilę przed nim czułam ból, z jednej strony byłam podniecona, a z drugiej ten ból, takie... bardzo, bardzo bolesne zniecierpliwienie. Wiele razy wcześnie w tym momencie przerywałam, bo wydawało mi się, że nie dam rady dłużej tego bólu wytrzymać, a tym razem, nie wiem dlaczego, nie przestałam. I miałam bardzo silny orgazm, co do którego nie miałam najmniejszej wątpliwości, czym był
Podłączę się pod ten temat, bo nie chcę robić nowego.

Regista ja mam tak z łechtaczką - jest bardzo przyjemnie a potem zaczyna boleć, dlatego często przestawałam. TŻ nie przestawał ii... chyba miałam orgazm Chociaż ja to dopiero początkująca jestem, kochałam się tak na serio dopiero 1 raz Mam tylko nadzieję, że z każdym razem będzie coraz przyjemniej, bo jak na razie to trochę jeszcze boli i jakiejś wielkiej przyjemności z penetracji nie mam... ale mam nadzieję że to tylko moje schizy i z każdym razem będzie lepiej 1

(Dziewczynyyy, prawda że niepotrzebnie schizuję?)
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 23:14   #199
mylovelyines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co z tym orgazmem?

Witam wszystkich zgromadzonych Jak już wiadomo mam problem z orgazmem. W zasadzie mając kilku róznych partnerów na przestrzeni lat-nigdy z nikim go nie miałam! I to mnie męczy i irytuje. Fakt jest taki że najwyraźniej musiałam "dojrzec"do spraw łóżkowych,przestac sie tak krępowac itp no i przyznałam się mojemu obecnemu facetowi. Nigdy nie udawałam orgazmu,ale powiedziałam mu że nigdy go nie miałam. Jeszcze orgazm łechtaczkowy zdobywam jak sama się zabawiam i czasem przez miłośc francuską. i to wszystko. Podczas sexu nigdy jeszcze nie doszłam,w jakikolwiek sposób Wiem,że za bardzo zaczęło mnie to stresowac i wieczne myslenie o tym stworzy błędne koło. Ochote na sex mam ciągle wynika to chyba z tego ze po prostu jestem nie zaspokojona. Mój facet najchętniej kochałby się "na juz" a ja chciałabym "pobawic" sie najpierw. Podejrzewam,że gdybym częściej dochodziła przez stymulację łechtaczki chociaż (co też jest oczywiscie przyjemne) to też byłoby inaczej. Wkurza mnie w moim facecie to,że mimo iz wie jaki jest "problem" i obiecał ze będzie starał sie robic te gry wstępne czy jakkolwiek to nazwac to niestety ale często jednak o tym zapomina. efekt tego taki,że on zadowolony idzie spac a ja wkurzona a w zasadzie zawiedziona myślę całą noc (nie zawsze,ale często) Dziewczyny nie wiem co mam robic Myślę czy nie pójśc do seksuologa? Bardzo proszę o pomoc. Wkurza mnie to strasznie. Już myślałam nad tym czy nie kupic mojemu viagry-jak bedziemy sie dluzej kochac to może wtedy coś się wydarzy? echhh,przepraszam za chaos i mam nadzieję,że znajdzie się jakaś dobra duszyczka która zechce mi coś doradzic. Pozdrawiam serdecznie wszystkie boginie sexu
mylovelyines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 15:23   #200
tralaleczka
Raczkowanie
 
Avatar tralaleczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 155
Dot.: Co z tym orgazmem?

Cytat:
Napisane przez mylovelyines Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zgromadzonych Jak już wiadomo mam problem z orgazmem. W zasadzie mając kilku róznych partnerów na przestrzeni lat-nigdy z nikim go nie miałam! I to mnie męczy i irytuje. Fakt jest taki że najwyraźniej musiałam "dojrzec"do spraw łóżkowych,przestac sie tak krępowac itp no i przyznałam się mojemu obecnemu facetowi. Nigdy nie udawałam orgazmu,ale powiedziałam mu że nigdy go nie miałam. Jeszcze orgazm łechtaczkowy zdobywam jak sama się zabawiam i czasem przez miłośc francuską. i to wszystko. Podczas sexu nigdy jeszcze nie doszłam,w jakikolwiek sposób Wiem,że za bardzo zaczęło mnie to stresowac i wieczne myslenie o tym stworzy błędne koło. Ochote na sex mam ciągle wynika to chyba z tego ze po prostu jestem nie zaspokojona. Mój facet najchętniej kochałby się "na juz" a ja chciałabym "pobawic" sie najpierw. Podejrzewam,że gdybym częściej dochodziła przez stymulację łechtaczki chociaż (co też jest oczywiscie przyjemne) to też byłoby inaczej. Wkurza mnie w moim facecie to,że mimo iz wie jaki jest "problem" i obiecał ze będzie starał sie robic te gry wstępne czy jakkolwiek to nazwac to niestety ale często jednak o tym zapomina. efekt tego taki,że on zadowolony idzie spac a ja wkurzona a w zasadzie zawiedziona myślę całą noc (nie zawsze,ale często) Dziewczyny nie wiem co mam robic Myślę czy nie pójśc do seksuologa? Bardzo proszę o pomoc. Wkurza mnie to strasznie. Już myślałam nad tym czy nie kupic mojemu viagry-jak bedziemy sie dluzej kochac to może wtedy coś się wydarzy? echhh,przepraszam za chaos i mam nadzieję,że znajdzie się jakaś dobra duszyczka która zechce mi coś doradzic. Pozdrawiam serdecznie wszystkie boginie sexu
będę bezwzględna: należy chyba zastanowić się nad zmianą faceta.
tralaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:35   #201
mylovelyines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co z tym orgazmem?

Cytat:
Napisane przez tralaleczka Pokaż wiadomość
będę bezwzględna: należy chyba zastanowić się nad zmianą faceta.

Hmm,chciałam jeszcze dopisac,że nie wiem gdzie znajduje się mój punkt G o ile w ogóle gdzieś jest..a tu takie zaskoczenie w sensie odpowiedzi
mylovelyines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:21   #202
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Co z tym orgazmem?

Chyba facet ma gdzieś Twoje potrzeby, skoro zrobi swoje i wali się spać. I z takim mało zrobisz
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 16:33   #203
Frustratka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Co z tym orgazmem?

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Myślę, że wiem o jakim "bólu" mówisz. Ja mam na to taką teorie, że łechtaczka w miare podniecenia staje się coraz bardziej wrażliwa, a z czasem jest nadwrażliwa, co sprawia taki "ból". Bardzo prawdopodobne, że u Ciebie tak jest. Jeśli odczuwasz ten dyskomfort proponuję nie dotykać bezpośrednio samej łechtaczki, ale jej napletka/warg mniejszych.
Też zdarza mi się odczuwać taką nadwrażliwość, najczęściej wtedy gdy partner pieści łechtaczkę zbyt mocno, gwałtownie. Zgadzam się z Solange - pomaga wówczas delikatne drażnienie warg mniejszych - jednym palcem lub całą dłonią (wykonując koliste ruchy). Czubkiem łechtaczki najlepiej jak partner zajmie się później, gdy jesteśmy już dostatecznie podniecone. U mnie ten schemat działa, nawet baardzo
Frustratka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:41   #204
yoanna111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Seks a orgazm

Kilka miesięcy temu podjęłam decyzję o rozpoczęciu życia seksualnego z moim chłopakiem. Ja dziewica on z nie małym doświadczeniem - myślałam że wszystko się ułoży po prostu idealnie. Pierwszy raz jak to wiadomo trochę bólu trochę zdziwienia. Poszło lepiej niż się spodziewałam.
Niestety ani razu będąc z nim nie miałam orgazmu. Nie jest to dla mnie czymś strasznym ale widzę że jego to deprymuje. Powtarza że nie rozumie bo nastolatkowie którzy się nie kochają i robią to tylko dla zabicia czasu mają z tego większą przyjemność. Raz też dodał że żadna z jego poprzednich dziewczyn nie miała problemu z 'dojściem' wystarczyło tylko żeby przeszedł do rzeczy... Wiem że nie mówi tego żeby mnie urazić, ale boję się że brak mojej satysfakcji wpływa też na jakoś jego orgazmów. Nie chcę żeby było mu ze mną źle ale też nie chcę udawać.
Raz powiedziałam mu że poczułam coś delikatnego. On stwierdził że to nic i znowu westchnął w ten swój sposób jakby sprawa była beznadziejna.
Czy jest możliwość że z czasem orgazm przyjdzie? O dziwo nie chcę go z samolubnych pobudek bo dobrze mi jest jak jest...
yoanna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:06   #205
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Seks a orgazm

Cytat:
Napisane przez yoanna111 Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu podjęłam decyzję o rozpoczęciu życia seksualnego z moim chłopakiem. Ja dziewica on z nie małym doświadczeniem - myślałam że wszystko się ułoży po prostu idealnie. Pierwszy raz jak to wiadomo trochę bólu trochę zdziwienia. Poszło lepiej niż się spodziewałam.
Niestety ani razu będąc z nim nie miałam orgazmu. Nie jest to dla mnie czymś strasznym ale widzę że jego to deprymuje. Powtarza że nie rozumie bo nastolatkowie którzy się nie kochają i robią to tylko dla zabicia czasu mają z tego większą przyjemność. Raz też dodał że żadna z jego poprzednich dziewczyn nie miała problemu z 'dojściem' wystarczyło tylko żeby przeszedł do rzeczy... Wiem że nie mówi tego żeby mnie urazić, ale boję się że brak mojej satysfakcji wpływa też na jakoś jego orgazmów. Nie chcę żeby było mu ze mną źle ale też nie chcę udawać.
Raz powiedziałam mu że poczułam coś delikatnego. On stwierdził że to nic i znowu westchnął w ten swój sposób jakby sprawa była beznadziejna.
Czy jest możliwość że z czasem orgazm przyjdzie? O dziwo nie chcę go z samolubnych pobudek bo dobrze mi jest jak jest...
A sama się zaspokajasz? Dochodzisz wtedy?
Może daj mu jakieś wskazówki, jak lubisz być dotykana, jak ma cię pieścić, mocniej, delikatniej, szybciej czy wolniej..
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:12   #206
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Seks a orgazm

Czasem latami czeka się na orgazm. Być może Twój chłopak, przez swoje doświadczenie i przyzwyczajenie do konkretnego rodzaju seksu, konkretnych ruchów nie potrafi się przestawić.
Ponadto ciężko uwierzyć mi, że każdej tak było cudownie jak tylko wsadził penisa, bo z tego co piszesz to jemu się tak wydaje.

leniwca zadała Ci dobre pytanie. Jeśli podczas samozaspokojenia nie masz problemów z orgazmem być może wynika to z blokady psychicznej.

Być może nawet nieświadomie zablokowałaś się na orgazm. Na pewno czujesz presję, ponieważ Twój chłopak ma doświadczenie, a Ty dopiero odkrywasz tajniki seksu.

Spróbuj porozmawiać ze swoim chłopakiem, bo jego wzdychanie "bo nie było Ci dobrze" jest bardzo szczeniackie.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:19   #207
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seks a orgazm

Jak na doświadczonego, to ów pan mało wie o seksie i kobiecym ciele... :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:21   #208
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Seks a orgazm

Dziewczyny juz poradziły, ale mi się bardzo nie podoba presja, jaką na Ciebie wywiera Twój facet
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:22   #209
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Seks a orgazm

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość
Spróbuj porozmawiać ze swoim chłopakiem, bo jego wzdychanie "bo nie było Ci dobrze" jest bardzo szczeniackie.
Mi się jego podejście totalnie nie podoba. Nieświadomie wywiera presję na dziewczynie, potem zamist się skupić na przyjemności, to się pewnie zastanawia, jak zareaguje chłopak, gdy znowu nie wyjdzie. Mało mu cierpliwości.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:37   #210
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Seks a orgazm

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Mi się jego podejście totalnie nie podoba. Nieświadomie wywiera presję na dziewczynie, potem zamist się skupić na przyjemności, to się pewnie zastanawia, jak zareaguje chłopak, gdy znowu nie wyjdzie. Mało mu cierpliwości.
Dokładnie. Zwyczajnie zablokował Autorkę tematu psychicznie.
Chyba odgryzłabym łeb, gdybym usłyszała "znowu nie miałaś orgazmu? ochhhhh"
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.