problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-06, 18:53   #1
zuzaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 18

problem


pewnie wy tez to macie mianowicie drobne krostki na gornej czesci rąk . próbowałam juz wielu sposobów zeby sie tego pozbyc , pilingów , balsamów wygładzajacych i nic , to dziadostwo dalej jest , wiec jak macie jakies metody to błągam napiszcie , dzieki z góry za odpowiedzi
zuzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 09:16   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: problem

Swego czasu pojawiły się i u mnie i pomogły mi ostre peelingi (robione codziennie przez tydzień), a także bardzo intensywne nawilżanie. Zauważyłam, że krostki pojawiają się wówczas, kiedy skóra staje się suchsza, niż powinna być. Polecam balsamy Vichy lub L'Oreala (Nutrilift, NutriSoft). Pozdrawiam! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1cmok.gif
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 15:40   #3
libera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
Re: problem

Nie jestem ani lekarzem ani nawet kosmetyczką dlatego to co pozwolę sobie napisać powinnaś potraktować z właściwą ostrożnością.Kiedyś przeczytałam w książce " Kuchnia i Medycyna" prof.Juliana Aleksandrowicza i Ireny Gumowskiej,że "gęsia skórka" występująca najczęściej na ramionach,w okolicy łokci,na nogach,w okolicy kolan,podudzi itp.może być jednym z pierwszych objawów niedoboru witaminy A. Przestrzegam przed samodzielnym bezmyślnym aplikowaniem sobie tej witaminy ponieważ jej nadmiar jest toksyczny!!!Zewnętrznym objawem nadmiaru jest pękanie i krwawienie warg,swędzenie skóry,suchość włosów,zbyt duża pobudliwość nerwowa, bolesne obrzmienia w okolicy kości długich.
libera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.