Najlepszy fryzjer Lubartów:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 20:32   #1
aiza19
Raczkowanie
 
Avatar aiza19
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 459

Najlepszy fryzjer Lubartów:)


.

Edytowane przez aiza19
Czas edycji: 2009-12-29 o 16:01
aiza19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 06:34   #2
milo20
Przyczajenie
 
Avatar milo20
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepszy fryzjer Lubartów:)

Cytat:
Napisane przez aiza19 Pokaż wiadomość
Choć to nie za duże miasto, fryzjerów jest tu aż za nad to.. Ale najlepszym salonem jest SALON EFFECT, gdzie zarówno Pani Iza jak i Pani Beata są doskonałe, potrafią nię tylko świetnie strzyc, farbowac ale również i czesać, co nie każdy fryzjer potrafi. Jest jeszcze trzecia Pani w salonie tym, ale niestety u niej jeszcze nie byłam więc nie wiem z własnego doświadczenia jak dobra fryzjerką jest, ale z tego co słyszałam również jest doskonała. Także polecam naprawdę warto!! Nigdy jeszcze nie żałowałam!

ja jestem z lublina znalazłam ten watek przypadkowo. kiedys koleżanka poleciła mi właśnie tego fryzjera z lubartowa, byłam nie mile zaskoczona fryzura bardzo przeciętna, kolor pasemek...bardzo żółty...a chciałam platynowe...pani przy układaniu zrobiła mi hełm z tapirem....:/ a zapłaciłam 140 zł..... nie polecam.... ale za to gorąco polecam salon Perfekt w Lublinie i Montownie Fryzur, ceny wyższe o jakieś 30-40 zł ale naprawdę warto zapłacić więcej za super jakość! polecam takze salon w Plazie jesli planujecie zmianę fryzury, ja nie widziałam co zrobić z moimi bezkształtnymi długimi włosami pan polecił mi boba z którego jestem bardzo zadowolona, jeśli chcecie profesjonalnych porad na temat fryzury to tylko tam...oczywiście trzeba tez za nie sporo zapłacić... salon dla dziewczyn dla których liczy się jakość pod każdym wzgledem! pozdrawiam
milo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.