Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 08:30   #31
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

No maturę zdałam,dostałam się nawet na PW, ale nie chciałam iść na kierunek który mnie nie interesuje,bo po co??????

Kurdę,chyba rzeczywiście pójdę,ale zależy mi na zaocznych i finansowo też będzie lepiej niż bym szła na zaoczne na PW.

A wie któraś z Was czy jest zaoczne w Warszawie???
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:48   #32
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
No maturę zdałam,dostałam się nawet na PW, ale nie chciałam iść na kierunek który mnie nie interesuje,bo po co??????

Kurdę,chyba rzeczywiście pójdę,ale zależy mi na zaocznych i finansowo też będzie lepiej niż bym szła na zaoczne na PW.

A wie któraś z Was czy jest zaoczne w Warszawie???
Ale co zaoczne? Studium? Jak widziałam to 100% szkół policealnych pracowało w systemie zaocznym. A farmaceutyka jest 2-letnia.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:07   #33
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
No maturę zdałam,dostałam się nawet na PW, ale nie chciałam iść na kierunek który mnie nie interesuje,bo po co??????

Kurdę,chyba rzeczywiście pójdę,ale zależy mi na zaocznych i finansowo też będzie lepiej niż bym szła na zaoczne na PW.

A wie któraś z Was czy jest zaoczne w Warszawie???
Hej , ja kiedys patrzylam na studium w Wawie na ul Rakowieckiej , jest to szkola dobra i cieszy sie dobra opinia, sama mialam tam isc , ale wybralam Łódz. Jest nabor dzienny , ktory jest za darmo i prywatny dla tych ktorzy nie dostana sie i z tego co pamietam to czene jest ok 400zl , wpisz sobie studium Farmaceutyczne ul rakowiecka w google i wyskoczy Ci , zadzwon lub napisz do nich i zapytaj , mi odp na meila, aha taka szkola trwa 2 lata, sprobuj czemu nie , jak lubisz chemie i za rok pojdziesz na swoj kierunek i skonczysz tamto , bedziesz miala 2 dobre papierki
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 11:50   #34
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Hej , ja kiedys patrzylam na studium w Wawie na ul Rakowieckiej , jest to szkola dobra i cieszy sie dobra opinia, sama mialam tam isc , ale wybralam Łódz. Jest nabor dzienny , ktory jest za darmo i prywatny dla tych ktorzy nie dostana sie i z tego co pamietam to czene jest ok 400zl , wpisz sobie studium Farmaceutyczne ul rakowiecka w google i wyskoczy Ci , zadzwon lub napisz do nich i zapytaj , mi odp na meila, aha taka szkola trwa 2 lata, sprobuj czemu nie , jak lubisz chemie i za rok pojdziesz na swoj kierunek i skonczysz tamto , bedziesz miala 2 dobre papierki
dzięki wielkie
dzwoniłam tam,ale jednak wybrałam w łomży,bo dużo bliżej mnie,mogę nawet spokojnie dojeżdżać samochodem i lepiej mi pasuje dniowo.
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:13   #35
studentka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

a w łomży w jakich dniach odbywa się nauka? I ile wynoszą opłaty?
studentka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:53   #36
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie
dzwoniłam tam,ale jednak wybrałam w łomży,bo dużo bliżej mnie,mogę nawet spokojnie dojeżdżać samochodem i lepiej mi pasuje dniowo.
No to fajnie , ze juz wybralas , a idziesz na dzienne czy zaoczne? A na jaki kierunek za rok chcialabys pojsc?
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 16:39   #37
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
No to fajnie , ze juz wybralas , a idziesz na dzienne czy zaoczne? A na jaki kierunek za rok chcialabys pojsc?
Na zaoczne,jestem na stażu,a jeszcze chcę chodzić na korki u mnie w mieście. Za rok będę składała na akademie medyczne no i będę chciała tam iść,a jak nie to na PW, UW. Mam zdaną jeszcze matematykę i to całkiem dobrze,więc na szczęście mam sporo możliwości

dzięki za rady dziewczyny

studentka1234-napisałam Ci na priv
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 19:59   #38
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
Na zaoczne,jestem na stażu,a jeszcze chcę chodzić na korki u mnie w mieście. Za rok będę składała na akademie medyczne no i będę chciała tam iść,a jak nie to na PW, UW. Mam zdaną jeszcze matematykę i to całkiem dobrze,więc na szczęście mam sporo możliwości

dzięki za rady dziewczyny

studentka1234-napisałam Ci na priv
Ok, rozumiem takze 3mam kciuki i pochwal sie co za rok wybralas
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:03   #39
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Moim zdaniem po studium, szczegolnie farmaceutycznym to pracy nie znajdziesz, zeby pracowac w aptece trzeba miec conajmniej magistra, dlatego ja polecam Ci studia wyzsze , nawet po polonistyce bedziesz miala o wiele wiecej perspektyw. Studium farmaceutyczne przygotuje Cie tylko do jednego zawodu, ktorego i tak nie dostaniesz ( sorry za szczerość ale mama mojego TZ jest farmaceutka i troche sie orientuje) , natomiast po polonistyce mozesz znalesc prace w wielu roznych miejscach, no i jest to zgodne z Twoimi zainteresowaniami, co jest najwazniejsze.
Pozdrawiam.
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:18   #40
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem takze 3mam kciuki i pochwal sie co za rok wybralas

dzięki

Aleksandra-sory, ale się nie zgadzam z Tobą
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:33   #41
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem po studium, szczegolnie farmaceutycznym to pracy nie znajdziesz, zeby pracowac w aptece trzeba miec conajmniej magistra, dlatego ja polecam Ci studia wyzsze , nawet po polonistyce bedziesz miala o wiele wiecej perspektyw. Studium farmaceutyczne przygotuje Cie tylko do jednego zawodu, ktorego i tak nie dostaniesz ( sorry za szczerość ale mama mojego TZ jest farmaceutka i troche sie orientuje) , natomiast po polonistyce mozesz znalesc prace w wielu roznych miejscach, no i jest to zgodne z Twoimi zainteresowaniami, co jest najwazniejsze.
Pozdrawiam.
Nie zgadzam się ani trochę. Mnóstwo ofert pracy na techników widzę, mimo kryzysu. Natomiast poloniści raczej mało kogo interesują.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 15:57   #42
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Ja też się nie zgadzam...Mam sporo znajomych osób,które są po studium farmaceutycznym..I właśnie chętniej do apteki(chodzi o sprzedaż)przyjmują techników bo im nie musza tyle płacić co mgr...
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 16:30   #43
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Dokładnie, w aptece w której pracuje moja mama i siostra jest około 8 techników i tylko 3 magistrów. Prawda jest taka że codziennie w pracy jest tylko jeden magister (mają dyżury) a najwięcej sprzedają technicy. Pokaż mi aptekę w której są sami magistrzy Do zwykłej sprzedaży apteki wolą zatrudniać techników ze względu na koszty.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:08   #44
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Dokładnie, w aptece w której pracuje moja mama i siostra jest około 8 techników i tylko 3 magistrów. Prawda jest taka że codziennie w pracy jest tylko jeden magister (mają dyżury) a najwięcej sprzedają technicy. Pokaż mi aptekę w której są sami magistrzy Do zwykłej sprzedaży apteki wolą zatrudniać techników ze względu na koszty.
Ja tez uwazam , ze jest duzo ofert dla technikow, chetnie ich przymuja , , a nie musza tyle placic co mgr rozumiem to, bo jak sama bylabym wlascicielem apteki to tak bym robila, Ania jestes mloda osoba i nikt Ci nie karze poprzestac tylko na Studium , skonczysz jeszcze niejedne studia i ja Ci to mowie
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 09:52   #45
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Ja tez uwazam , ze jest duzo ofert dla technikow, chetnie ich przymuja , , a nie musza tyle placic co mgr rozumiem to, bo jak sama bylabym wlascicielem apteki to tak bym robila, Ania jestes mloda osoba i nikt Ci nie karze poprzestac tylko na Studium , skonczysz jeszcze niejedne studia i ja Ci to mowie

O rany,dzięki. Jesteś kochana. Nawet nie wiesz jak potrzebowałam,żeby ktoś tak mi powiedział
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:22   #46
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Orientujecie się jakie pytania zazwyczaj zadają na rozmowie kwalifikacyjnej?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:07   #47
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
O rany,dzięki. Jesteś kochana. Nawet nie wiesz jak potrzebowałam,żeby ktoś tak mi powiedział
Mowie prawde tak jak jest Bedzie dobrze , duzo wiary w siebie, ja mam 22lata i mam liste kier studiow , ze nie wiem czy do 30 wyrobie haha Ucz sie poki jestes mloda i checi nie brakuje

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Orientujecie się jakie pytania zazwyczaj zadają na rozmowie kwalifikacyjnej?
Oj ja nie wiem A o chodzi o job do Apteki? Pewnie jak zwykle doswiadczenie

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A mam jeszcze pytanko: czy wiecie jak jest we Francji czy Austrii z praca w Aptece sa tam technicy czy cos podobnego?
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:51   #48
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Nie, chodzi o rozmowę kwalifikacyjną w studium farmaceutycznym, sorry że nie sprecyzowałam :P Z tego co słyszałam pytają czemu ktoś wybrał taki zawód, czemu akurat ta szkoła, czym zajmuje się technik, ale jestem ciekawa o co jeszcze moga zapytać.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:11   #49
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Ok dziewczyny, przyznaje, moze racji nie mialam ale i tak uwazam, że studia sa bardziej cenione niż studium, W kazdym badz razie, życze powodzenia, może pozniej w miedzy czasie zrobisz sobie juz farmacje albo cos pokrewnego.
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 15:06   #50
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie, chodzi o rozmowę kwalifikacyjną w studium farmaceutycznym, sorry że nie sprecyzowałam :P Z tego co słyszałam pytają czemu ktoś wybrał taki zawód, czemu akurat ta szkoła, czym zajmuje się technik, ale jestem ciekawa o co jeszcze moga zapytać.
Aaaa No tak jest w pytaja, hmm nie mam pojecia moze zapytaj mamy i sis pomoga Ci na pewno A z jakiego miasta jestes? Tak tylko pytam , moze kiedys spotakamy sie w jednej aptece hi hi Czy wie ktos cos jak jest za granica? P.s. powiedz , ze jestes najlepsza
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 17:23   #51
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny, przyznaje, moze racji nie mialam ale i tak uwazam, że studia sa bardziej cenione niż studium, W kazdym badz razie, życze powodzenia, może pozniej w miedzy czasie zrobisz sobie juz farmacje albo cos pokrewnego.

No,ale chyba nie przeczytałaś dokładnie wątku. Ja idę tylko na rok na studium,bo chcę za rok zdać jeszcze maturę z chemii rozszerzonej i próbować na akademię medyczną. Za rok na pewno idę na studia dzienne i w ogóle innej opcji sobie nie wyobrażam.
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:53   #52
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie, chodzi o rozmowę kwalifikacyjną w studium farmaceutycznym, sorry że nie sprecyzowałam :P Z tego co słyszałam pytają czemu ktoś wybrał taki zawód, czemu akurat ta szkoła, czym zajmuje się technik, ale jestem ciekawa o co jeszcze moga zapytać.
Hej bylas juz na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak Ci poszlo?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:12   #53
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Nie, rozmowę mam dopiero za tydzień :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:47   #54
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie, rozmowę mam dopiero za tydzień :P
Ok to 3mam mocno kciuki Powodzenia zycze Na pewno Cie wezma i bedziesz najwieksza kujonka hehe , a ja mam dylemat ze szkolami troche , bo nie wiem czy mieszkac w Lodzi czy Wawie na okres szkoly, a papierek z Wawy mialabym nawet dobry chyba hmmm
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:26   #55
ryjcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
No,ale chyba nie przeczytałaś dokładnie wątku. Ja idę tylko na rok na studium,bo chcę za rok zdać jeszcze maturę z chemii rozszerzonej i próbować na akademię medyczną. Za rok na pewno idę na studia dzienne i w ogóle innej opcji sobie nie wyobrażam.
Aniu, a na jaki kierunek na AM się chcesz dostać? Na farmację?
ryjcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:17   #56
anna1990
Raczkowanie
 
Avatar anna1990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 322
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Na farmację,albo na medycynę
anna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:27   #57
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Ok to 3mam mocno kciuki Powodzenia zycze Na pewno Cie wezma i bedziesz najwieksza kujonka hehe , a ja mam dylemat ze szkolami troche , bo nie wiem czy mieszkac w Lodzi czy Wawie na okres szkoly, a papierek z Wawy mialabym nawet dobry chyba hmmm
Nie dziękuję :P
Myślę że nie ma to większego znaczenia jeśli będziesz sie przykładać, co prawda w innej branży pracodawca może brać pod uwagę czy ktoś skończył UAM, UJ czy inny uniwerek, ale wątpię czy robi im to większa różnice gdzie ktoś się uczył gdy szukają technika farm.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 07:48   #58
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie dziękuję :P
Myślę że nie ma to większego znaczenia jeśli będziesz sie przykładać, co prawda w innej branży pracodawca może brać pod uwagę czy ktoś skończył UAM, UJ czy inny uniwerek, ale wątpię czy robi im to większa różnice gdzie ktoś się uczył gdy szukają technika farm.
;p Sama juz nie wiem;P Wiecie co , cos mnie wkurza np czemu nie moga zrobic tech farmacji licencjatu? Np ratownik med, jest 2 lata studium i 3lata licencjackich na UM , technik dentyst. 2, 5 roku studium i tez sa studia licencjackie , powinni sie wziasc za to technicy i walczyc o swoje, a nie poprzestac tylko na tym
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:27   #59
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Fakt, że ja się tu jeszcze nie wypowiedziałam, jest co najmniej podejrzany. Jestem polonistką. Oczywiście bezrobotną. Oczywiście nty miesiąc szukam pracy w zawodzie. Prawda jest taka, że polonista to nikt. Żeby zaistnieć na rynku i coś robić najlepiej by było skończyć dwa kierunki. Czyli polonistyka i PR, polonistyka i anglistyka, polonistyka i dziennikarstwo itd. Sama polonistyka absolutnie nic nie daje. Pracy w zawodzie nauczyciela nie ma żadnej. Bo chciałabym, to fakt. Ale etaty w szkołach są rozszarpywane i najchętniej rozdawane...facetom Dziś z perspektywy czasu skończyłabym technikum odzieżowe i otworzyła pracownię krawiecką. I wcale nie byłoby mi żal, że nie mam mgr, bo ten mgr to tylko mi zawadza. Do pracy w sklepie też mnie nie chcą przyjąć, bo mam właśnie mgr! Więc jestem za technikiem farmacji! Dziś studia niewiele dają. Brakuje prawdziwych fachmanów...
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:44   #60
ryjcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co wybrac?? studium farmaceutyczne czy studia polonistyczne?? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anna1990 Pokaż wiadomość
Na farmację,albo na medycynę
No to odradzałabym Ci studium. Szkoda wysiłku, jeżeli i tak nie zamierzasz go kończyć. Już lepiej przeczekać rok, pouczyć się czegoś przydatnego albo interesującego i poprawić maturę. Na studiach i tak nie przepiszą Ci żadnego przedmiotu! A wiedzę zdobędziesz tak czy inaczej.
Jeżeli masz jeszcze możliwość, to lepiej pomyśl o studiowaniu chemii. Wtedy chociaż część przedmiotów miałabyś już zaliczonych.
ryjcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.