Pekające naczynka na udach:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 10:49   #1
moniuch88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12

Pekające naczynka na udach:(


Witam
Moim problemem są pekajace naczynka krwionosne na nogach. Niestety pewnie mam to po mojej mamie, bo ona ma taki sam problem. Mam 23 lata, naczynka zaczely mi pekac juz pare lat temu, chociaz nie chodzilam na wysokich obcasach, ani nie obciazalam nog, dlugotrwalym staniem czy siedzeniem. Ok rok temu mialam zabieg skleroterapii, co prawda zamknal mi jedno naprawde widoczne naczynko, a wlasciwie to byla juz powiekszona zyla, ale reszta pajaczkow zostala, albo pojawily sie nowe w innym miejscu. Stwierdzilam ze terazu musze zrobic wszystko zeby nie powstalo ich wiecej. I dlatego mam prosbe, czy ktos moze mi poradzic jak skutecznie wzmacniac naczynka?? Zaczelam brac rutinoscorbin, znacie jakies skuteczne tabletki albo zele????
moniuch88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:01   #2
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Pekające naczynka na udach:(

Ja nawet byłam z tym problemem kilka razy u lekarzy, ale żaden nie potrafił mi sensownie pomóc.Usłyszałam tylko o braniu rutinoscorbinu do końca życia....miałam "laserowe" kremy na naczynka na nogach, ale szczerze mówiąc to nic nie pomogło...
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:15   #3
moniuch88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Pekające naczynka na udach:(

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Ja nawet byłam z tym problemem kilka razy u lekarzy, ale żaden nie potrafił mi sensownie pomóc.Usłyszałam tylko o braniu rutinoscorbinu do końca życia....miałam "laserowe" kremy na naczynka na nogach, ale szczerze mówiąc to nic nie pomogło...
Heh... no to widze ze trzeba sie do tego przyzwyczaic i chyba starac sie jakos wzmacniac te naczynka;/
moniuch88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:17   #4
martis_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pekające naczynka na udach:(

a ja słyszałam, że rutinoscorbin nic nie daje:/ zacznij brać coś w rodzaju diosminex niestety do końca życia, taka uroda.
mam ten sam problem i biorę te "proszki" mam zamiar też udać się na zabieg o którym piszesz, może mi powiedzieć na czym to polega? ile trwa i czy boli?
martis_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:36   #5
moniuch88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Pekające naczynka na udach:(

Cytat:
Napisane przez martis_m Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że rutinoscorbin nic nie daje:/ zacznij brać coś w rodzaju diosminex niestety do końca życia, taka uroda.
mam ten sam problem i biorę te "proszki" mam zamiar też udać się na zabieg o którym piszesz, może mi powiedzieć na czym to polega? ile trwa i czy boli?
zabieg skleroterapii polega na wstrzykiwaniu lekarstwa w popekane naczynka, az tak bardzo nie boli, da sie przezyc;p ja mialam bez znieczulenia, po zabiegu od razu udalam sie do domu. Miejsca w ktore bylo wstrzykiwane lekarstwo byly lekko zasinione ale szybko wszystko wrocilo do normy. Zabieg trwal ok 20 min., ale to zalezy od tego ilosci popekanych naczynek. Co prawda mi troche to pomoglo, popekaly mi nowe naczynka ale mysle ze to dlatego ze przez pare miesiecy bralam wtedy tabletki antykoncepcyjne;/ naszczescie przestalam je stosowac
moniuch88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:18   #6
moniuch88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Pekające naczynka na udach:(

zastanawiam sie nad tabletkami Varixinal a diosminex. Czy ktos je stosowal? ktore beda bardziej skuteczne?? I czy mozna je barc z innymi lekami? Bo biore asamax na przewlekle zapalenie jelit a wizyte u lekarza mam dopiero pod koniec marca, i tak sie zastanawiam czy spokojnie moge brac ten diosminex albo varixinal. Jak narazie to samruje nogi zelem Lioven i biore rutinoscorbin;/
moniuch88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.