Cwiczenia na chory kręgosłup - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 10:12   #1
ahorse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4

Cwiczenia na chory kręgosłup


Witajcie,jestem tu nowa i proszę o radę.Otóż mam,chyba,jak większość,dyskopatię,nie byłoby tragedii ale co jakiś czas dopada mnie ból tak silny,że w ogóle nie chodzę,ostatnio zaległam na prawie 2 tyg. oczywiście wszystko kontroluję u lekarza,chodzę na rehabilitację. Ostatnio lekarz zasugerował abym zaczęła uprawiać jakiś sport,nie konkretny,ale poprostu taki aby wzmocnic odpowiednie partie mięśni.Jestem z Katowic i szukam odpowiednich dla mnie zajęć.Czy może któraś z Was wie?Niestety wszelkie zajęcia "podskakujące i z wygibasami" odpadają-przypadkiem mogłabym nie wstać
ahorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 23:43   #2
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Cwiczenia na chory kręgosłup

Ja mam podobny problem, wybrałam się razu pewnego na pilates, bo przeciez tam sie nei skacze i nie podziałało, za duzo pompek i napięć klatki piersiowej. Instruktorka poleciła mi zajęcia w tylu zdrowy kręgosłup, wszelkie fitbale i port de bras, wszystko co otwiera klatkę piersiową. Poza tym z dośw polecam Ci basen i pływanie grzbietem, nic nie boli, a się w dłuższym czasie drobne problemy redukują
Ruda_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 07:46   #3
ahorse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Cwiczenia na chory kręgosłup

Dziękuję Ci Ruda,niestety u mnie basen odpada...Panicznie boję się wody,może to śmieszne ale wszelkiego rodzaju morze,jezioro czy właśnie basen-wchodzę najwyżej do pasa a głębiej,to już panika godna krzyku małolaty na widok pająka.A żeby było śmieszniej,umiem pływać.I nikt mi na to nic nie poradzi,poprostu tak już mam.Obecnie już się wyprostowałam ,zaczęłam chodzić,ale ból pozostał jeszcze,aż strach pomyśleć w jakim stanie będzie kręgosłup za 10 czy 20 lat
ahorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.