Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-15, 12:47   #31
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Mnie takie info o chorobie wenerycznej, skutecznie by wyleczyło z jakichkolwiek ciepłych uczuć względem obiektu moich westchnień
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 12:52   #32
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mnie takie info o chorobie wenerycznej, skutecznie by wyleczyło z jakichkolwiek ciepłych uczuć względem obiektu moich westchnień
A przecież wystarczy, że ktoś miał przed tobą jedną partnerkę i może być zarażony.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 12:53   #33
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

A ja właśnie nie potrafię , nie wiem co jest ze mną nie tak. Jakby do mnie napisał pewnie bum ske ucieszyła.. no nic trzeba jakoś zapomnieć o tej sprawie
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 12:57   #34
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie potrafię , nie wiem co jest ze mną nie tak. Jakby do mnie napisał pewnie bum ske ucieszyła.. no nic trzeba jakoś zapomnieć o tej sprawie
czemu nie masz do siebie szacunku.
- traktował cie jak laska do lotka, przyjezgzal na seksy
-jak wyszło zakażenie to zwalił na ciebie jak jakiś niedojrzały gowniarz

- nic poważnego miedzy wami nie było. świadom sobie ze tak latając za nim tylko nie ponizałaś. żaden facet NIGDY nie będzie z tobą tylko dlatego ze mu ciebie zal. związki tak nie działają. On widzi ciebie teraz jako żałosny podnóżek i tyle.

BA, nawet nie chce z Taba kontaktu bo nie pewnie boi ze jesteś wariatka.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 13:08   #35
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Właśnie nie wiem jak mam to odbierać czy on myśli ze zarazilam go czy po prostu już nie chce nic ode mnie nawet seksu..
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 13:10   #36
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Chcesz być dalej tylko laską od seksu?
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 13:14   #37
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87421090]Jeśli w ciągu półtora miesiąca najpierw nie odzywał się miesiąc, a potem nie odpisywał tygodniami, to kiedy ty się w nim zakochałaś?[/QUOTE]

Też mnie to zastanowiło, jakieś zagięcie czasoprzestrzeni ?

Autorko daj sobie spokój z tym kolesiem. Od początku zależało mu tylko na seksie, co z resztą sam Ci powiedział, więc nie zabawił się Tobą tylko sama mu na to pozwoliłaś. Zakochałaś się, zdarza się, ale z tego nic nie będzie. Po prostu musisz o tym zapomnieć.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 13:22   #38
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem jak mam to odbierać czy on myśli ze zarazilam go czy po prostu już nie chce nic ode mnie nawet seksu..
zablokowal cie-to powinno być jasne.

zero pomyslunku, brzmisz jak troll.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 13:24   #39
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Nie wiem może złe słowo zakochałam się, może zauroczyłem bardziej jego osoba .. i wyjechał wtedy nie odzywał się albo odpisał i nie potrafił pisać nic tydzień czy półtorej tyg.. trwało to jakies 3tyg. I później znów kontakt ożył.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

W takim sensie ze pisaliśmy, widzieliśmy się jeszcze kilka razu no i potem na wakacje wyjechał i po wakacjach ostatni raz . Mam nadzieje ze będzie zapomnieć łatwiej jak stad wyjade, bo jak ide przez miasto mijam te bary gdzie byliśmy, czy hostel e którym się zatrzymaliśmy to mi to wraca wszystko.
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 13:55   #40
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem jak mam to odbierać czy on myśli ze zarazilam go czy po prostu już nie chce nic ode mnie nawet seksu..
Bez znaczenia, co on myśli.
Nie ma sensu się nad tym zastanawiać. Nie chcę cię widzieć, seksić się z tobą, ani utrzymywać znajomości. Jaśniej powiedzieć tego nie można, a ty dalej swoje.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:01   #41
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
A przecież wystarczy, że ktoś miał przed tobą jedną partnerkę i może być zarażony.
Wiem, ale mnie by to obrzydziło.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 14:10   #42
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Uważam ze i tak mógł to zalonxzyc w inny sposób a nie blokada wszędzie jak dziecko ..
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:14   #43
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Uważam ze i tak mógł to zalonxzyc w inny sposób a nie blokada wszędzie jak dziecko ..
Próbował, ale mu na to nie pozwoliłaś. Wyczerpał inne możliwości.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:14   #44
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Uważam ze i tak mógł to zalonxzyc w inny sposób a nie blokada wszędzie jak dziecko ..

On cię zablokował, a ty kupiłaś nową kartę sim, żeby do niego pisać.
I kto tu się zachowuje jak dziecko.
Poza tym skoro było niby to spotkanie pożegnalne, no to chyba to było zakończone, nie?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:20   #45
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Minęły już 2 miesiące, to już naprawdę nie ma sensu rozpamiętywać dlaczego zachował się tak czy inaczej. Jedno jest pewne: nie chce z Tobą kontaktu. Trzeba żyć dalej.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:23   #46
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87422056]On cię zablokował, a ty kupiłaś nową kartę sim, żeby do niego pisać.
I kto tu się zachowuje jak dziecko.
Poza tym skoro było niby to spotkanie pożegnalne, no to chyba to było zakończone, nie?[/QUOTE]

Najpierw nie kontaktował się po parę tygodni, a na pierwszą jego wiadomość, umówiłaś się na seks.

Powiedział, że nie kocha cię i jesteś tylko na seks, ty to przelknęłaś.

Oskarżył cię o zarażenie to weneryczną chorobą, a ty dalej szukałaś kontaktu.

Powiedział wprost, że to przeszlość i zeb y zostawić to za sobą, nie przyjęłaś do wiadomości.

Zablokował raz, zmieniłaś kartę.

Jak wg ciebie inaczej pozbyć się tak natretnej osoby, której się wydaje, że po paru stosunkach seksualnych ma prawo wymuszać dalsze kontakty i nie przyjmuje odmowy?

Gdyby taką historię, jak ty, napisał facet, który tak by się przyczepił i nie rozumiał odmowy tyle razy, to dziewczyny pisałyby, żeby to oskarżyć o stalking.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:27   #47
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Ja normalnie zapytałam, czy on mnie zaraził i czy to jest poważne - on ze to ja zarazilam i blokada. Tylko na whatsupie dopisał ze nie wie co się stało ze nigdy nic nie miał i żeby isc do lekarza, i żeby zostawić to i isc dalej w swoją stronę i zablokował. A ja jeszcze próbowałam z innego nr później to napisał żeby mu dac spokoj i czesc. Czasami obwiniam się ze to przez moja reakcje i pytanie czy zarazilam go on się może zdenerwował i tak postąpił..

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Tylko próbowałam raz z ta nowa karta, spróbowałam i tyle, wiem ze jakbym próbowała dalej to by mógł z tym gdzieś pojsc i byłoby mi wstyd już całkowicie ze się tak upokarzam

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

To było spotkanie przed moim wylotem, a jednak wróciłam w to miejsce ale miałam już nie wracac i powiedziałam mu ze nie wracam wiec myślał ze chyba już mnie nie spotka. Chora sytuacja. Co ja wyobrażałam sobie ze będę się z nim spotykać co jakiś czas na seks ..
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:34   #48
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Smutne jest to, bo Ty nie szanujesz swojego zdrowia. Ktoś Cię informuje o jakieś chorobie, gdzie u większości pojawia się lęk, jaka to choroba, skąd? I to Ty masz prawo czuć złość, chyba, że też z różnymi facetami sypiałaś. A Ty się zamartwiasz, że gdybyś nie zapytała o chorobę to co wtedy dalej byście dalej ze sobą sypiali, może kontaktu nie zerwałby. Jeszcze Ciebie oskarżył. Nie dość, że oskarżył, zaraził a na samym końcu zwiał. A ty chcesz kontaktu z kimś takim.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 14:46   #49
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Wiem to jest chore, ja musze być naprawdę ślepo zapatrzona.. mogłabym i to mieć żeby tylko się ze mną spotkał tylko żeby go przytulić i pożyczyć wesołych swiat.. może on pomylsla ze jestem ta co zaraza jeżeli miał inne łaski bo zawsze podczas stosunku czułam dyskomfort a tam w objawach jsst ból podczas stosunku. A ja przygodnych facetów nigdy nie miałam wiec jestem pewna ze nie ja jestem nosicielką .. zastanawia mnie jakby wyglądało to gdybynie ta bakteria
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 15:01   #50
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Jesteś zakochana. Być może dalej spotykalibyście, ale na takich samych zasadach. Raz na jakiś czas do łóżka.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:04   #51
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Wiem to jest chore, ja musze być naprawdę ślepo zapatrzona.. mogłabym i to mieć żeby tylko się ze mną spotkał tylko żeby go przytulić i pożyczyć wesołych swiat.. może on pomylsla ze jestem ta co zaraza jeżeli miał inne łaski bo zawsze podczas stosunku czułam dyskomfort a tam w objawach jsst ból podczas stosunku. A ja przygodnych facetów nigdy nie miałam wiec jestem pewna ze nie ja jestem nosicielką .. zastanawia mnie jakby wyglądało to gdybynie ta bakteria
Ale po co on ma to robić? Nie jesteś mu bliska. Seks to seks, przyjemność, ale to nie jest automatycznie bliskość i nie muszą się wiązać z tym uczucia. Akurat chodzi Ci tylko o "pożyczenie sobie wesołych świąt". Kogo chcesz na to nabrać? Błagałabyś go o "powrót", albo chciała skusić na seks, bo może się w końcu zaangażuje. Choroba weneryczna niczego nie zmieniła, bo między Wami nic nie było.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:13   #52
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Nie musiałabym z nik uprawiać seksu już nawet nie o to chodzi chociaż wiem ze jemu tak jeżeli mielibyśmy kontakt.. zrobiłam dużo błędów sama podałam się na tacy jako łaska na jedno.. boli mnie tylko to ze tak to zakończył i rozczarowanie ze już nie spotkamy się nigdy.. minęły dwa miesiące Prawie a wciąż rozpamiętuje co powiedział, napisał, analizuje każdy krok być może tez dlatego ze jestem w miejscu gdzie go poznałam
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:22   #53
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

On Ci powiedział, że chce być singlem, że kogoś kochał lata temu, powiedział Ci o tym pod wpływem alkoholu, wtedy gdy ludzie są szczerzy, powiedział Ci też kim jesteś w jego życiu.
A ty zastanawiasz co zrobiłaś źle, nie tak, myślisz, że coś byś zmieniła gdybyś z nim do łóżka nie poszła. Tylko nie dostrzegasz tego, że on żadną bliskością, miłością i związkami nie był zainteresowany. Nic takiego byś nie stworzyła. Żyjesz złudzeniami.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:28   #54
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Zdaje sobie sprawę ze zbyt dużo sobie wyobraziłam.. to było nasze przedostatnie spotkanie jak to powiedział.. mam nadzieje ze znajdę kiedyś kogos kto mnie doceni.. i zastanawiam się ile jeszcze miesięcy będę tak o nim myślała .. bo myśle o tym co robi, czy ma kogos czy już wyleczył się .. to jet chore

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Ja tez nestem chyba roczarowana tym ze liczyłam ze jeszcze go tu spotkam bo miał być na kilka dni tu, a w dzien przyjazdu mnie zablokował i wysłała tego sms o chlamydioze ..i tez mi jest ciężko się z tym pogodzić.. bo był jddnym z powodów dlaczego tu wróciłam
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:38   #55
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę ze zbyt dużo sobie wyobraziłam.. to było nasze przedostatnie spotkanie jak to powiedział.. mam nadzieje ze znajdę kiedyś kogos kto mnie doceni.. i zastanawiam się ile jeszcze miesięcy będę tak o nim myślała .. bo myśle o tym co robi, czy ma kogos czy już wyleczył się .. to jet chore

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Ja tez nestem chyba roczarowana tym ze liczyłam ze jeszcze go tu spotkam bo miał być na kilka dni tu, a w dzien przyjazdu mnie zablokował i wysłała tego sms o chlamydioze ..i tez mi jest ciężko się z tym pogodzić.. bo był jddnym z powodów dlaczego tu wróciłam
Nie on był jednym z powodów, tylko twoje wyobrażenia o waszej przyszłości.

Dobrze to napisała w swojej książce Nosowska.
Jak od razu zaglądasz facetowi w gacie, to nie spodziewaj się, że on tam trzyma gałęzie do uwicia wspólnego gniazda.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:48   #56
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

No właśnie to mnie zgubiło .. liczyłam chyba ze wrócę będę jeździć do niego i będziemy się spotykać.. jeszcze on wtedy się złe czuł nie chciał zostać ze mną w pokoju a ja go przekonałam żeby został chociaż na 15min..jak najskuteczniej zapomnieć o tym i wymazać to? Wiem ze może z czasem to wspomnienia będą zatarte przez pamięć .. na pewno dużo mi dało to forum i opinie postronnych ludzi, jak to wyglądało z boku
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:54   #57
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Wiesz z tego wynika, że to spotkanie po pijaku i to wyznanie, gdy powiedział Ci kim dla niego jesteś to było już spotkanie kończące Waszą znajomość. Później poinformował Cię o chorobie i definitywnie to zakończył.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 15:57   #58
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
No właśnie to mnie zgubiło .. liczyłam chyba ze wrócę będę jeździć do niego i będziemy się spotykać.. jeszcze on wtedy się złe czuł nie chciał zostać ze mną w pokoju a ja go przekonałam żeby został chociaż na 15min..jak najskuteczniej zapomnieć o tym i wymazać to? Wiem ze może z czasem to wspomnienia będą zatarte przez pamięć .. na pewno dużo mi dało to forum i opinie postronnych ludzi, jak to wyglądało z boku
No, ale dlaczego na to liczyłaś? Nie miałaś żadnych podstaw! Uznalas6, że po paru stosunkach masz jakieś podstawy???
Czy ty jesteś pietnastolatką?÷
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 16:02   #59
Olalala123____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Bo spotykaliśmy się i myślałam ze tak zostanie .. żyłam jakaś nadzieja ..

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

I tak i nie, on nie pamięta tego wcale jesten pewna był bardzo pijany. To był ostatnie orzed wakacjami, a takie ostatnie ostatnie było przed moim wylotem. Kontak się urwał aż po dwóch tygodniach dostałam wiadomość o bakteri
Olalala123____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 20:19   #60
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Zabawił się i wszędzie zablokował :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Olalala123____ Pokaż wiadomość
Bo spotykaliśmy się i myślałam ze tak zostanie .. żyłam jakaś nadzieja ..
Przykre to, bo miałaś piękne intencje Ale są faceci (i oczywiście kobiety), dla których seks nie znaczy nic poza samym seksem. Ty się z nim spotykasz, budujesz plany, masz marzenia, a on ma Cię kompletnie gdzieś. Poru...a i wróci do domu. Nawet o Tobie potem nie myśli. A kiedy się zakochasz i zaczniesz mu okazywać uczucia, ucieknie.

Tyle tylko, że w Twoim przypadku to nie jest klasyczne oszustwo, wykorzystanie ani skrzywdzenie. Bo facet powiedział od razu, że chce tylko seksu. Nie oszukiwał, był szczery.

Dlatego nie powinnaś go obwiniać. Łatwo pisać, że się Tobą zabawił, źle potraktował itp. Ale to jest tworzenie rzeczywistości, której nie ma. Bo byłaś od początku świadoma, na co się godzisz.

Teraz przeżywasz katusze, bo się po prostu zakochałaś... Musisz przejść to rozstanie jak każdy zawód miłosny. Poboli, przechorujesz swoje, ale z czasem będziesz tęskniła mniej i ból przejdzie

Najważniejsze, to wyciągnąć wnioski. Ja też się tak dałam wmanewrować tak jak Ty, więc dokładnie wiem, co przeżywasz. To mnie nauczyło, żeby nie dopowiadać sobie czegoś, czego nie ma. Żeby patrzeć i na słowa, i na czyny mężczyzny. Dzięki temu doświadczeniu wiem, że nie popełnię więcej takich błędów jak w poprzednim "związku" (który był związkiem w mojej głowie, bo facetowi zależało tylko na seksie , a ja byłam ślepa, głucha i pokochałam człowieka, który miał na mnie wywalone).

Ty też tak na to patrz: stało się, trudno, nie popełnisz więcej tych samych błędów. I tyle
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 22:33:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.