Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-22, 15:36   #1861
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Anka1897 napisz co Ci powiedział ginekolog.
Ja 3.04 mam dostać okres, także jeszcze sporo czasu i może coś się wyjaśni z tym wirusem.

Koleżanka z pracy jest teraz w 4 miesiącu ciąży. Tydzień temu miała mieć USG i dzwonili do niej z przychodni, że wszystko przekładają na inny termin. W poniedziałek ma teleporade przez telefon, ale mówiła, że pewnie zapyta jej się jak się czuje i wypisze L4 :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:O
Masakra, współczuje tym dziewcznom które teraz są w ciąży już tak wyżej ani usg ani wizyty nie wyobrażam sobie co muszą przeżywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 15:37   #1862
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Anka

Dokładnie dawaj znać co powiedział ginekolog.



I nas ginekolodzy dzwonią pytają się swoim pacjentka w ciąży czy jest Ok czy musi przyjść i robi wywiad jak Ok to przekładają wizytę jak coś się dzieje jest coś nie tak przychodzą normlanie na wizytę .
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 15:53   #1863
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziewczyny czemu sama emotka usmiechnięta mi wskakuje jak cytuję post ?
Nic nie wpisuję a po dodaniu jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

W ogole jak Wam mija niedziela ?
U nas dziś śniegiem sypnęło :O
Które testują niedługo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:42   #1864
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez aannyaa Pokaż wiadomość
Czy jest tu jakąś dziewczyna która ma owulacje w tym tyg i planuje działać z Tz? Mi wypada za parę dni, boję się przełożyć starania bo być może i tak się nie uda, skoro już 8 cukli się nie udało.. z drug8ej strony boję się że jeśli się uda to żeby wszystko było ok . Eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam w czwartek albo piątek i się kochalismy.
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
:O
Masakra, współczuje tym dziewcznom które teraz są w ciąży już tak wyżej ani usg ani wizyty nie wyobrażam sobie co muszą przeżywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja szwagierka jest w połowie ciąży i na normalne wizyty. Widocznie u nas lekarze nie przekładają.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:58   #1865
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Też tak mam. Z jednej strony przełożenie starań wydaje dobrym wyjściem w obecnej sytuacji ale z drugiej zajście w ciążę może nie być łatwe i wtedy dodatkowe metody odwlekają się w czasie


Wypada dopiero za tydzień, ale jutro mam zdalną konsultację z ginekologiem i zamierzam zapytać o starania w obecnej sytuacji.
Daj znać co Ci powie lekarz.
Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Anka1897 napisz co Ci powiedział ginekolog.
Ja 3.04 mam dostać okres, także jeszcze sporo czasu i może coś się wyjaśni z tym wirusem.

Koleżanka z pracy jest teraz w 4 miesiącu ciąży. Tydzień temu miała mieć USG i dzwonili do niej z przychodni, że wszystko przekładają na inny termin. W poniedziałek ma teleporade przez telefon, ale mówiła, że pewnie zapyta jej się jak się czuje i wypisze L4 :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja też mam mieć okres wtedy. Planuję 1 kwietnia zatestowac a być może pojawi się cień cienia
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czemu sama emotka usmiechnięta mi wskakuje jak cytuję post ?
Nic nie wpisuję a po dodaniu jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

W ogole jak Wam mija niedziela ?
U nas dziś śniegiem sypnęło :O
Które testują niedługo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My byliśmy na spacerku nad zalewem. Też sypnęło śniegiem i ogólnie dosyć mroźne powietrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 17:25   #1866
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja miałam w czwartek albo piątek i się kochalismy. Moja szwagierka jest w połowie ciąży i na normalne wizyty. Widocznie u nas lekarze nie przekładają.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Może to zależy od miejscowości, pewnie w województwach gdzie nie ma przypadków (o ile takie są jeszcze) to przychodnie działają normlnie, u nas do końca kwietnia pozamykane wszystko, tylko ciężkie stany przyjmują :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 17:26   #1867
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Daj znać co Ci powie lekarz.O ja też mam mieć okres wtedy. Planuję 1 kwietnia zatestowac a być może pojawi się cień cienia My byliśmy na spacerku nad zalewem. Też sypnęło śniegiem i ogólnie dosyć mroźne powietrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powrót zimy, a stoki pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 17:28   #1868
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Myślicie że będzie u nas tak jak we włoszech ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 17:44   #1869
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Może to zależy od miejscowości, pewnie w województwach gdzie nie ma przypadków (o ile takie są jeszcze) to przychodnie działają normlnie, u nas do końca kwietnia pozamykane wszystko, tylko ciężkie stany przyjmują :/
Nie ma.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 18:21   #1870
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Malami



Spokojnie nie będzie u nas jak we Włoszech ani Hiszpani

Mimo ze jestem any nasz Rząd ale dobrze zareagowali szybko

Będzie dobrze ;*



U nas województwo wielkopolskie

Raczej zależy jaka miejscowość nasza mniejsza i jest jak mówiłam o wizytach ginekologicznych
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 18:24   #1871
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja pomimo, że dziecko bardzo bym chciała, ale mam cichą nadzieję, że w tym miesiącu jednak też nie zaskoczy... A co jak na początku kwietnia wyjdzie, że jestem w ciąży, gdzie pójdę do lekarza? Masakra jakaś z tym wirusem...
A słyszałam też, że ten wirus ma trwać do 2 lat to przez kolejne dwa lata nie będziemy mogli się starać o dziecko, bo kobieta nie będzie miała opieki? :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 18:58   #1872
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Malami



Spokojnie nie będzie u nas jak we Włoszech ani Hiszpani

Mimo ze jestem any nasz Rząd ale dobrze zareagowali szybko

Będzie dobrze ;*



U nas województwo wielkopolskie

Raczej zależy jaka miejscowość nasza mniejsza i jest jak mówiłam o wizytach ginekologicznych
Ja śląskie, u nas w mieście lekarka nie zasotosowała się do kwarantanny i "leczyla" ludzi a się okazało że jest zarażona :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Ja pomimo, że dziecko bardzo bym chciała, ale mam cichą nadzieję, że w tym miesiącu jednak też nie zaskoczy... A co jak na początku kwietnia wyjdzie, że jestem w ciąży, gdzie pójdę do lekarza? Masakra jakaś z tym wirusem...
A słyszałam też, że ten wirus ma trwać do 2 lat to przez kolejne dwa lata nie będziemy mogli się starać o dziecko, bo kobieta nie będzie miała opieki? :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam nadzieje że to minie za miesiąc lub dwa, w chinach się szybko w miarę uporali a nie byli tak zorganizowani jak my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 06:12   #1873
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć Dziewczynki witam się z kawą. Miłego poniedziałku i dwóch kresek w tym tygodniu!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:16   #1874
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki witam się z kawą. Miłego poniedziałku i dwóch kresek w tym tygodniu!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej również życzę dużo zdrowia, uśmiechu, radości na ten nowy tydzień
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:17   #1875
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć wszystkim dołączam do wątku, choć go wcześniej już podczytywałam.

Już w tamtym roku postanowiliśmy z mężem, że w 2020 będziemy się starać, tak więc od stycznia sumiennie witaminki, badania i wszystko co potrzebne. Wizytę u gina miałam w tamtym miesiącu i gdy okazało się, że wszystko ok i możemy zacząć to znów pojawił się ten wstrętny koronawirus i ustaliliśmy, że spróbujemy jednak w kwietniu. Trochę się martwiłam, bo z badań wyszłedł wynik ujemy i na CMV i Toxoplazmozę, jeszcze dodatkowo ten wirus, więc odpuściłam. Może za miesiąc już się coś wyklaruje w tej sytuacji.
Mam nadzieję, że już nic nam planów nie pokrzyżuje
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo

Edytowane przez kinguska01
Czas edycji: 2020-03-23 o 07:19
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:20   #1876
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry Dziewczyny
Ja w tym tygodniu pracuje na noc to jeszcze mam cały dzień na ogarnięcie.
Popołudniu może zrobię jakieś ciacho, bo mnie naszła ochota na coś słodkiego :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 08:29   #1877
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Ja pomimo, że dziecko bardzo bym chciała, ale mam cichą nadzieję, że w tym miesiącu jednak też nie zaskoczy... A co jak na początku kwietnia wyjdzie, że jestem w ciąży, gdzie pójdę do lekarza? Masakra jakaś z tym wirusem...
A słyszałam też, że ten wirus ma trwać do 2 lat to przez kolejne dwa lata nie będziemy mogli się starać o dziecko, bo kobieta nie będzie miała opieki? :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam podobnie, jestem już po owu (jeśli wystąpiła, ale pierwszy raz miałam podwyższona tempkę i piękny płodny śluz), miałam wątpliwości, ale jakoś tak wyszło... Potem pojawił się komunikat o wstrzymani i teraz mam nadzieję, że się nie udało... To mój dopiero trzeci poważniejszy cykl starań, więc wątpie, żeby zaskoczyło, ale los wiadomo jaki bywa...


U mnie moja gin przyjmuje - wprowadziła nowe zasady - kobiety muszą czekać w swoich samochodach, nikt nie ma wchodzić do przychodni, recepcjonistka dopiero dzwoni i woła pacjentkę. Mam nadzieję, że pomiędzy pacjentami gabinet jest wietrzony i dezynfekowany... Dobre jest też to, że to prywatny mały gabinet (dwóch dr gin przyjmujących zamiennie w różne dni), a sam gabinet znajduje się na parterze bloku, a nie w szpitalu (jeszcze pół roku temu miała gabinet w szpitalu, ale zrezygnowała i otworzyła swój, a wszystkie pacjentki poszły z nią).



Niemniej, mimo że ona jeszcze pracuje, mam nadzieję, że nie będę musiała się teraz tym martwić, bo jednak nie zaskoczy. Przede mną niecałe 2 tygodnie czekania

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki witam się z kawą. Miłego poniedziałku i dwóch kresek w tym tygodniu!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

pierwszy raz liczę na jednak jedną kreskę...
Dwa miesiące nas nie zbawią, więc zawieszamy starania. O ile już coś nie chwyciło, oby jednak nie, bo chyba za bardzo będę się stresować, a już mam zapalenie zatok!

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ja śląskie, u nas w mieście lekarka nie zasotosowała się do kwarantanny i "leczyla" ludzi a się okazało że jest zarażona :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

mam nadzieje że to minie za miesiąc lub dwa, w chinach się szybko w miarę uporali a nie byli tak zorganizowani jak my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi się własnie wydaje, że byli bardziej zorganizowani - zamknęli ludzi w domach i koniec. A u nas? Spotkania, remonty (więc i odwiedziny obi/castoramy), spacerki w wielkich grupach i imprezy w plenerze....
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 08:49   #1878
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

w PL widze, ze lekarze zalecaja sie wstrzymac.. wg Royal College of Obstetricians and Gynaecologists i WHO nie trzeba przerywac staran.

https://ovufriend.pl/artykul/koronaw...-ciaza,79.html

https://www.rcog.org.uk/coronavirus-pregnancy

u mnie 3 dzien po wyciagnieciu Nexplantonu i czekam na @. Takze w tym miesiacu promocja i zabieram ktorejs okres
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 08:54   #1879
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

dubel.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013

Edytowane przez PannaMagda
Czas edycji: 2020-03-23 o 08:55 Powód: .
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-23, 09:03   #1880
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Mam podobnie, jestem już po owu (jeśli wystąpiła, ale pierwszy raz miałam podwyższona tempkę i piękny płodny śluz), miałam wątpliwości, ale jakoś tak wyszło... Potem pojawił się komunikat o wstrzymani i teraz mam nadzieję, że się nie udało... To mój dopiero trzeci poważniejszy cykl starań, więc wątpie, żeby zaskoczyło, ale los wiadomo jaki bywa...


U mnie moja gin przyjmuje - wprowadziła nowe zasady - kobiety muszą czekać w swoich samochodach, nikt nie ma wchodzić do przychodni, recepcjonistka dopiero dzwoni i woła pacjentkę. Mam nadzieję, że pomiędzy pacjentami gabinet jest wietrzony i dezynfekowany... Dobre jest też to, że to prywatny mały gabinet (dwóch dr gin przyjmujących zamiennie w różne dni), a sam gabinet znajduje się na parterze bloku, a nie w szpitalu (jeszcze pół roku temu miała gabinet w szpitalu, ale zrezygnowała i otworzyła swój, a wszystkie pacjentki poszły z nią).



Niemniej, mimo że ona jeszcze pracuje, mam nadzieję, że nie będę musiała się teraz tym martwić, bo jednak nie zaskoczy. Przede mną niecałe 2 tygodnie czekania

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------




pierwszy raz liczę na jednak jedną kreskę...
Dwa miesiące nas nie zbawią, więc zawieszamy starania. O ile już coś nie chwyciło, oby jednak nie, bo chyba za bardzo będę się stresować, a już mam zapalenie zatok!

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------




Mi się własnie wydaje, że byli bardziej zorganizowani - zamknęli ludzi w domach i koniec. A u nas? Spotkania, remonty (więc i odwiedziny obi/castoramy), spacerki w wielkich grupach i imprezy w plenerze....
Ja chyba jutro dostanę @. Dziś już mam plamienia i ból brzucha. Pierwszy raz się cieszę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:15   #1881
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
w PL widze, ze lekarze zalecaja sie wstrzymac.. wg Royal College of Obstetricians and Gynaecologists i WHO nie trzeba przerywac staran.

https://ovufriend.pl/artykul/koronaw...-ciaza,79.html

https://www.rcog.org.uk/coronavirus-pregnancy

u mnie 3 dzien po wyciagnieciu Nexplantonu i czekam na @. Takze w tym miesiacu promocja i zabieram ktorejs okres

Wydaje mi się, że to będzie podobnie jak z grypą (oczywiście, nie porównuje wirusa do zwykłej grypy, nie o to mi chodzi!), ale już sama grypa na początku ciąży to ryzyko poronienia czy nieprawidłowości. Więc tak samo, jak lekarze w okresie panowania grypy (luty-marzec) wysyłają kobiety w ciąży na L4 (np. moja gin mówiła, że jeśli w tym okresie zajdę, to mnie szybko wyśle na L4, bo to najgorszy moment dla wczesnej ciąży), i tak samo teraz - ryzyko podwyższone.
A druga kwestia, że NIKT nie zna wpływu. Mi osobiście to wystarcza, żeby wstrzymać się na 2 miesiące, a później.. znowu przeanalizuję sytuację.
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:31   #1882
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

My chcielismy zacząć starania w kwietniu lub maju, z moich przewidywań wynika że byłby to koniec maja ... Wcześniej myślałam że można przyspieszyć ale teraz myślę że może to dobry moment będzie. Trzymam się nadzieji że ten wirus jakoś opanujemy w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:47   #1883
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to będzie podobnie jak z grypą (oczywiście, nie porównuje wirusa do zwykłej grypy, nie o to mi chodzi!), ale już sama grypa na początku ciąży to ryzyko poronienia czy nieprawidłowości. Więc tak samo, jak lekarze w okresie panowania grypy (luty-marzec) wysyłają kobiety w ciąży na L4 (np. moja gin mówiła, że jeśli w tym okresie zajdę, to mnie szybko wyśle na L4, bo to najgorszy moment dla wczesnej ciąży), i tak samo teraz - ryzyko podwyższone.
A druga kwestia, że NIKT nie zna wpływu. Mi osobiście to wystarcza, żeby wstrzymać się na 2 miesiące, a później.. znowu przeanalizuję sytuację.
Oczywiscie, ze nikt nie zna wplywu.. bo to nowy wirus. Tak naprawde kobity, ktore teraz sa w poczatkowej ciazy beda zywym obiektem testowania..
Kazda robi wedlug swojego sumienia. Ja nie wiem co bym zrobila.. w UK i tak nie uznaja ciazy do 12tyg to pewnie bym palce obgryzla z niepewnosci a z racji tego, ze ja pracuje w prywatnej sluzbie zdrowia nie poprawia sytuacji.

Unless nie tylko w PL.. ale zeby go w ogole opanowac :P
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013

Edytowane przez PannaMagda
Czas edycji: 2020-03-23 o 09:48
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:47   #1884
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Może to zależy od miejscowości, pewnie w województwach gdzie nie ma przypadków (o ile takie są jeszcze) to przychodnie działają normlnie, u nas do końca kwietnia pozamykane wszystko, tylko ciężkie stany przyjmują :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest sporo przypadków, nawet jedna osoba zmarła.
Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Ja pomimo, że dziecko bardzo bym chciała, ale mam cichą nadzieję, że w tym miesiącu jednak też nie zaskoczy... A co jak na początku kwietnia wyjdzie, że jestem w ciąży, gdzie pójdę do lekarza? Masakra jakaś z tym wirusem...
A słyszałam też, że ten wirus ma trwać do 2 lat to przez kolejne dwa lata nie będziemy mogli się starać o dziecko, bo kobieta nie będzie miała opieki? :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bez przesady, w Chinach trwał 4 miesiące a u nas 2 lata? Niby czemu za parę miesięcy będzie spokój

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 09:51   #1885
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki witam się z kawą. Miłego poniedziałku i dwóch kresek w tym tygodniu!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 10:00   #1886
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
U nas jest sporo przypadków, nawet jedna osoba zmarła. No bez przesady, w Chinach trwał 4 miesiące a u nas 2 lata? Niby czemu za parę miesięcy będzie spokój

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka

Też wydaje mi się, że to będzie kilka miesięcy... Ale rzeczywiście, coś słyszałam, ze Trump powiedział, ze będziemy walczyć nawet 18 miesięcy. Pewnie stąd ta informacja.
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 10:14   #1887
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Też mam nadzieję , że nie potrwa to długo, że uda nam się zapanować albo zdarzy się cud

Nadzieja umiera ostatnia a więc , uśmiech i do przodu
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 10:32   #1888
Patipati7
Przyczajenie
 
Avatar Patipati7
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 12
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Kolejny cykl starań za nami. Dzisiaj 3 dc. Nie pisałam nic nawet bo przygnębiona jestem, mimo tego wirusa nie przerywamy starań. Myślę że za 2 miesiące będzie spokojniej i wszystko zacznie wracać do normy. W sobotę jak dostałam @ pobiegłam do Rossmanna i kupiłam testy owulacyjne i pregna start. Zaczynam powoli świrować mimo że przede mną dopiero 3 cykl starań...

Trzymajcie się cieplutko dziewczyny, po burzy zawsze wychodzi słońce

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Patipati7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 10:54   #1889
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

No u mnie jedna dziewczyna z pracy starała się o dziecko 10 miesięcy, aż zaskoczyła, a druga raz i od razu zaskoczyło. Także wszystko jest możliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 10:57   #1890
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry Witam się i ja w nowym tygodniu
Nie udzielałam się ostatnio zbyt dużo, ale czytałam na bieżąco. Wysłali nas na pracę zdalną, siedzenie w domu i ogólna sytuacja z koronawirusem działała na mnie jakoś przygnębiająco (jak widać nie tylko na mnie), ale już się ogarnęłam
My mieliśmy zaczynać się starać od nast. cyklu, ale jeżeli z dostępem do lekarzy nic się nie zmieni, to wstrzymamy się jeszcze z miesiąc, nic to w naszej sytuacji w sumie nie zmieni, i tak nie wyrobię się z dwójką dzieci do 30 .
Trzymam mocno kciuki za dziewczyny, które nie składają broni i nie przerywają starań ️ W 2021 wszystkie rodzimy!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.