Włoski kręcone- na codzień - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 17:48   #61
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Racja - im dłuższe włosy, tym mniej się kręcą. Ja miałam rok temu kręconki do połowy pleców i przy głowie się prostowały. Za to na końcach były prześliczne.Ehh...żeby włosy rosły tak z 4-5 cm na miesiąc.Mojej koleżance tak rosną, nie ma sprawiedliwości na tym świecie...
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:08   #62
Sena_146
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Też mam wrażenie że mam włosy od kilku osób ale kiedy susze suszarką mam jeszcze bardziej spuszone. Wczoraj nie suszyłam nałozyłam jakiś krem podkreslający skręt loków i kiedy sie rano obudziłam myślałam żeby się zabić . Nie wiem co robić. A co myślicie o tym żeby nakręcić sobie włosy na papiloty??
Sena_146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:23   #63
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Dobry sposób na ujarzmienie włosków.Też czasami je zakręcam i ładniej wyglądają, są jakieś bardziej błyszczące
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:26   #64
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja czasami myslalam o tym, zeby zrobic sobie trwała i miec spokoj...
Ale wiem ze to głupie rozwiazanie, bo strasznie zniszczy włosy i co z tego ze bede miala krecone jesli brzydkie, suche i nienaturalnie wygladajace...

Mimo tego ze potrafia mi zrobic niezła niespodzianke, i ułozyc sie naprawde nieładnie, to i tak uwazam ze krecone sa najlepsze na swiecie
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 08:44   #65
mirrow89
Raczkowanie
 
Avatar mirrow89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja kiedyś też podkręcałam na papiloty ale moim zdaniem ładniejsze efekty daję nakręcenie na te małe plastikowe wałeczki do trwałej. Oczywiście nie tak tradycyjnie bo wtedy nawet z dłuższych włosów baran murowany. Ja nakręcam tak jakby na sprężynkę pasmo włosów i w moi przypadku efekt jest super.
mirrow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:32   #66
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

A ja uważam, że po prostu w świeżo umyte, mokre włosy, trzeba dać trochę produktu utrwalającego (do stylingu), np. wosk lub guma do włosów (w moim przypadku Joanny) i przede wszystkim nie suszyć suszarką ani nie bawić się w czesanie szczotką
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:05   #67
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

U mnie tez najlepsze włosy sa po uzyciu Gumy Joanny (jak sie skonczy to sprobuje got2b schwarzkopf'a) i poprostu zostawic do samodzielnego wyschniecia.
W zadnym wypadku nie czesze włosow...
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 11:30   #68
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja też nie czeszę włosów, bo po pierwsze moich kręciołków nie da się rozczesać bez 3 albo 4 odżywek, a po drugie,to po rozczesaniu wyglądają fatalnie,są obciążone odżywkami,prostują się miejscami i nadają się tylko do prostowania prostownicą albo do kucyka.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:57   #69
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja czesze włosy zawsze po umyciu,gdybym ich raz nie rozczesała to zamiast loków miałabym tylko kołtuny Czasem przy tym rozczesywaniu mam wrażenie,że niedługo będę łysa

Moje loki wyglądają najlepiej,gdy podczas suszenia ugniatam je rękami,ale ,że i bez użycia suszarki są suche to zupełnie z tego sposobu zrezygnowałam

Muszę spróbować kiedyś iść spać z mokrymi,ciekawe co rano zobaczę w lustrze Nigdy tego nie robiłam,bo zawsze wieczór wcieram we włosy olejek rycynowy ,a głowę myję rano
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 12:50   #70
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Chciałabym mieć takie włosy, by móc je swobodnie rozczesywać...Marzenie.Os tatnio prostowałam je przeróżnymi odżywkami z jedwabiem i szczotką, ale efekt był jak u innych osób przed prostowaniem Pomógł jedwab Farouka,ale na moje hery zużywam go w gigantycznych ilościach,efekt był całkiem fajny,ale za dużo pracy,zmarnowanego czasu,nerwów i kasy,bo jak bym chciała na codzień robić coś takiego z włosami, to powinnam od razu wykupić kilka hurtowni.Mam dużo włosów i wszelkie odżywki starczają na tydzień czyli na około 2-3 użycia.Jak zaczęłam obliczać, to wychodzi kilkaset złotych na miesiąc A moje włosy, to z wiekiem coraz mocniej się skręcają, puszą i jest ich coraz więcej.Jestem ciekawa,jak będę wyglądać za kilkanaście lat.Może prawdziwe afro na głowie... Coś, co pomagało mi na moje włosy rok temu,dzisiaj jest do bani.W zeszłym roku jeszcze mogłam je rozczesać i były gładziutkie po prostowaniu prostownicą.Poza tym były długie,to inaczej się układały. Po odstawieniu prostownicy i zregenerowaniu ich zaczęły się z nimi robić takie rzeczy,że nikt nie chce uwierzyć,że to moje naturalne włosy.Ale jestem dumna z nich, bo są piękne i mam polewkę, bo kilka osób w mojej sql próbuje bezskutecznie uzyskać taki efekt na głowie,myśląc,że da się zrobić coś takiego z prostych kłaczków.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 13:37   #71
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Włoski kręcone- na codzień

scarlettmonroe może wkleisz fotkę??

Ja przez 19 lat życia miałam prościutkie włosy,ale nagle zaczęły się falować,a potem kręcić.Pewnie do tej pory część osób jest przekonania,że albo codziennie kręcę albo mam trwałą Przez pewnie czas,na początku,zdarzało się,że po prostu umyłam włosy i zostawiłam do wyschnięcia,a jak gdzieś szłam to słyszałam "Ale się wystroiłaś"albo "Chciało Ci się tak włosy kręcić? " Teraz już się chyba większość osób przyzwyczaiła do moich loków,ale nie wiem czy wierzą,że są w 100% naturalne
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 17:13   #72
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

A już myślałam, ze cały świat ma piękne włosy, a ja jedna mam siano. Ksywy przez całą podstawówkę brzmiały: szopa, pierzasta, sianowata itp. ...
Jednak w gimnazjum - nie wiem czemu- postanowiłam o nie zadbać. Obkupiłam się specjalistycznymi szamponami, odżywkami i piankami, co na początku nie dało zbyt dobrych efektów. Teraz bez nich boję się ludziom pokazać. Jesli nie użyję odpowiedniego szamponu, odżywki i pianki , wysuszę włosu suszarką i rozczeszę szczotką (jak to zawsze robiłam) mam na głowie niemalże afro. Jeszcze miesiąc temu miałam włosy do połowy pleców, ale - jak to już kilka osób przyznało- przytłaczały mnie. No bo w końcu jak, jeśli nie dziwnie musi wyglądać malutka dziewczynka (1,50 ;/ utrapienie moje) z burzą włosów i pyzatą twarzą ...? ;/
Ścięłam włoski do łopatek i już ładnie się kręcą Zrobiłam sobie skośną grzywkę, którą suszę i wyciągam na szczotce, zakładam opaskę i reszta włosków się kręci Acha, z reguły tez kładę się spać z mokrymi włosami, jednak dzisiaj spróbowałam umyć włosy wcześniej i poczekać aż wyschną same z siebie.
NIGDY WIĘCEJ SZCZOTKI i SUSZARKI!
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 23:07   #73
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ja prostuje ;D
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:34   #74
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Obecnych zdjęć raczej nie wkleję, bo nie mam cyfrówki.Ale mam starsze foty na płytce.Jak będę miała czas, to je tutaj wrzucę Zastanawiam się ,co może powodować takie nagłe kręcenie się włosów.Ja do komunii miałam bardzo długie,cienkie,proste włosy.Potem ścięłam je i odrosła burza włosów. Następnie je prostowałam i się unormowały, a jak przestałam prostować, to są jakie są. Wiem,że to ma podłoże genetyczne,bo doszukałam się przodków, którzy mieli wyjątkowo bujne czupryny,ale ciągle się głowię jak to możliwe,że raz są proste, potem nagle stają się kręcone...Moje koleżanka miała natomiast kręconki do pasa, bardzo gęste,a jak je skróciła nawet nie wycieniowała, to są teraz cienkie,rozprostowały się i jak je zepnie,to jest z nich lichy mysi ogonek.A powinno być odwrotnie. Widocznie włoski mają swoje kaprysy i pozostaje mi cieszyć się,że moje są całkiem w porządku
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:47   #75
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Moje koleżanka miała natomiast kręconki do pasa, bardzo gęste,a jak je skróciła nawet nie wycieniowała, to są teraz cienkie,rozprostowały się i jak je zepnie,to jest z nich lichy mysi ogonek.A powinno być odwrotnie.
Nie strasz Będę się teraz bała obciąć włosy
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:27   #76
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Nie chcę nikogo straszyć Może po prostu przez wakacje majstrowała coś z włosami i po prostu doprowadziła je do okropnego stanu,a w konsekwencji musiała skrócić włosy.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:01   #77
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
scarlettmonroe może wkleisz fotkę??

Ja przez 19 lat życia miałam prościutkie włosy,ale nagle zaczęły się falować,a potem kręcić.Pewnie do tej pory część osób jest przekonania,że albo codziennie kręcę albo mam trwałą Przez pewnie czas,na początku,zdarzało się,że po prostu umyłam włosy i zostawiłam do wyschnięcia,a jak gdzieś szłam to słyszałam "Ale się wystroiłaś"albo "Chciało Ci się tak włosy kręcić? " Teraz już się chyba większość osób przyzwyczaiła do moich loków,ale nie wiem czy wierzą,że są w 100% naturalne


Mam dokladnie tak samo

A co do kładzenia się spać z mokrą głową to czasem tak robię a efekty są bardzo rożne...od pięknych regularnych loków, po pół-prostą szopę
Jeżeli nie są juz takie ładne po prostu biorę spryskiwacz moczę je trochę i suszę glową w dól ugniatając rękami, słabym nawiewem suszarki i wracają do poprzedniego stanu
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:28   #78
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Mi sie włosy zaczeły krecic jak je obciełam troche za uszy, mniej wiecej w wieku 11-12 lat.
I sa etapy bardziej i mniej krecone, ale i tak cudo co mi sie zrobiło z zupełnie prostymi włosami.
Ciagle jestem pełna obaw, ze po ciazy hormony znowu zaczna szalec i wlosy sie wyprostuja :/
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:07   #79
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ej wiecie co ja tez mialam kiedys proste wlosy jako dziecko dopiero jak obcielam to zaczely mi sie krecic i tak brzydko ukladac :/ teraz zapuszczam dlugie moze znow zaczna byc proste????
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 20:37   #80
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Mi sie włosy zaczeły krecic jak je obciełam troche za uszy, mniej wiecej w wieku 11-12 lat.
I sa etapy bardziej i mniej krecone, ale i tak cudo co mi sie zrobiło z zupełnie prostymi włosami.
Ciagle jestem pełna obaw, ze po ciazy hormony znowu zaczna szalec i wlosy sie wyprostuja :/
A mi się kręcą od 2 czy 3 roku życia. Podobno nagle zaczęły mi się loczki kręcić
Najbardziej kręcone miałam jak byłam nastolatką, teraz skręt złagodniał i mam coś więcej niż fale, ale mniej niż typowe loki I wydaje mi się, że winne są temu hormony, bo w sumie łykałam je ładnych parę lat i jakby dokładniej przeanalizować, to wychodzi na to, że przestawały się kręcić stopniowo. Mam nadzieję, że teraz znów zaczną się kręcić, bo hormonów już nie łykam. Oby... I oby po ewentualnej ciąży nie zrobiły się proste bo z prostymi wyglądam gorzej niż topielica
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:19   #81
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

A to moje włoski. Traktuje je pianką, bo jak tego nie zrobię to są strasznie nijakie. Ale wolałabym, żeby były takie mooocnoo skręcone Jak u murzynki czy coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SA400025.JPG (107,1 KB, 304 załadowań)
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:32   #82
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ładne masz włoski, takie falowane... Kurczę, ja to mam strasznie skręcone I wcale ie jest lepiej, wierz mi!!! Dużo dłużej byś nad nimi siedziała, nie tylko marna pianka do włosów
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:32   #83
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez **LINKA** Pokaż wiadomość
A to moje włoski. Traktuje je pianką, bo jak tego nie zrobię to są strasznie nijakie. Ale wolałabym, żeby były takie mooocnoo skręcone Jak u murzynki czy coś
Ładne masz włoski, takie falowane... Kurczę, ja to mam strasznie skręcone I wcale ie jest lepiej, wierz mi!!! Dużo dłużej byś nad nimi siedziała, nie tylko marna pianka do włosów
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 15:35   #84
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez **LINKA** Pokaż wiadomość
A to moje włoski. Traktuje je pianką, bo jak tego nie zrobię to są strasznie nijakie. Ale wolałabym, żeby były takie mooocnoo skręcone Jak u murzynki czy coś
Śliczne masz włoski Ja jak zaczęłam dbać o moje kręconki, to przestałam nawet potrzebować pianki.Zresztą niszczyła nieco włosy i efekt był sztuczny.Przez jakiś czas stosowałam kosmetyki do kręconków z aloesem, co chyba poprawiło skręt,najbardziej pomógł mi Sunsilk - po jego mleczku mam przecudne włoski.Teraz,jak im trochę dopomogłam i zregenerowałam, to już same z siebie się coraz mocniej podkręcają.Trudno jednak określić, na ile w tym zasługa kosmetyków, bo równocześnie wypróbowywałam jakieś "cudowne" ekstrakty z ziółek i teraz mam wrażenie,że to przez nie...
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:04   #85
mirrow89
Raczkowanie
 
Avatar mirrow89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Co to za cudowne ekstrakty??
mirrow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 13:06   #86
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Babcia mnie tym poi, bo jest fanatyczką diet,zdrowej żywności itp. O ile się nie mylę, to jest jakieś Alveo.W każdym razie trudno mi określić, co mi pomogło na moje włoski, bo mniej więcej jednocześnie zaczęłam je regenerować,używać preparatów na podkreślenie skrętu.Chociaż - teraz odstawiłam te kosmetyki, a włoski nadal się kręcą i to coraz mocniej,bo dzisiaj miałam loczki po szamponie i odżywce z jedwabiem plus rozczesywanie grzebieniem.Jak na razie na 100% jest pewne,że urosły i zgrubiały mi włosy na rękach, co mnie wpienia i je ściacham, bo nie zamierzam wyglądać jak goryl.Tych na głowie też jakoś mi przybyło,ale niestety ściemniały Za niedługo czeka mnie więc kolejne farbowanie.Teraz muszę poszukać dobrego fryzjera, bo to, co miałam na głowie ostatnio,to była porażka.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:51   #87
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja też mialam ten sam problem. Umylam wieczorem i uzylam odzywki do wlosow kreconych i mialam piekne loczki ;D Kiedys rano wstalam i rozczesalam je na sucho. Chyba sobie nie wyobrazacie co sie wtedy dzialo. Szopa na maxa ;D Teraz to tylko rozczesuje na mokro przy okazji mycia wlosow. A tak wogole to ide cieniowac wlosy.
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 15:25   #88
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

mi moje wlosy bardzo sie podobaja jak sa mokre a jak wysychaja wolabalbym byc juz lysa moze wiecie jak zrobic zeby miec te moje ulubione wlosy tylko zeby nie byly takie mokre
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:04   #89
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Może jakiś żel - zawsze,jak chcę mieć fajne sprężynki daję na włoski żel i zazwyczaj spray rewitalizujący Welli.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 12:06   #90
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Smile Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Może jakiś żel - zawsze,jak chcę mieć fajne sprężynki daję na włoski żel i zazwyczaj spray rewitalizujący Welli.
ale ile ten spray moze kosztowac;p?
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.