Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-01, 14:02   #901
Brzoskwinka2522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

To masakra jest żeby w telewizji i przy mamie mówić że lubi sobie poswintuszyc ja to bym dla siebie zostawiła nie mówiła tego mamie czy w telewizji wątpię teraz czy kogoś znajdzie chyba że z każdą sobie poswintuszy
Brzoskwinka2522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 15:12   #902
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ale jak sie Bandziorek targowac potrafi
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 19:02   #903
Lilja132754
Raczkowanie
 
Avatar Lilja132754
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Wiedziałam i tak żem czuła że Błażejek tatusiem będzie xD. Głupota to u nich aż się wylewa , ciekawa jestem czy ona nie naciskała na to dziecko żeby w jakiś sposób się ustawić czy coś nie wiem ale to jakies podejżane..

Bandziorek .. Matko czy ktoś zauważył te jego oblesne usta ?? z tym kompletem zębów no przepraszam ale to ohydne trochę jest ... Widać że jest porządnie zaalkoholiczony.. Ale sie potargował aż 10 mu opuścił hihih.

Rumba u Roberta rozwaliła system ale on chociaż się stara i jakoś inwestuje mimo że powoli to jest plus oby tak dalej

Pączuś ohh pączuś obleśny typ ;/ nic więcej nie napiszę ..


Jeśli byście również chciały obejżeć odcinki chłopaków to są również na serialnet.pl
Lilja132754 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 19:36   #904
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja podejrzewam ze dzueciak to nawet blazeja nie jest

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:41   #905
aniek245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Wczesniej to mi bylo chlopakow batdziej zal,z boegiem odcinkow coraz mniej. Np taki bandziorek-mowia mu zadbaj o siebie a ten co ty chcesz,ja mam paznokcie akurat czyste (w jakims sezonie tak bylo). Lekarz mu gada da sie uratowac zuby tylko trza chodzic. Ja wiem ja wiem i tyle byl,skonczyla sie miilosc skonczyly sie zuby. Majtki na dupe. Albo ten paczus-widac ze w miate inteligentny ,wyslowic sie potrafi itd a tu takie reczy do kamery gada,przykozaczyc chce czy jaka cholera? Ja nie rozumiem co niektorych uczestnikow. Szczena to jest tez inteligent,bohater wielki wiejski,jak sluchamtych jego madrosci powaznym tonem wyglaszanych np bialy wuszczupla a czarny pogrubia to bym mu ta reszte zebow przetracila. A aska slucha jak swinia grzmotu i chlonie kazde slowo,leze
aniek245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 21:32   #906
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Aśka nie dosyć, że nienaturalnie czerwona była to wedlug mnie się trzęsła. Mam wraźenie, że ta dziewczyba się konkretnie stacza.

U Błażeja to pewno jaja jeszcze wyjdą. Nie jest wcale wykluczone, że to dziecko nie jest jego.. i naprawdę nie moge zrozumieć z czego jego matka jest taka zadowolona.

Pączuś jest obleśny. Takie teksty orzy matce i do kamery - fuj!

Bandziorek to ma fantazje. Dobrze, że buty kupił, ale niech no on się wymyje, bo obrzydzenie bierze!

Z Robertem uważam, że też jest coś nie halo. Tylko rozgryźć ciężko co dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 22:46   #907
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Jesli prawda o tym alkoholizmie Blazeja jest prawda, to ja sadze, ze jego matka popiera jego malzenstwo wlasnie z obawy, ze gdyby byl sam (i ona sama z nim) to istnieje wieksze prawdopodobienstwo, ze znow zajrzalby do kieliszka. A tak zawsze jest wsparcie w ukochanej syna...

Ale jako iz zycie plata figle, teraz Blazej bedzie wychowywal nie swoje dziecko i jak sie dowie, to wroci do nalogu.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 22:48   #908
Brzoskwinka2522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Na początku mówił ze jak dziewczyna pisze grubsze teksty świństwa od razu blokuje nr a teraz wyszła prawda że to on lubi poswintuszyc z dziewczynami i ze szuka dobrej do życia dziewczyny żeby go pokochała i żeby połączyło ich szczere uczucie juz na stałe ale żeby mamie mówić o tym to jakaś masakra nie wiadomo co on chce czy szuka lasek żeby poswintuszyc czy do życia ten paczus
Brzoskwinka2522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 15:51   #909
CaneiRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Bardzo możliwe, zważywszy na to co na temat jego żony można przeczytać na facebooku...



Co do reszty bohaterów, to podpisuję się pod stwierdzeniem, że program promuje już tylko patologię, w czym prym wiodą oczywiście Rysiek z Asią, a po piętach depcze im Andelek



Co zaś tyczy się byłych bohaterów, to z moich wnikliwych obserwacji wynika że SuperMario ma żonę i wiedzie szczęśliwe życie z nią i swoim synem (nie jest to jednak pani do której jeździł w programie i dla której piekł ciasta).
CaneiRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:48   #910
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez CaneiRose Pokaż wiadomość

Co zaś tyczy się byłych bohaterów, to z moich wnikliwych obserwacji wynika że SuperMario ma żonę i wiedzie szczęśliwe życie z nią i swoim synem (nie jest to jednak pani do której jeździł w programie i dla której piekł ciasta).
Naprawdę? Zdradzisz jakieś źródło newsa? To wspaniala wiadomość
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:56   #911
CaneiRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Pod jednym z niedawnych postów na facebooku i rozważaniach co u "starych bohaterów", napisała Pani, która przedstawiła się jako żona SuperMario, a w jej profilu były ich wspólne zdjęcia...
CaneiRose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-03, 05:40   #912
promyczek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 270
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

M

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
promyczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 10:58   #913
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez aniek245 Pokaż wiadomość
slucha jak swinia grzmotu
Dobre, nie znałam

Ja tam pruderyjna nie jestem, ale zawsze jak słucham wynurzeń tych starych knurów o pieszczotach, dziurkach i zapachu mężyczny, to zadaję sobie jedno podstawowe pytanie: czy tych ludzi do reszty powaliło ? Co trzeba mieć we łbie, że chrzanić takie spocone farmazony szukając - podobno - poważnego związku i miłości ?! Wiem, że te osoby mają zwykle jakieś intelektualne deficyty, ale jednak - no dajcie spokój.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 12:10   #914
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8333867 6]Dobre, nie znałam

Ja tam pruderyjna nie jestem, ale zawsze jak słucham wynurzeń tych starych knurów o pieszczotach, dziurkach i zapachu mężyczny, to zadaję sobie jedno podstawowe pytanie: czy tych ludzi do reszty powaliło ? Co trzeba mieć we łbie, że chrzanić takie spocone farmazony szukając - podobno - poważnego związku i miłości ?! Wiem, że te osoby mają zwykle jakieś intelektualne deficyty, ale jednak - no dajcie spokój.[/QUOTE]




Po 150 odcinku zdecydowałam, że więcej tego programu nie włączę. Dawniej nawet przyjemnie się oglądało, czasami było żenująco, czasami śmiesznie. Teraz to już promocja patologii
ttts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 13:32   #915
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

👏👏 kwadratowa spuchnieta, (widzialyscie ślady siniakow?) twarz Aśki??ryszard całkiem jak menel wygląda, i siedzą na tym usyfionym tapczanie. Andelek z zaślinioną ,sepleniącą łypą, i wymaganiami z kosmosu, Bandziorek -przypadek beznadziejny, tu ani dentysta, ani nowe buty nie pomogą, bardziej odwyk, później wszywa. Ten pan z kilkoma zębami który chce kobite żeby mu na gospodarce robiła, i jak opowiadał o tych zakamarkach, masażach to mało brakowało aż samym gadaniem by doszedł😂😂😂, gruby zboczeniec Pączus który świntuszy przy matce,i mój ulubiony wątek Błażeja. Chłopak na początku wydawał się bardzo fajny, jak w piłkę z siostrzencem grał, i opowiadał że ma pecha do kobiet,a teraz siedzi taki opuchniety , zamulony obok tej swojej Mirabelli i coś tam bełkocze bez ładu i składu😂😂 Nutella w każdym odcinku w tej samej bluzce tylko spódniczki i rajty zmienia.Też mi się wydaje że jego ojcostwo to bardzo watpliwa sprawa,szkoda mi tylko matki jego bo widać że kobita chcialaby dla niego jak najlepiej i sporo z nim miała problemów
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 18:05   #916
Brzoskwinka2522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Po co ten paczus mówil na początku ze szuka dobrej do życia na stałe do związku dziewczynę która by go pokochała i on ją jak teraz wychodzi ze lubi poswintuszyc ciekawe czy jak by miał na poważnie dziewczynę i by z nim mieszkała czy by swintuszyl z innymi laskami pokryjomu
Brzoskwinka2522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 21:29   #917
Brzoskwinka2522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Paczus ma nową dziewczynę Agnieszkę z Częstochowy na fb komentuje śliczna moja kochana a ona mu twoja koteczku odpisała ciekawe ile z nim wytrzyma pewnie nawet roku nie wytrzyma każda z nim by nie wytrzymała za długo bo lubi sobie poswintuszyc z innymi laskami
Brzoskwinka2522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 22:58   #918
Amelkaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Nutella... skisłam.
No Błażejowa tylko oczami strzela i go kontroluje co on gada. A Błażej jak przyćpany. Widać go seksem omamiła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amelkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 09:23   #919
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Uwielbiam was czytac, wiec az postanowilam sie zarejestrowac 😊

Jestem w szoku, co sie porobilo z Aska. Wyglada gorzej niz zwykle. Dramat. Wlaczylam ten odcinek wiesniakow i dzentelmenow, to sie za glowe zlapalam. Czy tworcy chcieli pokazac autentycznosc, czy jej juz nawet makijaz sceniczny nie pomoze? I ten jej placz za Ryskiem, lol. Oni sa przykladem toksycznej, patologicznej pary. Juz nie wspomne o jego podniecie na wizji na widok lasek od tego Patryka. Chamidlo zwykle.
Tego Roberta tancerza to mi nawet zal troche. Natomiast Andelka wcale. Nie da sie go ogladac, podobnie jak Paczusia. Tak jak pisalyscie, oblech. Ogolnie staram sie ludzi nie oceniac, ale oni sami sie na ocene wystawiaja.
W ogole macie racje. Teraz to juz sama patole pokazuja. Co drugi widac, ze chleje az milo. Przykre.
Z Blazejem tez sie cos porobilo, tez jakas dziwna twarz. A w takie szybki sluby i ciaze, to ja nie wierze. Powodzenia 😑
Ta jego Mirabelka to wcale tez taka piekna nie jest, mnie tam ona nie zachwyca. Moze z powodu zebow... Ale musze przyznac, oni sa tak fizycznie z twarzy do siebie podobni, zauwazylyscie?
A co do Bandziorka, to ja nie wiem, on chyba nigdy nikogo nie znajdzie. Ciagle takie bledne kolo. Od poczatku trwania programu, od lat ta sama spiewka.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 12:23   #920
aniek245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dziewczyny jak wy znajdujecie tych amantow na facebook? Ja jedynie widzialam konto szczeny aski jarusia i jo ma ha jo ma so bo to takie najpopularniejsze a na reszte chlopakow macie namiary?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Tak pisalyscie o tych dzentelmenach ze az postanowilam obejrzec. Jak tak ogladalam to az zal mi sie zrobilo tej aski,moze jakby ona miala inny start w zyciu,inne wzorce i mozliwosci to by cos niej bylo bo to chyba nie jest zla dziewczyna. Bo rysiek to kompletnie wyzuty z uczuc,widac ze szczerze to on kocha tylko siebie ale asia to raczej serce dobre ma,ona chyba nie zna innego zycia i tak w to wsiaknela,zal patrzec jak ona wyglada,po szczenie to nawet nie widac ze pije a ona cala czerwona,spuchnieta. Mam wrazenie zreszta ze nie do konca trzezwa. Uczepila sie tego ryska bo nikogo innego nie ma a on sie opedza jak od muchy. Wlosy tluste,ah. No tak mam mieszane uczucia ze nawet nie umialam patrzec na to

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Kurv@ za przeproszeniem ten ryszard to jest jednak cwel!!! Ojojoj lezka mu poszla wzruszenia pierwszy raz w zyciu bo auto takie ladne i predkie a on sie nie przejechal. A jak matka wyplakiwala oczy przez jego odsiadki to wykebane mial,jeszcze powiedzial bezczelnie ze ja nie interesuje to. Nigdy uczuc nie pokazal nawet jak sie oswiadczal a tu nagle lzy jak grochy?? Co za chamidlo zbolale!!
aniek245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 12:28   #921
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Mi było jej żal ale bardzo krótko, ona jest młoda, zdrowa fizycznie i żadnej roboty nie szuka, tylko wysiaduje na ławeczce pod chatą Rucharda, i papieroski pali. W którymś odcinku była mowa o tej dziewczynie z która szczena ma dziecko, odrazu zaczęła ją obrażać, później chodziła i zmyslala że jest w ciąży, zagrożonej (albo ja przeżyje,albo dziecko przeżyje, albo oboje przezyjemy&#129300i stała pod więzieniem z papierochem z zębach. Pamiętacie jak z Teresą debatowala o spotkaniu intymnym, siedząc w polu???Gdyby chciała to by poszła do pracy, przestała chlac i ogarnęła się trochę.Widać odpowiada jej mycie się w misce przy widowni, spanie na brudnym tapczanie, i boks z Ryśkiem po pijaku. Ciekawa jestem co te wszystkie dziewczyny w nim widziały, przecież to kompletny bezmózg jest, ani to ładne ani mądre, ani nawet czyste.
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 12:37   #922
Klaudia2904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 26
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Tez jestem ciekawa tego odcinaa damy i wiesniaczki z aska.i ryskiem.jednak nie.moge znaleźć pomozcie dajcie link
Klaudia2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 12:50   #923
aniek245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja akurat ogladalam na playerze,nie szukalam czy gdzie indziej jest

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

ani to ładne ani mądre, ani nawet czyste.

„Ja to nawet o siebie nie dbam szczerze powiem,kąpie się tak no raz na ... 3 dni? No chyba ze gdzies jade no to wiadomo,sie popsiukam zeby pachniec” powiedzial dumny z siebie jak paw🤭😂
aniek245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 12:52   #924
W_j_e_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

@Klaudia2904, Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2 odcinek 4.
https://player.pl/programy-online/dz...,S02E04,101213
W_j_e_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 14:28   #925
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

😂😂😂😂 może razem w jednej misce co 3 dni w tej samej wodzie pół rodziny, a później Teresa w tej wodzie słoik po herbatce myje🤔

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Mnie zastanawia to w jakim oni syfie żyją, oprócz Teresy, Ryskai Aski mieszka tam Jeszcze brat Teresy i jej facet, w domu syf że tylko nasrac i szczura wpuścić, dookoła chaty żadnego ogrodzenia, firanki czasy komuny pamiętają, zero jakiegoś kwiatka na podworku, zadnych warzyw swoich, kur, ani nic, poprostu lenistwo i skrajna patologia
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 14:49   #926
aniek245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Lenistwo totalne,przeciez nawet nie majac biezacej wody mozna sie wziac i wyszorowac na blysk,tym bardziej nie majac roboty i praktycznie zadnego zajecia. Kiedys dopoki nie mielismy wlasnego mieszkania z mezem to wynajmowalismy za grosze 2pokoje,syf byl nieziemski jak tam weszlismy ale malym nakladem pieniędzy i duzym nakladem pracy doprowadzilismy do uzytecznosci. Bylo staroswiecko bo meble i tapety byle jakie ale czysto i schludnie ze nawet nie wstydzilam sie znajomych zapraszac. Wszystko mozna tylko trzeba chciec a jak tam rusy dorodne jak pięść graja w berka na stole w bialy dzien to to swiadczy o skrajnym brudzie
aniek245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 16:59   #927
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

To prawda, tu nie chodzi o to że żyją biednie, tylko ta pani zamast sadzac tyłek na ławce i na harmonijce grać, powinna w chacie ogarnąć,a jeśli nie da rady to pogonić pasożytów do roboty, co to za filozofia szafki umyć, podłogi, okna, gary doszorowac, tam oprócz lenistwa jest jeszcze problem alkoholowy, Tereska siedzi przed domem, na tapczaniku , a tam półtora metrowa góra puszek po piwie,
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 17:34   #928
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cisnie sie mi sie, zeby powiedziec, ze oni sa biedni i nie maja kasy... Ale! Bez problemu mogliby miec, nie tak? Maja rece, maja nogi. Tylko im sie po prostu chyba nie chce. I kolo sie zamyka.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 18:31   #929
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ryśki wstawili nowe okna czy mi się coś przywidzialo w 150?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 18:45   #930
Lollo44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Te szklanki, które są pokazane w dżentelmenach i wieśniakach w Ryśka domu, nie świadczą o biedzie tylko o skrajnym brudzie.
Lollo44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.