Wątek plotkowy perfumowy:) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 09:53   #3781
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Na mnie piżmowe zapachy pachną jak szare mydło albo kupa.

Dziś wyciągnęłam trochę już przykurzone Poison Girl, ale tak jakoś bardziej mi pasuje do zimy niż jesieni. Za to na maxa zauroczona jestem Hypnotic Poison-cudownie się układają, taka podstępna, sącząca się wolno trucizna , ale jakze piękna .

Wczoraj wieczorem popsikałam się butem Herrery i kurcze, stwierdziłam, ze to bardzo "zimny" zapach, ale niesamowicie wręcz seksowny. Nie pasował zupełnie do mojej piżamy w kotki ,a raczej do satynowej czy koronkowej koszulki, ale te na razie leżą i czekają, aż zaczną grzać kaloryfery .
Tak w ogóle to już chętnie zaczęłabym nosić botki, bo mi zimno ale u mnie babeczki chodzą w cienkich balerinkach i "czółenkach" na gołe nogi i tak mi głupio wyskoczyć w botkach...
Ciekawi mnie ten but, jeszcze zapachu nie znam, bede musiala przetestowac

Co do butow, Ubieraj sie tak, jak tobie pasuje Ja wieczorami to juz czapke nakladam (no,ale wieczorem myje wlosy, pomimo suszenia, boje sie wyjsc z gola glowa).
Ja w sneakersach juz pomykam Poza tym, w lato widuje dziewczyny w kozakach, wiec co sie bedziesz szczypac.

A tak wogole to:

__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 11:04   #3782
robinson
Zadomowienie
 
Avatar robinson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie ten but, jeszcze zapachu nie znam, bede musiala przetestowac

Co do butow, Ubieraj sie tak, jak tobie pasuje Ja wieczorami to juz czapke nakladam (no,ale wieczorem myje wlosy, pomimo suszenia, boje sie wyjsc z gola glowa).
Ja w sneakersach juz pomykam Poza tym, w lato widuje dziewczyny w kozakach, wiec co sie bedziesz szczypac.

A tak wogole to:

O matko! boskie zdjecie, ale w sumie sama dzis się zastanwiałam jaką bluzę dziecku założyc na spacer czy ciepłą czy cienką i z dwiema chyba z 5 razy latałam na balkon sprawdzać jaka temp.
A odnośnie botków to też mój ulubiony obuw
Małgoś - Zania ma rację - zakładaj to co w czym się dobrze czujesz (tak jak z perfumami ) no i w czym ciepło, masz marznąć bo koleżanka obok akurat botków nie zdążyła kupić? Tym bardziej że pogoda jest sprzyjająca rozbieżnym ocenom (patrz zdjęcie ) a wogóle wyobraź sobie że wszystkie tak sie czają i zgrywają zucha a po powrocie do domu nakładają ciepłe skarpety bo im też zimno - ktoś musi byc pierwszy zawsze można zacząć od botków z wyciętymi palcami, do takich nawet skarpetkę można nawet założyć, czaję sie właśnie na jedne takie - chyba kupię (botki nie skarpetki )
Pozostając w temacie butów testowałam buta ostatnio (wreszcie) i.... w sumie nie pamiętam już dokładnie zapachu, ale pamiętam ze na drugiej łapce miałam Hypnotic Poison Diora edt i obydwa podobne mi się wydawały jakiś wspólny mianownik mają, tzn but słodszy ale coś mi tam pobrzmiewało w podobnym klimacie momentami
A nie chwaliłam się że ostatnio z wymianki przyleciała do mnie Poison Girl. Tak, tak.. ale to objawienie jakieś, bo nawet odlewkę miałam z wspólnych i wtedy oddałam siostrzenicy (i dziwiłam się nawet że jej się podoba) aż tu nagle jak mnie wzięło na tego budyniowca, jak to mówią "miłość i sraczka przychodzi znienacka" coś w tym jest
Zapisz
Zapisz


---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Kurczę oczywiście dałam mu cienką a teraz zaczyna powiewać i żałuję że tej drugiej nie założyłam mu na grzbiet
__________________
Zapisz
robinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 11:32   #3783
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to już chętnie zaczęłabym nosić botki, bo mi zimno ale u mnie babeczki chodzą w cienkich balerinkach i "czółenkach" na gołe nogi i tak mi głupio wyskoczyć w botkach...
noś więc botki, nie ma sensu narażać się na przeziębienie z takiego powodu

Ja mam na odwrót - dziś jest dla mnie pogoda na koszulkę bez rękawów i szpilki na gołą stopę, co powoduje bulwers - u starszych pań zwłaszcza.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 13:40   #3784
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez robinson Pokaż wiadomość
O matko! boskie zdjecie, ale w sumie sama dzis się zastanwiałam jaką bluzę dziecku założyc na spacer czy ciepłą czy cienką i z dwiema chyba z 5 razy latałam na balkon sprawdzać jaka temp.
A odnośnie botków to też mój ulubiony obuw
Małgoś - Zania ma rację - zakładaj to co w czym się dobrze czujesz (tak jak z perfumami ) no i w czym ciepło, masz marznąć bo koleżanka obok akurat botków nie zdążyła kupić? Tym bardziej że pogoda jest sprzyjająca rozbieżnym ocenom (patrz zdjęcie ) a wogóle wyobraź sobie że wszystkie tak sie czają i zgrywają zucha a po powrocie do domu nakładają ciepłe skarpety bo im też zimno - ktoś musi byc pierwszy zawsze można zacząć od botków z wyciętymi palcami, do takich nawet skarpetkę można nawet założyć, czaję sie właśnie na jedne takie - chyba kupię (botki nie skarpetki )
Pozostając w temacie butów testowałam buta ostatnio (wreszcie) i.... w sumie nie pamiętam już dokładnie zapachu, ale pamiętam ze na drugiej łapce miałam Hypnotic Poison Diora edt i obydwa podobne mi się wydawały jakiś wspólny mianownik mają, tzn but słodszy ale coś mi tam pobrzmiewało w podobnym klimacie momentami
A nie chwaliłam się że ostatnio z wymianki przyleciała do mnie Poison Girl. Tak, tak.. ale to objawienie jakieś, bo nawet odlewkę miałam z wspólnych i wtedy oddałam siostrzenicy (i dziwiłam się nawet że jej się podoba) aż tu nagle jak mnie wzięło na tego budyniowca, jak to mówią "miłość i sraczka przychodzi znienacka" coś w tym jest
Zapisz
Zapisz


---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Kurczę oczywiście dałam mu cienką a teraz zaczyna powiewać i żałuję że tej drugiej nie założyłam mu na grzbiet
Poka

Wiatr jest cieply, nic mu nie bedzie. Co najwyzej beda smarki


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
noś więc botki, nie ma sensu narażać się na przeziębienie z takiego powodu

Ja mam na odwrót - dziś jest dla mnie pogoda na koszulkę bez rękawów i szpilki na gołą stopę, co powoduje bulwers - u starszych pań zwłaszcza.
Pogoda dzis piekna
Starszym paniom wiecznie zimno. W sumie....mnie tez No moze nie zawsze ale mam niskie cisnienie, czesciej chlodne niz cieple recei kiedy inni odczuwaja komfort fizyczny przy danej temp. to ja zazwyczaj musze sie cieplej ubrac, zeby to samo odczuc.
Ale tez mi dzis przeszlo przez mysl, zeby zalozyc buty na gola stope
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:26   #3785
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Fotka boska hahahaha
No coz, ja jeszcze popylam w balerinach i golych nogach. Rano moze chlodno ale pozniej jest cieplej. Dzis u mnie bylo wrecz upalnie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 03:22   #3786
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Jednak jeszcze nie ubieram botków, bo było wczoraj naprawdę ciepło-wystarczyły mi balerinki i skarpetki "rajstopowe" tzw. antygwałty, ale jak się oziębi będę prekursorem botkowym, a co. Najwyżej znowu, jak w tamtym roku babki w pracy podniosą lament, że zimę przywołuję.
Przyleciała do mnie z wymiany Furiosa Fendi(hatko) i o ile na poczatku pomyślałam, ze "taki sobie, chyba brzydki", tak od wczoraj chodzę z nosem przy nadgarstku i chyba się uzależniłam-dla mnie to idealny zapach dżungli .
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 05:01   #3787
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Zapalalam miloscia do Jadore w ogole musze napisac ze tylko perfumy Diora i Lancome sa na mnie przyzwoicie trwale i czuje je dlugo. Na poczatku myslalam o Absolue ale psiknelam i byly jakies takie z wonia sirytu to wzielam eau de perfum nie zaluje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 08:09   #3788
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Przyleciała do mnie z wymiany Furiosa Fendi(hatko) i o ile na poczatku pomyślałam, ze "taki sobie, chyba brzydki", tak od wczoraj chodzę z nosem przy nadgarstku i chyba się uzależniłam-dla mnie to idealny zapach dżungli .
Dżungla? Serio? W sumie nie byłam, więc nie wiem. Ale zazdroszczę, mnie ta ich "balsamiczność" za bardzo męczyła, chociaż sam zapach doceniam.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zapalalam miloscia do Jadore w ogole musze napisac ze tylko perfumy Diora i Lancome sa na mnie przyzwoicie trwale i czuje je dlugo. Na poczatku myslalam o Absolue ale psiknelam i byly jakies takie z wonia sirytu to wzielam eau de perfum nie zaluje
Mój zapach ślubny


To ja się pochwalę, że mam teraz intensywny romans z Bottegą edp Niedawno nawet wysiadły za mną z autobusu dwie babeczki z pytaniem czym tak bosko pachnę. I ja im, kurczę, wierzę Układa się na mnie niesamowicie, nie wiem dlaczego wcześniej nie nosiłam jej globalnie, tylko "testowo".
__________________

Kosmetyki

Wish

Edytowane przez hathayoga
Czas edycji: 2016-09-30 o 08:11
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 08:59   #3789
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Przyleciała do mnie z wymiany Furiosa Fendi(hatko) i o ile na poczatku pomyślałam, ze "taki sobie, chyba brzydki", tak od wczoraj chodzę z nosem przy nadgarstku i chyba się uzależniłam-dla mnie to idealny zapach dżungli .
Małgosia i jej opisy! Mistrzyni
Gdyby nie to, że znam zapach i byłam w dżungli, to już bym kupowała próbkę.

Dżungla pachnie bardziej niszowo - wilgotno, lisciasto, sciolkowo.
Nie ma tam słodyczy
Slodkie są kwiaty, tylko że one rosną na obrzeżach lasu i w ogrodach.
Ale nie zabieram złudzeń, lepsze wyobrażenia o ferii barw niż duchota i koszmarna wilgotność...

A Furiosa jest w bazie całkiem słodka.
Pamiętam, że napaliłam się na ten zapach, tymczasem to nic odkrywczego. Jest fajny, ale bez szału.
Mi bardziej kojarzy się z włoskimi łąkami, takimi mocno ogrzanymi słońcem w bezwietrzny dzień (nie byłam w takim miejscu, więc może ktoś tym razem mnie "oświeci")
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 11:08   #3790
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Artemisia jest boska-intymna, puchata, cielesna, czysta i kobieca-uwielbiam <3
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 22:24   #3791
ewalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 392
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Pisałam kilka dni temu o moich wątpliwosciach z kupionym na allegro Shalimar Initial edp.
Nie wiem o co chodzi, ale od 2 dni on mi juz nie śmierdzi... on cudownie sie rozwija i pachnie
Hmm, zastanawiam sie, czy moze ma to związek z dniem cyklu???
Bo kilka dni temu miałąm @ i Shalimar mi okropnie śmierdział, a teraz cud miód?

Odwołałam całą akcje, przeprosiłam sprzedawcę za zamieszanie, na szczęście nie odesłałam flaszki.
ewalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-01, 02:39   #3792
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez jewerly Pokaż wiadomość
Małgosia i jej opisy! Mistrzyni
Gdyby nie to, że znam zapach i byłam w dżungli, to już bym kupowała próbkę.

Dżungla pachnie bardziej niszowo - wilgotno, lisciasto, sciolkowo.
Nie ma tam słodyczy
Slodkie są kwiaty, tylko że one rosną na obrzeżach lasu i w ogrodach.
Ale nie zabieram złudzeń, lepsze wyobrażenia o ferii barw niż duchota i koszmarna wilgotność...

A Furiosa jest w bazie całkiem słodka.
Pamiętam, że napaliłam się na ten zapach, tymczasem to nic odkrywczego. Jest fajny, ale bez szału.
Mi bardziej kojarzy się z włoskimi łąkami, takimi mocno ogrzanymi słońcem w bezwietrzny dzień (nie byłam w takim miejscu, więc może ktoś tym razem mnie "oświeci")
Oczywiście nie byłam w dźungli, ale wyobrażam sobie, ze tam tak musi pachnieć Wczoraj nosiłam globalnie i ten zapach bardzo rozgrzewa przyprawami, ale są one jednocześnie delikatne.Po kilku godzinach delikatnie przypomina mi Słonia Kenzo

A tymczasem upolowałam Chance eau Vive i Tygrysa Kenzo
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 06:21   #3793
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Oczywiście nie byłam w dźungli, ale wyobrażam sobie, ze tam tak musi pachnieć Wczoraj nosiłam globalnie i ten zapach bardzo rozgrzewa przyprawami, ale są one jednocześnie delikatne.Po kilku godzinach delikatnie przypomina mi Słonia Kenzo

A tymczasem upolowałam Chance eau Vive i Tygrysa Kenzo
Gratki
Chance tanie pewnie nie było, ale za tygrysa pewnie dałaś majątek.
Ja się rozkoszuję Artemisią, ale dziś chyba zmienię na coś innego.
Mam teraz rozkminę pierwszego świata-czy kupić:Si Rose Signature, Ballerina no1, Si Intense, J'adore L'or, Chloe Fleur de parfum i nie wiem
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 06:27   #3794
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Chance upolowałam na wizażowym straganiku w przyjemnej cenie , a Tygrys to perfumowany deo też w baaardzo przyjemnej cenie >180zł
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 06:47   #3795
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Chance upolowałam na wizażowym straganiku w przyjemnej cenie , a Tygrys to perfumowany deo też w baaardzo przyjemnej cenie >180zł
Ty to masz nosa do okazji
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 11:15   #3796
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Ja chyba kupie dzis Miss Dior ale Le Parfum
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 16:34   #3797
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja chyba kupie dzis Miss Dior ale Le Parfum
u mnie z nowosci Skorzany Aniol i Givenchy Czarny Aniol 30ml plus minaturka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 17:34   #3798
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Liv87, gratuluję L'Ange Noir. Dzisiaj go poznałam i jestem zakochana Bardzo przypomina mi Velvet Orchid, z nutą kawy i palonego cukru na początku i czymś przyjemnie bliskoskórnym na samym końcu projekcji. Jakby ci się znudził, daj znać
__________________

Kosmetyki

Wish

Edytowane przez hathayoga
Czas edycji: 2016-10-01 o 17:36
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:37   #3799
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Liv87, gratuluję L'Ange Noir. Dzisiaj go poznałam i jestem zakochana Bardzo przypomina mi Velvet Orchid, z nutą kawy i palonego cukru na początku i czymś przyjemnie bliskoskórnym na samym końcu projekcji. Jakby ci się znudził, daj znać

Mi tez przypomina mieszanke kilku perfum: LVEB intense, Velvet Orchid oraz Dity von Teese tej czerwonej i czegos jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 03:28   #3800
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ty to masz nosa do okazji
Jakoś tak te okazje same mnie znajdują...
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Liv87, gratuluję L'Ange Noir. Dzisiaj go poznałam i jestem zakochana Bardzo przypomina mi Velvet Orchid, z nutą kawy i palonego cukru na początku i czymś przyjemnie bliskoskórnym na samym końcu projekcji. Jakby ci się znudził, daj znać
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Mi tez przypomina mieszanke kilku perfum: LVEB intense, Velvet Orchid oraz Dity von Teese tej czerwonej i czegos jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
muszę koniecznie powąchać.

Testowałam LVEB L' Absolu-muszę mieć
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 12:33   #3801
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Dziewczyny, doradźcie
Które perfumy lepsze dla faceta, na którym dobrze pachną np. Bvlgari Man in Black - Bentley for Men (EDT), czy Bentley for Men Intense (EDP)?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:17   #3802
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Złamałam się i nabyłam całą setunię Miss Dior Absolutely Blooming. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, bo porządnych testów nie dokonałam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2016-10-05 o 07:40
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:24   #3803
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie
Które perfumy lepsze dla faceta, na którym dobrze pachną np. Bvlgari Man in Black - Bentley for Men (EDT), czy Bentley for Men Intense (EDP)?
Bułgara nie kojarzę, ale Bentelya klasycznego mam w domu i całkiem nieźle pachnie
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 04:17   #3804
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Złamałam się i nabyłam całą setunię Miss Dior Absolutely Blooming. mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, bo porządnych testów nie dokonałam
Dobrze, dobrze raczej nie powinnaś żałować

A ja znowu się zakochałam-Clinique Happy-omamuńciu, jakie przepiekne. Zapach plastikowej perfumowanej zabawki, ale jakże cudowny. Pachnie "luksusową gumą", normalnie oszalałam

Czekam na kilka zapachów-wczoraj przyleciał maluch 30ml Crystal Noir, dziś mam nadzieje, ze doleci reszta-Jil Sander Style i Chance Vive. Czekam też na Tygrysa, ale cos się nie moge doczekać... .
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2016-10-05 o 04:51
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 07:08   #3805
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Złamałam się i nabyłam całą setunię Miss Dior Absolutely Blooming. mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, bo porządnych testów nie dokonałam
rozgrzeszamy Cię
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 07:41   #3806
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dobrze, dobrze raczej nie powinnaś żałować

A ja znowu się zakochałam-Clinique Happy-omamuńciu, jakie przepiekne. Zapach plastikowej perfumowanej zabawki, ale jakże cudowny. Pachnie "luksusową gumą", normalnie oszalałam

Czekam na kilka zapachów-wczoraj przyleciał maluch 30ml Crystal Noir, dziś mam nadzieje, ze doleci reszta-Jil Sander Style i Chance Vive. Czekam też na Tygrysa, ale cos się nie moge doczekać... .
No niezłe łupy

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
rozgrzeszamy Cię
Tank ju
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 09:23   #3807
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Złamałam się i nabyłam całą setunię Miss Dior Absolutely Blooming. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, bo porządnych testów nie dokonałam
Chyba też go chcę
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 15:28   #3808
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Złamałam się i nabyłam całą setunię Miss Dior Absolutely Blooming. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, bo porządnych testów nie dokonałam

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dobrze, dobrze raczej nie powinnaś żałować

A ja znowu się zakochałam-Clinique Happy-omamuńciu, jakie przepiekne. Zapach plastikowej perfumowanej zabawki, ale jakże cudowny. Pachnie "luksusową gumą", normalnie oszalałam

Czekam na kilka zapachów-wczoraj przyleciał maluch 30ml Crystal Noir, dziś mam nadzieje, ze doleci reszta-Jil Sander Style i Chance Vive. Czekam też na Tygrysa, ale cos się nie moge doczekać... .
Piękne zdobycze
Jil Sander Style mam na samiuśkim początku listy chciejstw, mam w planie kupić w tym miesiącu
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 21:33   #3809
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

W końcu znalazłam zapach, który kojarzył mi się kiedy testowałam buta Herrery!
Ta specyficzna słodycz z początkowych nut Herrery bardzo przypomina mi słodkośc Noir T. Forda.
Zapachy rozwijają się inaczej, ale jak dla mnie mają wspólne brzmienie waniliowej słodyczy, przynajmniej na mojej skórze.

Nie robiłam jednoczesnego testu porównawczego (nie jestem wielką fanką obu zapachów), chodzi mi bardziej o subiektywne odczucia
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 22:24   #3810
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy:)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to już chętnie zaczęłabym nosić botki, bo mi zimno ale u mnie babeczki chodzą w cienkich balerinkach i "czółenkach" na gołe nogi i tak mi głupio wyskoczyć w botkach...
Że się tak wetnę - a daj spokój, ja już w sierpniu na wakacjach popylałam w botkach Bikerach znaczy. Mój ulubiony rodzaj butów to co się będę... We wrześniu już botki obowiązkowo, raz dłuższe, raz krótsze... i rękawiczki bez palców
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 21:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.