Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 14:05   #1231
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Chodzilo mi że do tej kwoty kupisz sukienke, orkiestra, kosciol, nie wiem jakie sa szczegolne wydatki. Ale sale placisz z tych co dostaniesz, oczywiscie licząć potem zero dla siebie. No ale zgadza sie ze jak nie dostaniesz tyle kasy to jest maly problem. U nas z reguły pytamy sie ile placa za osobe np 150 czyli jako para dajemy 400. Ale tak jest u nas w rodzinie, wiadomo np że kolezanki dadzą mniej.
Ja właśnie nie wiem do ilu złotych kupić prezent koleżance. Wesele jest w strażnicy. Mam ograniczony budżet.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:12   #1232
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ja niestety nie doradze bo nigdy nie bylam na weselu u kolezanek;/
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:33   #1233
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem do ilu złotych kupić prezent koleżance. Wesele jest w strażnicy. Mam ograniczony budżet.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No daj spokój. Zastaw się a postaw? Koleżanka Cię zaprosiła bo chce żebyś tam była a nie zaprosiła Cie żebyś kupiła jej pralkę. Kup coś w swoim budżecie i nie przejmuj się zupełnie.

Dla meni takie "wymaganie" żeby gość zapłacił za siebie katering itp) jest bardzo nie na miejscu. Przykro mi ale jak dostaliśmy raz zaproszenie na którym był perfidnie przyklejony wierszyk żeby dać im kasę nie prezent- to mój były dał im 100 zł w kopercie(student, nie zarabiał). Z tego co wiem wyszli na minus. A byli właśnie bardzo łasi na kasę i ciagle mówili o tym jak to im się wesele zwróci-no cóż przeliczyli się. Jak zapraszam kogoś na urodziny to nie oczekuję, że na wstępie da mi pieniądze albo prezent równowartości alkoholu i żarcia które u mnie zje.. Takie samo mam podejście do wesela.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:05   #1234
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No daj spokój. Zastaw się a postaw? Koleżanka Cię zaprosiła bo chce żebyś tam była a nie zaprosiła Cie żebyś kupiła jej pralkę. Kup coś w swoim budżecie i nie przejmuj się zupełnie.

Dla meni takie "wymaganie" żeby gość zapłacił za siebie katering itp) jest bardzo nie na miejscu. Przykro mi ale jak dostaliśmy raz zaproszenie na którym był perfidnie przyklejony wierszyk żeby dać im kasę nie prezent- to mój były dał im 100 zł w kopercie(student, nie zarabiał). Z tego co wiem wyszli na minus. A byli właśnie bardzo łasi na kasę i ciagle mówili o tym jak to im się wesele zwróci-no cóż przeliczyli się. Jak zapraszam kogoś na urodziny to nie oczekuję, że na wstępie da mi pieniądze albo prezent równowartości alkoholu i żarcia które u mnie zje.. Takie samo mam podejście do wesela.
Innego wyjścia nie mam :-P myślałam nad jakimś ekspresem do kawy czy czymś podobnym.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:10   #1235
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja zawsze chcialam miec wesele, cieszyc sie w tym dniu z najblizszymi naszym dniem
Mam takie samo podejście. U mnie też wyjdzie pewnie z 70-100 osób Z mojej strony jest dość mała rodzinka, a ze strony Tżta trochę więcej. Wesele to moje marzenie. Tydzień przed Twoim idę też na wesele na 80 osób

U mnie dzisiaj słoneczko, widziałam się z Tżtem do 15 Jutro zakończenie roku.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:19   #1236
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

W życiu by mi nie przyszło do głowy by robić wesele na tyle i tyle i liczyć ile mi się zwróci
I nie widzę nic dziwnego w pisaniu w zaproszeniu wierszyka o pieniądzach. Dlaczego? Para rzadko ma własne mieszkanie już, gdzie ma to wszystko zabrać/wszystko nie do kompletu. Dwa my na przykład już mieszkamy razem i mamy wiele rzeczy do domu po co nam 5 kompletów sztućców, 3 żelazka, 8 ręczników, 3 komplety talerzy i kilka kompletów pościeli (szczególnie, że wątpię by kupili odpowiedni wymiar bo mamy 200x22o a z reguły kupują standardowy). Itd. ...
Jakoś jeszcze nie spotkałam się z negatywnym odzewem co do tego. Jak ktoś miał ochote przeznaczyć na nasz prezent 50 zł, bo go nie stać niech włoży do koperty 50 zł i tyle. Proste
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:29   #1237
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Też nie widzę nic w tym złego, wręcz to nawet trochę zabawne, ja na zaproszeniu teraz dostałam napis o pieniądzach w śmiesznie ułożonym wierszyku, plus osobny wierszyk gdzie jest napisane, że chcą butelkę wina lub totolotka Humorystyczne, a tym samym przechodzą do rzeczy niż marnowanie pieniędzy na kwiaty itp.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 15:41   #1238
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Też nie widzę nic w tym złego, wręcz to nawet trochę zabawne, ja na zaproszeniu teraz dostałam napis o pieniądzach w śmiesznie ułożonym wierszyku, plus osobny wierszyk gdzie jest napisane, że chcą butelkę wina lub totolotka Humorystyczne, a tym samym przechodzą do rzeczy niż marnowanie pieniędzy na kwiaty itp.
Ja też nie widzę w tym nic złego. Lepiej poprosić o coś, co nam się przyda niż potem biadolić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:57   #1239
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Innego wyjścia nie mam :-P myślałam nad jakimś ekspresem do kawy czy czymś podobnym.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I powinno byc ok mozesz tez ich spytac co by chcieli. My raz spytalismy i pan mlody poprosil o serwis do kawy. Mysle ze maja ladna pamiatke






Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
W życiu by mi nie przyszło do głowy by robić wesele na tyle i tyle i liczyć ile mi się zwróci
I nie widzę nic dziwnego w pisaniu w zaproszeniu wierszyka o pieniądzach. Dlaczego? Para rzadko ma własne mieszkanie już, gdzie ma to wszystko zabrać/wszystko nie do kompletu. Dwa my na przykład już mieszkamy razem i mamy wiele rzeczy do domu po co nam 5 kompletów sztućców, 3 żelazka, 8 ręczników, 3 komplety talerzy i kilka kompletów pościeli (szczególnie, że wątpię by kupili odpowiedni wymiar bo mamy 200x22o a z reguły kupują standardowy). Itd. ...
Jakoś jeszcze nie spotkałam się z negatywnym odzewem co do tego. Jak ktoś miał ochote przeznaczyć na nasz prezent 50 zł, bo go nie stać niech włoży do koperty 50 zł i tyle. Proste




Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Też nie widzę nic w tym złego, wręcz to nawet trochę zabawne, ja na zaproszeniu teraz dostałam napis o pieniądzach w śmiesznie ułożonym wierszyku, plus osobny wierszyk gdzie jest napisane, że chcą butelkę wina lub totolotka Humorystyczne, a tym samym przechodzą do rzeczy niż marnowanie pieniędzy na kwiaty itp.
Problem jest taki ze jak ktos ci daje prezent to malo wazne ile kosztowal. Ale jak ktos daje 50zl to mu z reguly bedzie wstyd. Znam ludzi ktorzy przez takie cos na wesela nie chodzili bo ich nie bylo stac wlozyc pare stow do koperty a "nie dadza 100 zl bo wstyd".

Co kto lubi dla mnie te wierszyki to zenada. A ze czesto tak sie zdarza ze prezent lubi sie powtarzac, by uniknac tej udreki lepiej pieniadze daj do reki.
Juz bardziej dobitnie nie mogli dac znac na czym im zalezy. Wystarczyloby gdyby przy dawaniu zaproszenia wspomnieli ze zakladaja rodzine i bardziej by sie im przydaly pieniadze niz prezent. Bardziej elegancko i dojrzale a kazdy by pewnie zrozumial. Ja nie mam zamiaru wymagac kasy od gosci. Wole trzy zelazka zamiast stresu gosci zeby oszczedzic teraz i nie wyjsc na skąpca albo wrecz dostanie grubej koperty pelnej 10zootowek czy pociętych gazet bo komus wstyd bylo dac ciebka koperte

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-06-27 o 15:59
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 16:00   #1240
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ale dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam te wszystkie strony. Było ich dużo, ale chociaż dowiedziałam się jaka była u Was pogoda i co u Was słychać.

U mnie nic ciekawego. Słońce świeci, ale raczej chłodno jest. Zbliża się weekend i trzeba pomyśleć nad jakimiś planami.

Witam nowe koleżanki i życzę miłego dnia!
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 16:37   #1241
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

W zeszlym roku bylam na weselu u najblizszego kuzyna i dalam z bylym po 100 zl. Nie bylo problemu
Ludzie sa rozni, ale zakladam z gory, ze panstwo mlodzi sa na tyle inteligentni i domyslaja sie, ze od dwojki studentow raczej nie dostana kokosow
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 16:44   #1242
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ja idę na wesele mojego chrzestnego, ani ja nie pracuję, ani Tż, ale coś jakoś musimy dać, sama nie wiem ile w naszej sytuacji.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 17:02   #1243
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Też nie widzę nic w tym złego, wręcz to nawet trochę zabawne, ja na zaproszeniu teraz dostałam napis o pieniądzach w śmiesznie ułożonym wierszyku, plus osobny wierszyk gdzie jest napisane, że chcą butelkę wina lub totolotka Humorystyczne, a tym samym przechodzą do rzeczy niż marnowanie pieniędzy na kwiaty itp.
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę w tym nic złego. Lepiej poprosić o coś, co nam się przyda niż potem biadolić.
otóż to

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Problem jest taki ze jak ktos ci daje prezent to malo wazne ile kosztowal. Ale jak ktos daje 50zl to mu z reguly bedzie wstyd. Znam ludzi ktorzy przez takie cos na wesela nie chodzili bo ich nie bylo stac wlozyc pare stow do koperty a "nie dadza 100 zl bo wstyd".

Co kto lubi dla mnie te wierszyki to zenada. A ze czesto tak sie zdarza ze prezent lubi sie powtarzac, by uniknac tej udreki lepiej pieniadze daj do reki.
Juz bardziej dobitnie nie mogli dac znac na czym im zalezy. Wystarczyloby gdyby przy dawaniu zaproszenia wspomnieli ze zakladaja rodzine i bardziej by sie im przydaly pieniadze niz prezent. Bardziej elegancko i dojrzale a kazdy by pewnie zrozumial. Ja nie mam zamiaru wymagac kasy od gosci. Wole trzy zelazka zamiast stresu gosci zeby oszczedzic teraz i nie wyjsc na skąpca albo wrecz dostanie grubej koperty pelnej 10zootowek czy pociętych gazet bo komus wstyd bylo dac ciebka koperte

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Wcale nie musisz się podpisywać na kopercie
Możesz dać koperte i oddzielnie kartke z kopertą jak już komuś głupio. Rozwiązania są różne.
Mamy różnych gości, bardziej i mniej zamożnych, niektórzy to studenci, inni wiem, że mają kiepską sytuację finansową, od nikogo nie wymagamy by kredyt brali na nasz prezent. Chyba nie po to się kogoś zaprasza, prawda? Jak ktoś po to zaprasza, to niech zaprosi tylko ludzi, którzy wie że dadzą mu tysiaka, dwa albo i trzy do kopertki.
I jakoś nikt nie miał z tym problemu, każdy rozumiał o co chodzi. Wydaje mi się, że jesteśmy ludźmi dorosłymi i nie trzeba nawet pewnych rzeczy czasem tłumaczyć.
Wychodzi na jedno czy się to zawrze w zabawnym wierszyku w zaproszeniu czy powie przy dawaniu zaproszenia.
Ale co kto lubi. Najwidoczniej mamy mniej problemowych gości bo nikt się nie oburzył o zabawny wierszyk w zaproszeniu A jak ktoś chce mieć 5 żelazek i 8 kompletów sztućcy, proszę bardzo, jego wybór
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 17:36   #1244
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ja w sumie pisze tak a sama wesela robic nie planuje nie bawi mnie, to wole skromne przyjecie po slubie(mam nadzieje cywilnym) na szczescie w razie czego rodzina nie bedzie sie krzywo na to patrzyla. ja jestem sentymentalna, wole dostawac prezenty niz pieniadze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:56   #1245
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Proszę o kciuki jutro od 11. Zdaje egzamin na prawko/
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 20:05   #1246
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Proszę o kciuki jutro od 11. Zdaje egzamin na prawko/
Powodzenia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 20:37   #1247
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Odp: Dot.: Odp: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja w sumie pisze tak a sama wesela robic nie planuje nie bawi mnie, to wole skromne przyjecie po slubie(mam nadzieje cywilnym) na szczescie w razie czego rodzina nie bedzie sie krzywo na to patrzyla. ja jestem sentymentalna, wole dostawac prezenty niz pieniadze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam dokładnie tak samo!
Moja kuzynka ostatnio robiła wesele na 400osob... wynajęła cały hotel, bo połowa gości z warszawy, ale oni akurat są w porządku i wiem, ze na zwrot nie liczyli. Nie mniej jednak ja zamiast talich wesel wolę dokładnie tak jak Iris po cywilnym uroczystość dla bliskich a później np świetna podróż dookoła świata-coś całkiem dla nas a nie "całej wsi" :P
Bo co z tego że wesele jest udane jak młodzi po calym tym przedsięwzięciu padają z nóg a przed nimi cała noc później poprawiny itd przecież to męczarnia no chyba, że ktoś ma tyle kasy by zapłacić firmie za całą organizację ślubu inaczej ja tego nie widzę
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 05:37   #1248
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez ChosQ Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo!
Moja kuzynka ostatnio robiła wesele na 400osob... wynajęła cały hotel, bo połowa gości z warszawy, ale oni akurat są w porządku i wiem, ze na zwrot nie liczyli. Nie mniej jednak ja zamiast talich wesel wolę dokładnie tak jak Iris po cywilnym uroczystość dla bliskich a później np świetna podróż dookoła świata-coś całkiem dla nas a nie "całej wsi" :P
Bo co z tego że wesele jest udane jak młodzi po calym tym przedsięwzięciu padają z nóg a przed nimi cała noc później poprawiny itd przecież to męczarnia no chyba, że ktoś ma tyle kasy by zapłacić firmie za całą organizację ślubu inaczej ja tego nie widzę
Dlatego ja np. Za te ileś lat zamierzam zrobić wesele w restauracji, na mojej głowie będzie tylko wódka i ciasta, oprócz wyboru sukienki i spraw kościelnych, bo tego za nas nikt nie załatwi. Ale wydaje mi się, że nawet robiąc wesele z pomocą firmy i tak trzeba się z taką organizatorką spotkać, decydować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 06:57   #1249
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ja bym z jedenj strony chciala wesele skromne bo szkoda kasy, tyle sie tego wydaje na jedna noc, dla ludzi. Ale z drugiej strony wesele jest raz w zyciu wiec bym chciala dla calej rodziny impreze.
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 07:34   #1250
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Proszę o kciuki jutro od 11. Zdaje egzamin na prawko/
Powodzenia

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja w sumie pisze tak a sama wesela robic nie planuje nie bawi mnie, to wole skromne przyjecie po slubie(mam nadzieje cywilnym) na szczescie w razie czego rodzina nie bedzie sie krzywo na to patrzyla. ja jestem sentymentalna, wole dostawac prezenty niz pieniadze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też nic nie planowaliśmy z wesela bo jakoś nie bardzo chcieliśmy, masa gości organizacja za dużo zachodu i nie nasz styl.
Ponad 10 lat temu brałam ślub cywilny.
Na ślubie była moja siostra z tżetem (świadkowie, tż kumpel męża), dwie bliskie Ciocie, dwie osoby z rodziny tż siostry i ... koniec.
Na "przyjęcie" wróciliśmy do domu był tort przez nas zrobiony, pizza przez nas robiona i szampan z winem
Miałam skromną błękitną sukienkę i nie było jeszcze dnia, żebym żałowała że tak a nie inaczej czyli w białej sukni i z weselem.
Potem musieliśmy ochrzcić dziecko i za jednym zamachem był ślub kościelny w tej samej błękitnej sukience.
Nic absolutnie bym nie zmieniła, jestem szczęśliwa (mimo że trzeba się było trochę dotrzeć) z mężem od prawie 11 lat

Edytowane przez minka-80
Czas edycji: 2013-06-28 o 07:37
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 07:57   #1251
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

No i to mi sie podoba

Moi rodzice to nawet nie powiedzieli nikomu, ze biora slub. Byli tylko swiadkowie, a ze sa w zwiazku malzenskim wyszlo gdzies po 3 miesiacach
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:08   #1252
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ale fajnie
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:18   #1253
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Ja już po zakończeniu mam wakacje.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:20   #1254
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Mnie dziś babcia oświadczyła, że bedę robić wesele w strażnicy... Dobrze wiedzieć. W życiu nie zdecyduje się na wesele w strażnicy, choć pewnie miałabym za pół darmo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 12:39   #1255
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja bym z jedenj strony chciala wesele skromne bo szkoda kasy, tyle sie tego wydaje na jedna noc, dla ludzi. Ale z drugiej strony wesele jest raz w zyciu wiec bym chciala dla calej rodziny impreze.
Ja bym wolała skromne bo zwyczajnie nie lubię wesel. Państwo młodzi muszą wszystkiego dopilnować, zostać do 5 rano albo i później, są umordowani -nie mają nawet nocy poślubnej jako takiej bo cały czas na nogach:p
Do tego nie znoszę zabaw ślubnych i tych wszystkich wypitych ludzi którzy błaznują:p Ja wolę przyjęcie z dj czy orkiestrą gdzieś do godziny 1-2 w nocy i z głowy. Eleganckie przyjęcie koktajlowe nie przaśna zabawa przy kaczuszkach do wschodu słońca
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Mnie dziś babcia oświadczyła, że będę robić wesele w strażnicy... Dobrze wiedzieć. W życiu nie zdecyduje się na wesele w strażnicy, choć pewnie miałabym za pół darmo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To jest własnie najgorsze.. jak rodzina sie wtrąca -.- u mnie na szczęscie moja mama nawet nie miała wesela tylko własnie przyjęcie więc i mnie nikt na nie niebędzie namawiał no i cóż-sama sobie opłacę wesele wiec wydanie na nie 50 tys to dla mnie kpina xD
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 13:37   #1256
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja bym wolała skromne bo zwyczajnie nie lubię wesel. Państwo młodzi muszą wszystkiego dopilnować, zostać do 5 rano albo i później, są umordowani -nie mają nawet nocy poślubnej jako takiej bo cały czas na nogach:p
Do tego nie znoszę zabaw ślubnych i tych wszystkich wypitych ludzi którzy błaznują:p Ja wolę przyjęcie z dj czy orkiestrą gdzieś do godziny 1-2 w nocy i z głowy. Eleganckie przyjęcie koktajlowe nie przaśna zabawa przy kaczuszkach do wschodu słońca


To jest własnie najgorsze.. jak rodzina sie wtrąca -.- u mnie na szczęscie moja mama nawet nie miała wesela tylko własnie przyjęcie więc i mnie nikt na nie niebędzie namawiał no i cóż-sama sobie opłacę wesele wiec wydanie na nie 50 tys to dla mnie kpina xD
Babcia coś sobie ubzdurała z tą strażnicą. Mogła rządzić, jak swoje wesele robila, ja jestem drażliwa jak ktoś się wtrąca w moje sprawy. Powiedziałam jej, że wesele zrobię tam, gdzie ja będę chciała, ale najpierw trzeba mieć za kogo wychodzić za mąż, a na razie nie ma. W ogóle to uważa, że powinnam mieć faceta żeby jej robił koło domu. Byle jaki, byle robił. Usłyszała, że facet to na początek musi się mnie podobać i mi pasować, potem ewentualnie może coś robić. Ja wiem, że babcie maja starodawne myślenie i nie zawsze pojmują teraźniejszość, ale takie rządzenie i gadanie wnerwia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:37   #1257
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Każdy robi wesele jakie chce
Normalne wesele też może być eleganckie, nie musi być to od razu przaśna zabawa. Tych beznadziejnych zabaw też nie musi wcale być i goście się dalej fajnie bawią.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 15:57   #1258
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Każdy robi wesele jakie chce
Normalne wesele też może być eleganckie, nie musi być to od razu przaśna zabawa. Tych beznadziejnych zabaw też nie musi wcale być i goście się dalej fajnie bawią.
Nie mowie ze wesele musi byc koniecznie przasne. Po prpstu pisze co ja wole

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 16:29   #1259
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Odp: Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Każdy robi wesele jakie chce
Normalne wesele też może być eleganckie, nie musi być to od razu przaśna zabawa. Tych beznadziejnych zabaw też nie musi wcale być i goście się dalej fajnie bawią.
Ja teraz coraz rzadziej spotykam się z obleśnymi zabawami z podtekstami, czy pijanymi gośćmi na weselu. Chyba to minęło.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 16:39   #1260
Kolorowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Kolorowa89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 605
Dot.: Całodobowe ploteczki dla każdej fajnej babeczki! cz. II

a zmieniając temat powiem Wam, że mam kryzys , mój mózg nie przyjmuje już informacji, masakra, mam nadzieje, że jutro już będzie lepiej.

jakie macie plany na weekend?
__________________

'Eat Healthy, Sleep Well, Breathe Deeply, Enjoy Life
'

Zdrowo się odżywiam

Hashimotka z PCOS i Insulinoopornością



Kolorowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:16:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.