Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 21:44   #601
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

U nas po blokiem jest dość duży parking w kształcie prostokąta. Miejsca są na "dłuższych ścianach" i jest ich na prawdę sporo, zawsze są jakieś puste. Jednak jeden samochód zawsze stoi tak jakby w rogu. Jeśli to ostatnie miejsca jest zajęte ( a zwykle jest, bo najbliżej) to właściciel/-ka stawia swoją bordową furę na skos, jak najbardziej wbija się w róg parkingu (każdy cm ma znaczenie). Zaparkowany w ten sposób samochód utrudnia życie kierowcom stojącym tuż obok i naprzeciw, bo miły sąsiad ich zastawia.
Gdyby jeszcze na parkingu był ścisk, ale kilka miejsc dalej jest puściutko.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:46   #602
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Wiatr go pcha czy to w kołach napęd jest Tak a propos fanów lotnictwa.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-07-29 o 21:47
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 22:51   #603
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
janusze- miłośnicy lotnictwa
:d
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 05:46   #604
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Janusze-chlapacze.
No wiadomo, że nasze drogi są dziurawe, jak ser szwajcarski. W dziurach i koleinach zbiera się woda po deszczu. Ale czasem mam takie wrażenie, że janusze celowo przyspieszają przed dziurą, gdy ta polożona jest w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika, po którym idą piesi. Ja sama jestem kierowcą, wiem, że na siłę wyższą nie ma rady, auto nie umie fruwać, więc w te kałuże trzeba wjechać. Ale skoro mam świadomość ich istnienia, to staram się redukować prędkość zanim kogokolwiek na chodniku ochlapię od stóp do głów. Tymczasem, jako pieszy, byłam nieraz tak ochlapana (janusz w swoim bmw przecież przed dziurą depnie gaz), że przypominałam Jożina z Bażin.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 07:33   #605
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Sytuacja z wczoraj. Janusz w aptece stoi bezpośrednio za obslugiwanym klientem nie zważając na strefę poufności i jeszcze narzeka, że czemu czekanie tak długo trwa.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 09:10   #606
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Janusze-chlapacze.
No wiadomo, że nasze drogi są dziurawe, jak ser szwajcarski. W dziurach i koleinach zbiera się woda po deszczu. Ale czasem mam takie wrażenie, że janusze celowo przyspieszają przed dziurą, gdy ta polożona jest w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika, po którym idą piesi. Ja sama jestem kierowcą, wiem, że na siłę wyższą nie ma rady, auto nie umie fruwać, więc w te kałuże trzeba wjechać. Ale skoro mam świadomość ich istnienia, to staram się redukować prędkość zanim kogokolwiek na chodniku ochlapię od stóp do głów. Tymczasem, jako pieszy, byłam nieraz tak ochlapana (janusz w swoim bmw przecież przed dziurą depnie gaz), że przypominałam Jożina z Bażin.

Kiedyś jak byłam jeszcze w podstawówce szłam z mamą i Seba z kolegą, oczywiście BMW i barany prosto w kałużę . Nie wiem czy to było specjalnie (celem ochlapania dziecka), czy burakom nie chciało się zwalniać. W każdym bądź razie byłam caluteńka morka, a było jakieś 10 stopni.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 10:26   #607
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Janusz marketu. Kiedy zbliżam się do kasy janusz przyspiesza aż wreszcie zaczyna biec żeby mnie wyprzedzić. Miałam już tak kilka razy. A najlepsze jest to, że mam w koszyku góra 4 rzeczy. Powiedzcie mi gdzie te ludzie mają mózg.?
Ile razy mnie to spotkało. Mam 1 rzecz czasami a i tak ktoś się chamsko pcha z całym koszykiem.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Też mi się to kilka razy zdarzyło.
Plus janusze i grażyny z wypchanymi po brzegi wózkami przy "szybkich" kasach (do 10 produktów). Szczytem była starszawa, krzykliwie wymalowana grażyna, która na uwagę kasjera odpowiedziała, że ona już zakupy wykłada na taśmę i facet może je kasować po dziesięć.

I oczywiście niechęć do przepuszczania ciężarnych w kasach pierwszeństwa opatrzone niewybrednymi komentarzami.
Drażni mnie to strasznie. Czasami przed pracą chodzę po małe zakupy do spożywczego. Staje w kasie do 10 artykułów a przede mną ktoś z pełnym koszykiem zakupów. Na moje przepraszam, ale to kasa do 10 artykułów słyszę co z tego? Ja tu stałam pierwsza.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Idę sobie wczoraj do kina... przechodzę przez parking i słyszę końcówkę kłótni Jakiś Janusz w BMW wyjeżdżający z parkingu (powinien chyba powstać oddzielny wątek na JANUSZY BMW bo bardzo często ich spotykam) krzyczy do starszego małżeństwa które właśnie na ten parking wjechało: "nie mów mi jak mam jeździć! Lepiej zobacz na swoją żonę jaka hehehe locha straszna hehehe" :conf used: Kobieta 50+, normalna, ale już nie nastolatka wiadomo. Komentarz buca z , aż mi się żal tych ludzi zrobiło
Ciekawe czy sam taki piękny.

Ja kiedyś stałam w kolejce do Maca. Nie mam nadwagi, ale jestem dosyć niską osobą. BMI mam w górnej granicy normy, ale niestety mam budowę typu jabłka. W związku z czym moja tkanka tłuszczowa zajmuje najwięcej miejsca na brzuchu.

Stałam parę minut w kolejce do Maca. Grupka jakiś chłopaków wybrało sobie mnie jako obiekt do obgadywania. Centralnie słyszałam ,,Patrz jakie ta brunetka ma wielkie cycki''. Kolejny ,, No, ale gruba jest. Jak będzie tyle jadła będzie jeszcze grubsza''

Zamówiłam tylko kawę, ale zdenerwowało mnie takie ocenianie ludzi po wyglądzie. Nie jem dużo a nawet jeśli to nic nikomu do tego Odwróciłam się z kubkiem kawy, który odebrałam ,, Dziękuje za miłe uwagi odnośnie mojego wyglądu. Zamówiłam tylko kawę. Następnym razem prosiłabym o nie komentowanie mojego wyglądu albo przynajmniej robienie tego troszkę ciszej. Nie wszyscy muszą słyszeć, że jestem gruba i mam wielkie cycki''

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
W warzywniaku pod blokiem zawsze mamy kolejki. Co najmniej 15 min czekania z reguły. Kolejka jak zawsze, w środku 3 osoby w tym jedna starsza pani, na zewnątrz starsza kobieta o kuli i ja w ciąży i ze starszą córką. Staje za mną Grażyna, chwile podumała po czym wzięła siatkę i zaczęła pakować nektaryny po czym wróciła do kolejki. Zaczęła intensywnie grzebać w portmonetce. Znalazła co chciała po czym wchodzi do środka (nie protestowałam bo też czasem wchodzę zobaczyć czy maja to czego potrzebuję). Położyła te swoje nektaryny na wadze bez żadnego przepraszam ani nic i mówi do sprzedającego żeby jej powiedział ile to będzie kosztowało. Padło 4,55. Grażyną wręcza sprzedającemu 5 zł i mówi to ja w takim razie zapłacę. Glosy z kolejki były oczywiście że wszyscy czekają ale Grażyną olala, zrezygnowała nawet z reszty i wyszła z szatańskim uśmiechem jak to się jej udało wszystkich przechytrzyć.


Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Janusze-chlapacze.
No wiadomo, że nasze drogi są dziurawe, jak ser szwajcarski. W dziurach i koleinach zbiera się woda po deszczu. Ale czasem mam takie wrażenie, że janusze celowo przyspieszają przed dziurą, gdy ta polożona jest w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika, po którym idą piesi. Ja sama jestem kierowcą, wiem, że na siłę wyższą nie ma rady, auto nie umie fruwać, więc w te kałuże trzeba wjechać. Ale skoro mam świadomość ich istnienia, to staram się redukować prędkość zanim kogokolwiek na chodniku ochlapię od stóp do głów. Tymczasem, jako pieszy, byłam nieraz tak ochlapana (janusz w swoim bmw przecież przed dziurą depnie gaz), że przypominałam Jożina z Bażin.
Standard.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 12:25   #608
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja kiedyś stałam w kolejce do Maca. Nie mam nadwagi, ale jestem dosyć niską osobą. BMI mam w górnej granicy normy, ale niestety mam budowę typu jabłka. W związku z czym moja tkanka tłuszczowa zajmuje najwięcej miejsca na brzuchu.
Czyli... Nie masz nadwagi, tylko jesteś za niska do swojej wagi
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:25   #609
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A co powiecie o kierowcach, którzy włączają światła awaryjne i zatrzymują się byle gdzie, bo nie chce im się szukać miejsca do zaparkowania / wolne miejsce jest daleko / parkingi są zajęte? Szczytem było, jak w godzinach wzmożonego ruchu jakiś facet stanął na awaryjnych na środku drogi jednokierunkowej i zatarasował cały przejazd, po czym poszedł sobie do apteki... W moim mieście często ten "patent" wykorzystują też kurierzy i dostawcy, którzy stają pod drzwiami sklepów, by nie musieć daleko nosić towaru. Mamy sporo ulic 1-kierunkowych, nie wszędzie da się podjechać od zaplecza (ciasne centrum), ale mimo wszystko blokowanie albo utrudnianie przejazdu innym osobom nie wydaje mi się w porządku.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
To ja też niedawno mijałam takiego janusza. Sklep stał na skrzyżowaniu takiej uliczki gdzie często kierowcy robią sobie objazd żeby się nie pchać na główną drogę (w każdym razie miejsce ruchliwe). Janusz dużym dostawczym samochodem wjechał na chodnik przy sklepie. Zmieścił się na chodniku ledwo ledwo za to widoczność z tej uliczki była tak ograniczona że żeby zobaczyć czy nic nie jedzie to trzeba było wyjechać od razu na krzyżówkę.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Janusze-chlapacze.
No wiadomo, że nasze drogi są dziurawe, jak ser szwajcarski. W dziurach i koleinach zbiera się woda po deszczu. Ale czasem mam takie wrażenie, że janusze celowo przyspieszają przed dziurą, gdy ta polożona jest w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika, po którym idą piesi. Ja sama jestem kierowcą, wiem, że na siłę wyższą nie ma rady, auto nie umie fruwać, więc w te kałuże trzeba wjechać. Ale skoro mam świadomość ich istnienia, to staram się redukować prędkość zanim kogokolwiek na chodniku ochlapię od stóp do głów. Tymczasem, jako pieszy, byłam nieraz tak ochlapana (janusz w swoim bmw przecież przed dziurą depnie gaz), że przypominałam Jożina z Bażin.
W zeszłym roku jechałam rowerem ścieżką rowerową co była tuż obok szosy i janusz tak się strasznie speszył, żeby móc jak najszybciej za 100 m dalej stanąć w sznurku na światłach. Oczywiście cała kałuża znalazła się na mnie . Miałam kurtkę przeciwdeszczową ale spodnie już normalne, dobrze, że chociaż do domu niedaleko.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:49   #610
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli... Nie masz nadwagi, tylko jesteś za niska do swojej wagi
Można tak powiedzieć. Ja bym to określiła w inny sposób. Wyglądam jakbym ważyła więcej niż w rzeczywistości przez typ budowy ciała.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:02   #611
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Można tak powiedzieć. Ja bym to określiła w inny sposób. Wyglądam jakbym ważyła więcej niż w rzeczywistości przez typ budowy ciała.
Czyli... Wyglądasz na grubą, ale nie jesteś
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 15:23   #612
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli... Wyglądasz na grubą, ale nie jesteś

A jakie ma to znaczenie? Jakby ważyła 150 kg to obce chłopy mogą sobie pozwolić na takie komentarze? Według mnie to zawsze januszowanie jak ktoś obcy w taki chamski sposób komenuje czyjś wygląd, nieważne czy jest za gruba, za chuda, czy co tam się komuś wymyśli.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:24   #613
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
A jakie ma to znaczenie? Jakby ważyła 150 kg to obce chłopy mogą sobie pozwolić na takie komentarze? Według mnie to zawsze januszowanie jak ktoś obcy w taki chamski sposób komenuje czyjś wygląd, nieważne czy jest za gruba, za chuda, czy co tam się komuś wymyśli.
Całkowicie się z Tobą zgadzam.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 21:51   #614
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
A jakie ma to znaczenie? Jakby ważyła 150 kg to obce chłopy mogą sobie pozwolić na takie komentarze? Według mnie to zawsze januszowanie jak ktoś obcy w taki chamski sposób komenuje czyjś wygląd, nieważne czy jest za gruba, za chuda, czy co tam się komuś wymyśli.

O tym samym pomyślałam. Strasznie nie lubię kiedy ludzie oceniają innych po wyglądzie i czepiają się tuszy. Sama mam w rodzinie kilka na prawdę duuuużych osób i wiem, że zdarzają się komentarze czy jednoznaczne spojrzenia . Tylko, że babcia ma cukrzycę, a ciotka ma wyciętą calutką tarczycę, bo w wieku 20 lat zdiagnozowano jej raka-leczenie do końca życia. Szkoda, że nikt nie pomyśli wcześniej. Nie każdy od razu siedzi i wpie#%&*a, może jest po prostu chory. A nawet jeśli co to kogo obchodzi .
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 23:13   #615
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Rzecz dzieje się w autobusie. Starszy pan tłumaczy (protekcjonalnym tonem) siedzącej obok znajomej, że napis Swissmed na szpitalu onkologicznym oznacza szwedzkie usługi medyczne
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-07-30 o 23:17
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 23:34   #616
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Koleżanka kupiła buty sportowe warte około 350-400 zł na oryginalnej stronie producenta. Ona znalazła je na czymś w stylu Zalando w promocji, znalazła jakiś kod rabatowy i kupiła za nieco ponad 200 zł. Jednym słowem-upolowała dobrą okazję. Aha i buty na 1000% oryginalne.
Dziewczyna mówi jednak znajomym, że kupiła buty na stronie producenta, oczywiście za tę wyższą sumę . Niech wiedzą, że ja stać. Boi się, że oskarżą ja o podróbki .
Klaudia?
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:09   #617
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Ja kiedyś stałam w kolejce do Maca. Nie mam nadwagi, ale jestem dosyć niską osobą. BMI mam w górnej granicy normy, ale niestety mam budowę typu jabłka. W związku z czym moja tkanka tłuszczowa zajmuje najwięcej miejsca na brzuchu.
BMI nie jest ŻADNYM wyznacznikiem prawidłowej masy ciała.
Możesz mieć nawet powyżej normy, a przy wysokiej %-towej zawartości mięśni w ciele (głupio brzmi, ale nie wiem jak to inaczej ująć ) można wyglądać szczupło.


Co nie zmienia faktu, że nikt nie ma prawa komentować w taki ordynarny sposób czyjegoś wyglądu.
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:52   #618
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez muzeumolbrzymuf Pokaż wiadomość
BMI nie jest ŻADNYM wyznacznikiem prawidłowej masy ciała.
Możesz mieć nawet powyżej normy, a przy wysokiej %-towej zawartości mięśni w ciele (głupio brzmi, ale nie wiem jak to inaczej ująć ) można wyglądać szczupło.
Żeby mieć niski % tkanki tłuszczowej przy górnej granicy normy BMI, trzeba by być kulturystką bądź osobą bardzo intensywnie uprawiającą inny sport siłowy i wtedy taka osoba dobrze wie, że dotyczą jej inne wskaźniki i wystarczy napisać "jestem kulturystką"; " rzucam młotem"

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-07-31 o 16:31
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 20:19   #619
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli... Nie masz nadwagi, tylko jesteś za niska do swojej wagi


Wydaje mi się,że bycie przy górnej granicy normy bardziej widać w przypadku osób niskich niż wysokich.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 21:00   #620
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że bycie przy górnej granicy normy bardziej widać w przypadku osób niskich niż wysokich.
Niby jakim cudem?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 22:45   #621
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Koleżanka kupiła buty sportowe warte około 350-400 zł na oryginalnej stronie producenta. Ona znalazła je na czymś w stylu Zalando w promocji, znalazła jakiś kod rabatowy i kupiła za nieco ponad 200 zł. Jednym słowem-upolowała dobrą okazję. Aha i buty na 1000% oryginalne.
Dziewczyna mówi jednak znajomym, że kupiła buty na stronie producenta, oczywiście za tę wyższą sumę . Niech wiedzą, że ja stać. Boi się, że oskarżą ja o podróbki .
Klaudia?

często poluję na właśnie takie okazje, ale głównie jeśli chodzi o perfumy. I tylko ci najbliżsi znają prawdziwą cenę (niższą), bo dalsi znajomi ZAWSZE mają odpowiedź: "Podróba".
I nie wytłumaczysz, że okazja, że strona producenta, że udało się upolować. I często dla świętego spokoju podaję cenę, w jakiej zwykle są te produkty.



Co do Januszy - mam po drodze do pracy Maka. czasem tam zachodzę, najczęściej rano, więc oferta śniadaniowa. I mam dość tych Januszy, którzy się wykłócają, że ONI CHCĄ BIG MAKA!!! CZIZBURGERA!
I ta biedna kasjerka już nie wie, jak tłumaczyć, że nie można, że od którejś tam godziny.
Kiedyś po jednej z takich akcji kasjerka opowiedziała mi, że przyszedł facet zamówić coś z "normalnych" kanapek, uslyszał, że tylko śniadania, i zaczął wykrzykiwać, że 'on tu wczoraj rano o 8 zamówił big maka i dostał!". I nie pomogły tłumaczenia, że najwidoczniej albo mu się pomyliły godziny albo lokale. Nie, on wie i już.
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 22:53   #622
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
często poluję na właśnie takie okazje, ale głównie jeśli chodzi o perfumy. I tylko ci najbliżsi znają prawdziwą cenę (niższą), bo dalsi znajomi ZAWSZE mają odpowiedź: "Podróba".
I nie wytłumaczysz, że okazja, że strona producenta, że udało się upolować. I często dla świętego spokoju podaję cenę, w jakiej zwykle są te produkty.
Tutaj chodziło i głównie o to, że laska biega i dosłownie krzyczy że kupiła za 400 zł. Niech wiedzą .
A tak szczerze to sama też poluję na okazje, no bo po co przepłacać na oryginalnych stronach. I bardzo nie lubię kiedy ktoś pyta o cenę, bo faktycznie kiedy usłyszy niższą od razu jest podróba i koniec. Promocje i kody rabatowe wcale się nie liczą bo za tanie i już.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 23:07   #623
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Tutaj chodziło i głównie o to, że laska biega i dosłownie krzyczy że kupiła za 400 zł. Niech wiedzą .
A tak szczerze to sama też poluję na okazje, no bo po co przepłacać na oryginalnych stronach. I bardzo nie lubię kiedy ktoś pyta o cenę, bo faktycznie kiedy usłyszy niższą od razu jest podróba i koniec. Promocje i kody rabatowe wcale się nie liczą bo za tanie i już.
A, no chyba że tak

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

nie czytałam wszytkich wpisów - napisałyście o Januszach "Kupiłem sobie płaski telewizor, wrzucę zdjęcie na fejsa"?

albo zepsul mi sie samochód, oddam znowu do żony wujka brata ciotecznego stryjka dziadka, co mi już naprawiał czterdzieście cztery razy, za ostatnim auto przejechało trzy kilometry i padło, a ten znajomy bierze o 20 zł mniej niż prawdziwy mechanik! Nie dam zarobić obcym!
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 23:19   #624
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
często poluję na właśnie takie okazje, ale głównie jeśli chodzi o perfumy. I tylko ci najbliżsi znają prawdziwą cenę (niższą), bo dalsi znajomi ZAWSZE mają odpowiedź: "Podróba".
I nie wytłumaczysz, że okazja, że strona producenta, że udało się upolować. I często dla świętego spokoju podaję cenę, w jakiej zwykle są te produkty.
Też tak sobie to wytłumaczyłam, ale z drugiej strony - jakie to ma znaczenie, że myślą, że to podróba? Tutaj właśnie januszowaniem jest kupowanie markowych rzeczy dla lansu, nie jakości.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 07:53   #625
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Tutaj chodziło i głównie o to, że laska biega i dosłownie krzyczy że kupiła za 400 zł. Niech wiedzą .
A tak szczerze to sama też poluję na okazje, no bo po co przepłacać na oryginalnych stronach. I bardzo nie lubię kiedy ktoś pyta o cenę, bo faktycznie kiedy usłyszy niższą od razu jest podróba i koniec. Promocje i kody rabatowe wcale się nie liczą bo za tanie i już.
Ja tam sie chwale, ze upolowalam okazje. Nie widze w tym nic zlego. Ze znajomymi rozmawiamy normalnie o cenach i kupowanie na promocjach nie jest żadnym wstydem. Wrecz prEciwnie. W ogole nie rozumiem przechwalania sie pieniedzmi, tym ze na cos nas stac. Ja oryginalne buty kupuje dla siebie, swojej wygody i dla dobrej jakości a nie po to zeby ktos mi zazdroscil ze mnie stac na to. A tak w ogole zawsze wyszukuje okazji albo szulam na dzieciecym bo jest po prostu taniej

wyslane z aplikacji
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:22   #626
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Janusz mówi o swojej żonie: "moja stara"

A czy dłuuuuugi paznokieć na najmniejszym palcu to januszowanie? I wydłubywanie tym pazurem resztek jedzenia spomiędzy zębów
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:31   #627
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Tutaj chodziło i głównie o to, że laska biega i dosłownie krzyczy że kupiła za 400 zł. Niech wiedzą .
A tak szczerze to sama też poluję na okazje, no bo po co przepłacać na oryginalnych stronach. I bardzo nie lubię kiedy ktoś pyta o cenę, bo faktycznie kiedy usłyszy niższą od razu jest podróba i koniec. Promocje i kody rabatowe wcale się nie liczą bo za tanie i już.
Każdy, w miarę rozsądny człowiek cieszy się, że udało mu się kupić dobrą, markową rzecz taniej. Tym bardziej, że nieczęsto trafia się taka okazja. Przysłowiowi: "ja i moi znajomi" z reguły informujemy jedni drugich o takich gratkach
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:38   #628
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Janusz mówi o swojej żonie: "moja stara"

A czy dłuuuuugi paznokieć na najmniejszym palcu to januszowanie? I wydłubywanie tym pazurem resztek jedzenia spomiędzy zębów
Mowa o facetach? Na kciuku rozumiem odkąd mam TŻ-a ze wsi Przyszedł któregoś razu taki pan i mówił, że jest przydatny do rozwiązywania supełków. Ale no.. to specyficzne zajęcie gdzie trochę tych supełków trzeba zawiązać i rozwiązać
Na małym w celu wydłubywania jedzenia nie zrozumiem
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:39   #629
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

ja tez nie zawsze mówię. tylko najbliższym znajomym. np. mam wiele sportowych butów które w sklepie były po ok 120 funtów a ja kupiłam na eBay za 20 funtów noszone dwa razy. jak się ludzie pytają ile kosztowały to podaje cenę sklepowa bo tyle kosztują, nie wszyscy muszą wiedzieć że mam fiola na punkcie eBay i co chwilę go sprawdzam i szukam tanich butów. dosłownie minute temu kupiłam Puma Suede za 3.50 funta. prawie nowe, zero śladów użytkowania. i nazwijcie mnie Grażyna ;-p
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:41   #630
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Wczoraj stałam w kolejce do kasy i uderzył mnie przerażający fetor żula:P Patrzę na taśmie leży samotnie amarena, więc już nie musiałam wzroku podnosić i lokalizować źródła Wychodząc ze sklepu (pan był 2 osoby przede mną) zauważyłam, że ten żulek już kończy butelkę na schodach biedronki Spożywanie alko "na miejscu" to janusz czy już coś gorszego?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.