Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-01, 15:06   #3421
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
To chyba zalezy od modelu. Moje emele byly bardzo sztywne i jakos zrazilam sie. Obecne mrugaly sa lekkie nieco sztywniejsze ale nie ma tragedii moze faktycznie sie wyrobia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te w ogóle ciężko zgąć nawet trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 18:47   #3422
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
A te drugie też trafiły się twarde?
Dziś w sklepie widziałam emele i były lekkie jak piórko i zginaly się jak sprężyna. Teraz nie wiem czy oddawać czy co zawiodłam się. TŻ mówi że się wyrobia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam 2 pary emeli i były właśnie takie jak piszesz. Teraz też kupie emel.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
To chyba zalezy od modelu. Moje emele byly bardzo sztywne i jakos zrazilam sie. Obecne mrugaly sa lekkie nieco sztywniejsze ale nie ma tragedii moze faktycznie sie wyrobia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roczki są super lekkie i elastyczne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 20:52   #3423
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Przyszły mi mrugaly i da bardzo twarde! Wasze Też takie są?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja kupowałam mrugalki w zdrowej stopce i emele tez wtedy mierzyliśmy, nie było dużej różnicy, moze troche na plus dla emeli. Ale nasze mrugalki jakies sztywne nie są. Hmm nie wiem od czego to zależy. Teraz to już nie wiem czy kupować w necie czy jechać ponownie do tego sklepu...

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jezu, ile może jelitowka trwać? W nocy miałam biegunkę i rzygalam ja od poniedziałku nic nie jem. Wyglądam jak duch
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam raz w życiu i trwała 3 dni, ale tak rzygałam, ze dostałam kroplówkę. Ty to masz przeboje. Zdrowia kochana!

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość

Z wyprawą teraz pójdzie Ci szybko

Ale za nierobienie zdjęć brzuszkowi (kiedyś o tym pisałaś) to

Synuś też będzie chciał zobaczyć jak wtedy wyglądałaś



Nie ma rodziców idealnych. Mnie ostatnio takie nerwy biorą... Mam stresujący czas i nie chcę, żeby się to odbijało na dziecku, ale tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi... Czasem nie mogę się powstrzymać i na niego krzyknę, a potem mam wyrzuty sumienia



Słyszałam Ami z wózkiem, niesamowita jest

Tak, masz rację. Muszę się częściej focić. Przyznam, że mam tylko to jedno foto, ktore wstawiałam Wam tutaj. Moze dlatego, że mam sie za strasznego grubasa i nie koniecznie lubię się taką oglądać.

Ja nie krzyczę, ale wkurzam się bardzo. Tżowi natomiast zdażyło się podnieść głos.

Ej, to jestes na insta i ja nic o tym nie wiem? Dawaj namiary Co do Ami to ona potrafi non stop tak dyskutować

Morelle, fajnie, że Pestka jest taka ułożona. Coś w tym jest co piszesz o chłopakach. Ami też nigdy boleśnie mnie nie kopała, a synu jak czasem zawali...

Dobrze, że kasa za termo wrocila.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Morelle, dla mamy może jakaś biżu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 20:58   #3424
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja kupowałam mrugalki w zdrowej stopce i emele tez wtedy mierzyliśmy, nie było dużej różnicy, moze troche na plus dla emeli. Ale nasze mrugalki jakies sztywne nie są. Hmm nie wiem od czego to zależy. Teraz to już nie wiem czy kupować w necie czy jechać ponownie do tego sklepu...




Ja miałam raz w życiu i trwała 3 dni, ale tak rzygałam, ze dostałam kroplówkę. Ty to masz przeboje. Zdrowia kochana!




Tak, masz rację. Muszę się częściej focić. Przyznam, że mam tylko to jedno foto, ktore wstawiałam Wam tutaj. Moze dlatego, że mam sie za strasznego grubasa i nie koniecznie lubię się taką oglądać.

Ja nie krzyczę, ale wkurzam się bardzo. Tżowi natomiast zdażyło się podnieść głos.

Ej, to jestes na insta i ja nic o tym nie wiem? Dawaj namiary Co do Ami to ona potrafi non stop tak dyskutować

Morelle, fajnie, że Pestka jest taka ułożona. Coś w tym jest co piszesz o chłopakach. Ami też nigdy boleśnie mnie nie kopała, a synu jak czasem zawali...

Dobrze, że kasa za termo wrocila.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Morelle, dla mamy może jakaś biżu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Już zglupialam. Nie wiem czy mam je oddać czy tak ma być. Czy zrobię jej krzywdę taką sztywną podeszwa. Założyłam jej na chwilę to szybciej w nich biega niż na boso

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 06:39   #3425
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Już zglupialam. Nie wiem czy mam je oddać czy tak ma być. Czy zrobię jej krzywdę taką sztywną podeszwa. Założyłam jej na chwilę to szybciej w nich biega niż na boso

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A moze poobserwuj ja jak pracuje w nich stopa szczegolnie jak staje na palcach jak np chce cos siegnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 09:37   #3426
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
A moze poobserwuj ja jak pracuje w nich stopa szczegolnie jak staje na palcach jak np chce cos siegnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak zrobię oby tylko nie uszkodziła ich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 11:52   #3427
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, nie mierzyłam Wojtka ale raczej niewysoki skoro w body 80 potrafi wejść:p 11,5 kg waży. Zdrówka dla Was.

Jezu, ile może jelitowka trwać? W nocy miałam biegunkę i rzygalam ja od poniedziałku nic nie jem. Wyglądam jak duch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój daje radę nawet z 74 z HM

Jak się czujesz dzisiaj? To strasznie długo jak na jelitówkę. Jak Ci dalej nie przeszło może idź do lekarza?

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj totalnie rozbita. Pisałam Wam niedawno o dziewczynce z białaczką, ktora poruszyła instagram. Zmarła To takie niezrozumiałe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
straszne, straszne
Nie słyszałam o niej zanim tu napisałaś, nie rozumiem dlaczego takie rzeczy muszą się dziać

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
[/COLOR]Calineczka wapno przy alergicznym raczej nie pomoże , ale jak dasz 3 dni po 5ml to tez nie zaszkodzi.

Co do buntu 2 latka to u nas nic z tych rzeczy nie ma. Jeszcze....
Wczoraj Panie mówiły , że ona jest jednym z nielicznych dzieci z którym nie mają problemów. Nie bije się z nikim. Nie zabiera zabawek. Nie płacze. Bawi się. Tańczy. Je. Śpi. Jedyne co trzeba patrzec bo uwielbia skakać i robić bam. .. najlepiej z czegoś. W żłobku ma tylko możliwość skakania z rantu basenu do kulek. Wiec dużo tam siedzi.
Coś czuje , ze drugie to będzie wszedobylski. Kopie mnie non stop. Pestka prawie wcale.

Idą nam na pewno 2 trójki górne. Dziś mi się udało posmarować. Wszystkie inne zęby na gorze ma.

Bierzemy drugą serię bro. I nie ma żadnych objawów. Kaszel był tylko przy 1. I cały czas jest zdrowa

Dostałam maila ze żłobka, że w tym roku dofinansowanie z programu maluch będzie tylko 100 zł. Za zesly dostawalismy zwrot 150 zł za 1mc. Dostaliśmy wszystko w grudniu. Fajny był zastrzyk gotówki. Teraz Pani dyrektor nie chce żebyśmy tyle czekali. Bo wyplata przez urząd dotacji jest planowana na lipiec. Także dostaniemy aneksy do umowy i obniża nam czesne o 100 zł. W sumie fajnie. Ciesze się.

Calineczka za ile sprzedałas emele i gdzie[COLOR="Silver"]

Moja mama ma w środę urodziny i za tydz imieniny. Nie mam pojęcia co jej kupić. Doradzicie?[COLOR="Silver"]
Ok, nie wiedziałam czemu wapno przy kaszlu, myślałam, że chodzi o alergię.

U nas też nie ma takiego typowego buntu. Zauważyłam, że zaczął lubić wszystko wyrzucać, trzeba uważać na kawę itd. No i sam chce decydować o niektórych rzeczach. Ale w miarę daje się go "ugadać", wytłumaczyć, nie ma afer. Odpukać
Myślę, że nie wszystkie dzieci muszą mieć jakiś straszny bunt. Dużo zalezy od dziecka, ale wg mnie nawet więcej od rodziców. Bo jak rodzice są cały czas na nie, cały czas chcą pokazywac władzę, mieć wszystko jak w zegarku itd. to dziecka tym bardziej musi walczyć o swoje.

Super, że Pestka zdrowa i że żłobek będzie tańszy.

Emele sprzedałam na OLX za 70 zł. Mogły pójść za więcej, ale one są z ociepleniem i wiedziałam, że jak nie sprzedadzą się teraz w kilka dni to będę je trzymała do jesieni bo potem nikt ich nie kupi...
Przynajmniej nie zalegają w szafie i mamy już prawie połowę na następne.

Nie wiem co mama lubi. Ja mojej ostatnio kupiłam kosmetyki. Czasem kupujemy np. jakieś bilety do kina czy teatru, voucher na wyjazd bo sami z siebie rzadko wychodzą.


Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
A te drugie też trafiły się twarde?
Dziś w sklepie widziałam emele i były lekkie jak piórko i zginaly się jak sprężyna. Teraz nie wiem czy oddawać czy co zawiodłam się. TŻ mówi że się wyrobia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale twarda jest podeszwa? Dajesz radę ją zgiąć? Bo to skóra, więc same w sobie na pewno się rozbiją, ale podeszwa raczej się nie wyrobi...


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Muszę się częściej focić. Przyznam, że mam tylko to jedno foto, ktore wstawiałam Wam tutaj. Moze dlatego, że mam sie za strasznego grubasa i nie koniecznie lubię się taką oglądać.

Ja nie krzyczę, ale wkurzam się bardzo. Tżowi natomiast zdażyło się podnieść głos.

Ej, to jestes na insta i ja nic o tym nie wiem? Dawaj namiary Co do Ami to ona potrafi non stop tak dyskutować
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To teraz możesz nadrabiać, do tej pory jeszcze nie bardzo było co focić A z tym grubasem przesadasz strasznie

Napisałam do Ciebie
Mam, ale rzadko zaglądam ostatnio. Ciebie niedawno zaczęłam obserwować, myślałam, że wiedziałaś
Ami jest niesamowita, jeszcze z taką powagą dyskutuje


W temacie butów już kilka razy slyszałam, że w decatlonie są fajne. Te np. bardzo miękkie, może kupimy jako drugie na lato. Bo teraz jednak pojedziemy po skórzane.
https://www.decathlon.pl/buty-500-i-...d_8381193.html
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-02, 12:08   #3428
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Mój daje radę nawet z 74 z HM

Jak się czujesz dzisiaj? To strasznie długo jak na jelitówkę. Jak Ci dalej nie przeszło może idź do lekarza?


straszne, straszne
Nie słyszałam o niej zanim tu napisałaś, nie rozumiem dlaczego takie rzeczy muszą się dziać


Ok, nie wiedziałam czemu wapno przy kaszlu, myślałam, że chodzi o alergię.

U nas też nie ma takiego typowego buntu. Zauważyłam, że zaczął lubić wszystko wyrzucać, trzeba uważać na kawę itd. No i sam chce decydować o niektórych rzeczach. Ale w miarę daje się go "ugadać", wytłumaczyć, nie ma afer. Odpukać
Myślę, że nie wszystkie dzieci muszą mieć jakiś straszny bunt. Dużo zalezy od dziecka, ale wg mnie nawet więcej od rodziców. Bo jak rodzice są cały czas na nie, cały czas chcą pokazywac władzę, mieć wszystko jak w zegarku itd. to dziecka tym bardziej musi walczyć o swoje.

Super, że Pestka zdrowa i że żłobek będzie tańszy.

Emele sprzedałam na OLX za 70 zł. Mogły pójść za więcej, ale one są z ociepleniem i wiedziałam, że jak nie sprzedadzą się teraz w kilka dni to będę je trzymała do jesieni bo potem nikt ich nie kupi...
Przynajmniej nie zalegają w szafie i mamy już prawie połowę na następne.

Nie wiem co mama lubi. Ja mojej ostatnio kupiłam kosmetyki. Czasem kupujemy np. jakieś bilety do kina czy teatru, voucher na wyjazd bo sami z siebie rzadko wychodzą.



Ale twarda jest podeszwa? Dajesz radę ją zgiąć? Bo to skóra, więc same w sobie na pewno się rozbiją, ale podeszwa raczej się nie wyrobi...



To teraz możesz nadrabiać, do tej pory jeszcze nie bardzo było co focić A z tym grubasem przesadasz strasznie

Napisałam do Ciebie
Mam, ale rzadko zaglądam ostatnio. Ciebie niedawno zaczęłam obserwować, myślałam, że wiedziałaś
Ami jest niesamowita, jeszcze z taką powagą dyskutuje


W temacie butów już kilka razy slyszałam, że w decatlonie są fajne. Te np. bardzo miękkie, może kupimy jako drugie na lato. Bo teraz jednak pojedziemy po skórzane.
https://www.decathlon.pl/buty-500-i-...d_8381193.html
Daje radę zgiąć ale tylko trochę. Zauważyłam że z każdym razem łatwiej zgiąć. To moze rzeczywiscie wyrobią się

Co do "buntu" to uważam że głównie to zależy od rodziców. Potem to charakter dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 13:11   #3429
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Karolinuusia - szkoda, ze buty okazały się twarde.
Pestycyda - może to Rota? Oby było już ok.

My dzisiaj jesteśmy u babci. Klaudia cały czas bawi się piaskiem bitumicznym. Robi babki z piasku. Strasznie jej się spodobało.IMG_0897.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 17:47   #3430
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora niezła zabawa. Na tym foto wydaje mi się większa od Pestki.

Dzięki dziewczyny za pomysły. Myślałam właśnie o biżuterii lub koncercie. Ale to pierwsze kupiłam juz w zeszłym roku na ur i pod choinkę. A na koncert nie miałaby z kim iść
W końcu kupiłam praktycznie sweter, getry. Na imieniny kostki do zmywarki i dzbanek z wkładem do wody.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 20:11   #3431
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos straszne

Pestycyda jak się czujesz? Zdrowiej

Xzora łatwo się sprząta ten piasek bitumiczny? Do getrow się przykleił czy dało się go łatwo strzepac? W konsystencji jest jak mokry piasek czy bardziej jak ciastolina? Ale Klaudii urosły włoski! I chyba zjaśniały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-02, 21:35   #3432
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Calineczka, jak napisałaś tutaj to już obczaiłam, ale muszę zobaczyć ustawienia na insta, bo dopóki nie weszłam w wiadomości to nie widziałam tej od Ciebie. Nie jestem z insta tak na bieżąco jak na początku


Ja uwazam, ze wiele zależy od rodziców, ale charakter dziecka też nie jest bez znaczenia. Ami da się udobruchać w wielu sytuacjach, ale, np. to grzebanie w misce psa jest nie do wytłumaczenia na obecną chwilę, a ja też nie chcę spełniać tego typu zachcianki.

Siil, wiem A kilka dni wczesniej pojawiła się szansa na leczenie za granicą i mama dziewczynki prosiła, żeby trzymać kciuki, aby przetrwała transport itp.

Xzora, Klaudia chyba bardzo urosła. Albo zdjecie z bliska robione i takie wrażenie odnoszę. Fajny ten piasek, my mamy ciastolinę i Ami też lubi się nią bawić.

A kupowała ktoraś z Was buty z Bartka? Bo takie mi się spodobały:

https://bartek.com.pl/mini-first-ste...-v09-ii-p40131



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-02, 23:10   #3433
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos Bartek jest najbardziej sztywny. Macalam w sklepie.

Zdecydowałam, że te zwracam a zamawiam jeszcze drugie tym razem z eobuwie. Chodzi w nich szybko, ale nie zgina w ogóle podeszwy. Pewnie takie nam się trafiły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 09:38   #3434
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Emmos straszne

Pestycyda jak się czujesz? Zdrowiej

Xzora łatwo się sprząta ten piasek bitumiczny? Do getrow się przykleił czy dało się go łatwo strzepac? W konsystencji jest jak mokry piasek czy bardziej jak ciastolina? Ale Klaudii urosły włoski! I chyba zjaśniały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten piasek bitumiczny jest w konsystencji jak lekko wilgotny piasek - jest sypki, a jednocześnie plastyczny. Z ubrania się łatwo strzepuje, ale tez się łatwo roznosi po całym mieszkaniu.
Łatwiej się go usuwa z podłogi, bo ciastolina się przykleja, tak samo jak ciastolina się przyklei do ubrania to ubranie już jest do prania, a przy piasku wystarczy otrzepać. Klaudia nie umie się za bardzo bawić ciastoliną, nic z niej nie tworzy tylko kruszy na małe drobinki. Przy piasku od razu chwyciła robienie babek (i nikt jej tego nie pokazał). Jednak z dwojga tych rzeczy to u siebie wole mieć ciastolinę bo brudzenie jest miejscowe, a piasek się bardzo łatwo roznosi. Zwłaszcza jak dziecko ma ubrudzone ubranie i biega po mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Calineczka, jak napisałaś tutaj to już obczaiłam, ale muszę zobaczyć ustawienia na insta, bo dopóki nie weszłam w wiadomości to nie widziałam tej od Ciebie. Nie jestem z insta tak na bieżąco jak na początku


Ja uwazam, ze wiele zależy od rodziców, ale charakter dziecka też nie jest bez znaczenia. Ami da się udobruchać w wielu sytuacjach, ale, np. to grzebanie w misce psa jest nie do wytłumaczenia na obecną chwilę, a ja też nie chcę spełniać tego typu zachcianki.

Siil, wiem A kilka dni wczesniej pojawiła się szansa na leczenie za granicą i mama dziewczynki prosiła, żeby trzymać kciuki, aby przetrwała transport itp.

Xzora, Klaudia chyba bardzo urosła. Albo zdjecie z bliska robione i takie wrażenie odnoszę. Fajny ten piasek, my mamy ciastolinę i Ami też lubi się nią bawić.

A kupowała ktoraś z Was buty z Bartka? Bo takie mi się spodobały:

https://bartek.com.pl/mini-first-ste...-v09-ii-p40131



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja raz zamawiałam Bartki zimowe - odesłałam bo były sztywne i ciężkie. Klaudia tez lubi ciastoline - głównie ją kruszy i niszczy moje dzieła
Bardzo smutna historia z dziewczynką
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora niezła zabawa. Na tym foto wydaje mi się większa od Pestki.

Dzięki dziewczyny za pomysły. Myślałam właśnie o biżuterii lub koncercie. Ale to pierwsze kupiłam juz w zeszłym roku na ur i pod choinkę. A na koncert nie miałaby z kim iść
W końcu kupiłam praktycznie sweter, getry. Na imieniny kostki do zmywarki i dzbanek z wkładem do wody.
Dzbanek z filtrem bardzo przydatny, tak samo sweter i getry.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 12:45   #3435
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Podzielę się z wami moim ostatnim odkryciem - podcasty i słuchawki bluetouth. Sprzątanie i gotowanie nigdy nie było dla mnie przyjemnością, a słuchając czegos ciekawego łącze przyjemne z pożytecznym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 16:38   #3436
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Siilmariien - pisałaś o włosach Klaudii - myśle ze kolor od roku jest taki sam, czyli ciemny blond. Jak się urodziła to miała ciemny brąz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 18:25   #3437
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Moje dziecko poszło dziś spać o 16.... normalnie idzie o 19. Szok.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 20:54   #3438
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

;( czy tylko moja chodzi spac o 22 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 21:00   #3439
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ale moja wstaje do żłobka o 5:30.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 21:03   #3440
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ale moja wstaje do żłobka o 5:30.
No w sumie my spimy do 9 ale ile byloby milej jakby tak 20.30 max 21 spala. Czy jakis film obejrzec w spokoju czy cos a tak usypiam ją i padam na twarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 21:11   #3441
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Moja sama zasypia. Powiem Ci, że i tak chodze spr czy oddycha
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 21:37   #3442
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moja sama zasypia. Powiem Ci, że i tak chodze spr czy oddycha
U nas nocki od skonczenia roku to jakies nieporozumienie wiec nie ma mowy o samo zasypianiu ale jakos ostatnio wychodzimy na prosta. Zauwazylam pozytywne zmiany w jej zachowaniu. Noce przetrwam jakos wazne ze w dzien mi troche odpuscila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 21:47   #3443
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

No to super, że jest poprawa
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 22:00   #3444
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
;( czy tylko moja chodzi spac o 22 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja tak około 21:30 obecnie.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Podzielę się z wami moim ostatnim odkryciem - podcasty i słuchawki bluetouth. Sprzątanie i gotowanie nigdy nie było dla mnie przyjemnością, a słuchając czegos ciekawego łącze przyjemne z pożytecznym.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czego ciekawego słuchasz?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje dziecko poszło dziś spać o 16.... normalnie idzie o 19. Szok.

Moja też zasneła o 16, z tym że na drzemkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 22:01   #3445
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestka śpi o 12. Ale dziś nie zasnęła na drzemkę.
Za to ja od godziny nie mogę zasnąć
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 06:28   #3446
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
;( czy tylko moja chodzi spac o 22 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też tak późno chodzi spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 06:41   #3447
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia, a jakby ją codziennie budzić te pół godziny wcześniej? Wojtka chodzi spać o 21 a wstaję około 7.

Morelle, Pestka to ma spanie że o 16 padła xD Wojtek nawet bez drzemki by walczył do 20:p mam nadzieję że odespałas noc

Xzora, Klaudia śliczna

Pierwszy raz nie wzięłam klucza do pracy i zamknięte. Czekam na kogoś kto mi otworzy bo nie chce mi się wracać do domu chociaz mam blisko ale 4p

Wojtek dziś 4 dzień w żłobku. Rekord pobity. W środę mamy pneumokoki. Oby dotrwał.
W ogóle takie kochane dziecko mam ostatnio. Tzn irytuje się szybko i afera go i aferę. Do tego boi się na koniec korytarza iść beże mnie (lęk?) Ale jest taki słodziak tulaśny że szok. Wczoraj jak już na wieczór był zmęczony to wziął tża za rękę i do łóżka swojego zaprowadził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 09:32   #3448
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda my many w pn pneumokoki.

Spala do 3. Obudziła się z ogromnym płaczem i gryzla kombinezon i ręce. Zęby. Po 15 min zasnęła. Spala do 7 bo tz zaspał do pracy. Ja odespalam

Ale jest pięknie za oknem!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 09:42   #3449
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
;( czy tylko moja chodzi spac o 22 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja o 21. Wstaje 7.30-8. Na początku musiałam ja budzić do żłobka. Teraz wstaje sama.

Zamówiłam te mrugały z eobuwie. Oby przyszły bardziej miękkie. Jak znowu takie same to nigdy juz ich nie kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Anusia, a jakby ją codziennie budzić te pół godziny wcześniej? Wojtka chodzi spać o 21 a wstaję około 7.

Morelle, Pestka to ma spanie że o 16 padła xD Wojtek nawet bez drzemki by walczył do 20:p mam nadzieję że odespałas noc

Xzora, Klaudia śliczna

Pierwszy raz nie wzięłam klucza do pracy i zamknięte. Czekam na kogoś kto mi otworzy bo nie chce mi się wracać do domu chociaz mam blisko ale 4p

Wojtek dziś 4 dzień w żłobku. Rekord pobity. W środę mamy pneumokoki. Oby dotrwał.
W ogóle takie kochane dziecko mam ostatnio. Tzn irytuje się szybko i afera go i aferę. Do tego boi się na koniec korytarza iść beże mnie (lęk?) Ale jest taki słodziak tulaśny że szok. Wczoraj jak już na wieczór był zmęczony to wziął tża za rękę i do łóżka swojego zaprowadził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się, że Wojtek jest coraz to bardziej grzeczny jeszcze Wam ochota na drugie przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 09:44   #3450
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Karolina to do której u was można przyprowadzac dzieci?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.