Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-11, 15:30   #4411
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Frytki? Ja nie pozwalam

Dzięki za wszystkie rady. Wzięłam body z długim i kaftaniki. Ma nóżki nic nie zakładały Pestce. Mam 1 polspi ochy awaryjnie
Super. Powiem tżowi że spłonie w wizazowym piekle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 17:27   #4412
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Super. Powiem tżowi że spłonie w wizazowym piekle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj pestycyda; ) to chyba trochę za tłuste na brzuch pestki. Balabym się ze brzuch będzie ją bolał. Jak Wojtkowi nic nie jet to super
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 18:42   #4413
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ja po prostu już od rana skwaszona chodzę i tżowi się obrywa co i rusz, nie chce mi się robić mu kolejnego wykładu żywieniowego. Myśleliśmy że będzie super weekend, bo od miesiąca możemy posiedzieć razem na tyłku w domu i pospaliśmy. Tymczasem Wojtek postanowił nie pójść na drzemkę i od 13.30 jest maruda. Zaliczył dwa spacery a większość drugiego spędził na moich rękach bo mu wszystko nie pasowało. Płacz o wszystko jak jestem w domu. Jak wyszla. Na godzinę do pracy to zachowywał się normalnie. Wiem że dzieci najgorzej się zachowują przy matkach bo czują się bezpiecznie itp ale już mnie tak wkurza to...
TŻ to ma przy nim w większości labę ostatnimi czasy a mi do kibla nie daje wyjść no ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 19:07   #4414
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda może to taki etap, Lu też ma teraz straszną mamozę. Tzn. ona w sumie od urodzenia ma, ale teraz jakby intensywniej to przebiega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 19:14   #4415
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Ja po prostu już od rana skwaszona chodzę i tżowi się obrywa co i rusz, nie chce mi się robić mu kolejnego wykładu żywieniowego. Myśleliśmy że będzie super weekend, bo od miesiąca możemy posiedzieć razem na tyłku w domu i pospaliśmy. Tymczasem Wojtek postanowił nie pójść na drzemkę i od 13.30 jest maruda. Zaliczył dwa spacery a większość drugiego spędził na moich rękach bo mu wszystko nie pasowało. Płacz o wszystko jak jestem w domu. Jak wyszla. Na godzinę do pracy to zachowywał się normalnie. Wiem że dzieci najgorzej się zachowują przy matkach bo czują się bezpiecznie itp ale już mnie tak wkurza to...
TŻ to ma przy nim w większości labę ostatnimi czasy a mi do kibla nie daje wyjść no ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Przejdzie mu. Dla mnie ostatnio weekendy są bardzo wymagające i nie dałabym rady cały tydz bez żłobka. Znowu jak myślę że w ndz rano mam się stawić w szpitalu to się modlę żeby nie było miejsc żebym mogła jednak ja spędzić z Pestka . I w pn przyjść na cc.

Trzymaj się!

U mnie jest na odwrót. Ze mną Pestka jest grzeczna , a z tz juz nie. Przez to czasami sama wole przejąć obowiązki co też fajne nie jest :/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 06:05   #4416
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Karolina jaj używasz tego odpalamiacza Beckera? Myślalam, że to żel. Wypralam w pralce z tym i nie zeszły plamy. W ogóle bardzo mała butelka. Moczysz w misce?


Pestka nauczyła się jeździć w pt na hulajnodze, a na rowerku dalej nie umie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 08:34   #4417
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dziewczyny co kupić na prezent urodzinowy dla dziewczynki w wieku naszych dzieci? Prezent ma być dla córki koleżanki, więc nie chcę przesadzać z ceną, ale kompletnie nie mam pomysłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 08:49   #4418
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Może lego duplo
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 09:19   #4419
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ona chyba średnio lubi klocki, wiem że lalki lubi ale ma ich też sporo i nie wiem czy to dobry pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 09:26   #4420
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

To może wózek dla lalek. Albo łóżeczko. Kołyska. Moja mama kupiła młodej stetoskop, butelkę, termometr itd. Taki zestaw lekarski do pielęgnacji dla lalek.
Lubi je czesac
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 09:47   #4421
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Morelle współczuję sytuacji ze szpitalem. Mam nadzieję, że wszystko na spokojnie przebiegnie i będziesz zadowolona z przebiegu cc i pobytu w szpitalu z Borysem ️ Kciuki ogromne!

W ogóle ściskam Was mocno Emmos i Morelle, dużo sił i zdrowia dla Was i zdrówka dla maluszków!

Devileek gratuluję sukcesów w nowej pracy!

Karolinuuusia kciuki za żłobek (jeśli dobrze pamiętam, że otwierasz żłobek, a nie przedszkole :P)! Napisałabyś mi w wolnej chwili co to konkretnie za szkolenie i czy kasę na otwarcie zdobyłaś z dofinansowania czy masz własne środki? Może być na priv Też chętnie zobaczę listę książek

Pestycyda, oby w przyszłym tygodniu Wojtek oswoił się ze żłobkiem i w ogóle kciuki za jego zdrowie, niech chodzi jak najdłużej! Ja za swojego fizjo w Lublinie płaciłam 80 zł, ale za 30 minut (a w praktyce było to 20/25 minut - moim zdaniem przy mojej kontuzji za krótko, no chyba że się chodzi codziennie). Teraz Lila idzie do fizjo gdzie wizyta trwa niby 60 minut, a stawka jest "od 80 zł" - pewnie w zależności co będzie robił. Za samą diagnozę 80 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Karolina jaj używasz tego odpalamiacza Beckera? Myślalam, że to żel. Wypralam w pralce z tym i nie zeszły plamy. W ogóle bardzo mała butelka. Moczysz w misce?


Pestka nauczyła się jeździć w pt na hulajnodze, a na rowerku dalej nie umie.
Kurczę, nie mogę wgrać zdjęcia. Jak ktoś chce to spróbuje na priv.

Co do odplamiacza to jak mała plama polewam na nią a jak wieksza to mocze w misce z pół godziny i nie zmywajac wrzucam do pralki.

Edit. Na priv też nie da się wgrać. Możecie mi maile podesłać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 11:26   #4422
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jon skoro dziewczynka lubi lalki to są w sklepach różne dodatki np. wanienki łózeczka albo tak jak morelle pisze zestawy lekarskie. Moja Wiki kiedyś na placu zabaw dorwała stetoskop który wydaje dzwieki bicia serca i cały czas chodziła i sie nim bawiła.


A ja chciałam zapytać ponieważ niedługo nasze dzieci 2 latka skończą robicie jakieś ozdoby tematyczne jak na roczek. Może zamawiałyście coś na ali pochwalcie się.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Morelle ja przetestowałam wiele odplamiaczy i żaden mnie nie zachwycił plamy są.
Dziewczyny w necie na różnych grupach na fb polecaly oxy z faberlic sill niemiecki i wiele innych. Ja kupiłam i nie zeszło. Tylko ja piore w 40 stopniach.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A chciałam jeszcze podpytac czym czyscicie pralki? U mnie czesto się zdarza że na praniu zostają białe ślady jakby niedoplukany proszek lub płyn do płukania. Nie wkładam dużo prania a i tak czasami się zdarza i to duże powierzchnie
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 12:21   #4423
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dziewczyny gdyby udało się wam gdzieś dostac ten odplamiacz to kupcie. Uzywałam go lata temu ze wszystkim sobie radził. Stare plamy wystarczyło na noc namoczyć i wyprać. Niestety od kilku lat nie mogę go nigdzie znaleźć.

Za nim Wiki się urodziła dostałam ciuszki po bratanku i niektóre miały plamy 2 lata przelezaly i mama miała resztke tego odplamiacza zachomikowane wszystko zeszło.

Oczywiście gdyby któraś dostała go to jestem chętna na przesyłke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2019-05-13-13-15-56.jpg (55,5 KB, 65 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 12:44   #4424
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Kurczę ona ma takie pierdy jak wózek, stetoskop itp.
Teraz znalazłam takie lalki albo króliki z imieniem dziecka, może na coś takiego się skuszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 12:51   #4425
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Kurczę, nie mogę wgrać zdjęcia. Jak ktoś chce to spróbuje na priv.

Co do odplamiacza to jak mała plama polewam na nią a jak wieksza to mocze w misce z pół godziny i nie zmywajac wrzucam do pralki.

Edit. Na priv też nie da się wgrać. Możecie mi maile podesłać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OK dzięki jeszcze tak spróbuję

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Kurczę ona ma takie pierdy jak wózek, stetoskop itp.
Teraz znalazłam takie lalki albo króliki z imieniem dziecka, może na coś takiego się skuszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez fajnie
Albo barbie
Moja teraz wszędzie chodzi z bobasem i małą Dorą
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 15:01   #4426
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
OK dzięki jeszcze tak spróbuję

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------



Tez fajnie
Albo barbie
Moja teraz wszędzie chodzi z bobasem i małą Dorą
Brawo dla Pestki za hulajnoge az sama zamowilam zobaczymy czy moja ogarnie.

Tak apropo frytek nie uwierzysz po czym moja jedynie boli brzuszek.... po rosole.




Jak mnie tesciowa wczoraj zagotowala.... az caly dzien z mezem mamy cisze. Amelka zaczela rwac opakowanie od klockow i tesciowa zwrocila jej uwage ta nie chciala przestac az w koncu sie rozplakala i co najgorsze ryczala na potege tesciowa sie z niej smiala beksa lala itd a ta siedziala na podlodze i plakala noz ku..... przylecialam z kuchni i myslalam ze ich wszystkich bejsbolem napadne. Oczywiscie noc standardowo z glowy bo mala budzila sis z placzem chyba z 8 razy. To byla wisienka na torcie a jeszcze wczesniej byla corka sasiadow caly czas calowala moja a jej gile lecialy i zwrocilam uwage zeby nie calowala jej no to juz atmosfere podgrzalo. Kurde ta mala codziennie jest u tesciowej a jak ona jest to sa slodycze i o ile nie jestem jakas mega resetkcyjna to szlak mnie trafia jak proponuja mojej i bez urazy ale te slodycze made in biedronka to jest syf jakich malo. Wez tu ciagle pilnuj dziecko a tamta potrafi wciagnac cale opakowanie rurek z kremem az mi sie niedobrze robi jak na to patrze. Jak ja jestem to sie pilnuja ale jak mnie nie ma to wiem ze jej daja no i jak tu sie nie wpieniac dla mnie to brak szacunku do mojej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 15:13   #4427
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Brawo dla Pestki za hulajnoge az sama zamowilam zobaczymy czy moja ogarnie.

Tak apropo frytek nie uwierzysz po czym moja jedynie boli brzuszek.... po rosole.




Jak mnie tesciowa wczoraj zagotowala.... az caly dzien z mezem mamy cisze. Amelka zaczela rwac opakowanie od klockow i tesciowa zwrocila jej uwage ta nie chciala przestac az w koncu sie rozplakala i co najgorsze ryczala na potege tesciowa sie z niej smiala beksa lala itd a ta siedziala na podlodze i plakala noz ku..... przylecialam z kuchni i myslalam ze ich wszystkich bejsbolem napadne. Oczywiscie noc standardowo z glowy bo mala budzila sis z placzem chyba z 8 razy. To byla wisienka na torcie a jeszcze wczesniej byla corka sasiadow caly czas calowala moja a jej gile lecialy i zwrocilam uwage zeby nie calowala jej no to juz atmosfere podgrzalo. Kurde ta mala codziennie jest u tesciowej a jak ona jest to sa slodycze i o ile nie jestem jakas mega resetkcyjna to szlak mnie trafia jak proponuja mojej i bez urazy ale te slodycze made in biedronka to jest syf jakich malo. Wez tu ciagle pilnuj dziecko a tamta potrafi wciagnac cale opakowanie rurek z kremem az mi sie niedobrze robi jak na to patrze. Jak ja jestem to sie pilnuja ale jak mnie nie ma to wiem ze jej daja no i jak tu sie nie wpieniac dla mnie to brak szacunku do mojej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


o matko!

jonsnow - lalki kroliki fajne. Z innych akcesoria kuchenne, ksiazki.

Darietta - ja nie robie zadnych dekoracji na 2 latka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 15:15   #4428
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia - twojej tesciowej to jakis wyklad by sie przydal, albo moze kup jej jakąś mądrą ksiazke na dzien matki?

ja ostatnio wysluchalam tej - jest mega. Po jej przeczytaniu juz inaczej patrzy sie na zucie. na pewno kupie swojej mamie na dzien matki, dla tesciowej tez bym kupila ksiazke ale nie wiem jaką? moze cos polecicie IMG_1429.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 15:55   #4429
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Brawo dla Pestki za hulajnoge az sama zamowilam zobaczymy czy moja ogarnie.

Tak apropo frytek nie uwierzysz po czym moja jedynie boli brzuszek.... po rosole.




Jak mnie tesciowa wczoraj zagotowala.... az caly dzien z mezem mamy cisze. Amelka zaczela rwac opakowanie od klockow i tesciowa zwrocila jej uwage ta nie chciala przestac az w koncu sie rozplakala i co najgorsze ryczala na potege tesciowa sie z niej smiala beksa lala itd a ta siedziala na podlodze i plakala noz ku..... przylecialam z kuchni i myslalam ze ich wszystkich bejsbolem napadne. Oczywiscie noc standardowo z glowy bo mala budzila sis z placzem chyba z 8 razy. To byla wisienka na torcie a jeszcze wczesniej byla corka sasiadow caly czas calowala moja a jej gile lecialy i zwrocilam uwage zeby nie calowala jej no to juz atmosfere podgrzalo. Kurde ta mala codziennie jest u tesciowej a jak ona jest to sa slodycze i o ile nie jestem jakas mega resetkcyjna to szlak mnie trafia jak proponuja mojej i bez urazy ale te slodycze made in biedronka to jest syf jakich malo. Wez tu ciagle pilnuj dziecko a tamta potrafi wciagnac cale opakowanie rurek z kremem az mi sie niedobrze robi jak na to patrze. Jak ja jestem to sie pilnuja ale jak mnie nie ma to wiem ze jej daja no i jak tu sie nie wpieniac dla mnie to brak szacunku do mojej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko współczuję :/ tragedia

Ja nie wiem co zrobię na 2 latka bo młody może mieć 2 tyg. Sam tort chyba
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 16:48   #4430
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia ja co się widzę z tesciami to wysluchuje na temat wychowania dzieci i tego co się daje do jedzenia. Co chwilę słyszę uwagi
Kiedyś dawali i dzieci żyją. Zobacz jakie chłopy nam wyrosły. Tekst tescia ja jak byłem mały to 0,5 kg cukru dziennie jadłem.

Ostatnio na święta zrobiłam babeczki dla Wiki i teściowa nie wytrzymała i musze spróbować. Je i do mnie tak samo słodkie. A ja zrobiłam z miodem. No i ciągle obgaduja drugą synowa że ona też słodkiego zabraniała a teraz tonami jedzą.
Ile razy byliśmy u teściów czy u rodziny tz jeszcze nikt Wiki nie zaproponował chleba itp. wszyscy słodkie. Ja jak gdzieś ide to mam kanapki porobione owoce itp bo by mi dziecko z głodu padło. Wiadomo przychodzi na cycusia to są teksty że juz powinnam zakończyć.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 16:53   #4431
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Anusia ja co się widzę z tesciami to wysluchuje na temat wychowania dzieci i tego co się daje do jedzenia. Co chwilę słyszę uwagi
Kiedyś dawali i dzieci żyją. Zobacz jakie chłopy nam wyrosły. Tekst tescia ja jak byłem mały to 0,5 kg cukru dziennie jadłem.

Ostatnio na święta zrobiłam babeczki dla Wiki i teściowa nie wytrzymała i musze spróbować. Je i do mnie tak samo słodkie. A ja zrobiłam z miodem. No i ciągle obgaduja drugą synowa że ona też słodkiego zabraniała a teraz tonami jedzą.
Ile razy byliśmy u teściów czy u rodziny tz jeszcze nikt Wiki nie zaproponował chleba itp. wszyscy słodkie. Ja jak gdzieś ide to mam kanapki porobione owoce itp bo by mi dziecko z głodu padło. Wiadomo przychodzi na cycusia to są teksty że juz powinnam zakończyć.
Wiesz co zrobilam liona z przepisu Morelki i zaznaczylam ze Amelka moze zjesc (wiedzialam ze i tak nie zje bo dzien wczesniej sprobowala i jej nie smakowalo) to polozyli na stole biedronkowe delicje i to w zasiegu rak dzieci. Ja tak psiocze na ta biedronke bo tylko ten sklep jest u nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 18:29   #4432
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

A podrzucicie linki do jakichś zestawów kuchennych które macie albo które Wam się podobają?

Darietta ja też nie robię żadnego motywu na urodzinach. Wszystko będzie praktycznie tak samo jak na roczek, tylko bez dodatkowych ozdób

Anusia ręce opadają na takie zachowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 18:42   #4433
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wiesz co zrobilam liona z przepisu Morelki i zaznaczylam ze Amelka moze zjesc (wiedzialam ze i tak nie zje bo dzien wczesniej sprobowala i jej nie smakowalo) to polozyli na stole biedronkowe delicje i to w zasiegu rak dzieci. Ja tak psiocze na ta biedronke bo tylko ten sklep jest u nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za przepis chyba go przegapiłam. W ogóle jeśli macie jakieś fajne przepisy na ciasta i sałatki to podrzuccie bo tz ma urodziny w sobote i chce coś zrobić innego.

My teraz w sobote byliśmy u mojego taty na 60 dałam mu alko w ozdobnej skrzyneczce i do tego tort ze zdjęciem jak był młody z napisem jeszcze wczoraj taki byłem dziś 60 lat skończyłem😁

Dla Wiki upiekłam ciastka z miodem z alaantkowego bloga. I był też mój bratanek jak dorwał sie do nich to nie mógł skończyć tak mu smakowały.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 18:50   #4434
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
A podrzucicie linki do jakichś zestawów kuchennych które macie albo które Wam się podobają?

Darietta ja też nie robię żadnego motywu na urodzinach. Wszystko będzie praktycznie tak samo jak na roczek, tylko bez dodatkowych ozdób

Anusia ręce opadają na takie zachowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam tylko garnki z ikea, ale chcialabym kupic jakies warzywa i owoce na rzep/magnez z deską i nozem do krojenia, fajne są np skladane kanapki, mikser itp

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Co to za przepis chyba go przegapiłam. W ogóle jeśli macie jakieś fajne przepisy na ciasta i sałatki to podrzuccie bo tz ma urodziny w sobote i chce coś zrobić innego.



My teraz w sobote byliśmy u mojego taty na 60 dałam mu alko w ozdobnej skrzyneczce i do tego tort ze zdjęciem jak był młody z napisem jeszcze wczoraj taki byłem dziś 60 lat skończyłem



Dla Wiki upiekłam ciastka z miodem z alaantkowego bloga. I był też mój bratanek jak dorwał sie do nich to nie mógł skończyć tak mu smakowały.


brawa za tort!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 20:27   #4435
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja mam tylko garnki z ikea, ale chcialabym kupic jakies warzywa i owoce na rzep/magnez z deską i nozem do krojenia, fajne są np skladane kanapki, mikser itp





brawa za tort!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Genialne miksery i zelazka do prasowania sa w tesco. Bylo tez inne agd ale to przykulo moja uwage

W tesco tez sa fajne duze rozdzki do baniek mega frajda za jedyne 5zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 05:40   #4436
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
A podrzucicie linki do jakichś zestawów kuchennych które macie albo które Wam się podobają?

Darietta ja też nie robię żadnego motywu na urodzinach. Wszystko będzie praktycznie tak samo jak na roczek, tylko bez dodatkowych ozdób

Anusia ręce opadają na takie zachowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z biedronki mikser i blender.
Owoce z allegro i rossmanna
Pralke artyk


Wczoraj kupiłam za 20 zł na poczcie domek składany jaj walizka. Pestka bawiła się takim u koleżanki.
A i biedronce są lalki echanimals (czy jakoś tak) za 13 zł.
Niestety dorwalam tylko dwie. Pestka je zobaczyła i koniec. Musiałam jej dać. Są od 4 rz
Ale te elementy są na żylki, a zwierzątka nie są mniejsze od tsum tsum, którymi się bawi.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 06:33   #4437
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

My mamy plastikowy zestaw obiadowy z patelnia i garnkiem z kinderkraft. Warzywa na magnes z alii i jest super, można je nieco drożej na allegro kupic. Mimo tych warzyw i tak głównie gotuje piłeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 07:41   #4438
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dzięki za wszystkie podpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 12:11   #4439
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Darietta, Anusia współczuję Wam tych rodzinnych scysji. To przykre kiedy ktoś się wtrąca i wszystko wie lepiej o wychowaniu WASZEGO dziecka. Ja te bym się zagryzła z rodzicami i teściami gdyby byli na miejscu mimo że i tak już ich wychowałam trochę:p
Nie ukrywam też że jak się widzą z wnukiem raz na parę tygodni to przymykam oczy na to wieczne dokarmianie bo akurat słodyczy nie dają (ale domowym i kupnum ciastem to by go zarzucili).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 14:52   #4440
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
My mamy plastikowy zestaw obiadowy z patelnia i garnkiem z kinderkraft. Warzywa na magnes z alii i jest super, można je nieco drożej na allegro kupic. Mimo tych warzyw i tak głównie gotuje piłeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolinusia masz link do tych z ali
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.