Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-16, 21:14   #4501
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mały brzuch masz ja większy

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Prześlicznie wyglądasz! Skąd sukienka?

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Przepięknie! Elegancko!

Przez Ciebie i xzore chce juz wrócić do swojej wagi! Macie piękne figury dziewczyny!

Ja się czuje jak słoń

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



Oj biedna Klaudia. Zdrowia dla niej!

Pestka znowu dziś przyszla z katarem i więcej kaszle. Nie wiem co robić.
Wczoraj byłyśmy przecież w luxmed. W pon szczepienie. ..

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



Haha to ja wam życzę żeby was dopadło jak będziecie juz chciały

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Tez uważam, że te buty super pasują.

Ja tam lubię wszystkie sukienki prócz odcinanych pod biustem bo wtedy widać moje wypukłe zebra.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



Na Tobie wygląda lepiej niż na modelce

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Ja mam takie złote sandały bo lubię takie buty na wesele. Ale do tego trzeba dużo chodzić w szpilkach bo mogą obcierac niezaprawione stopy. A te szpilki wyglądają mega super. Nic nie zmieniaj skoro są wygodne

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



Na lato by mi się przydała. Miałaś 32 czy 34? To odcięcie jest w talii czy wyżej?
32 była mega obcisla i byłam taka od rysowana w niej. 34 taka trochę luzniejsza ale nadal dopasowana na górze. Odcięcie chyba pod biustem zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:20   #4502
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
32 była mega obcisla i byłam taka od rysowana w niej. 34 taka trochę luzniejsza ale nadal dopasowana na górze. Odcięcie chyba pod biustem zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina a jak Wasze plany odnosnie ewentualnego "wzdecia" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Jeszcze w temacie wesel w sumie ten czerwiec taki niewiadomo jaki bedzie, w sumie buty lepiej zakryte bo w razie deszczu nie chcialbym brnac gola stopa po kaluzach. Mam tez nadzieje ze nie bedzie na tyle zimno ze marynarki nie zaloze bo o ile marynarki mam to mam jeden surdut z zary w pasujacym kolorze ale jest na ten moment zaduzy ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:25   #4503
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Hehe pojawił się temat sukienek i od razu wątek ożył

Dziewczyny, dziękuję za ciepłe słowa, kochane jesteście. Ja wiem, że moj brzuszek nie jest jakiś ogromniasty, ale tak jak Morelle czuję się jak słoń. Bol pleców i ociężałość robią swoje.

Xzora, współczuję wymiotów u Klaudii i łączę się w bolu, bo u nas w kwietniu również 3 razy miały miejsce. Do tej pory nie wiem czym były spowodowane.

Anusia, ja bym nie zwróciła uwagi na tą sukienkę patrząc na modelkę, a na Ciebie tak I myślałam, ze buty chcesz kupic, bo masz chęć na nowe, ale jesli nie to całkowicie zgadzam się z dziewczynami, te ze zdjęcia swietnie pasują.
Aaa bombki to na choinkę, bo nie masz co ukrywać.

Morelle, oj zdrowia dla Pestki.

Xzora, kciuki za gastroskopię✊️
Też ostatnio na zwiewnych zawieszam oko, a zawsze takie dopasowane nosiłam.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
ktoś musi dołączyć
Jak ja i emmos. Parami

O to to

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Heh dziewczyny Sory za zamęt! Kwas foliowy ale przed staraniami w ciąży nie jestem :p gdzies od sierpnia zaczniemy starania

Pięknie wyglądacie małe brzuszki!

Ja dzisiaj kupiłam 2 sukienki na wesela na asos. Maja byc niby za tydzien, jestem ciekawa jak na żywo. Pierwsze wesele 1.06

Kciuki za powodzenie rzecz jasna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:26   #4504
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia mam nadzieje, ze bedzie obłędnie :p

A ja sie „obawiam” ze u nas starania szybko pójdą

Emmos dzięki ❤️
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:28   #4505
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Taedio, ta pierwsza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:30   #4506
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Taedio, ta pierwsza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

🥰🥰

Wgl taki dramat jest w sklepach, że depresji można dostać
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:36   #4507
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Karolina a jak Wasze plany odnosnie ewentualnego "wzdecia" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Jeszcze w temacie wesel w sumie ten czerwiec taki niewiadomo jaki bedzie, w sumie buty lepiej zakryte bo w razie deszczu nie chcialbym brnac gola stopa po kaluzach. Mam tez nadzieje ze nie bedzie na tyle zimno ze marynarki nie zaloze bo o ile marynarki mam to mam jeden surdut z zary w pasujacym kolorze ale jest na ten moment zaduzy ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Plany byly na te lato, ale wszystko pozmieniało się, jak dobrze pójdzie to może na jesieni pomyślimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 21:38   #4508
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość


Wgl taki dramat jest w sklepach, że depresji można dostać

Ja w czerwcu mam chrzciny, ale to bede jeszcze z brzuchem, wiec tylko worek, ale w sierpniu mam wesele, gdzie tż będzie świadkiem. Będziemy siedzieć przy osobnym stole z młodymi, wiec wypadałoby jakoś wyglądać, tylko czy to jest do zrobienia 2 miesiące po porodzie Co do sklepów to ja zawsze mam problem z kieckami na takie imprezy jesli chodzi o galerie. Raczej jeżdżę do podłódzkiego Ptaka, tam sporo sukienkowych butików. Pewnie teraz też tam uderzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Plany byly na te lato, ale wszystko pozmieniało się, jak dobrze pójdzie to może na jesieni pomyślimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak Wam tu z Morelle zaczniemy wrzucać fotki noworodków to może ktoraś się pospieszy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:40   #4509
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Anusia mam nadzieje, ze bedzie obłędnie

A ja sie „obawiam” ze u nas starania szybko pójdą

Emmos dzięki
Czyli macie zaduzo czasu wolnego moja sasiadka ma dziewxzynke z maja 2017 i ze stycznia 2019 i mowi ze juz miala wracac do pracy a tu wpadka haha ale jak jej dzieci chodza spac o 19 to ja sie wcale nie dziwie ze wpadli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:41   #4510
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja w czerwcu mam chrzciny, ale to bede jeszcze z brzuchem, wiec tylko worek, ale w sierpniu mam wesele, gdzie tż będzie świadkiem. Będziemy siedzieć przy osobnym stole z młodymi, wiec wypadałoby jakoś wyglądać, tylko czy to jest do zrobienia 2 miesiące po porodzie Co do sklepów to ja zawsze mam problem z kieckami na takie imprezy jesli chodzi o galerie. Raczej jeżdżę do podłódzkiego Ptaka, tam sporo sukienkowych butików. Pewnie teraz też tam uderzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------




Jak Wam tu z Morelle zaczniemy wrzucać fotki noworodków to może ktoraś się pospieszy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakbym miała już otwarty żłobek to dawno bym w ciąży była lub rodziła. Na razie nie ma czasu, trzeba wszystko ogarnąć a wiem, że w ciąży będę wyłączona z życia jak z Ala było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:50   #4511
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja w czerwcu mam chrzciny, ale to bede jeszcze z brzuchem, wiec tylko worek, ale w sierpniu mam wesele, gdzie tż będzie świadkiem. Będziemy siedzieć przy osobnym stole z młodymi, wiec wypadałoby jakoś wyglądać, tylko czy to jest do zrobienia 2 miesiące po porodzie Co do sklepów to ja zawsze mam problem z kieckami na takie imprezy jesli chodzi o galerie. Raczej jeżdżę do podłódzkiego Ptaka, tam sporo sukienkowych butików. Pewnie teraz też tam uderzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------




Jak Wam tu z Morelle zaczniemy wrzucać fotki noworodków to może ktoraś się pospieszy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wlasnie slyszalam duzo dobrego o ptaku jesli chodzi o sukienki. Mysle ze w takiej zwiewnej z pewnoscia bedziesz dobrze wygladac nawet 2 miechy po.

Ja mam 2 wesele we wrzesniu i wtedy juz musze byc w dwupaku no i mimo ze wczesna ciaza to i tak musze poszukac wlasnie czegos zwiewnego bo pamietam z Amelka mialam.takie wzdecia ze od poczatku w nic opietego typu sukienka czy dzinsy sie nie miescilam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jakbym miała już otwarty żłobek to dawno bym w ciąży była lub rodziła. Na razie nie ma czasu, trzeba wszystko ogarnąć a wiem, że w ciąży będę wyłączona z życia jak z Ala było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak ten rok bedzie dla Ciebie pelen wyzwan Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 21:56   #4512
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia raczej chodzi mi o to, ze z Niko poszło szybko i pewnie tu tez bedzie „złoty strzał” :p

Emmos 1.06 mój Tz jest świadkiem i siedzimy z młodymi a 26.07 ja jestem swiadkowa i tez siedzimy z mlodymi..
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:59   #4513
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Anusia raczej chodzi mi o to, ze z Niko poszło szybko i pewnie tu tez bedzie „złoty strzał”

Emmos 1.06 mój Tz jest świadkiem i siedzimy z młodymi a 26.07 ja jestem swiadkowa i tez siedzimy z mlodymi..
No u mnie tez tak bylo tylko teraz boje sie ze nocne problemy Amelki nam to utrudnia bo juz nieraz tak bylo ze byla chec a tu placz z pokoju obok i checi opadly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 23:39   #4514
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzięki narazie i tak luźno do tego podchodzimy

Załącznik 7676761Załącznik 7676762
Obie piękne!

Bardzo dobre podejście. My mieliśmy tak samo i co?
Dwa razy 2 cykl i strzał 3 tyg różnicy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dzieki za opinnie sluchaj Ty zapewne wazysz w tym momencie tyle co ja wiec mysle ze i tak jestes w bardzo dobrym punkcie wyjscia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ooo seria dla nizszych cos dla mnie. Mialam wybrana z maya petite ale zwiodlo mnie to petite bo o ile wzrost wiadomo dla niskich to mialabym problem z kobieca figura. Tak jak patrzylam po wymiarach te petite sa na naprawde szczuplutkie osobki. Zazdroszcze na Tobie pewnie wyglada oblednie


Ja do Ciebie dolacze mam nadzieje dzialam tak lipiec sierpien aczkolwiek po nocach z Amelka zastanawiam sie czy nie zaczac w czerwcu bo caly czas skutecznie uniemozliwia nam kontakty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę nie licytować się z wagą hehe

Ja mam na asos uk6. Z petite uk8 bo mniejszy rozmiar jest za krótki.

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
32 była mega obcisla i byłam taka od rysowana w niej. 34 taka trochę luzniejsza ale nadal dopasowana na górze. Odcięcie chyba pod biustem zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję to jednak odpada

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hehe pojawił się temat sukienek i od razu wątek ożył

Dziewczyny, dziękuję za ciepłe słowa, kochane jesteście. Ja wiem, że moj brzuszek nie jest jakiś ogromniasty, ale tak jak Morelle czuję się jak słoń. Bol pleców i ociężałość robią swoje.

Xzora, współczuję wymiotów u Klaudii i łączę się w bolu, bo u nas w kwietniu również 3 razy miały miejsce. Do tej pory nie wiem czym były spowodowane.

Anusia, ja bym nie zwróciła uwagi na tą sukienkę patrząc na modelkę, a na Ciebie tak I myślałam, ze buty chcesz kupic, bo masz chęć na nowe, ale jesli nie to całkowicie zgadzam się z dziewczynami, te ze zdjęcia swietnie pasują.
Aaa bombki to na choinkę, bo nie masz co ukrywać.

Morelle, oj zdrowia dla Pestki.

Xzora, kciuki za gastroskopię✊️
Też ostatnio na zwiewnych zawieszam oko, a zawsze takie dopasowane nosiłam.




O to to




Kciuki za powodzenie rzecz jasna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie chyba nic nie będzie ze szczepienia. Obudził ją kaszel. 30 min. Katar scieka. ... w końcu zasnęła , ja nie. ..
Co za porażka. Nigdy jej nie zaszczepie na te pneumokoki. ... od września próbuje. Zaraz będzie B i tylko choroby mi brakuje w domu.

Wy o ślubach , a u mnie już raczej nie będzie bo wszyscy po. Została tz siostrzenica i jeden kolega. Nie zapowiada się na szczęście.
Za 1 nie przepadam, z 2 taki problem ze będzie pełno znajomych z tz starego życia. W tym para z którą mieszkaliśmy i niekoniecznie chce ją oglądać. A tz na pewno będzie chciał jechać bo to kiedyś był jego najlepszy przyjaciel.
U mnie 1 koleżanka.
No i kolejny problem: Warszawa, Stalowa i Kraków. Nie chce mi się.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 06:36   #4515
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Klaudia na szczescie juz zdrowa. Humor rano dopisywał, apetyt też.
w ogole to wstała o 1.00 w nocy, podała mi buty i poszlyśmy do jej pokoju na szczescie tam usiadla na fatty, pokarmilysmy sie, poprzytulałyśmy i wrocilysmy do sypialni do łózka. No, ale i tak sporo w nocy nie spałam, takze dzisiaj bedzie ciezki dzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Morelle - sukienka jest z Zalando Lounge.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 06:39   #4516
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

No to nieźle. ...


Bardzo Ci pasuje
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 06:41   #4517
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Taedio - super sukienki, będzie ci w nich ślicznie!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 08:19   #4518
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No u mnie tez tak bylo tylko teraz boje sie ze nocne problemy Amelki nam to utrudnia bo juz nieraz tak bylo ze byla chec a tu placz z pokoju obok i checi opadly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to współczuje Niko jak juz zaśnie to śpi przynajmniej polowe nocki. A tez często zostaje u dziadków na noc

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Obie piękne!



Bardzo dobre podejście. My mieliśmy tak samo i co?

Dwa razy 2 cykl i strzał 3 tyg różnicy

Dzięki
Właśnie tego sie „obawiam”

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Taedio - super sukienki, będzie ci w nich ślicznie!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziekuje

Eh i Niko wstał z katarem i kaszlem od stycznia nie chorował
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 09:28   #4519
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Sili, oj to Was wymęczyło. Często te jelitowki łapiecie coś. Zdrówka

Morele, jak Ty wyglądasz?! Wow!

Emmos,u nas Pucio dzięki Bogu też w odwrocie i Kicia Kocią rządzi ale szErze powiem Że nie lubię tych książek. Każde zdanie zawiera podmiot "kicia kocia". Ciężko mi się to czyta jakoś ale młody każe sobie kilka razy dziennie czytać każda a mamy ich z 5 wyglądasz na serio zgrabnie jak na taką zaawansowaną ciążę!

Xzora, śliczne sukienki. Ja też mam wesele ale nie chce mi się przebierać ale właśnie mam taką do połowy łydki uwielbiam ten krój, bo jest zwiewny i elegancki. Sukienka bialo-czarna a buty zależy od pogody. Jak będzie mega ciepło to mam malinowe sandałki. Jak zimno to jeszcze nie wiem.

Anusia, ale lachon

Xzora, współczuję tych wymiotów. Oby Klaudia była zdrowa jednak!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Morele, taedio zdrówka dla dzieci!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

My teraz znowu jakieś kontrolne wycieczki po lekarzach mamy. Czekamy na wyniki testów alergicznych (się doprosiłam w końcu...). Mamy zaświadczenie do żłobka o diecie bezmlecznej bo bez papierka ani rusz. Mamy też wyeliminować z diety biała mąkę. Niby dużo nie używam ale zdarzała się biała buła, czy nawet w głupiej bułce tartej... Jest bułka tarta która nie jest pszenna ?
Mamy jednak zbadać w Warszawie kał na wszystkie robale. Wojtek już wstępnie odrobaczony, ciekawe czy coś wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 10:31   #4520
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Sili, oj to Was wymęczyło. Często te jelitowki łapiecie coś. Zdrówka

Morele, jak Ty wyglądasz?! Wow!

Emmos,u nas Pucio dzięki Bogu też w odwrocie i Kicia Kocią rządzi ale szErze powiem Że nie lubię tych książek. Każde zdanie zawiera podmiot "kicia kocia". Ciężko mi się to czyta jakoś ale młody każe sobie kilka razy dziennie czytać każda a mamy ich z 5 wyglądasz na serio zgrabnie jak na taką zaawansowaną ciążę!

Xzora, śliczne sukienki. Ja też mam wesele ale nie chce mi się przebierać ale właśnie mam taką do połowy łydki uwielbiam ten krój, bo jest zwiewny i elegancki. Sukienka bialo-czarna a buty zależy od pogody. Jak będzie mega ciepło to mam malinowe sandałki. Jak zimno to jeszcze nie wiem.

Anusia, ale lachon

Xzora, współczuję tych wymiotów. Oby Klaudia była zdrowa jednak!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Morele, taedio zdrówka dla dzieci!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

My teraz znowu jakieś kontrolne wycieczki po lekarzach mamy. Czekamy na wyniki testów alergicznych (się doprosiłam w końcu...). Mamy zaświadczenie do żłobka o diecie bezmlecznej bo bez papierka ani rusz. Mamy też wyeliminować z diety biała mąkę. Niby dużo nie używam ale zdarzała się biała buła, czy nawet w głupiej bułce tartej... Jest bułka tarta która nie jest pszenna ?
Mamy jednak zbadać w Warszawie kał na wszystkie robale. Wojtek już wstępnie odrobaczony, ciekawe czy coś wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do bolki to moze jak kupisz jakas bolke ulubiona jakas ciemna czy cos to ususz ja sobie i zetrzyj na tarce ja tak scieram grahamki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:06   #4521
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Morelle i Emmos rewelacyjnie wyglądacie! Piękne brzuszki

Dzięki dziewczyny, u nas już ok, mam nadzieję, że nie będzie żadnych nawrotów

Pestycyda nom, drugi raz w tym roku (pierwszy w styczniu), wcześniej mieliśmy jelitówkę ostatni raz jak Lila miała dwa lata.
Ja też nie lubię Kici Koci i bardzo nie lubię Tupcia Chrupcia, lubię za to Franklina (ale to jeszcze za długie dla naszych). Łucji za to zwiększyła się faza na Pucia i to obydwie części (pierwsza długo leżała nieużywana odkąd pojawiła się kolejna), chyba ogarnia sobie mówienie w ten sposób, kiedyś słyszałam jak mówiła do siebie "pani daje misi kredki" Muszę kupić nową część, bo też już mam trochę przesyt Z tym że w kolejnych chyba już więcej tekstu jest... Mamy też te puzzle z Pucia co pasuje/nie pasuje, ale za łatwe dla Lu i znudziły jej się szybko

Xzora super, że Klaudia dziś lepiej, mam nadzieję że to był tylko epizod z wymiotami!

Taedio kciuki za starania! Niestety może tak być, że znów złoty strzał, jeśli będziecie celować w owu U nas były dwa złote strzały, porażka pod tym względem, że nie można się nacieszyć staraniami ani trochę Za to można termin porodu w miarę precyzyjnie zaplanować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

A z Lu aktualnie mamoza na całego 🤷 (jeśli jestem w pobliżu, bo jak mnie nie ma to spoko). Zauważyłam też, że gdy jesteśmy same i mam dla niej czas, to jest słodka, za to gdy Lila jest też w domu lub/i mąż, to sporo buntów, płaczów i histerii. Widać, że potrzebuje aktualnie mojej 100% uwagi. Fakt, że gdy w domu jest Lila, Lu czasem nawet przez chwilę takiej uwagi ode mnie nie ma (zresztą Lila też nie). Muszę chyba zadbać o to, żeby dawać im choć po pół godziny takiego czasu tylko na wyłączność, gdy są we dwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Morelle nie pisałam Ci, że te meliski kotki 24 były dużo za duże na Lu - sprzedałam je. Kupiłam też 22/23 i też miały luz 🤷 Nie odesłałam, ale nie używałam i chyba też sprzedam, bo nie podoba mi się jak kostka Lu się w nich zachowuje (tak jej lata na boki - chyba przez to podwyższenie na pięcie &#129335. Kupiłam jej baleriny zaxy i są ok, ostatnio też zamówiłam sandały zaxy, ale nie jestem do nich przekonana i nie wiem czy zostawię Ogólnie to masakra dla mnie z tymi butami dla dzieci, żeby im coś wybrać

Xzora, kiedyś pisałaś o fajnym basenie w Lublinie, przypomniałabyś który to był? Może w hotelu Korona? Dobrze pamiętam, że tam była woda ozonowana? Byłyśmy ostatnio w aqua lublin, ale strasznie mi tam woda chlorem śmierdziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:06   #4522
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Sili, oj to Was wymęczyło. Często te jelitowki łapiecie coś. Zdrówka

Morele, jak Ty wyglądasz?! Wow!

Emmos,u nas Pucio dzięki Bogu też w odwrocie i Kicia Kocią rządzi ale szErze powiem Że nie lubię tych książek. Każde zdanie zawiera podmiot "kicia kocia". Ciężko mi się to czyta jakoś ale młody każe sobie kilka razy dziennie czytać każda a mamy ich z 5 wyglądasz na serio zgrabnie jak na taką zaawansowaną ciążę!

Xzora, śliczne sukienki. Ja też mam wesele ale nie chce mi się przebierać ale właśnie mam taką do połowy łydki uwielbiam ten krój, bo jest zwiewny i elegancki. Sukienka bialo-czarna a buty zależy od pogody. Jak będzie mega ciepło to mam malinowe sandałki. Jak zimno to jeszcze nie wiem.

Anusia, ale lachon

Xzora, współczuję tych wymiotów. Oby Klaudia była zdrowa jednak!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Morele, taedio zdrówka dla dzieci!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

My teraz znowu jakieś kontrolne wycieczki po lekarzach mamy. Czekamy na wyniki testów alergicznych (się doprosiłam w końcu...). Mamy zaświadczenie do żłobka o diecie bezmlecznej bo bez papierka ani rusz. Mamy też wyeliminować z diety biała mąkę. Niby dużo nie używam ale zdarzała się biała buła, czy nawet w głupiej bułce tartej... Jest bułka tarta która nie jest pszenna ?
Mamy jednak zbadać w Warszawie kał na wszystkie robale. Wojtek już wstępnie odrobaczony, ciekawe czy coś wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wy to ostatnio macie przeboje.

Ja siedzę juz w poczekalni. Cały dzień mam wizyty do 18... kumulacja.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:07   #4523
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle dużo sił na dzisiejszy dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:12   #4524
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Morelle i Emmos rewelacyjnie wyglądacie! Piękne brzuszki

Dzięki dziewczyny, u nas już ok, mam nadzieję, że nie będzie żadnych nawrotów

Pestycyda nom, drugi raz w tym roku (pierwszy w styczniu), wcześniej mieliśmy jelitówkę ostatni raz jak Lila miała dwa lata.
Ja też nie lubię Kici Koci i bardzo nie lubię Tupcia Chrupcia, lubię za to Franklina (ale to jeszcze za długie dla naszych). Łucji za to zwiększyła się faza na Pucia i to obydwie części (pierwsza długo leżała nieużywana odkąd pojawiła się kolejna), chyba ogarnia sobie mówienie w ten sposób, kiedyś słyszałam jak mówiła do siebie "pani daje misi kredki" Muszę kupić nową część, bo też już mam trochę przesyt Z tym że w kolejnych chyba już więcej tekstu jest... Mamy też te puzzle z Pucia co pasuje/nie pasuje, ale za łatwe dla Lu i znudziły jej się szybko

Xzora super, że Klaudia dziś lepiej, mam nadzieję że to był tylko epizod z wymiotami!

Taedio kciuki za starania! Niestety może tak być, że znów złoty strzał, jeśli będziecie celować w owu U nas były dwa złote strzały, porażka pod tym względem, że nie można się nacieszyć staraniami ani trochę Za to można termin porodu w miarę precyzyjnie zaplanować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

A z Lu aktualnie mamoza na całego 🤷 (jeśli jestem w pobliżu, bo jak mnie nie ma to spoko). Zauważyłam też, że gdy jesteśmy same i mam dla niej czas, to jest słodka, za to gdy Lila jest też w domu lub/i mąż, to sporo buntów, płaczów i histerii. Widać, że potrzebuje aktualnie mojej 100% uwagi. Fakt, że gdy w domu jest Lila, Lu czasem nawet przez chwilę takiej uwagi ode mnie nie ma (zresztą Lila też nie). Muszę chyba zadbać o to, żeby dawać im choć po pół godziny takiego czasu tylko na wyłączność, gdy są we dwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Morelle nie pisałam Ci, że te meliski kotki 24 były dużo za duże na Lu - sprzedałam je. Kupiłam też 22/23 i też miały luz 🤷 Nie odesłałam, ale nie używałam i chyba też sprzedam, bo nie podoba mi się jak kostka Lu się w nich zachowuje (tak jej lata na boki - chyba przez to podwyższenie na pięcie &#129335. Kupiłam jej baleriny zaxy i są ok, ostatnio też zamówiłam sandały zaxy, ale nie jestem do nich przekonana i nie wiem czy zostawię Ogólnie to masakra dla mnie z tymi butami dla dzieci, żeby im coś wybrać

Xzora, kiedyś pisałaś o fajnym basenie w Lublinie, przypomniałabyś który to był? Może w hotelu Korona? Dobrze pamiętam, że tam była woda ozonowana? Byłyśmy ostatnio w aqua lublin, ale strasznie mi tam woda chlorem śmierdziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za info

Pestka ma szerszą widocznie kostkę bo jej nic nie lata. Chodzi w kotkach po domu. Sama je wyciąga co chwile. Pogoda nie rozpieszcza.

Widocznie UG to nie jest model dla Twoich dziewczyn

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Morelle dużo sił na dzisiejszy dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chciałabym w końcu zdjęcie buzi
Ostatnie to jeszcze chudzinka byla
Chociaż on się mały zapowiada bo tydz temu miał 2200g, a ja mam rodzic za 3 tyg
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:14   #4525
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

No nie dziwię się że Pestka chętnie wkłada, najgorsze mierzenie tych butów, bo są takie śliczne, że dzieci nie chcą ich ściągnąć po zmierzeniu Z Lu też była walka, żeby oddała te różne co były za duże/za małe melissy i zaxy Kotki sprzedałam dziewczynie, na której córkę też były za duże, ale właśnie płakała i nie chciała oddać, więc mama stwierdziła, że już jej zostawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Morelle ojj to rzeczywiście jeszcze maleństwo ️ Ale na pewno podgoni sporo przez te 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:16   #4526
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
No nie dziwię się że Pestka chętnie wkłada, najgorsze mierzenie tych butów, bo są takie śliczne, że dzieci nie chcą ich ściągnąć po zmierzeniu Z Lu też była walka, żeby oddała te różne co były za duże/za małe melissy i zaxy Kotki sprzedałam dziewczynie, na której córkę też były za duże, ale właśnie płakała i nie chciała oddać, więc mama stwierdziła, że już jej zostawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Morelle ojj to rzeczywiście jeszcze maleństwo ️ Ale na pewno podgoni sporo przez te 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe no cos w tym jest

Myślę , że będzie podobny do Pestki. Czyli ok 3150g. Myślałam że może większy, ale teraz to nie wiem
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:27   #4527
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

U nas dzisiaj dzień histerii. Oj dawno takiego nie było. Boziu daj mi cierpliwość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:28   #4528
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:55   #4529
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ja miałam taka. Bardzo dobrze czułam się w niej. Na żywo lepiej wygląda.

https://www.orsay.com/pl-pl/rozklosz...167352000.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Karolinusia mam tą sukienkę w ulubionych masz fotki jak wyglada na żywo. Zastanawiam się czy bedzie mi pasować. I czy nadaje się na codzień.


Anusia na tobie ta sukienka wygląda lepiej niż na modelce.

Ile bym dała żeby nauczyć się chodzić w szpilkach. Mega mi sie podobają ale szybko nogi mnie bolą. Pamiętam jak z tz poszliśmy na miasto. To były nasze pierwsze spotkania chciałam fajnie wyglądać. Masakra nie dość że całe stopy poopcierane to na boso wracałam bo nie mogłam ujść tak mnie nogi bolały.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:59   #4530
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos dużo sił i cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.