Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-20, 16:58   #4891
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, nic na siłę z kp. Rób tak jak czujesz. Twoje samopoczucie też jest ważne. Borys ma już praktycznie 3 tygodnie, trochę tych przeciwciał jednak dostał.
Cieszę się, że Pestka jest grzeczna. Po cichu zazdroszczę jej reakcji na młodego

U nas w miarę. Ami jest grzeczna ostatnio, ładnie śpi w nocy, ma teraz mamoze, akurat jak pora na pójście do szpitala, ale trudno, musimy dać radę. Moja mama ma urlop, przyjedzie z nią siedzieć.
Ja już chodze jak kaczka. 12kg na plusie, ciezko mi się oddycha, od kilku dni już na serio chcę tej cesarki, bo do tej pory chciałam to odwlec

Siil,
Miłego wypoczynku

Pestycyda, biedny piesio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Darietta, jak się czuje Twoja mama?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 20:56   #4892
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Zrobiliśmy 30km na rowerach. Umieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 21:37   #4893
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, nic na siłę z kp. Rób tak jak czujesz. Twoje samopoczucie też jest ważne. Borys ma już praktycznie 3 tygodnie, trochę tych przeciwciał jednak dostał.
Cieszę się, że Pestka jest grzeczna. Po cichu zazdroszczę jej reakcji na młodego

U nas w miarę. Ami jest grzeczna ostatnio, ładnie śpi w nocy, ma teraz mamoze, akurat jak pora na pójście do szpitala, ale trudno, musimy dać radę. Moja mama ma urlop, przyjedzie z nią siedzieć.
Ja już chodze jak kaczka. 12kg na plusie, ciezko mi się oddycha, od kilku dni już na serio chcę tej cesarki, bo do tej pory chciałam to odwlec

Siil,
Miłego wypoczynku

Pestycyda, biedny piesio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Darietta, jak się czuje Twoja mama?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja mama dobrze jest teraz w senatorium poszpitalnym. Musimy ją stopowac bo chciałaby wszystko normalnie robić a my mówimy żeby troszkę odpoczela.

Niestety doszły dodatkowe stresy bo jeśli ZUS uzna wczesniejsze zwolnienie i to co teraz ma jako ciągłość to moją mamę zwalniają z pracy a zostało jej 3 lata do emerytury. Poryczała się jak nie wiem. Chodziła po lekarzach żeby skrócili jej l4 ale zaden się nie zgodził.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 05:17   #4894
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Darietta, ciesze się, że Twoja mama ma się dobrze. Mam nadzieję, że uda Wam się rozwiązać sprawę z Zusem. Rozumiem, że jest już 6 m-cy na zwolnieniu i w tym problem?

Słuchajcie, moja Amelka wstala dziś o 4 rano i od tamtej pory bawimy się. A ja po 1 poszłam spać....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:15 ----------

Pestycyda, brawo! Wojtek jechał z Wami? Amelka jeździ z Tż, zazwyczaj usypia w drodze i ta głowa jej tak leci....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 10:48   #4895
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, nic na siłę z kp. Rób tak jak czujesz. Twoje samopoczucie też jest ważne. Borys ma już praktycznie 3 tygodnie, trochę tych przeciwciał jednak dostał.
Cieszę się, że Pestka jest grzeczna. Po cichu zazdroszczę jej reakcji na młodego

U nas w miarę. Ami jest grzeczna ostatnio, ładnie śpi w nocy, ma teraz mamoze, akurat jak pora na pójście do szpitala, ale trudno, musimy dać radę. Moja mama ma urlop, przyjedzie z nią siedzieć.
Ja już chodze jak kaczka. 12kg na plusie, ciezko mi się oddycha, od kilku dni już na serio chcę tej cesarki, bo do tej pory chciałam to odwlec

Siil,
Miłego wypoczynku

Pestycyda, biedny piesio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Darietta, jak się czuje Twoja mama?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Emmos ja też miałam 12kg na finiszu. Teraz te kg stoją. Trochę spadło ale większość została. Trochę o obwody mi spadły.

Wczoraj robiliśmy grilla do 22. Było super.

Zazdroszczę tych nocy. U nas Pestka budzi się z histeria. 10 min i śpi. Ale nie wiem czy przeżywa czy coś innego... lacze to z ugryzieniem.

Dalej gryzie siebie jak jest płacz.

Rozmowa z dyr mnie zadowolila. Mają 2 tyg na wizytę z dzieckiem u psychologa i przedstawienie jego opinii. Jak będzie coś nad czym da rade pracować i będą chcieli chodzić. Oraz będą efekty to ok. Jak nie to zostanie usunięte ze żłobka. Co dziennie gryzie jakieś dziecko. W środę pogryzlo 3. Jeszcze inni rodzice się nie zgłosiliale to kwestia czasu. Ja nie będę czekać na trzeci raz bo zaraz sama będę musiała iść z Pestka na terapię przez to wszystko.

Fajnie ze Ami będzie z babcia. Na pewno nie będzie źle. Pestka nie płakała za mną. Zajęta była

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy 30km na rowerach. Umieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę tez bym chciała ale tz nie lubi roweru. Ostatnio nawet rozmawialiśmy o tym ale mamy 1 rower. No i nie wiem czy jest sens kupować drugi.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Moja mama dobrze jest teraz w senatorium poszpitalnym. Musimy ją stopowac bo chciałaby wszystko normalnie robić a my mówimy żeby troszkę odpoczela.

Niestety doszły dodatkowe stresy bo jeśli ZUS uzna wczesniejsze zwolnienie i to co teraz ma jako ciągłość to moją mamę zwalniają z pracy a zostało jej 3 lata do emerytury. Poryczała się jak nie wiem. Chodziła po lekarzach żeby skrócili jej l4 ale zaden się nie zgodził.
Oj oby udalo sie to jakoś rozwiązać.


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Darietta, ciesze się, że Twoja mama ma się dobrze. Mam nadzieję, że uda Wam się rozwiązać sprawę z Zusem. Rozumiem, że jest już 6 m-cy na zwolnieniu i w tym problem?

Słuchajcie, moja Amelka wstala dziś o 4 rano i od tamtej pory bawimy się. A ja po 1 poszłam spać....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:15 ----------

Pestycyda, brawo! Wojtek jechał z Wami? Amelka jeździ z Tż, zazwyczaj usypia w drodze i ta głowa jej tak leci....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ty kobieto idź wcześnie spać. Od wt juz tak nie będzie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 13:10   #4896
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos, Wojtek jechał z Tżem na rowerze. Nie zaśnie, jest nie do zajechania xD jeździliśmy od 17 do 20.15 z krótkimi przerwami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Morele, super sprawa z grillem. To jest jedyne czego mi w tych blokach brakuje-.- a dzieciaki spały w trakcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 13:56   #4897
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, Wojtek jechał z Tżem na rowerze. Nie zaśnie, jest nie do zajechania xD jeździliśmy od 17 do 20.15 z krótkimi przerwami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Morele, super sprawa z grillem. To jest jedyne czego mi w tych blokach brakuje-.- a dzieciaki spały w trakcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Borys spał. 2 razy jadł w międzyczasie i zmieniłam mu pieluche w wózku. Pestka się bawiła. Siedzieliśmy ponad 6 h
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-21, 14:22   #4898
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy 30km na rowerach. Umieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

esktra! my moglibysmy jezdzic z Klaudią... mialam dać rower do serwisu i nie ma kiedy

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Darietta, ciesze się, że Twoja mama ma się dobrze. Mam nadzieję, że uda Wam się rozwiązać sprawę z Zusem. Rozumiem, że jest już 6 m-cy na zwolnieniu i w tym problem?

Słuchajcie, moja Amelka wstala dziś o 4 rano i od tamtej pory bawimy się. A ja po 1 poszłam spać....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:15 ----------

Pestycyda, brawo! Wojtek jechał z Wami? Amelka jeździ z Tż, zazwyczaj usypia w drodze i ta głowa jej tak leci....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ojej, wspolczuje niewyspania





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-21, 18:26   #4899
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morele, dobrze że porozmawialas z dyrektorką. Jeśli te ugryzienia są nagminne to trzeba działać. Mam nadzieję że rodizce tej dziewczynki sobie poradzą z problemem tak aby takie zachowanie się nie powtarzało.
Borys aniołek a Pestka że wytrzymała do 22 to szacun

Wojtek po tych rowerach całą noc przespał

Darietta, zdrówka dla mamy obyście rozwiązały sprawę z zusem. Może dobry radca prawny by pomógł?

Nawarczeliśmy z tżem na siebie. Wróciłam wcześniej że spaceru bo nam się gadka nie kleiła. Wolę kibel umyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 09:51   #4900
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Petycyda

Nie wiem czy młody się nie przeziembil. Jakis cieplejszy jest i nie chce za bardzo jeść.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 18:43   #4901
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Petycyda

Nie wiem czy młody się nie przeziembil. Jakis cieplejszy jest i nie chce za bardzo jeść.


moze się przegrzał?
Klaudia tez dzisiaj gorąca była, mimo ze chlodniej i niezbyt slonecznie. Na szczescie juz lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-22, 19:34   #4902
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle o rzeczywiście, przypomniałam sobie z tym chlustaniem Pestki - to super, że Borys nie ma takich reakcji! Zdrówka dla niego, mam nadzieję że to nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 20:22   #4903
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Zdrówka dla Borysa! Mam nadzieję że Ci się wydawało. On jeszcze nie ma dobrej termoregulacji i może tak reagować. Oby to było nic.

My dziś mieliśmy rodziców na obiedzie, potem byliśmy na festynie.
Młody nam cyrk robi. Wczoraj go usypialam do 23 bo tż wymiekł. Młody nie chce mleka pić. Jakieś dwa tygodnie pił owsiane i się przyzwyczaił.teraz kupiłam inne i drugą noc robi jazdy. Owsianego nie ma w 3 rossmanach i Lidlu:/ jak ja robię to też nie chce. Mam ochotę wyjść i wrócić jak będzie miał mature

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 23:01   #4904
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos Morelle Pestycyda tak moja mama przekroczyła liczbę dni zasiłku chorobowego i gdyby między zwolnieniami było 60 dni przerwy to liczyli by od nowa a miała 54 dni przerwy.
Teraz czekamy na decyzję orzecznika czy połączy to czy nie. Bo moja mama była 3 tygodnie na zwolnieniu na zupełnie coś innego.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 10:02   #4905
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
moze się przegrzał?
Klaudia tez dzisiaj gorąca była, mimo ze chlodniej i niezbyt slonecznie. Na szczescie juz lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie chyba masz rację. Ale dziś ma katar

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Morelle o rzeczywiście, przypomniałam sobie z tym chlustaniem Pestki - to super, że Borys nie ma takich reakcji! Zdrówka dla niego, mam nadzieję że to nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Borysa! Mam nadzieję że Ci się wydawało. On jeszcze nie ma dobrej termoregulacji i może tak reagować. Oby to było nic.

My dziś mieliśmy rodziców na obiedzie, potem byliśmy na festynie.
Młody nam cyrk robi. Wczoraj go usypialam do 23 bo tż wymiekł. Młody nie chce mleka pić. Jakieś dwa tygodnie pił owsiane i się przyzwyczaił.teraz kupiłam inne i drugą noc robi jazdy. Owsianego nie ma w 3 rossmanach i Lidlu:/ jak ja robię to też nie chce. Mam ochotę wyjść i wrócić jak będzie miał mature

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O kurcze. A online w rossmannie? Albo na allegro?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Emmos Morelle Pestycyda tak moja mama przekroczyła liczbę dni zasiłku chorobowego i gdyby między zwolnieniami było 60 dni przerwy to liczyli by od nowa a miała 54 dni przerwy.
Teraz czekamy na decyzję orzecznika czy połączy to czy nie. Bo moja mama była 3 tygodnie na zwolnieniu na zupełnie coś innego.
Trzymam kciuki!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:07   #4906
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, zdrówka dla malutkiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:57   #4907
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13



---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Emmos dziś masz ostatni dzień w domu. Trzymam kciuki za wt!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:08   #4908
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morele, zdrówka dla Borysa.
Możemy zamówić na allegro jasne ale mnie to wkurza że młody cuduje. W nocy to mleko pije duszkiem a wieczorem wybrzydza. W sumie nie po kolei z tym odstawianiem mleka bo wczoraj to się obudził już 23.30. wypił butle mleka i spał do 8.30. także jak chce to potrafi. A dziś znowu płacz od samego wyjścia z kąpieli, nie chce mleka. Też już walczy z 40 minut i go usypia:/

Byliśmy na food track festiwalu dzisiaj ale bieda była bo to taka mała miejscowość obok naszej. Ale i tak się nażarliśmy xD były motorówki WOPRu. Ratownicy się śmiali z nas żeby Wojtka tam zostawić bo nie chciał wyjść z tych łódek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:45   #4909
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

O gdzie były?
Siechnice?

Matko nie wiem co doradzic bo ja już nie pamiętam jak to było. Pestka tak dawno nie je mleka, że nie wiem co napisać. Nawet nie pamiętam już od kiedy. Butelki na pewno nie używamy od kilku dobrych Mc.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 21:38   #4910
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Moje dziecko zjadlo dzis cos ze smakiem szok.... to byly pieczone frytki z cukinii. Az lzy szczescia mialam w oczach jak jadla.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 21:42   #4911
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Emmos dziś masz ostatni dzień w domu. Trzymam kciuki za wt!





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 05:06   #4912
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Amelka nie spi od 4:30, ale się zareklamowała mojej mamie już pierwszego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 05:51   #4913
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Amelka nie spi od 4:30, ale się zareklamowała mojej mamie już pierwszego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Emmos kochana jestem z Tobą myślami cały czas, brak mi czasu tylko żeby coś pisać. Powodzenia jutro czekamy na dobre wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 06:04   #4914
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Amelka nie spi od 4:30, ale się zareklamowała mojej mamie już pierwszego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to już jest u babci. Dałaś rade się pożegnać? Bo ja ryczalam jak bóbr; )

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Moje dziecko zjadlo dzis cos ze smakiem szok.... to byly pieczone frytki z cukinii. Az lzy szczescia mialam w oczach jak jadla.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cukinia dobra rzecz. Pestka je na surowo.


U mnie dziś wstawal tz. Nie poszedł w ogóle spać. Chciał żebym poszła spc do sypialni. Żebym się wyspala. Ale jakoś nie moglam. Generalnie oboje nie jesteśmy wyspani. Bo reagowałam na każde przebudzenie Borysa. Nie umiem się wyłączyć. A on nie może spać przez katar.
O 4 przyszła tez Pestka. Podrapana bo komary pogryzly ja na dworze. Nie mogła zasnąć. Potem glod się włączył. W końcu zasnęła po jogurcie. To już był czas karmienia B. Tz poszedł spać na górę. Ja teraz siedzę z małym. Bo katar i brzuszek go męczą i kweka mi w łóżeczku. Nie płacze. Ale ja tego kwekanią tez nie mogę słuchać. Biedny. Zasypia na mnie. Może niedługo usnie. To ona pewnie wstanie :P
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 07:31   #4915
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Karolinusia, dziękuję

Morelle, współczuję ciężkiej nocy.
Mama jest u nas, wiec o tyle dobrze, że Ami jest w znanym sobie miejscu. Nie dałam rady się pożegnać, jedziemy do szpitala, a ja ryczę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:47   #4916
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Karolinusia, dziękuję

Morelle, współczuję ciężkiej nocy.
Mama jest u nas, wiec o tyle dobrze, że Ami jest w znanym sobie miejscu. Nie dałam rady się pożegnać, jedziemy do szpitala, a ja ryczę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aaa ok. Nie wiem czemu założyłam , że zawieziesz ją do mamy. Pestka była w ciągu dnia u niej. Potem Tż zabierał ją do domu. Ale my tam często jesteśmy jak jedziemy do wro. Także zna mieszkanie.

Wiem jak to jest. Ja wyszłam od mamy i tez płakałam. Jeszcze ona mnie przez okno zobaczyła. Na szczęście ciocia odwróciła szybko jej uwagę.

Nie płacz kochana to bardzo szybko zleci. Zobaczysz. Teraz jestes potrzebna drugiemu dziecku.

Jak planujecie zapoznać Ami z braciszkiem?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

A w ogóle chciałam Ci napisać , że jak zobaczyłam Pestke po tych 5 dniach to wydawało mi się ze bardzo się zmieniła wizualnie. Jakieś takie dziwne uczucie. Szybko przeszło
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:55   #4917
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos myślę o Was, ogromne kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:55   #4918
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morele, Pestka nigdy nie była fanka mleka ciesz się. Wojtek bez butli to by nam pół nocy nie spal :/
A food tracki były w Brzegu. Z drugiej strony Oławy jak na Opole jedziesz.
Współczuję nocki...

Anusia, może w końcu ruszy z jedzeniem! Ile Twoja Ani na wieczór mleka dostaje?

Emmos, ogromne kciuuuuki! Nie martw się Amelką. Na pewno dadzą radę! Niedługo wrócicie do domu we dwoje z Tymonkiem (Tymkiem?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:04   #4919
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morele, Pestka nigdy nie była fanka mleka ciesz się. Wojtek bez butli to by nam pół nocy nie spal :/
A food tracki były w Brzegu. Z drugiej strony Oławy jak na Opole jedziesz.
Współczuję nocki...

Anusia, może w końcu ruszy z jedzeniem! Ile Twoja Ani na wieczór mleka dostaje?

Emmos, ogromne kciuuuuki! Nie martw się Amelką. Na pewno dadzą radę! Niedługo wrócicie do domu we dwoje z Tymonkiem (Tymkiem?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh wez nic nie mow z 240 ml wody. Zainspirowalas mnie tym owsianym jade dzis do miasta to moze uda sie kupic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 11:19   #4920
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

No uważaj Anusia, ja bym chętnie na mm wróciła. Wojtek mi się nie najada tymi roślinnymi, muszę zagęszczać kaszką. Budził się w nocy i nie spał po 2-3h. Jak byliśmy na mm to wypijał w nocy może 150 ml a teraz pije tak jak Twoja 240ml , zagęszczone trochę kaszką i uwierz mi że jeszcze by wlał w siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.