Infekcja która nie daje żyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-02, 15:53   #1
cortonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 13

Infekcja która nie daje żyć


Hej Dziewczyny,

bardzo proszę Was o pomoc, bo już nie daję rady.
Miesiąc temu złapała mnie jakaś infekcja, nie przeszło do dzisiaj. W aptece dostałam najpierw Clotidal, potem Iladian. Aplikowałam ale żadnej poprawy. Zrobiłam test ph i wyszło okoł 5,5. Wybrałam się do ginekologa, dostał Macmiror i Fluomizin, ale biorę dopiero od wczoraj. Zażywam jeszcze żurawinę. Na efekty trzeba oczywiście poczekać ale mam pytanie do Was czy macie jakieś skuteczne sposoby żeby złagodzić to swędzenie? Cały naskórek mam zdarty, liczne rany od drapania. Wiem że się nie powinno drapać ale nie daję po prostu rady. Jestem na zwolnieniu, bo ciężko mi jest chodzić. Założę bieliznę i już mam problem, bo ona mi dodatkowo podrażnia. Za przeproszeniem siedzę większość czasu w rozkroku, bo gdy złączam nogi jest masakra. W nocy prawie nie śpię... Proszę pomóżcie mi jakoś.
cortonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 18:50   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Infekcja która nie daje żyć

Cytat:
Napisane przez cortonna Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

bardzo proszę Was o pomoc, bo już nie daję rady.
Miesiąc temu złapała mnie jakaś infekcja, nie przeszło do dzisiaj. W aptece dostałam najpierw Clotidal, potem Iladian. Aplikowałam ale żadnej poprawy. Zrobiłam test ph i wyszło okoł 5,5. Wybrałam się do ginekologa, dostał Macmiror i Fluomizin, ale biorę dopiero od wczoraj. Zażywam jeszcze żurawinę. Na efekty trzeba oczywiście poczekać ale mam pytanie do Was czy macie jakieś skuteczne sposoby żeby złagodzić to swędzenie? Cały naskórek mam zdarty, liczne rany od drapania. Wiem że się nie powinno drapać ale nie daję po prostu rady. Jestem na zwolnieniu, bo ciężko mi jest chodzić. Założę bieliznę i już mam problem, bo ona mi dodatkowo podrażnia. Za przeproszeniem siedzę większość czasu w rozkroku, bo gdy złączam nogi jest masakra. W nocy prawie nie śpię... Proszę pomóżcie mi jakoś.
Chodź bez bielizny. Mi pomagały okłady z rumianku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 18:41   #3
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Infekcja która nie daje żyć

pójść do ginekologa i smarować , rumianek lek kup [ tamtum rosa] pomoże
ClotrimazolumK 10 mg/g, Życze zdrówka
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 19:09   #4
Jadzia1990misia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1
Dot.: Infekcja która nie daje żyć

W grudniu złapała mnie grzybica pochwy, dostałam macmiror i od tego czasu zażywam lacibios femina. W styczniu byłam znowu u ginekologa i znowu stwierdził grzybicę i znowu dostałam macmiror i maść pimafucort. Cały czas zażywam lacibios femina a ostatnio zauważyłam żółtawe delikatne upławy, niekiedy są bez zapachu, niekiedy słodkawy a niekiedy kwaśny. Kupiłam provag żel i czasem podmywać się tamtum rosa. Mam pytanie czy pomimo zażywania lacibios femina mogę mieć jakąś infekcje? Do ginekologa idę dopiero za dwa tygodnie.
Jadzia1990misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 08:29   #5
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Infekcja która nie daje żyć

Zmień ginekologa albo posiew pochwy zrób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 17:32   #6
sonja12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Infekcja która nie daje żyć

jak ty możesz lecz ć sie na "oko". Koniecznie zrób wymaz , ale w dobrym LABOLARORIUM. To jest pseudo-lekarz co tak leczy .Omijaj szerokim łukiem.
sonja12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-12 18:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.