Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-12, 20:59   #3421
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luboczka Poka¿ wiadomo¶æ
guacamole, wstyd siê przyznaæ, nie próbowa³am
a na siwusy nadaje siê?
Mysle, ze CT bylby lagodniejszy od farby, jesli masz uczulenie. No, ale tescik by sie przydalo zrobic .Siwielce kryje, ale pod warunkiem, ze nie ma ich wiecej niz jakies 30 proc. Moja siostra uzywa CT, a ma ona 41 lat i garstke siwielcow na czarnych naturalkach. Ladnie sie jej one chowaja.
Do pokrywania siwielcow najlepsze jednak naturalne odcienie lub brazy. Wszelkie rudosci czy czerwienie to jedynie mieszane z tymi naturo-brazami z przewaga tych drugich. Woda 2 proc, odswiezanie koloru rzadsze niz przy farbie, koloryzacja ton w ton, odrosty niewidoczne, delikatnie sie wyplukuje, ale nie do konca

Farby gryza sie z henna, tonery sa bezpieczniejsze, bo raczej tez oblepiaja wlos i klada sie na henne (oby kolor nie byl np. popielaty kladziony na blond itp, bo moze byc zielen), farby potrzebuja sie przebic do srodka przez henne i stad te laty na glowie.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Walczê o to od lat. Kiedy¶ mia³am w³osy do pasa, w dodatku grube i mocne. Fryzjerka mi wtedy powiedzia³a, ¿e nigdy nie widzia³a tak zdrowych w³osow... No ale zaczê³o siê prostowanie, a po¼niej rozja¶nianie. I w efekcie mam w³osy do po³owy plecow od dwoch lat.
Jaki to potworny bol zapuszczania wlosow.... Mam postrzepionego nierownego boba, co jedna strona dluzsza, druga krotsza, ale podpinam to, by doroslo na tyle, ze da sie to okielznac w domu (mezul podetnie). Fryzjerzy niby wyrownuja i upiekszaja, ale po 3 tygodniach widac duze roznice w dlugosci, a kazda wizyta tylko poglebia problem.

Zamiast prostowania mozesz sobie Encanto na wloski polozyc Dziewczyny sobie chwala, ze nie usza prostownicy namietnie uzywac i ze po myciu wlosy sa proste bez wiekszych staran
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 21:19   #3422
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle, ze CT bylby lagodniejszy od farby, jesli masz uczulenie. No, ale tescik by sie przydalo zrobic .Siwielce kryje, ale pod warunkiem, ze nie ma ich wiecej niz jakies 30 proc. Moja siostra uzywa CT, a ma ona 41 lat i garstke siwielcow na czarnych naturalkach. Ladnie sie jej one chowaja.
Do pokrywania siwielcow najlepsze jednak naturalne odcienie lub brazy. Wszelkie rudosci czy czerwienie to jedynie mieszane z tymi naturo-brazami z przewaga tych drugich. Woda 2 proc, odswiezanie koloru rzadsze niz przy farbie, koloryzacja ton w ton, odrosty niewidoczne, delikatnie sie wyplukuje, ale nie do konca

Farby gryza sie z henna, tonery sa bezpieczniejsze, bo raczej tez oblepiaja wlos i klada sie na henne (oby kolor nie byl np. popielaty kladziony na blond itp, bo moze byc zielen), farby potrzebuja sie przebic do srodka przez henne i stad te laty na glowie.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



Jaki to potworny bol zapuszczania wlosow.... Mam postrzepionego nierownego boba, co jedna strona dluzsza, druga krotsza, ale podpinam to, by doroslo na tyle, ze da sie to okielznac w domu (mezul podetnie). Fryzjerzy niby wyrownuja i upiekszaja, ale po 3 tygodniach widac duze roznice w dlugosci, a kazda wizyta tylko poglebia problem.

Zamiast prostowania mozesz sobie Encanto na wloski polozyc Dziewczyny sobie chwala, ze nie usza prostownicy namietnie uzywac i ze po myciu wlosy sa proste bez wiekszych staran
Sk±d ja to znam... Po jednej stronie mia³am raz wygolon± g³owê i co prawda odros³y, ale rok temu mia³am do¶æ nieprzyjemne spotkanie z okr±g³± szczotk±. W³osy siê wkrêci³y i czê¶æ musia³am obci±æ.
A ju¿ ich nie prostuje, walczê o skrêt, ktory utraci³am przez katowanie w³osow.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 20:29   #3423
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomo¶ci: 312
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

[QUOTE=guacamole;40778800]Mysle, ze CT bylby lagodniejszy od farby, jesli masz uczulenie. No, ale tescik by sie przydalo zrobic .Siwielce kryje, ale pod warunkiem, ze nie ma ich wiecej niz jakies 30 proc. Moja siostra uzywa CT, a ma ona 41 lat i garstke siwielcow na czarnych naturalkach. Ladnie sie jej one chowaja.
Do pokrywania siwielcow najlepsze jednak naturalne odcienie lub brazy. Wszelkie rudosci czy czerwienie to jedynie mieszane z tymi naturo-brazami z przewaga tych drugich. Woda 2 proc, odswiezanie koloru rzadsze niz przy farbie, koloryzacja ton w ton, odrosty niewidoczne, delikatnie sie wyplukuje, ale nie do konca

Farby gryza sie z henna, tonery sa bezpieczniejsze, bo raczej tez oblepiaja wlos i klada sie na henne (oby kolor nie byl np. popielaty kladziony na blond itp, bo moze byc zielen), farby potrzebuja sie przebic do srodka przez henne i stad te laty na glowie.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



dziêkujê Ci bardzo
tylko musia³bym zdobyæ gdzie¶ sk³ad, a te tonery mo¿na kupiæ w Rossmanie na przyk³ad? jak z ich dostêpno¶ci± i jakiej firmy najlepiej?
luboczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 20:49   #3424
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luboczka Poka¿ wiadomo¶æ

dziêkujê Ci bardzo
tylko musia³bym zdobyæ gdzie¶ sk³ad, a te tonery mo¿na kupiæ w Rossmanie na przyk³ad? jak z ich dostêpno¶ci± i jakiej firmy najlepiej?
Prosze
Ja mam na mysli toner fryzjerski - to sa takie poltrwale 'farby', do dzialania wystarczy im woda 2 proc, czas dzialania jakies 30-45 minut.
Wella ma Colour Touch, ktory polecam, ale wszystkie wiodace marki tez maja takie lagodniejsze 'farbki'.
Goldwell ma serie Colorance, inne marki tez maja produkty lagodniejsze, ktore mocno nie rozjasniaja ani nie przyciemniaja radykalnie.

Na drogeryjnych sie nie znam,z reszta, co zajrze czasem to widze jedynie farby albo saszetki, a to nie o to chodzi.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 23:05   #3425
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomo¶ci: 312
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Prosze
Ja mam na mysli toner fryzjerski - to sa takie poltrwale 'farby', do dzialania wystarczy im woda 2 proc, czas dzialania jakies 30-45 minut.
Wella ma Colour Touch, ktory polecam, ale wszystkie wiodace marki tez maja takie lagodniejsze 'farbki'.
Goldwell ma serie Colorance, inne marki tez maja produkty lagodniejsze, ktore mocno nie rozjasniaja ani nie przyciemniaja radykalnie.

Na drogeryjnych sie nie znam,z reszta, co zajrze czasem to widze jedynie farby albo saszetki, a to nie o to chodzi.
wielki dziêki, spróbujê obczaiæ sk³ad
luboczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 10:28   #3426
moon11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 2
Question Czy szamponetka zmyje siê do koñca na blond w³osach?

Witam
Od zawsze by³am blondynk±. Kilka dni temu postanowi³am pomalowaæ w³osy szamponetk± Marion na rudo (mied¼). Chcê jeszcze wróciæ do naturalnego koloru w³osów, ale obawiam siê, ¿e szamponetka nie zmyje siê do koñca. Przejrza³am ju¿ masê stron, na niektórych by³o napisane, ¿e zmyje siê, ale pozostanie rudy odcieñ, a na innych, ¿e zmyje siê do koñca.
No wiêc co Wy o tym s±dzicie?
moon11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 10:37   #3427
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czy szamponetka zmyje siê do koñca na blond w³osach?

Cytat:
Napisane przez moon11 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Od zawsze by³am blondynk±. Kilka dni temu postanowi³am pomalowaæ w³osy szamponetk± Marion na rudo (mied¼). Chcê jeszcze wróciæ do naturalnego koloru w³osów, ale obawiam siê, ¿e szamponetka nie zmyje siê do koñca. Przejrza³am ju¿ masê stron, na niektórych by³o napisane, ¿e zmyje siê, ale pozostanie rudy odcieñ, a na innych, ¿e zmyje siê do koñca.
No wiêc co Wy o tym s±dzicie?
rudy odcieñ zostanie. Blondynk± jeste¶ naturaln± czy farbowan±?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 10:53   #3428
moon11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Czy szamponetka zmyje siê do koñca na blond w³osach?

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
rudy odcieñ zostanie. Blondynk± jeste¶ naturaln± czy farbowan±?
Naturaln±.
Bêdzie bardzo widoczne?
moon11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 10:57   #3429
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czy szamponetka zmyje siê do koñca na blond w³osach?

Cytat:
Napisane przez moon11 Poka¿ wiadomo¶æ
Naturaln±.
Bêdzie bardzo widoczne?
Jak naturaln±, to nie bardzo, ale to zale¿y od w³osów, mo¿liwe, ¿e ca³kowicie siê wyp³ucze
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 17:33   #3430
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Czy szamponetka zmyje siê do koñca na blond w³osach?

Kaguya ma racjê
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 17:35   #3431
eveline11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lubin
Wiadomo¶ci: 28
Co z tego wyjdzie?

Aktualnie mam jasny blond na g³owie. Dwa lata temu rozja¶nia³am i w³osy mi siê tak utrzymuj±, tylko robiê jeszcze co dwa miesi±ce baleja¿. Wczoraj kupi³am sobie szamponetkê z Palette czekoladowy br±z, bo marzy mi siê zrobiæ na ten kolor od spodu w³osy.
Dobrze to wyjdzie? Co s±dzicie? Jaki kolor z tego powstanie?
eveline11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 17:54   #3432
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Co z tego wyjdzie?

Wyjdzie Ci br±z, z tym ¿e czekolada lubi wychodziæ czarna a na rozja¶nianych w³osach to ju¿ w ogóle mo¿e baaardzo ciemno wyj¶æ. Tak wiêc uwa¿aj
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 18:30   #3433
kisza1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Co z tego wyjdzie?

Bêdzie czarne po paru myciach siê rozjasni . Mo¿e spróbuj co¶ ja¶niejszego. Nie wiem mo¿e mleczna czekolada?
kisza1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 19:21   #3434
eveline11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lubin
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Co z tego wyjdzie?

W tym problem ¿e jak by³am w rossmanie wczoraj to by³y tylko szamponetki z Palette a tam mieli czekoladowy br±z i ciemniejsze odcienie. Tak wiêc nie by³o wyboru wprawdzie.
Na ulotce pisze, ¿e je¶li kto¶ ma jaki¶ mro¼ny blond to zamiast 25-30 minut powinnam mieæ szampon na g³owie 5-10 minut. My¶licie, ¿e dziêki temu nie wyjd± takie czarne?

Edytowane przez eveline11
Czas edycji: 2013-06-20 o 19:22
eveline11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 20:11   #3435
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Co z tego wyjdzie?

Jak skrócisz czas to powinny. Zreszt± szamponetka teoretycznie bardzo szybko siê p³ucze. Tylko ¿e na rozja¶nianych w³oskach mo¿e zostaæ d³u¿ej, niestety. I ciemniej.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-23, 13:52   #3436
incineraatee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 7
Proszê o pomoc - 'farbowanie' :)

Jestem posiadaczk± w³osów o kolorze br±zowym. Taka ciemna szatynka, powiedzmy
Chcia³abym rozja¶niæ je do jasnego br±zu. Jednak nie chcê tego robiæ farb±, ani nie chê trwale koloryzowaæ. Czy jest mo¿liwo¶æ, ¿e dam radê zrobiæ to zwyk³± szamponetk± np.firmy Palette ? Dorad¼cie
incineraatee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-23, 14:38   #3437
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Proszê o pomoc - 'farbowanie' :)

Nie ma mo¿liwo¶ci nietrwa³ego poja¶nienia w³osów, chyba, ¿e posypiesz w³osy m±k± Nie wa¿ne czy u¿yjesz klasycznej farby, "szamponetki", rumianku czy rozja¶ni je s³oñce- same nie powróc± do wcze¶niejszego ciemnego br±zu.

"Szamponetk±" mo¿esz je co najwy¿ej przyciemniæ
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-24, 08:59   #3438
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Dot.: Proszê o pomoc - 'farbowanie' :)

Cytat:
Napisane przez incineraatee Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem posiadaczk± w³osów o kolorze br±zowym. Taka ciemna szatynka, powiedzmy
Chcia³abym rozja¶niæ je do jasnego br±zu. Jednak nie chcê tego robiæ farb±, ani nie chê trwale koloryzowaæ. Czy jest mo¿liwo¶æ, ¿e dam radê zrobiæ to zwyk³± szamponetk± np.firmy Palette ? Dorad¼cie
Wiesz co, no mówisz ¿e nie chcesz ich trwale zmieniæ...my¶lê, ¿e nie ma na to szans, bo wszystkie zabiegi rozja¶niaj±ce pozostaj± na sta³e. Je¶li jednak chcia³aby¶ siê zdecydowaæ na delikatne poja¶nienie na sta³e, to mogê Ci poleciæ rozja¶niacz w sprayu Joanny z wyci±giem z rumianku na moich farbowanych w³osach zdzia³a³ cuda, a na naturalnych bêdzie jeszcze lepiej
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwBw&dur=310
__________________

Zbroja ma zawsze racjê, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-25, 20:17   #3439
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Odp: Dot.: Co z tego wyjdzie?

Cytat:
Napisane przez eveline11 Poka¿ wiadomo¶æ
W tym problem ¿e jak by³am w rossmanie wczoraj to by³y tylko szamponetki z Palette a tam mieli czekoladowy br±z i ciemniejsze odcienie. Tak wiêc nie by³o wyboru wprawdzie.
Na ulotce pisze, ¿e je¶li kto¶ ma jaki¶ mro¼ny blond to zamiast 25-30 minut powinnam mieæ szampon na g³owie 5-10 minut. My¶licie, ¿e dziêki temu nie wyjd± takie czarne?
Mro¼ny blond to odcien szamponetki, a trzyma sie go tak krotko zeby w³osy nie wyszly fioletowe. Jest do tonowania. I w ogole odradzilabym szamponetke na rozjasnionych wlosach, poza w/w blondem. Bêd± ³aty i prze¶wity na sto procent. One sa do delikatnej zmiany.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 21:06   #3440
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Czy farba z wellatonu karmelowa czekolada pokryje sprane trzymiesiêczne mro¼ne trufle castinga?
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-29, 17:59   #3441
xmone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Farbowanie czarnych w³osów szamponetk±, wypali?

Cze¶æ wszystkim! Zaznaczam z pocz±tku ¿e jestem tu ¶wie¿ynk±.
Mam bardzo ciemne br±zowe w³osy, mozna by powiedzieæ ¿e ju¿ prawie czarne (naturalne). Jako ¿e mam waakacje, chcialam poeksperymentowaæ i spróbowaæ z jasniejszymi, a dok³adnie typowo br±zowymi, jasnymi. Nie wiem czy mi sie to uda, bo nie chce farb± (odrosty i zniszczone w³osy) tylko szamponetk±/szamponem koloryzuj±cym.
Czy chwyci mi to na takich ciemnych w³osach? Jesli tak,jaka najlepsza firma? Co najmocniejsze?
xmone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-29, 18:25   #3442
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Farbowanie czarnych w³osów szamponetk±, wypali?

Cytat:
Napisane przez xmone Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim! Zaznaczam z pocz±tku ¿e jestem tu ¶wie¿ynk±.
Mam bardzo ciemne br±zowe w³osy, mozna by powiedzieæ ¿e ju¿ prawie czarne (naturalne). Jako ¿e mam waakacje, chcialam poeksperymentowaæ i spróbowaæ z jasniejszymi, a dok³adnie typowo br±zowymi, jasnymi. Nie wiem czy mi sie to uda, bo nie chce farb± (odrosty i zniszczone w³osy) tylko szamponetk±/szamponem koloryzuj±cym.
Czy chwyci mi to na takich ciemnych w³osach? Jesli tak,jaka najlepsza firma? Co najmocniejsze?
Szamponem w saszetce w ¿yciu nie rozja¶nisz w³osów nawet o ton.

Czym¶ typu Casting teoretycznie mog³aby¶ spróbowaæ trochê rozja¶niæ w³osy, bo jaki¶ tam utleniacz ma, ale obawiam siê, ¿e za s³aby, aby rozja¶niæ tak ciemne w³osy do jasnego br±zu Moim zdaniem szkoda zachodu, kasy no i w³osów

Poczytaj sobie na ten temat http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-na-jakis.html

A trwa³e farby nie musz± niszczyæ w³osów, to jaki¶ mit. Jak siê ich u¿ywa z rozs±dkiem, to kondycja nie ucierpi
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-30, 20:37   #3443
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Farbowanie czarnych w³osów szamponetk±, wypali?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponem w saszetce w ¿yciu nie rozja¶nisz w³osów nawet o ton.

Czym¶ typu Casting teoretycznie mog³aby¶ spróbowaæ trochê rozja¶niæ w³osy, bo jaki¶ tam utleniacz ma, ale obawiam siê, ¿e za s³aby, aby rozja¶niæ tak ciemne w³osy do jasnego br±zu Moim zdaniem szkoda zachodu, kasy no i w³osów

Poczytaj sobie na ten temat http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-na-jakis.html

A trwa³e farby nie musz± niszczyæ w³osów, to jaki¶ mit. Jak siê ich u¿ywa z rozs±dkiem, to kondycja nie ucierpi
Moim zdaniem mo¿na rozjasniæ trochê w³osy. Równie¿ mam ciemnobr±zowe, prawie czarne (odrobinke ciemniejsze ni¿ na awatarze) i troszkê mi chwyta.
U¿ywam balsamu zio³owego z henn± od Venity, kolor paprika (w¶ciekle pomarañczowy rudy), trzymam na po³owie w³osów (na d³ugo¶ci - robie sobie takie ombre) od 30 do 90 minut. Oczywi¶cie nie wychodzi mi pomarañczowy kolor, ale w³osy s± zdecydowanie ja¶niejsze z wyra¼nym rudym poblaskiem. Jako ¿e mam takie niby-ombre to mam porównanie i mogê obserwowaæ efekty.
Bardzo mi siê to podoba, tylko strasznie szybko siê wyp³ukuje - ju¿ po pierwszym myciu du¿o schodzi. Po kilku myciach zostaj± mi tylko rude refleksy, które po jakim¶ czasie wymywaj± siê ca³kowicie.
Mam w³osy ¶rednio/wysokoporowate na koñcach, wiêc my¶lê ¿e dlatego tak fajnie mi ten balksam chwyta i do¶æ szybko siê wyp³ukuje.
Moim zdaniem nie zaszkodzi spróbowaæ, balsamy nie s± drogie, w³osy po nich fajnie wygl±daj± (nie tylko je¶li chodzi o kolor), w moim wypadku s± bardzo wydajne (1 tubka = kilka u¿yæ), do kupienia za mniej ni¿ 10z³ w Naturze. Z innymi szamponetkami nie próbowa³am, ale Venitê mogê spokojnie poleciæ
__________________
nail art & nail style blogger cienisto¶æ.pl
thecieniu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-30, 20:47   #3444
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Farbowanie czarnych w³osów szamponetk±, wypali?

Cytat:
Napisane przez thecieniu Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem mo¿na rozjasniæ trochê w³osy. Równie¿ mam ciemnobr±zowe, prawie czarne (odrobinke ciemniejsze ni¿ na awatarze) i troszkê mi chwyta.
U¿ywam balsamu zio³owego z henn± od Venity, kolor paprika (w¶ciekle pomarañczowy rudy), trzymam na po³owie w³osów (na d³ugo¶ci - robie sobie takie ombre) od 30 do 90 minut. Oczywi¶cie nie wychodzi mi pomarañczowy kolor, ale w³osy s± zdecydowanie ja¶niejsze z wyra¼nym rudym poblaskiem. Jako ¿e mam takie niby-ombre to mam porównanie i mogê obserwowaæ efekty.
Bardzo mi siê to podoba, tylko strasznie szybko siê wyp³ukuje - ju¿ po pierwszym myciu du¿o schodzi. Po kilku myciach zostaj± mi tylko rude refleksy, które po jakim¶ czasie wymywaj± siê ca³kowicie.
Mam w³osy ¶rednio/wysokoporowate na koñcach, wiêc my¶lê ¿e dlatego tak fajnie mi ten balksam chwyta i do¶æ szybko siê wyp³ukuje.
Moim zdaniem nie zaszkodzi spróbowaæ, balsamy nie s± drogie, w³osy po nich fajnie wygl±daj± (nie tylko je¶li chodzi o kolor), w moim wypadku s± bardzo wydajne (1 tubka = kilka u¿yæ), do kupienia za mniej ni¿ 10z³ w Naturze. Z innymi szamponetkami nie próbowa³am, ale Venitê mogê spokojnie poleciæ
Je¿eli co¶ nie ma utleniacza albo chocia¿ masy rozja¶niaj±cych sk³adników pochodz±cych z natury, to nie ma mo¿liwo¶ci rozja¶nienia. My¶lê, ¿e Twój kolor tylko wydaje siê ja¶niejszy, bardziej b³yszczy, bo jest oblepiony barwnikami.

Jasne, ¿e nie zaszkodzi spróbowaæ, tym bardziej, ¿e Venita ma do¶æ bezpieczne sk³ady, w przeciwieñstwie do wielu niby zmywalnych szamponetek (te posiadaj± pochodne amoniaku, które mog± daæ w ko¶æ porowatym w³osom)
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-04, 06:02   #3445
Anna19101986
Zadomowienie
 
Avatar Anna19101986
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 801
Dot.: Farbowanie czarnych w³osów szamponetk±, wypali?

Hej dziewczyny
mam takie pytanie odno¶nie szamponetki paletta
Zamierzam sobie ni± ufarbowaæ w³osy tylko mam jeden malutki problem czy ta szamponetka zadzia³a na moich farbowanych w³osach...... by³y kiedy¶ farbowane na jasny bl±d a teraz na ciemniejszy z racji znudzenia kolorem , ale tak sie zastanawiam czy zadzia³a hmmm podpowiedzcie mi czy szamponetka zadzia³a na moich w³osach i czy firma palett jest dobra?
Anna19101986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-04, 07:52   #3446
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Odp: Dot.: Farbowanie czarnych w³osów szamponetk±, wypali?

Cytat:
Napisane przez Anna19101986 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
mam takie pytanie odno¶nie szamponetki paletta
Zamierzam sobie ni± ufarbowaæ w³osy tylko mam jeden malutki problem czy ta szamponetka zadzia³a na moich farbowanych w³osach...... by³y kiedy¶ farbowane na jasny bl±d a teraz na ciemniejszy z racji znudzenia kolorem , ale tak sie zastanawiam czy zadzia³a hmmm podpowiedzcie mi czy szamponetka zadzia³a na moich w³osach i czy firma palett jest dobra?
Zalezy jaki masz teraz kolor. A palette niekoniecznie jest dobr± firm±.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-07, 00:03   #3447
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam
Czy kto¶ doradzi mi jaki odcieñ szamponetki i jakiej firmy wzi±æ, aby osi±gn±æ taki efekt? Mój kolor w³osów to blond poziom 8 / 9.
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-11, 12:09   #3448
lovelike
Przyczajenie
 
Avatar lovelike
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3
Question Farbowanie w³osów szamponetk± u 15 latki

Witam chcia³abym siê zapytaæ, czy je¿eli bêdê farbowa³a w³osy szamponetk± koloru "intensywna czerwieñ" to bêdê mia³a odrosty? Kupi³am wczoraj 2 saszetki z Mariona numer 56. No i zafarbowa³am koñcówki nie widaæ za bardzo koloru, mo¿e pod ¶wiat³em. Nigdy nie farbowa³am w³osów to mój pierwszy raz, a strasznie bojê siê ¿e bêdê mia³a odrosty albo nie zejdzie mi to do wrze¶nia. Bo jednak te koñce zawsze mogê podci±æ i nie bêdzie widaæ.
A przechodz±c do rzeczy to pytania s± nastêpuj±ce :
1. Czy bêdê mia³a odrosty?
2. Czy kolor zejdzie mi do wrze¶nia?
3. Czy kto¶ ju¿ farbowa³ t± szamponetk± w³osy
(dodam ¿e mam w³osy koloru br±z)
__________________
Welcome to my world of graphics.
lovelike jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-11, 12:17   #3449
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1 452
Farbowanie w³osów szamponetk± u 15 latki

1. Odrosty to czê¶ci w³osów, które wyros³y PO farbowaniu, wiêc si³± rzeczy s± niepofarbowane. Odrosty s± zawsze. Jest tylko kwestia tego, jak bardzo s± widoczne (ró¿nica miêdzu farb± a naturalnym kolorem).

2. Tego Ci nikt nie powie na prwno, bo to sprawa indywidualna. S± takie w³osy, z których szampon koloryzuj±cy nigdy do koñca nie schodzi.
__________________
"Wychodzê z domu z zamiarem przebiegniêcia sze¶ciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupujê s³odk± bu³eczkê i jem j± w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegaj±".
violino jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-11, 12:21   #3450
lovelike
Przyczajenie
 
Avatar lovelike
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Farbowanie w³osów szamponetk± u 15 latki

Kurcze, bo bojê siê ¿e mi kolor nie zejdzie, pod ¶wiat³em widaæ ¿e to czerwieñ, ale tak normalnie to siê nikt nie kapn±³ ¿e mam pofarbowane koñcówki :c
__________________
Welcome to my world of graphics.
lovelike jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.