Problemy z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-08, 20:42   #1
mart23x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1

Problemy z facetem


Witajcie kochane,
Sama nie wierzę, że pisze o tym tutaj ale kto lepiej doradzi niż osoby obiektywnie patrzące na sytuacje.
Mój problem dotyczy faceta. Znamy się od prawie 3 lat. Wtedy ( 3 lata temu) pierwszy raz między nami zaiskrzyło, jednak Pan X był wtedy po dość świeżym rozstaniu i mimo czucia iskrzenia/ zawrócenia w głowie, on postanowił dać jeszcze raz szansę swojej bylej dziewczynie.
Jak się później okazało decyzja ta nie była za mądra. On wiele razy powtarzał,że zepsuł to co było między nami. Naprawdę świetnie się dogadywaliśmy, rozumielismy się bez słów i mimo wszystkiego głęboko w środku ciągle miałam nadzieje,że jeszcze kiedyś los znowu nas połaczy. Oczywiście wiem,że życie to nie film ale nadzieje można miec. Poznawałam sporo chłopaków ale tak naprawdę ciągle w glowie miałam go, mimo,że udawałam,że mi przeszło.
Nasz kontakt polepszył się pare miesiecy temu, zaczeliśmy na nowo się spotykać, on bardzo sie starał i znowu się w nim zadurzyłam.
Od pewnego czasu jednak coś się zmieniło ( mniej więcej od Świąt). Nadal się spotykamy ale oficjalnie nie jesteśmy razem. Jak spotykamy się jest wszystko super, niby widac,że mu zalezy ale mimo wszystko czuje,że nie stara się juz tak bardzo ( nie pisze tak często, nie dzwoni jak kiedyś ). Wydaje mi sie,że zdaje sobie sprawe z tego jak bardzo ja się zaanagażowałam. Czesto powtarza,że jak bedziemy razem mieszkac to to i tamto, ale żadne decyzje nadal nie zapadają. Na pewno napiszecie, że zwodzi mnie za nos a głupia ja się przejmuje, ale naprawde sie w nim zadurzyłam i trzymam to w sobie od dawna ciągle żyjąc w nadzieji.
Wczoraj powiedział mi, że '' świetnie mu się ze mną rozmawia ale nie chce żeby było tego za dużo,żeby sie przejadło'', a bywały dni,że potrafilismy rozmawiac ze soba po 2/3 godziny. Co oznaczają te słowa? Czy już ja przesadzam?Czy po prostu powinnam dać mu wiecej przestrzeni czy on dał juz sobie powoli spokój, zdobył tego przysłowiowego króliczka i już odechciało mu sie starać?
Z góry dziekuje za Waszą pomoc
mart23x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 20:53   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Problemy z facetem

Cytat:
Napisane przez mart23x Pokaż wiadomość
' świetnie mu się ze mną rozmawia ale nie chce żeby było tego za dużo,żeby sie przejadło''

Co za durnowaty tekst. Człowiek to nie potrawa, żeby ją dawkować, bo się przeje.



Mam wrażenie, że jesteś dla niego opcją.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 21:08   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Problemy z facetem

Jak komuś zależy na drugiej osobie, jest jej przyjacielem lub kimś więcej, to nie ma czegoś takiego jak "przejadło się", a tego czasu razem zawsze jest mało.
Ta znajomość moim zdaniem nie służy Ci, nie możesz pójść dalej i stworzyć fajnego związku z kimś innym. Ja bym to ucięła, tylko tak się wyleczysz z tego kolesia.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 21:21   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem

Oczywiście, że gość wodzi Cię za nos. Nie mówię, że złośliwie, że jest jakiś bardzo wyrachowany. Po prostu sama mu się dajesz, to korzysta na zasadzie "raz się żyje". Jesteś na przeczekanie, póki znowu się w kimś nie zakocha. Lubi Cię, ale nie jest Tobą zauroczony i nie ma to szans na przerodzenie się w miłość. Już by to nastąpiło. Facet rwałby się do oficjalnego ogłoszenia, że jesteś przez niego zajęta. I w głębi ducha dobrze o tym wiesz.



Zadurzeniem nie da się tłumaczyć wszystkiego i ciągle. Chcesz, to się męcz, ale z tej mąki chleba nie będzie. "Wychodzisz" sobie tylko rozczarowanie, a nie fajny związek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 22:56   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy z facetem

Przecież to od początku była lipa. Dziewczyna go rzuciła i byłaś dobra jako chwilowa pocieszycielka.
Nie przyszło ci do głowy, że gdyby miało coś być pomiędzy wami, to by było? Bujasz się z tym facetem, żyjąc nadzieją, że coś się wykluje, on cie zwodzi mętnymi obietnicami, może liczy na seks jeśli go nie uprawiacie, ale weź do głowy, że nic z tego nie będzie. Żadne "nocne Polaków rozmowy" tego nie zmienią.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 19:57   #6
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Problemy z facetem

Trzy lata temu coś było? Dziewczyno, ochłoń. On utrzymuje ten kontakt tylko dlatego, że akurat nie ma nikogo innego na horyzoncie. Lub jest kilka takich byłych niedoszłych dziewczyn na przeczekanie, jak Ty.

"świetnie mu się ze mną rozmawia ale nie chce żeby było tego za dużo" - Co to za tekst w ogóle??? Po usłyszeniu czegoś takiego bym się wewnętrznie wycofała. Jeśli on robi metaforyczny krok w tył, Ty zrób dwa kroki do tyłu i zobacz, co się stanie, niech ma tę przestrzeń.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 17:51   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Problemy z facetem

Oczywiscie, ze Cie wodzi za nos. Ja nie rozumiem - on Ci wyskakuje z tekstami, ze jak bedziecie razem mieszkac to cos tam, a wy przeciez nawet nie jestescie razem..? to kim Ty dla niego jestes? Kolezanka, znajoma? Zapchajdziura?

Gdyby mu zalezalo, to juz dawno by sie okreslil - nawet ze strachu, ze ktos inny przyjdzie i sprzatnie mu fajna dziewczyne sprzed nosa. On Cie nawet nie lubi, bo robi Ci emocjonalne swinstwo prowadzajac sie z Toba niezobowiazujaco od miesiecy (pewnie do czasu, jak cos lepszego sie nie trafi), a jednoczesnie serwujac Ci te teksty o mieszkaniu i dajac Ci nadzieje, ze jestes dla niego kims.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 18:51:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.