DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 10:45   #91
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Dzięki Ivvonka , nie miałam pojęcia, że istnieje taka mąka, poszukam ją i na pewno kupię. Uwielbiam naleśniki, ale do tej pory robiłam z maki gryczanej. Zawsze to będzie jakaś odmiana.
Tylko gdzie ją można kupić ?
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:01   #92
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

hej dziewczyny chciałabym się do Was przyłączyć, ale od razu przyznaję, że bardzo liczę na waszą pomoc.. o diecie / sposobie życia sporo słyszałam, nawet czytałam książkę ale ciężko mi wprowadzic ją w życie, powód? goniący czas nie chcę już zwykłych diet 1000 kcal bo wcześniej czy później ma się ich dość i jojo murowane tak jak u mnie było, z tym że ja duzo schudłam jeżdżąc na rowerku ale poszłam na studia i nie mam ani roweru ani czasu na niego, i znaczna część kg wróciła a teraz chce wypracowac jakiś styl życia na długi czas bez nadmiernych wyrzeczeń. Tylko przepisy z ksiażki po pierwsze wydają mi się skomplikowane i czasochlonne, proszę poradzicie mi jakieś proste i szybkie przepisy w sam raz dla studentki ? mam jeden feler nie lubię surowych pomidorów a odnosnie warzyw do posiłków mogą to być np mrożonki typu warzywa na patelnię? a jeśli idzie o sniadanka to czym mogę smarowac chlebek i co na chlebek (no i tu też mam problem bo chlebek pełnoziarnisty zazwyczaj jest bardzo suchy a ja tak uwielbiam gliniasty, czy może to być np chleb żytni lub żytnio pszenny jeśli ograniczę go do śniadań tylko? ) no i jak zrobić z obiadkiem, czesto mam zajęcia do 20 i gubi mnie to, że wtedy wracam i dopiero jem obiad będę wdzięczna za jakokolwiek pomoc pozdrawiam
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:04   #93
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez anetkas
Dzięki Ivvonka , nie miałam pojęcia, że istnieje taka mąka, poszukam ją i na pewno kupię. Uwielbiam naleśniki, ale do tej pory robiłam z maki gryczanej. Zawsze to będzie jakaś odmiana.
Tylko gdzie ją można kupić ?

Na pewno w sklepach ze zdrowa zywnoscia, ale takze w Piotrze i Pawle ja dostaniesz
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:21   #94
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez nestka
hej dziewczyny chciałabym się do Was przyłączyć, ale od razu przyznaję, że bardzo liczę na waszą pomoc.. o diecie / sposobie życia sporo słyszałam, nawet czytałam książkę ale ciężko mi wprowadzic ją w życie, powód? goniący czas nie chcę już zwykłych diet 1000 kcal bo wcześniej czy później ma się ich dość i jojo murowane tak jak u mnie było, z tym że ja duzo schudłam jeżdżąc na rowerku ale poszłam na studia i nie mam ani roweru ani czasu na niego, i znaczna część kg wróciła a teraz chce wypracowac jakiś styl życia na długi czas bez nadmiernych wyrzeczeń. Tylko przepisy z ksiażki po pierwsze wydają mi się skomplikowane i czasochlonne, proszę poradzicie mi jakieś proste i szybkie przepisy w sam raz dla studentki ? mam jeden feler nie lubię surowych pomidorów a odnosnie warzyw do posiłków mogą to być np mrożonki typu warzywa na patelnię? a jeśli idzie o sniadanka to czym mogę smarowac chlebek i co na chlebek (no i tu też mam problem bo chlebek pełnoziarnisty zazwyczaj jest bardzo suchy a ja tak uwielbiam gliniasty, czy może to być np chleb żytni lub żytnio pszenny jeśli ograniczę go do śniadań tylko? ) no i jak zrobić z obiadkiem, czesto mam zajęcia do 20 i gubi mnie to, że wtedy wracam i dopiero jem obiad będę wdzięczna za jakokolwiek pomoc pozdrawiam
Witam w klubie Montimaniaczek!

Rowniez jestem studentka i choc na brak czasu nie narzekam, nie cierpie skomplikowanych potraw.

Postaram sie po kolei odpowiedziec na zadane przez Ciebie pytania:

1. To nic, ze nie lubisz surowych pomidorow, ja tez za nimi nie przepadam. W "Montim" chodzi o to, zeby wyeliminowac pewne produkty (jest ich stosunkowo bardzo malo w porownaniu z tymi, ktore mozna jesc) i nie chodzi o to by sie zmuszac do jedzenia wszystkich dozwolonych, a wybierac to, co komu odpowiada. Mozna jesc mrozonki na patelnie, ale trzeba pilnowac ich skladu: zeby nie bylo w nich ziemniakow czy kukurydzy. Reszta dozwolona Ja czesto robie sobie warzywa na patelnie i mam swoje ulubione mieszanki.

2. Odnosnie sniadan: razem z Anetkas napisalysmy pare przykladow sniadan na poprzedniej stronie - sa one proste i latwe w przygotowaniu. Chlebka nie radzilabym niczym smarowac. Musi to byc chleb pelnoziarnisty - rezygnujemy z bialego pieczywa. Ja bardzo rzadko jem chleb, wlasciwie prawie wyeliminowalam go ze swojego jadlospisu. Radze kupowac swiezy razowy chleb, unikac tych w worku foliowym. Ten pierwszy bedzie o niebo smaczniejszy. Poszukaj dobrej piekarni w swojej miejscowosci, ktora piecze takie zdrowe chlebki.

3. A od ktorej masz zajecia? Moze lepiej zjesc obiad przed zajeciami? Monti nakazuje regularne jedzenie, a taka regularnosc sprzyja odchudzaniu. Unormowanny czas posilkow, uczy nasz zoladek wlasciwego reagowania - rzadziej czujemy sie glodni, nie siegajac tym samym po przekaski.

4. Jesli chodzi o obiady proste w przygotowaniu, zaraz napisze w drugim poscie, pare moich ulubionych dan

Jesli bedziesz miala jeszcze jakies watpliwosci - smialo pytaj

Pozdrawiam!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:45   #95
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Montinkowe obiadki, czyli najsmaczniejsze posilki dnia (niektore jadlospisy latwe i szybkie w przygotowaniu):


DANIA TLUSZCZOWE:

filet z kurczaka [obtoczony uprzednio w jajku], doprawiony przyprawami, brokuly podsmazone na oliwie z oliwek przyprawione oregano, duszone pieczaki z cebulka, sos tzatziki [smietana, twarog, czosnek, pieprz, oregano, pietruszka]

stek z indyka [obtoczny w jajku] doprawiony przyprawami, czerwone warzywa na patelnie

ryba po grecku

bigos

zupa ogorkowa z wkrojona kielbaska

karkowka z surowka z bialej kapusty, marchewka, sosem tzatziki

kebab z surowkami

flaczki

zupa fasolowa, grochowa, etc. gotowane na oliwie z oliwek z dodatkiem smietany

salatka warzywna , porowa, etc. (bez ziemniakow) w majonezie (jako dodatek do mies np.)

DANIA WEGLOWE

penne alla arabiata [makaron durum penne z sosem pomidorowym, przyprawami]

penne w sosie szpinakowo-czosnkowym

spaghetti napoli (z bezsmiesnym sosem pomidorowym)

bialy makaron z oregano (ja tak lubie )

zupa pomidorowa (bez makaronu oczywiscie) gotowana na oliwie z oliwek

zupa warzywna gotowana na oliwie z oliwek




Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy, to dodam do listy
A teraz zmykam na obiadek (spaghetti napoli)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:56   #96
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

dziekuję slicznie studiuję w Warszawie, a chlebuś kupuję w piekarni po drodze na uczelnię w Metro Politechnika, bardzo długo pieczywo od nich jest swieże, jem chlebek o nazwie pyszny ale to jest raczej mieszany chlebus, jest ciemny z ziarnami ale nie tak ciemny jak razowiec więc będę musiała się przerzucić lepiej na razowy czy na żytni ? bo i taki i taki widziałam. Niestety zajęcia mam od 8-9 rano wiec wcześniejszy obiadek odpada a z tych połączęń na sniadanie to widziałam chlebek z masłem i wendlinka a to chyba nie jest wskazane polaczenie, i jak to jest z jajecznicami? czy można z calych jajek?no i jeszcze jedno pytanko czy na kolację mogę jeść mleko 0.5 % z płatkami owsianymi ? pozdrawiam
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:00   #97
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

smacznego życzę a odnośnie tego sosu napoli czy uzywasz gotowych sosów czy gotujesz sama ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 14:28   #98
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Chlebek z maselkiem i wedlinka nie jest wskazany w pierwszej fazie. W pierwszej fazie lepiej sie trzymac dosc restrykcyjnie tych wszystkich zalecen, bo one naprawde przyspieszaja chudniecie. Jajecznice oczywiscie ze z calych jajek, moze byc na maselku, z boczkiem. Takie sniadanie bedzie tluszczowym, czyli obiad powinien byc weglowy. Jednak lepszy jest uklad wegle-tluszcze-wegle, odwrotna kombinacje stosujemy rzadko. Jesli chodzi o kolecje, to ja czasem z braku czy pomyslu sil na gotowanie tez jadlam jogurt naturalny z platkami, mysle, ze mozesz smialo tak jesc

Wszelkie sosy robie sama, otoz Montignac propaguje ZDROWE ZYWIENIE, czyli unikamy wszlekich gotowych dan, fast foodow, itd. Zadnych sosow z torebek, sloiczkow, jak najmniej przetworzona zywnosc - wracamy w zywieniu do zrodel, czyli tak jak jadano kiedys.

Sos napoli robie wiec z pomidorow, koncentratu pomidorowego, oliwy z oliwek, czosnku, cebuli, soli, pieprzu, ziol prowansalskich.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:23   #99
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Kobietki robiłam moje mielone.
Miałam zmiksować gotowaną soczewicę, ale oczywiście się nie wyrobiłam.
Mimo to kotlety wyszły pycha, więc chyba zostaną z całymi nasionami.

Mięsko mielone (moje było z indyka) zmieszałam z gotowaną soczewicą (wyciągniętą wcześniej z zamrażary ) , dodałam jajka i przyprawy.
Całość wyszła rzadkawa, ale ścinające się białko ładnie wszystko posklejało na patelni.
Polecam z surówkami, mniam...!
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:53   #100
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez rzęsa
Kobietki robiłam moje mielone.
Miałam zmiksować gotowaną soczewicę, ale oczywiście się nie wyrobiłam.
Mimo to kotlety wyszły pycha, więc chyba zostaną z całymi nasionami.

Mięsko mielone (moje było z indyka) zmieszałam z gotowaną soczewicą (wyciągniętą wcześniej z zamrażary ) , dodałam jajka i przyprawy.
Całość wyszła rzadkawa, ale ścinające się białko ładnie wszystko posklejało na patelni.
Polecam z surówkami, mniam...!
Ooo... musze sprobowac, bo uwielbiam mielone, ale tradycyjne wiadomo - odpadaja.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 18:03   #101
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ooo... musze sprobowac, bo uwielbiam mielone, ale tradycyjne wiadomo - odpadaja.
Spokojnie zastąpią te tradycyjne. Nawet TŻ wcinał, choć za soczewicą nie przepada
Mam tylko wyrzuty, że nie mogę pozbyć się używania vegety. No, ale ją ograniczam.
Za to chyba więcej używam czosnku i cebulki.
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 18:44   #102
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

a ja właśnie zrobiłam małe zakupy kupiłam soczewicę zieloną ( nigdy nie jadłam więc z checią skorzystam z pomysłu na mielone ) a jeszcze jedno pytanko mi się przypomniało, jak to jest z marchewką, bo Monti pisał tylko o gotowanej a co z surową ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 20:31   #103
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Nestko, marchewke w postaci surowej (takze soki) mozna jesc i pic bez ograniczen. Marchew gotowana tez mozna jesc, ale rzadziej (sporadycznie w zupach, itd.)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 08:51   #104
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

A mój TŻ przywlókł dziś ze sklepu MŁODE KARTOFLE!! Podobno skądś się dowiedział, że mają niskie IG (sporo niższe niż "stare"). Co Wy na to?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:28   #105
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

witam ja własnie po owocowym wstepie do sniadanka a z tymi kartoflami to ja słyszałam że jeśli już to pieczone w mundurkach, a o mlodych nic nie wiem, ale ja to zielona jestem a jak Rzęso idzie Ci zmienianie nawyków, niełączenie itp ? pozdrawiam
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:15   #106
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez nestka
witam ja własnie po owocowym wstepie do sniadanka a z tymi kartoflami to ja słyszałam że jeśli już to pieczone w mundurkach, a o mlodych nic nie wiem, ale ja to zielona jestem a jak Rzęso idzie Ci zmienianie nawyków, niełączenie itp ? pozdrawiam
szczerze mówiąc poszło o niebo lepiej niż sądziłam, ale zrobiłam to dość ostrym cięciem
od razu koniec z jasnym pieczywem, kartoflami, białaym ryże
wykporzystywałam jedynie częściowo produkty zakupione wcześniej, a zawierające cukier, np. ryba w puszcze w sosie pomidorowym zawierającym cukier
a właśnie... mam w lodówce jeszcze 2 słoiki koncentratu Łowicz i tam nie ma żadnych informacji na ten temat; jak to możliwe? zero składu!

a łączenie trochę przeżywa mój TŻ, ale i tak jest dzielny ;-)
no i ubyło go całe kilo, a mnie wcale

problemem jest dla mnie marne zaopatrzenie osiedlowego sklepu, gdzie często nie mogę dostać serka białego 0% lub pieczywa ciemnego bez domieszki mąki pszennej (zwykle kupuję razowy żytni)
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 13:12   #107
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Ziemniaki odpadają całkowicie . Ani gotowane w miundurkach, ani pieczone w piekaniku, żadne. No chyba, że jedzone ewentualnie bez grama tłuszczu, a i to sporadycznie .
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 13:42   #108
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez anetkas
Ziemniaki odpadają całkowicie . Ani gotowane w miundurkach, ani pieczone w piekaniku, żadne. No chyba, że jedzone ewentualnie bez grama tłuszczu, a i to sporadycznie .
Tż się załamie
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:04   #109
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Rzeso, mezczyzni szybciej chudna od Nas, niestety... To ma zwiazek z rozmieszczeniem tkanki tluszczowej i naturalnym gromadzeniem jej, w wiadomo jakich celach... Ech...

Ziemniaczki odpadaja, ja juz nie jem ziemniakow od grudnia, nawet mnie do nich nie ciagnie. Mamy 2 kwietnia dzis, a wiec jestem prawie 4 miesiace na Montim
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 17:14   #110
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Rzeso, mezczyzni szybciej chudna od Nas, niestety... To ma zwiazek z rozmieszczeniem tkanki tluszczowej i naturalnym gromadzeniem jej, w wiadomo jakich celach... Ech...

Ziemniaczki odpadaja, ja juz nie jem ziemniakow od grudnia, nawet mnie do nich nie ciagnie. Mamy 2 kwietnia dzis, a wiec jestem prawie 4 miesiace na Montim
już mu mówiłam o ziemniaczkach - zmartwił się, ale nie protestował

chyba jednak zrobię mu te, które kupił, jako że czeka go ciężka praca fizyczna, więc i tak je spali
dzieciaczki też zjedzą, a mnie nie kusi
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:16   #111
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

a! chciałabym tę kawę orkiszową kupić
wiecie, gdzie to można dostać?
np. w Warszawie, albo we wszędobylskich sieciowcach?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:10   #112
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

też bym się z checią dowiedziała gdzie tą kawusie dopasc, a jak ona smakuje? a mi mija pierwszy pełen dzień wcialania w życie Montignaca, moze sprawdzicie mój jadlospis bo obawaim się, że moge robić błędy
na śniadanko było jabłko, 3 kromki razowaca ze swiezym ogorkiem na obiadek ryba po grecku i ogorki konserwowe i zolty ser a na kolacje mleko (tu zgrzeszyłam bo 1,5 % ale musze je dokonczyć, szkoda wylewac) z płatkami owsianymi. Głód dopada mnie teraz dopiero ale to przez to, że ucząc się do późna podjadałam, teraz siedzę i oszukuję się mineralką pozdrawiam
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:08   #113
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez nestka
też bym się z checią dowiedziała gdzie tą kawusie dopasc, a jak ona smakuje? a mi mija pierwszy pełen dzień wcialania w życie Montignaca, moze sprawdzicie mój jadlospis bo obawaim się, że moge robić błędy
na śniadanko było jabłko, 3 kromki razowaca ze swiezym ogorkiem na obiadek ryba po grecku i ogorki konserwowe i zolty ser a na kolacje mleko (tu zgrzeszyłam bo 1,5 % ale musze je dokonczyć, szkoda wylewac) z płatkami owsianymi. Głód dopada mnie teraz dopiero ale to przez to, że ucząc się do późna podjadałam, teraz siedzę i oszukuję się mineralką pozdrawiam
z tego co wiem, to owoce powinnaś zjeść pół godzinki przed śniadaniem
no i nie wiem, jak z tym serem
wiem że po obiedzie, ale nie wiem, czy zaraz po, czy trzeba ileś odczekać

Anetkas, Ivvonka
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:32   #114
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

tak tak owoce jem okolo 20 min przed sniadankiem a żółty ser na końcu ale bez przerw więszych
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 16:31   #115
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez nestka
tak tak owoce jem okolo 20 min przed sniadankiem a żółty ser na końcu ale bez przerw więszych
aaa, dzięki
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:51   #116
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Owoce tak ok pol godziny przed sniadaniem (20 min nie jest jakims wielkim bledem). A sery (sa to tluszcze) nie laczymy z weglami
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 18:24   #117
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

a czy możliwe jest gorsze samopoczucie na początku ? bo rano po owocku mój organizm się przeczyscił , że tak delikatnie powiem ze śniadaniem się zmuszałam bo nie miałam na nie ochoty ale jak trzy posiłki to trzy a jak wróciłam strasznie rozbolała mnie głowa niestety bez kawy się nie obyło (zazwyczaj mam niskie ciśnienie) i teraz na kolację tez ochoty nie miałam więc zrobiłam surówkę z kapusty pora i marchwii z kapką oliwy z oliwek (czy to duży grzech ta oliwa? ) i nie wiem jak z jutrem zrobic mam zajecia od 8 do 20 co można potraktowac jako obiad na wynos?? a może zjem tłuszczowe sniadanko i na obiad jakies wegle tylko jakie? a jogurty do czego zaliczamy ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 19:08   #118
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez nestka
a czy możliwe jest gorsze samopoczucie na początku ? bo rano po owocku mój organizm się przeczyscił , że tak delikatnie powiem ze śniadaniem się zmuszałam bo nie miałam na nie ochoty ale jak trzy posiłki to trzy a jak wróciłam strasznie rozbolała mnie głowa niestety bez kawy się nie obyło (zazwyczaj mam niskie ciśnienie) i teraz na kolację tez ochoty nie miałam więc zrobiłam surówkę z kapusty pora i marchwii z kapką oliwy z oliwek (czy to duży grzech ta oliwa? ) i nie wiem jak z jutrem zrobic mam zajecia od 8 do 20 co można potraktowac jako obiad na wynos?? a może zjem tłuszczowe sniadanko i na obiad jakies wegle tylko jakie? a jogurty do czego zaliczamy ?
pogorszenie samopoczucia na początku? -myślę, że to jak najbardziej możliwe
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 20:23   #119
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Gorsze samopoczucie prawie u kazdego beda na poczatku, gdyz bolem glowy czy lekkimi nawet zawrotami reagujemy na brak cukru. Dolegliwosci te mina po ok tygodniu. Po ok 7 dniach przestaniesz miec takze ochote na slodycze. Rozpocznie sie proces odchudzania

Jogurty oczywiscie traktujemy jako wegle, zakladajac iz sa niskotluszczowe.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 08:07   #120
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Gorsze samopoczucie prawie u kazdego beda na poczatku, gdyz bolem glowy czy lekkimi nawet zawrotami reagujemy na brak cukru. Dolegliwosci te mina po ok tygodniu. Po ok 7 dniach przestaniesz miec takze ochote na slodycze. Rozpocznie sie proces odchudzania

Jogurty oczywiscie traktujemy jako wegle, zakladajac iz sa niskotluszczowe.
U mnie minęło więcej i się nie zaczął
wiem, wiem marudzę, ale potrzebne mi pilnie choć pół kilo, żeby mieć motywację do dalszego prowadzenia diety
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-05 18:35:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.