Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-26, 10:05   #4441
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Bestka a może warto byłoby pogadać z ginem o histeroskopii diagnostycznej? I w razie co operacyjnej. Na nfz robią. Jeśli Twój lekarz pracuje też w szpitalu to nie powinno być problemu.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 10:20   #4442
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Na razie niestety dostałam tylko wskazanie do zbadania endometrium. I ... umówiłam się 2.05 w innym gabinecie na USG 3D - ze szczegółowym pomiarem endometrium w 10dc (do tego dnia można najpóźniej) za 150zł. Obdzwoniłam prawie cały Kraków i tam było najtaniej. Bardzo fajne zdjęcia widziałam na internecie - mam nadzieję, że dostanę też takie fajne wydruki.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 10:23   #4443
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Bestka trzymam kciuki za usg .
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 10:49   #4444
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo z teściową- identycznie.
Hurra jaki masz nick na of?
Mój nick mógł byc tylko jeden - Hurraś
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 10:55   #4445
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
Hurra nie chce Wam tu smęcić jak zwykle zresztą. Tomek powiedział co ma do powiedzenia i wyjechal. A ja wczoraj wróciłam do Gdyni. W sumie jestem juz spakowana i na razie jadę do S-ka. Niedługo pewnie wrócę do pracy.

Słoneczko ja biorę 88mg euthyroxu i kiedys bralam bromka i tez nie miałam efektów ubocznych to raczej po dostinexie wyglądałam jak wampir. Kiedy odkryli niedoczynność to prolaktyna ani drgnie.

Hurra co do zrostow itp. Masz racje w usg nie bd widoczne. Tak samo jak polipy na jajowodach.
Ahh jaka szkoda, tutaj pogoda okropna, że aż pewnie było szkoda wracać
Gdynia mówisz, mam tam wujka




Cytat:
Napisane przez HurraVita Pokaż wiadomość
Mój nick mógł byc tylko jeden - Hurraś
Łatwo było znaleźć
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 10:56   #4446
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Bestko, ja nigdy nie miałam bolesnych miesiączek. Naprawdę pierwszego dnia wystarczy mi jedna piguła przeciwbólowa i zapominam na resztę dni, że mam okres.

Zawsze miałam regularne (bardzoooo!), niebolesne i średnioobfite okresy. Potem, po pierwszym poronieniu,cykl mi się skrócił do 26 dni (wczesniej 28) i tak juz zostało. Często mam nawet krótsze cykle np. 23 dniowe. Nie wiem skąd u mnie endometrioza, żadnych objawów nie było, poza torbielą i bólami związanymi z jej obecnością (totalnie poza okresem).

Dzis of mi zmienił czas owu z 8 na 10 dc. Za dwa dni mam lekarza...zobaczymy;-)

Bestko ja chyba tez powinnam poszukać takiego USG! Dzięki za info!

Basiu, możesz nam marudzić ile potrzebujesz!
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 11:20   #4447
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Hurra pokaż ten swój wykres
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 11:40   #4448
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Hurra pokaż ten swój wykres
A jak mam to zrobić? Ja to słabo sie po of poruszam Mam tylko podstawowe funkcje, bez wykupionego abonamentu.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Dobra, chyba już mam ;-)
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 11:47   #4449
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

No kochana, jak Ty tak będziesz mierzyć temp codziennie o innej godzinie to wykres będzie bardzo mało wiarygodny. To normalne że o 6 masz dużo niższa temp niż o 8-9 i nawet bym nie sugerowała się takim skokiem w
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 11:55   #4450
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
No kochana, jak Ty tak będziesz mierzyć temp codziennie o innej godzinie to wykres będzie bardzo mało wiarygodny. To normalne że o 6 masz dużo niższa temp niż o 8-9 i nawet bym nie sugerowała się takim skokiem w
hahahah! Aniu ja nie mam stałych godzin pracy;-) Więc ierze jak sie obudzę Chyba troche za bardzo na luzie podchodze do tych pomiarów co?? Szczerze to najbardziej stabilne mi pomiary wychodzą ok 20, jak przez jakis czas nie jem i nie piję ;-) Wtedy ten skok jest jak w krzywej miareczkowania
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 11:59   #4451
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Hurras jak ja miałabym Wam tak marudzić to wątku nie wystarczyłoby

Aniu pogoda paskudna -wiatr zlo. Znając mnie i moje pomysły to za kilka dni znajdę sie gdzies gdzie jest ciepło.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 12:03   #4452
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez HurraVita Pokaż wiadomość
hahahah! Aniu ja nie mam stałych godzin pracy;-) Więc ierze jak sie obudzę Chyba troche za bardzo na luzie podchodze do tych pomiarów co?? Szczerze to najbardziej stabilne mi pomiary wychodzą ok 20, jak przez jakis czas nie jem i nie piję ;-) Wtedy ten skok jest jak w krzywej miareczkowania
Jak miałam różne godziny pracy to ustawialam sobie budzik na 3 albo 4 rano. Zawsze po tym albo wstawalam albo szłam dalej spać





Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
Hurras jak ja miałabym Wam tak marudzić to wątku nie wystarczyłoby

Aniu pogoda paskudna -wiatr zlo. Znając mnie i moje pomysły to za kilka dni znajdę sie gdzies gdzie jest ciepło.
Ja to mam nadzieję że już niedługo u nas będzie ciepło. Za upalami nie tęsknię ale takie 20-25 ℃ byłoby akurat.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 13:10   #4453
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

I pomyśleć, że martwiłam się o mojego męża. Zdjęcie z Włoch jest- opis też jest - każdy cywilizowany człowiek ma dwie Ojczyzny- własną i Włochy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13062422_1145479852180369_5857235687087061211_n.jpg (83,0 KB, 38 załadowań)
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 13:54   #4454
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
I pomyśleć, że martwiłam się o mojego męża. Zdjęcie z Włoch jest- opis też jest - każdy cywilizowany człowiek ma dwie Ojczyzny- własną i Włochy.
No ładnie, he he!
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 14:06   #4455
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

No i @ nie ma ... I objawow tez nie..

Lenoo moze jednak cos wyczarowalas
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 14:19   #4456
sunstorm86
Wtajemniczenie
 
Avatar sunstorm86
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Ewelina robiłaś test?
__________________
"Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne tam gdzie chcą"
sunstorm86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 14:21   #4457
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Robiłaś test ?
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 14:33   #4458
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Eve, umieram z ciekawości. Rób test koniecznie

A ja to chyba głupia jestem, albo raczej spanikowana, bo odwołałam wizytę 2.05 na to usg 3D, bo lekarz, który miał mi je wykonać ma złe opinie w internecie i jest uważany za gbura. To dlatego nawet dzisiaj do niego były jeszcze wolne terminy, hi hi.

Na spokojnie idę w czwartek 5.05 do mojej lekarki rozpocząć monitoring, a najwyżej za miesiąc zobaczę Nie w każdym miesiącu jest długi weekend he he
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 14:54   #4459
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Bestka podusnełaś mi pomysł z tym usg tez o tym pomyślę :P w ogóle to wlipcu chyba zapiszę się wszędzie gdzie się da :P jaki masz nick na of? Hurra Ciebie już zaprosiłam

Basik ja nie czaje zdjęcia i opisu
Eve a ile masz spóźnienia? Temp jak? Ja na test namawiać nie będę jak to mniej spóźnienia niż tydzień ale ja z tych tchórzliwych i nie lubiącyhc się rozczarorować jestem :|

Dziewczynki które biorą castangus -jakies inne leki bierzecie?

ciśnienie dzisiaj musi byc mega niskie bo drugą kawe pije co mi się nie zdarza :|
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 14:59   #4460
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Odebrałam wyniki progesteronu, w 22dc przy 30-dniowych cyklach mam 18 (norma 1-27). Czyli chyba ok nie?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 15:00   #4461
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

moje drogie potrzebuje pomocy w kwestii modowej możecie mi polecic sklep (stacjonarny lub internetowy) gdzie mogę kupić buty w kolorze fuksji dodam, ze nie mogą być na szpilca - najlepiej obcas słupek do max 9,5 cm. Dodam, że szukałam już na zalando, na allegro plus gino rossi, venezia, kazar, prima moda, baldowski i ryłko i nie ma
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 15:14   #4462
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Hej jestem tu nowa więc się przedstawię, lat 25, półtora roku po ślubie. Z mężem stwierdziliśmy, że co ma być to będzie i kochamy się do końca bez żadnych zabezpieczeń. Praca jest własny dom też także przyszła pora na powiększenie rodziny
Ostatnia miesiączka przyszła 19.04 po pieciu dniach spóźnienia. Moje miesiączki nie są obfite ale ta była nadwyraz dziwna. Leciało tylko jak poszłam do toalety, wkładki czyste były. Trwała 3 dni a wczoraj zauważyłam na bieliźnie mała brązową plamke i koniec nic więcej. Ciągle ciągnie mnie w pobrzuszu od czasu owulacji. Wiem kiedy byla gdyż ginekolog mi powiedziała bo wybrałam sie do niej z bolem jajnika którego nigdy nie miałam. Powiedziała że widzi tu że była ładna owulacja stąd też ból. Hm...
A bieganiu do toalety nie wspomne bo nawet teraz pisząc to mnie goni co chwila! Ehh...szczypie podbrzusze, czasami zemdli i akumulator mi padł bo siły to ja nie mam ostatnio. I nie wiem w skrócie co o tym myśleć...
Przepraszam za taak chaotyczna wypowiedź
Pozdrawiam wszystkie staraczki
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 17:21   #4463
Jeny_y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
moje drogie potrzebuje pomocy w kwestii modowej możecie mi polecic sklep (stacjonarny lub internetowy) gdzie mogę kupić buty w kolorze fuksji dodam, ze nie mogą być na szpilca - najlepiej obcas słupek do max 9,5 cm. Dodam, że szukałam już na zalando, na allegro plus gino rossi, venezia, kazar, prima moda, baldowski i ryłko i nie ma
sprawdziłabym w mcarthurze

btw sprawdzałam sobie dzisiaj czysto hipotetycznie kalendarz ciąży (nie jestem póki co, a szkoda), wszystko pięknie ładnie obliczyło a na dole dopisek "Aktualnie jest to ciąża urojona", śmiałam się sama do siebie, że nawet internet wyczuł, że wariuje na punkcie dzieciaczka

jak wpodajecie średnią długość cyklu? Jeśli mi się waha, raz 28 28 28 później 26 i tak co jakiś czas na zmianę, to naprawdę średnią wyliczacie? czy sprawdzacie owu dla ostatniej długości cyklu???

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa więc się przedstawię, lat 25, półtora roku po ślubie. Z mężem stwierdziliśmy, że co ma być to będzie i kochamy się do końca bez żadnych zabezpieczeń. Praca jest własny dom też także przyszła pora na powiększenie rodziny
Ostatnia miesiączka przyszła 19.04 po pieciu dniach spóźnienia. Moje miesiączki nie są obfite ale ta była nadwyraz dziwna. Leciało tylko jak poszłam do toalety, wkładki czyste były. Trwała 3 dni a wczoraj zauważyłam na bieliźnie mała brązową plamke i koniec nic więcej. Ciągle ciągnie mnie w pobrzuszu od czasu owulacji. Wiem kiedy byla gdyż ginekolog mi powiedziała bo wybrałam sie do niej z bolem jajnika którego nigdy nie miałam. Powiedziała że widzi tu że była ładna owulacja stąd też ból. Hm...
A bieganiu do toalety nie wspomne bo nawet teraz pisząc to mnie goni co chwila! Ehh...szczypie podbrzusze, czasami zemdli i akumulator mi padł bo siły to ja nie mam ostatnio. I nie wiem w skrócie co o tym myśleć...
Przepraszam za taak chaotyczna wypowiedź
Pozdrawiam wszystkie staraczki

Cześć i czołeM!)
Jeny_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 17:35   #4464
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Sandrita - średnio ładne są, ale proszę bardzo:

http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-1...zne-ozdoby/268

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

I jeszcze pierwsze na górze:

http://www.twenga.pl/buty-fuksja.html
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 19:11   #4465
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Witaj Werku.

Jeny, ja też na początku w każdych objawach widziałam ciążę. Niestety, psyche odwala im bardziej ktoś się stara i chce, a tu psikus, he he!!

Massie, progesteron jest ok, a w którym dniu po owu robiłaś? Powinno się robić tak w 6-7 z tego co pamiętam.

Edytowane przez bestka
Czas edycji: 2016-04-26 o 20:12
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 19:13   #4466
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Witaj Werku.

Jeny, ja też na początku w każdych objawach widziałam ciążę. Niestety, psyche odwala im bardziej ktoś się stara i chce, a tu psikus, he he!!

Massie, progesteron jest ok, a w którym dniu po owu robiłaś? Powinno się robić tak w 6-7 z tego co pamiętam.
No sęk w tym, że my się nie staramy tak jakoś. Po prostu przestaliśmy sie zabezpieczać i tyle. Nie myślimy że musi się udać i koniec kropka
Korzystamy z przyjemności na 1oo% hehe ;-)
A jakby czymś to zaowocowało to byłoby super
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 19:21   #4467
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Bestka nie mam pojęcia czy dobrze wycelowalam, bo ja nie monitoruje w żaden sposób moich cykli. Wiem tylko że owu na 100% była (sprawdzone u gina). Gin kazal zrobić 22-23dc, zrobiłam 22 bo 23 wypadal w niedzielę Okres planowo ma wypaść wg kalendarzyka 2 maja wiec moze o 1-2 dni za wczesnie zrobilam. Jak bylam u gina w 20dc to było widac ze byla owu i bylo widoczne cialko zolte. Ale staram się już nie wyszukiwać info w necie bo zawsze się zeschizuje wtedy, wiec nie wiem czy to jest widoczne w jakis okreslonych dniach po owu itp.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
No sęk w tym, że my się nie staramy tak jakoś. Po prostu przestaliśmy sie zabezpieczać i tyle. Nie myślimy że musi się udać i koniec kropka
Korzystamy z przyjemności na 1oo% hehe ;-)
A jakby czymś to zaowocowało to byłoby super

Witaj macie dobre podejście, nie ma się co spinac
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:10   #4468
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki które biorą castangus -jakies inne leki bierzecie?
Ja jutro z paczkomatu odbieram inofolic i od razu będę zażywać. W tym cyklu nie biorę wiesiołka.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:40   #4469
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Zlapalam jakas infekcje oby nie zatoki leze przed tv, kominek grzeje i jakoś mi smutno, ze znowu sama. Musze się przyzwyczajać.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-26, 20:43   #4470
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
No i @ nie ma ... I objawow tez nie..

Lenoo moze jednak cos wyczarowalas
No mam taka nadzieje 😘
Ja też jak zaszłam w ciąże to zero objawów @ od razu wiedziałam ze zaskoczyłam!!!! 😄😉
__________________
"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje. "

30.06.2012r.
Hania 25.05.2014r.


Edytowane przez Lenoo
Czas edycji: 2016-04-26 o 20:45
Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 19:26:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.