Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 21:01   #4771
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Moze nie potrzebne bedzie invitro. Moze wystarczy inseminacja trzymam kciuki
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:20   #4772
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pyati, rozumiem, że jesteś zadowolona z wizyty?? Teraz tylko czekanie na lipiec ... A skąd ta torbiel?? Niepęknięty pęcherzyk?? I o co chodzi z tymi przebieralniami?? Pewnie chodzi o zaoszczędzenie czasu na przebieranie się?? Z ciekawości ile czasu trwała ta wizyta?? Co do testu to ja też słyszałam, że pozytyw może być spowodowany również chorobami, o torbieli nie słyszałam, ale tutaj przy Tobie to tak sobie myślę, że teścik mógł być wadliwy, he he. Niestety, ja w tym miesiącu zakupiłam testy z rossmana, wg opinii miały być super, i wszystko było nie tak. Znowu robiłam testy owu dwoma różnymi i wyniki były różne, a ten z rossmana dopiero po owu pokazywał kreskę, więc to raczej kompletnie od czapy. Testy niestety tak mają.
Ja w tym miesiącu nie mogę na pewno zrobić wcześniej testu, bo po pregnylu zawsze jest pozytyw i trzeba przeczekać. Ale korci mnie, he he, pewnie dlatego, żeby zobaczyć drugą kreskę tak dla własnej psychiki ...

Edytowane przez bestka
Czas edycji: 2016-05-10 o 21:50
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 06:19   #4773
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
I jak mój mąż mój mąż ma urodziny 28 września starannie taki mały prezencik

Chciałbym wrócić do swojego ślubu, troche bym zmieniła
O jaaa ale fajnie

Ja chcialabym żeby było już po ceremonii w kościele

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Pyati to fajnie że jesteś zadowolona z wizyty, to najważniejsze byle do lipca/sierpnia Ale torbiel 5,5cm kurczę to duża jakaś...
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 07:29   #4774
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Pyati, rozumiem, że jesteś zadowolona z wizyty?? Teraz tylko czekanie na lipiec ... A skąd ta torbiel?? Niepęknięty pęcherzyk?? I o co chodzi z tymi przebieralniami?? Pewnie chodzi o zaoszczędzenie czasu na przebieranie się?? Z ciekawości ile czasu trwała ta wizyta?? Co do testu to ja też słyszałam, że pozytyw może być spowodowany również chorobami, o torbieli nie słyszałam, ale tutaj przy Tobie to tak sobie myślę, że teścik mógł być wadliwy, he he. Niestety, ja w tym miesiącu zakupiłam testy z rossmana, wg opinii miały być super, i wszystko było nie tak. Znowu robiłam testy owu dwoma różnymi i wyniki były różne, a ten z rossmana dopiero po owu pokazywał kreskę, więc to raczej kompletnie od czapy. Testy niestety tak mają.
Ja w tym miesiącu nie mogę na pewno zrobić wcześniej testu, bo po pregnylu zawsze jest pozytyw i trzeba przeczekać. Ale korci mnie, he he, pewnie dlatego, żeby zobaczyć drugą kreskę tak dla własnej psychiki ...
Z wizyty i lekarki jestem zadowolona, ze sposobu organizacji wizyty niekoniecznie Tak chyba im chodzi o oszczędność czasu bo jedna wychodzi i po 3 s wchodzi druga już na fotel Torbiel z niepękniętego pęcherzyka, nie ma w środku krwi więc ponoć ma zejść sama. Wizyta jakoś nie wiem, mi sie wydawało że 5 mint ale ponoć byłam jakoś 15 minut. Szybko dość w każdym razie bo babka konkrety tylko chciała.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

Pyati to fajnie że jesteś zadowolona z wizyty, to najważniejsze byle do lipca/sierpnia Ale torbiel 5,5cm kurczę to duża jakaś...
No duża, ale wczoraj dopiero cykl się zaczął więc już może się zmniejszać. Ma dwie @ na zejście, jak nie zejdzie do przyszłego piątku to dostane od mojego gina pewnie jakieś wspomagacze na zejście.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Eve oby, ale wątpie
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 08:22   #4775
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pati pewnie że zejdzie tylko zaskoczyło mnie te 5,5cm - nieźle mu się przerosło hehe

Mnie dziś zabolal prawy jajnik - w dwóch poprzednich cyklach też bolał mnie prawy no i w poprzednim cyklu owu potwierdzona z prawego, nie wiem o co chodzi... Lewy na wakacjach?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:10   #4776
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Massie to jest możliwe, owu przecież nie występuje naprzemiennie z prawego i lewego choć ja akurat tak mam. Moja koleżanka ma często z prawego jajnika i jest ok. Poza tym bóle wcale nie muszą oznaczać owu.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 10:31   #4777
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Massie to jest możliwe, owu przecież nie występuje naprzemiennie z prawego i lewego choć ja akurat tak mam. Moja koleżanka ma często z prawego jajnika i jest ok. Poza tym bóle wcale nie muszą oznaczać owu.
Dzięki, uspokoilas mnie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Jejku ale mi żal tego słoneczka za oknem ;( takie dni powinny być wolne od pracy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 10:44   #4778
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Teściowa się modli o deszcz a my z mężem błagamy żeby nie padalo. Posialsmy trawę w poniedziałek i mocny opad by nam ziarna wyplukal
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 10:49   #4779
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Ana my też sadzilismy trawe niedawno, i miejscami chyba właśnie wyplukalo bo są lyse placki musimy uzupełnić, ale szybciutko wyrosła

Mieszkanie z tesciami?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 11:01   #4780
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Z Teściowa i jej matka. Tz Nie ma ojca tak jak ja.

Dlatego ja podlewam mgiełka,deszcz nie będzie taki delikatny. Myslisz że tydz wystarczy żeby zakielkowala?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 11:10   #4781
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Z Teściowa i jej matka. Tz Nie ma ojca tak jak ja.

Dlatego ja podlewam mgiełka,deszcz nie będzie taki delikatny. Myslisz że tydz wystarczy żeby zakielkowala?
Tak, niektóre ziarenka wyrosły po mniej więcej tygodniu, kupiliśmy sportową sadzilismy trawe na takim wąskim ale długim pasku między domem a chodnikiem (pewnie można było to lepiej zagospodarować ale ze mnie taki ogrodnik jak... z tz tez) i do podlewania kupiliśmy specjalnie konewke teraz po ok. miesiącu już wyrosło wszystko, czeka na skoszenie tylko niektóre miejsca trzeba uzupełnić, ale w sumie w ogrodmiczym nam mówili że tak będzie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 11:22   #4782
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Tak, niektóre ziarenka wyrosły po mniej więcej tygodniu, kupiliśmy sportową sadzilismy trawe na takim wąskim ale długim pasku między domem a chodnikiem (pewnie można było to lepiej zagospodarować ale ze mnie taki ogrodnik jak... z tz tez) i do podlewania kupiliśmy specjalnie konewke teraz po ok. miesiącu już wyrosło wszystko, czeka na skoszenie tylko niektóre miejsca trzeba uzupełnić, ale w sumie w ogrodmiczym nam mówili że tak będzie
My mamy chyba taka ozdobna, w sumie nie zwróciłam uwagi i dość dużo, około 20x2m2 także podlewanie to minimum 30 minut na ogród za to kupiliśmy zraszacz, jest super tylko narazie teściowa nic jeszcze nie posiala :p
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 11:25   #4783
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pati to same dobre wiadomości - super, że iui tak szybko

powiedzcie mi gdzie mogę zrobić posiew? Nigdy nei robiłam i nie wiem czy muszę iść do lab czy gin może mi zrobić? A u TŻ można razem z badaniem nasienia czy to osobno jakoś się robi?
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 15:10   #4784
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Dzień dobry!


Bestko, ja nie znam sie na pęcherzykach. Moze warto po prostu zaufać lekarce..?


Pyati, ale macie porzadny plan!

Zazdroszczę włąsnych ogródków ja mam swo kawałek ogrodu na balkonie. Zawsze staram się mieć trochę roślinek....no i oczywiscie leżak

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Sandrita, posiew możzesz zrobić samaa lub u gina. Jeśli chcesz sama to musić kupić w aptece podłoże transportowe do prób mikrobiologicznych, pobrać sobie wymaz i jak najszybciej zawieźć do laboratorium mikrobiologicznego. U mnie wymaz z pochwy kosztuje 35 zł. Kilka razy też moja gin mi pobierała próbę, ale i tak sama zawoziłam ją do labu.

Badanie u Męża zrobicie albo w klinice albo w jednostkach, które wykonują badanie, np. niektóre szpitale i laboratoria taką oferte mają. Musicie się wczesniej zorientować. U mnie było tak, że pobieralismy próbę w domku i za max. pół godz musieliśmy być w klinice i zostawić próbę do badań.
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 15:33   #4785
sunstorm86
Wtajemniczenie
 
Avatar sunstorm86
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Hurras

Ja też się nie znam na pęcherzykach dla mnie ważne. Żeby były, rosły i pękaly :p

Jestem ciekawa co mi lekarz za dwa tygodnie powie. Powinnam być wtedy w 5dc.
__________________
"Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne tam gdzie chcą"
sunstorm86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 16:23   #4786
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cześć

Pati fajnie, że lekarz konkretny. W końcu zaczniecie działać na 1000% Powodzenia
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:10   #4787
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Pati pewnie że zejdzie tylko zaskoczyło mnie te 5,5cm - nieźle mu się przerosło hehe

Mnie dziś zabolal prawy jajnik - w dwóch poprzednich cyklach też bolał mnie prawy no i w poprzednim cyklu owu potwierdzona z prawego, nie wiem o co chodzi... Lewy na wakacjach?
Spasł się razem ze mną :brzyda l:

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
Pati to same dobre wiadomości - super, że iui tak szybko

powiedzcie mi gdzie mogę zrobić posiew? Nigdy nei robiłam i nie wiem czy muszę iść do lab czy gin może mi zrobić? A u TŻ można razem z badaniem nasienia czy to osobno jakoś się robi?
Wstrzymaj się kochana z posiewem bo jak będziesz w odpowiednim dc to tam w poznaniu zrobią Ci wszystkie badania na nfz od razu. Ja byłam w 1 dc więc lipa.
A u TŻ jeśli w nowak to musisz mieć dwie oddzielne próbki. Na posiew codziennie do 10 może przynieść, a na badanie w środy trzeba się umówić.

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
Cześć

Pati fajnie, że lekarz konkretny. W końcu zaczniecie działać na 1000% Powodzenia
No bardzo konkretna, aż na odchodne jej powiedziałam "no takie konkrety to ja lubię" i babka mówi nie ma na co czekać
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:13   #4788
sunstorm86
Wtajemniczenie
 
Avatar sunstorm86
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pati i super a nie gadanie ze jesteśmy młode i mamy czas. Mój też tak mi powiedział ostatnio ze nie ma co czekać od razu leki, badania i teraz znowu na początku cyklu żeby nie stracić kolejnego cyklu.
__________________
"Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne tam gdzie chcą"
sunstorm86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 17:57   #4789
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pati ja takich lekarzy lubie, konkret to podstawa a nie jakies pitu pitu. Tez kiedys trafiłam na taka ginekolog, ktora w ciagu miesiąca przygotowala mnie do laparo gdzie inny lekarz zwodzil mnie kilka lat
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 18:15   #4790
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pyati, mam taki pytanko jeszcze, czy w tym cyklu miałaś też bóle na owu pomimo niepęknięcia pęcherzyka? I nie miałaś żadnych odczuć, że ten pęcherzyk tak rośnie?? Nie było żadnego odczucia rozpierania? Ja jestem przed jutrzejsza wizytą i trochę się boje, czuję coś w prawym jajniku, jakby cos tam się działo i mam obawy, czy na pewno ten pęcherzyk pękł, czy nie zrobiła się torbiel ... dziwne odczucie mam.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 20:47   #4791
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Tez takich lekarzy lubię bo przynajmniej sie leci z tematem a nie gdyba.





Bestka miałam lekkie bole owulacyjne. Torbieli nie czułam. Jak mi powiedziała ze jest to bylam w ciężkim szoku.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 20:55   #4792
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pyati, ja przypuszczam, że poprzedni cykl miałam z torbielą, aż 33 dni, tak długo czekałam na @. Mam nadzieje, że ten castagnus, który biorę cos mi pomoże tak wogóle. Podobno te niepękająe pęcherzyki robią się z nadmiaru prolaktyny. No ale cóż.

Dziewczyny, Wy tu o sianiu trawki itp. a ja jutro może posadzę truskawki w doniczkach na balkonie, bo mężuś od klienta przywiózł mi parę sadzonek
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 21:44   #4793
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Dziewczyny moje endometrium 8mm a pecherzyk urosl do 13.5 mm ..
Kolejna wizyta w piatek
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 09:35   #4794
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje endometrium 8mm a pecherzyk urosl do 13.5 mm ..
Kolejna wizyta w piatek
Trzymam mocno kciuki Nie znam się za bardzo na tych wszystkich parametrach ale chyba jest dobrze?

Zmniejszyłam sobie dawkę inofemu z 2 saszetek na 1 dziennie.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 10:06   #4795
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Eve endo ladne a pęcherzyk pewnie podrośnie. Na Starynkiewicza chodzisz?
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 11:16   #4796
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Eve powodzenia dalej

Ja melduję ze będzie pannica u nas
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 13:51   #4797
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Pati monitoring narazie robie u siebie bo do warszawt mam po 140km wiecnie usmiecha mi sie co drugi dzien brac wolne i zasowac.. Lekarz dal nam 3 cykle.. Jezeli nie zajde to znowu na wizyte jedziemy na starynkiewicza. No wiec teraz leci drugi cykl wiec zostatnie nam jeszfze jeden i wtedy na wizyte umawiam sie..
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 14:11   #4798
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Eve powodzenia dalej

Ja melduję ze będzie pannica u nas
Ale cudnie! imię już wybrane?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 14:22   #4799
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Jeszcze nie, mysle że w poniedziałek pomyślimy, bo teraz mąż wyjechał do pracy na 4 dni...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 14:27   #4800
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, mysle że w poniedziałek pomyślimy, bo teraz mąż wyjechał do pracy na 4 dni...
Koniecznie Nam się tu pochwal
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 19:26:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.